Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 17:54   #1171
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A ja mam przejścia ze stacjonarną Sephorą. Chciałam zapłacić za zakupy kartą podarunkową i w międzyczasie system wywalił błąd a jak konsultantka anulowała transakcję to się okazało że na karcie mam 0. Kasa wyparowała. Zgłosiła to na infolinię i mieli się odezwać najpóźniej we wtorek a że do wczoraj cisza to sama zadzwoniłam. Nic jeszcze nie wiedzieli a dziś zadzwonili z informacją że sprawę musieli przekazać do Francji bo w polskiej centrali nie mogą tego załatwić. W ramach przeprosin mają mi przysłać kod -20% ważny do końca października i być może do tego czasu rozwiążą problem. Też mi łaska z tym kodem.

Miałam podobnie, ale w innej sieci. Niestety też potraktowano mnie zniżką zastępczą.Kod z kuponu jest jednorazowy, dlatego po wpisaniu już nie da się go wykorzystać. Błąd popełniła konsultantka, która nieprawidłowo zatwierdziła kod w systemie, a po czymś takim powinna od razu wręczyć Ci nowy kod podarunkowy. Nawet nie masz potwierdzenia transakcji, bo to nie przelew, jedynie oni mają jakiś ślad w systemie. No chyba że francuski BOK potraktowałby Twoją sprawę indywidualnie, ale to chyba jak napiszesz osobną reklamację w języku francuskim.

Info dla shopping hunter stacjonarnych:
W Super-pharm teraz przy zakupie dowolnego produktu do makijażu Maybelline tusz Big Lashes za 1 grosz. I tak mam lakier+tusz za 10,50.

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Moja cera nie ma wielkich problemów,ale nie powiem pryszcze mi wyskakują. Przed kresem i w trakcie to jest w ogóle wysyp,a tak to pojedynczy pryszcz - niewielki. Ale no nie mam mega gładkiej cery,a wiem że tą szczotkę nie polecają przy takiej cerze.Jaka jest wasza opinia?Sprawdza się ta szczoteczka?Czy zbędny zakup?
Poczekaj może w Biedronce rzucą znowu podróbkę Clarisonica. Zobaczysz, czy Ci w ogóle odpowiada tego typu produkt. A tak naprawdę wystarczy ściereczka z microfibry regularnie prana (ścierać tą stroną szorstką). Chodzi przecież o delikatne ścieranie tego martwego naskórka.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-09 o 18:19
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:08   #1172
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
A ja potrzebuję pomocy jak zawsze
Najpierw zacznę od podziękowań - podkład z maca NC15,który mi doradziłyście jest super kolor mega trafiony,utrzymuje się cały dzień żyć nie umierać

Teraz prośba o opinię - zastanawiam się nad kupnem szczoteczki clarisonic.Jak wiadomo koszt nie jest mały,ale jak już to bym kupiła teraz przy zniżce 20 %.
Moja cera nie ma wielkich problemów,ale nie powiem pryszcze mi wyskakują. Przed kresem i w trakcie to jest w ogóle wysyp,a tak to pojedynczy pryszcz - niewielki. Ale no nie mam mega gładkiej cery,a wiem że tą szczotkę nie polecają przy takiej cerze.Jaka jest wasza opinia?Sprawdza się ta szczoteczka?Czy zbędny zakup?
Ja bym nie kupila zadnej szczoteczki, mam zwykla z sisleya i nie uzywam, mialam gabke do demakijazu kanebo i tez jakos nie uzywalzm, natomiast to co jest swietne, to dobry peeling, ja uzywam clarins peeling do ciala taki bialy 200 ml i uzywam go do twarzy. Dobry zestaw to szlifowania ma la prairie, tamten peeling to jest cos, a szczotki zadnej bym nie kupilz. To tak samo, jak z prostownica, lokowka i sokowirowka, miesiac pouzywasz i tyle.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:11   #1173
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dzięki dzierwczyny - mój portfel też dziękuje
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:14   #1174
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Jeszcze wkleję tę szczoteczkę z B. za 19,90:
http://womanland.blogspot.com/2014/0...isonic-by.html
Podczas ostatniej gazetki urodowej zostały wykupione na pniu.
Niestety nie ma końcówek zamiennych, więc tylko do wypróbowania. No chyba, że rzucą kiedyś zestawy uzupełniające. No ale zawsze można później buty pastować.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-09 o 18:15
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:20   #1175
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Miałam podobnie, ale w innej sieci. Niestety też potraktowano mnie zniżką zastępczą.Kod z kuponu jest jednorazowy, dlatego po wpisaniu już nie da się go wykorzystać. Błąd popełniła konsultantka, która nieprawidłowo zatwierdziła kod w systemie, a po czymś takim powinna od razu wręczyć Ci nowy kod podarunkowy. Nawet nie masz potwierdzenia transakcji, bo to nie przelew, jedynie oni mają jakiś ślad w systemie. No chyba że francuski BOK potraktowałby Twoją sprawę indywidualnie, ale to chyba jak napiszesz osobną reklamację w języku francuskim.
To mam rozumieć że mi pieniądze z karty podarunkowej przepadły?! Nie chcę być w ich skórze jak mi ich nie oddadzą.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:23   #1176
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Nie denerwuj się, to była inna sieć. Jak masz kartę Sephora Gold to może potraktują Cię z honorami.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:25   #1177
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ale te szczoteczki Clarisonic z Sephory można zwracać, jeśli nie przypadną do gustu- jest na to 30 dni od zakupu.
Cytat:
Clarisonic z przyjemnością oferuje swoim klientom 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (Gwarancja Skuteczności). Jeżeli z jakiegokolwiek powodu jesteś niezadowolony z urządzenia Clarisonic Mia2 lub Clarionic Plus zakupionego o autoryzowanego dystrybutora Clarisonic (pełna lista dystrybutorów jest dostępna na naszej stronie internetowej www.clarisonic.pl), możesz je zwrócić bez podawania przyczyny. Aby tego dokonać, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta Clarisonic pod numerem 801-801-007 i dowiedz się więcej o procedurze zwrotu.
http://www.clarisonic.pl/wsparcie/gwarancja
Jeśli masz $$ na zbyciu to co Ci szkodzi wypróbować i najwyżej zwrócić. Kieydś była też taka akcja ze szczotkami philipsa w douglasie.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 18:28   #1178
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się, to była inna sieć. Jak masz kartę Sephora Gold to może potraktują Cię z honorami.
Niestety tylko Black. No cóż najwyżej znów się z kimś pokłócę.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:30   #1179
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

astray, korzystałaś kiedyś z takiej opcji zwrotu? Bo to trochę jednak trwa.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:34   #1180
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeszcze wkleję tę szczoteczkę z B. za 19,90:
http://womanland.blogspot.com/2014/0...isonic-by.html
Podczas ostatniej gazetki urodowej zostały wykupione na pniu.
Niestety nie ma końcówek zamiennych, więc tylko do wypróbowania. No chyba, że rzucą kiedyś zestawy uzupełniające. No ale zawsze można później buty pastować.
Ja w sumie jestem zaskoczona, ze w biedronce sa coraz lepsze produkty, ja mam ogromniasta biedrone u siebie i naprawde duzo towaru, jak gdzies sa 2 sztuki, to tutaj jest jak w hurtowni. Byly super swieczniki niemalze jak almi decor, super rzeczy do szkoly, disneyowe bodziaki i koszulki, spodnie dresowe disneya, w ogole smieszne jest to, ze ten sam towar w auchan czy innych bywa kilka razy drozszy.a jak ktos nie kupi, to kupie ja na wyprzedazy, bo po tygodniu wsadzaja to wszystko do kata i przeceniaja. Takze dla dzieci raj. Podobno krem do rak jest dobry w biedronce, ale jakos nie kupuje tam kosmetykow. Mam swoje ulubione i nie lubie innych, raz kupilam zel do kapieli z auchan i mam problem, bo toto tak capi kwiatami, ze nie moge sie
umyc i w ten oto sposob zel stoi.
proszek persil dzisiaj kupilam, prawie 5 kg za 27 zl.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 18:39   #1181
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Layla79 jakiś miesiąc od wejścia gazetki urodowej pozostałe produkty są przeceniane o jakieś 30-50%. Na wątku biedronkowym mają listy biedronek wyprzedażowych. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=779437 Chociaż z Biedronką różnie bywa. Ostatnio kupiłam dzbanek z grubego szkła, niby hartowanego. Po zalaniu herbaty pękł jak szyba samochodowa. Nie wiem, czy jakoś go źle użyłam, czy był to produkt terrorystyczny (Made in Russia). Nawet nie miałabym co reklamować...Więc może lepiej zrobić, tak jak radzi astray Nietrafione żele używam do mycia podłogi z gresu. Ładnie pachnie, domywa i nie drażni skóry

Żeby już nie robić offtopu:

yerbamarket.com 50% rabatu na zestaw herbat Yerba Mate Green z akcesoriami (matero + bombilla + nabierak + podstawka) Kod PACZKOMAT
eobuwie.pl Darmowa dostawa do Paczkomatów InPost i 30% rabatu na zakupy
Ważność promocji: 11-12.10.2014
Kod promocyjny: twojstyl2014
bejeans.pl 20% rabatu na wszystkie nieprzecenione produkty Ważność promocji: 15.10.2014
Kod promocyjny: paczkomaty20
Darmowa dostawa do Paczkomatów InPost i 10% rabatu dla wszystkich, którzy polubią profil sklepu na Facebooku: HOBBITY.PL Ważność promocji: 14.10.2014
nexterio Darmowa dostawa do Paczkomatów InPost i 20 zł rabatu na przy zakupach od kwoty 299 zł z kategorii DEKORACJE Ważność promocji: 20.10.2014 Kod promocyjny: PM32
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-09 o 19:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 19:12   #1182
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ktoś się obawiał, czy zdąży kupić torebki Wittchen w Lidlu i chyba słusznie:
http://www.youtube.com/watch?v=cvD797JwOdw

Wydaje mi się to dziwne, bo nie uznaję torebek z naturalnej skóry.
A ja uznaję i wcale nie wydaje mi się to dziwne .
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja trochę żałuję, bo widzę co teraz się dzieję na allegro ;/

Ja bardzo lubię dodatki ze skóry, a już buty to podstawa. Nie przekona mnie nikt do zmiany poglądu na ten temat, prędzej mięsa nie tknę.
Ja mięsa nie jem, ale buty skórzane kupuję i torebki też. Nie wyobrażam sobie katowania stóp w zimie w butach z ecoskóry.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Może jest parę uniwersalnych rzeczy jak mała czarna, biała bluzka koszulowa czy wełniany trench, ale moda wciąż się zmienia. Niestety w butach sprzed 5 lat czuję się jak dinozaur. Myślę, że nawet po butach i dodatkach widać najbardziej jak moda się zmienia, bo jednak ciuchy da się różnie zestawić i wystarczy dodać jedną nową rzecz, aby wyglądało nowocześniej.
Nikt nie mówi, żeby w butach chodzić 5 lat, ale 3 lata spokojnie skórzane buty wytrzymują i są modne. Skórzane torebki mam nawet 6 -letnie w oryginalnych fasonach, ręcznie robione, będę je jeszcze spokojnie nosić drugie tyle , ponieważ idealnie odzwierciedlają mój styl. Moda aż tak szybko się nie zmienia. No chyba że ktoś kupuje każdy sezon wszystko co jest modne, a na następny sezon to wyrzuca i kupuje nowe. Ale to już pod brak swojego stylu podchodzi .
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:15   #1183
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Są już wyniki zgłoszeń do testowania Blend'a med na everydayme. Ja niestety się nie dostałam, a Wy?
u mnie pisze wyniki juz wkrotce , wiec niewiem :P

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Jeszcze wkleję tę szczoteczkę z B. za 19,90:
http://womanland.blogspot.com/2014/0...isonic-by.html
Podczas ostatniej gazetki urodowej zostały wykupione na pniu.
Niestety nie ma końcówek zamiennych, więc tylko do wypróbowania. No chyba, że rzucą kiedyś zestawy uzupełniające. No ale zawsze można później buty pastować.
ja używam ją 1-2 w tygodniu Niestac mnie narazie na oryginał, ale ta biedronkowa jest ok kupiłam drugi zestaw na przecenie za 10 zł dla wkładów , a maszynkę z tymi masującymi dałam TŻ i się masuje a ja mam wklady
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:25   #1184
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Masażer -dobry pomysł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-09 o 19:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 19:50   #1185
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
astray, korzystałaś kiedyś z takiej opcji zwrotu? Bo to trochę jednak trwa.
Nie korzystałam, ale przymierzam się, żeby pewnego dnia wypróbować tę szczoteczkę- gdy się zdecyduję na pewno zadzwonię na ich infolinię i wypytam co i jak z tymi zwrotami i czy nie ma haczyków , i zrobię eksperyment. Ale to dopiero wiosną, teraz się będę złuszczać kwasami.

Jeśli ktoś może sobie pozwolić by zamrozić te 500zł na miesiąc czy dwa to lepiej kupić w sephorze i ewentualnie oddać niż kupić na allegro i potem żałować tych 300zł- bo zwracać można tylko te kupione u autoryzowanych sprzedawców.

W ogóle to trochę bym się bała tych szczotek z biedronki- przecież za te pieniądze to te włosie ze szczoteczek to pewnie raczej badziewne i na dłuższą może skórę zniszczyć. Twarz ma się jedną, ja bym nie ryzykowała. Jak się ma 20 lat to wydaje się , że nic nie szkodzi, a czasem takie błędy pielęgnacyjne wychodzą w późniejszym wieku.

Edytowane przez 201604131205
Czas edycji: 2014-10-09 o 19:54
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 20:34   #1186
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Bardziej od twardości włosia obawiałabym się braku sterylności.
Wymiana co 3-miesiące końcówki to moim zdaniem zdecydowanie za rzadko, nawet przy myciu mydłem, a w to odkażające włosie trudno uwierzyć. No chyba że ktoś ma autoklawę, to problem rozwiązany.
Clarsonics się mocno promuje na forach i na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=MM3CywO2hmg (porównanie z Sigma)
http://www.youtube.com/watch?v=VEFRofG9-UQ

i ta z B.
http://www.youtube.com/watch?v=0eYYaYsipM0

I jeszcze znalazłam porównanie Tangle Teezer z podróbką z B.
http://www.youtube.com/watch?v=i7Q1ECBdEGc
Zaczynam żałować, że nie kupiłam dla kota.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-10-09 o 20:49
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 22:12   #1187
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
I jeszcze znalazłam porównanie Tangle Teezer z podróbką z B.
http://www.youtube.com/watch?v=i7Q1ECBdEGc
Zaczynam żałować, że nie kupiłam dla kota.
Do moich włosów podróbka TT z Biedronki się nie nadaje (oryginał sprawdza się świetnie). Oddałam kotce i jej pasuje. Uwielbia czesanie.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-09, 22:28   #1188
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

A mnie ten Biedronka-Tangler przypasował
Jest lepszy od DTanglera a oryginalego TT nie posiadam.

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 00:19   #1189
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
z całe serca polecam aptekę gemini.
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Sprawdź tu: http://www.aptekagemini.pl/ Raczej nie wycofają się z Polski, ale klientki mi się skarżyły właśnie, że mają trudności z dostaniem niektórych produktów Vichy i Avene. Może zmniejszają sieć dystrybucji, ale na pewno nie znikną z Super-pharm.

Co do Sephory to część testerów czy próbek na pewno trafia na allegro.

Boxy też odpuściłam. Te próbki były już z oddzielnymi kodami, Glamglow też,a pudełek z Sephory mam aż nadto.
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja w Avene zaopatruję się w Super-Pharm. Pokochałam tę markę odkąd otrzymałam próbki serii Cleanance Expert

Dziękuję za odpowiedzi. Sprawdzę gemini. Tam chyba jeszcze nigdy nie zamawiałam.

SuperPharm niestety nie mam u siebie i żałuję.

Potrzebuję żelu do mycia twarzy na już, inaczej zaczekałabym na DDD w grudniu. Już się nie mogę doczekać, ciekawa jestem sklepów, które wezmą udział w akcji.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 06:38   #1190
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Są już wyniki zgłoszeń do testowania Blend'a med na everydayme. Ja niestety się nie dostałam, a Wy?
Mi się udało między poniedziałkiem a środą ma być kurier gls z przesyłką
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 06:40   #1191
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

dzastinaaaaa w D. są znowu dostępne mini zestawy Clinique z kremami laser focus i peelingiem 7 days wiem, że korzystniej jest zamówić z C. ale tam na razie nie ma...
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 09:13   #1192
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi. Sprawdzę gemini. Tam chyba jeszcze nigdy nie zamawiałam.

SuperPharm niestety nie mam u siebie i żałuję.

Potrzebuję żelu do mycia twarzy na już, inaczej zaczekałabym na DDD w grudniu. Już się nie mogę doczekać, ciekawa jestem sklepów, które wezmą udział w akcji.
Jutro wybieram się do SP po Avene Cicalfate, a przy okazji ma być -30% na dermokosmetyki Jeżeli tak bardzo Ci zależy, to mogę Ci zakupić. Odezwij się na PW

Ja wciąż czekam aż Clinique wrzuci ponownie mini zestawy jak Wam się sprawuje Chubby do ust?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 09:28   #1193
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Ja wciąż czekam aż Clinique wrzuci ponownie mini zestawy jak Wam się sprawuje Chubby do ust?
Też na to czekam
A ten gratisowy Chubby Stick jest fajny, ale trochę wysusza usta. Dziwne, bo mam pełnowymiarowy (Watermelon) i tego problemu nie mam...

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Otworzyłam wczoraj miniaturę tuszu Clarinsa Instant Definition i niestety lipa. Ten tusz ma taki dziwny "cycek" na końcu szczoteczki. Może jestem nienormalna, ale nie umiem się tym malować, zawsze upaćkam sobie powiekę Musiałam zacząć kolejną miniaturę Clinique High Impact, a nie lubię mieć otwartych kilku tuszy z tego Clinique'a jestem zadowolona, całkiem niezły, choć .upy nie urywa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 09:33   #1194
betist
Rozeznanie
 
Avatar betist
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 519
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Do mnie na szczescie, poki co, dochodzi wszystko z Everydayme, ogolnie listonosz i pracownicy poczty na poziomie, tylko trzeba sie potem nastac w giga kolejkach, bo do skrzynki tylko Lenor Sensitive sie zmiescil. To testowanie ma jednak niezle dzialanie marketingowe, bo zakochalam sie w zapachu tego plynu do plukania i teraz bede polowac na jakies sensowne promo.

SORRY20 to kod na 20% znizki do C&A, ale nie dostalam info do kiedy wazny.
__________________
"It's better to be hated for who I am, than be loved for who I am not" - Kurt Cobain
betist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:07   #1195
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

-15% na zapachy w D. w dniach 11-12.10.2014, kod. STYL2014
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:21   #1196
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
dzastinaaaaa w D. są znowu dostępne mini zestawy Clinique z kremami laser focus i peelingiem 7 days wiem, że korzystniej jest zamówić z C. ale tam na razie nie ma...
dziękuję za info teraz siędze i dumam;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:25   #1197
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
dziękuję za info teraz siędze i dumam;p
Wchodzi jeszcze kod na -10% - 117GHPL, dobre i te 4,90
Szkoda, że próbki liche w D.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:28   #1198
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

no właśnie, właśnie ależ ja bym chciała żeby tusz estee wchodził i ten sand 1w2 ah ;p chętnie wzięłabym jeszcze speak lauder z maca;p
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:28   #1199
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Zajrzałam do niemieckiego D. online i tam można wybrać tylko 2 próbki
stwierdzam, że jednak u nas jest Highlife ciekawe kiedy ten ich głupi pomysł przywędruje do PL
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 11:29   #1200
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Odwiedź w dniach 10-20 października perfumerię Sephora Polska, kup dwa dowolne produkty Estēe Lauder i ciesz się prezentami – miniaturą maskary oraz korektora.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg estee.jpg (31,4 KB, 9 załadowań)
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.