Nigdy nie byłam u kosmetyczki z pazurkami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 13:37   #1
Normotonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 378

Nigdy nie byłam u kosmetyczki z pazurkami


Mam paznokcie jakie mam u stóp masakra: wyglądają jak u starej baby: porysowane i za bardzo przycięte. Jeśli chodzi o te u rąk to tylko dwa razy użyłam pilnika, stwierdziłam, że to pracochłonne i że nie umiem piłować paznokci. Od tamtej pory jedynie obcinam paznokcie, przez co nie mają one kształtu i skórki zarastają. (oczywiście malować paznokci też nie umiem). Chce się wybrać z tymi paznokciami do manikiurzystki-nie wiem jaką długość powinny mieć paznokcie - chodzi mi o zwykły manicure. Nie wiem co z stopami - te paznokcie są okropne, mam też odciski- nie wiem czy da się z nimi coś zrobić. Jak się przygotować do wizyty u pedikiurzystki? Wstydzę się ale jeszcze większy wstyd chodzić w sandałkach z takimi stopami.

Edytowane przez Normotonia
Czas edycji: 2015-02-19 o 18:24
Normotonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-07, 18:45   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Nigdy nie byłam u kosmetyczki z pazurkami

ja bym się wybrała do kosmetyczki ogólnie ze stopami, kosmetyczka usunie wszystkie zgrubienia frezarką, wygładzi płytkę paznokcia i je przypiłuje odpowiednio nadając im ładny kształt. Jest to jednorazowy wydatek, a jeśli przyjrzysz się jej pracy będziesz wiedziała jak odpowiednio zadbać o paznokcie w domu. Nie ma powodu do wstydu, wierz mi kosmetyczki spotykają się w swojej pracy z różnymi przypadkami- nie jednokrotnie o wiele gorszymi niż twój. Jeśli zaś chodzi o samo przygotowanie, wystarczy, że dokładnie umyjesz stopy przed zabiegiem.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-07 18:45:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.