Kosmetyki na już ! Czyli twarz dzień po... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-28, 21:14   #1
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543

Kosmetyki na już ! Czyli twarz dzień po...


Cześć dziewczyny,
mam do Was pytanie odnośnie: kolorówki lub błyskawicznych kremideł ,,dzień po imprezie,,. Chodzi o to czy znacie dobre szybkopoprawiacze urody. Nie chodzi mi o stałą pielęgnacje bo umówmy się, że tutaj jest wszystko ok, ale czasami całonocna impreza, itd. sprawia że jaka by ta pielęgnacja nie była, to wygladamy na zmęczone. Interesują mnie produkty które mają w swym składzie jakieś silikony które błyskawicznie wygładzą budzie, zniwelują opuchlizne i jak napisałam nie do stosowania jako pielęgnacja ale błyskawiczna pomoc. Jeśli znacie podkłady czy coś podobnego. Mam nadzieje, że wiecie co mam na mysli. Wiem że sen to podstawa no ale czasami jak nie zabalować czy nie uprawiać dyskusji do rana?
Zdarza mi się często gęsto iśc na impreze a później rano niby nic do normalnych zajęć życiowych powrócić i wtedy jakiś oszukiwacz by się przydał
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 09:33   #2
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Kosmetyki na już ! Czyli twarz dzień po...

Sama sobie odpowiadam, a dla zainteresowanych to kosmetyki typu blur, mogą być pomocne. Efekt doraźny, czyli coś o co mi chodzi.
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 10:33:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.