kwas do peelingu w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-19, 14:25   #1
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811

kwas do peelingu w domu


Kupiłam sobie ostatnio zestaw do peelingu Vichy "Peel Microabrasion". W zestawie tym jest tubka peelingu drobnoziarnistego, mechanicznego, trzy chusteczki nasączone kwasem, neutralizator w sprayu i krem z wit C. Problem polega na tym, ze chusteczki zużyję po 3 użyciach, a reszta zestawu zostanie. Czy taki kwas można czymś zastąpić, np sokiem z cytryny? Chciałabym by reszta zestawu się nie zmarnowała.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:18   #2
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: kwas do peelingu w domu

Rowniez mam na ten zestaw ochote.Probowalas go juz?Jakie dzialanie?Ja dotychczas uzywalam peelingu SVR 25% kwasow.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:42   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: kwas do peelingu w domu

Na KWC już zgłoszony ale opinii na razie brak. Aneta nie wydaje mi się by efekty były silniejsze od tego kwasu SVR (który jest dość silny moim zdaniem). Na forum już raz pojawił się wątek tego zestawu. Jest zdecydowanie zbyt drogi. No i pomysł by na skóre potraktowaną silnym mechanicznym peelingiem kłaść dość wysokie stężenie kwasu wydaje mi się mocno naciągany - toż to będzie piekło nawet tych najmniej wrazliwych. Ten neutralizator to zdaje się zwykła woda termalna. Generalnie chusteczki z kwasem skończą się najszybciej. Ewentualnie można sobie dokupić inny krem z kwasami w aptece. Ja nie skusiłabym się na zestaw Vichy. Jeśli już to chyba bardziej się opłaca kupić ReFinish Loreala i jakis porządny krem apteczny z kwasami.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 21:35   #4
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: kwas do peelingu w domu

Ten peeling raczej nie zalicza się do bardzo dogłębnych. Peeling mechaniczny owszem bardzo ostry, nigdy takiego nie miałam. Ale kwas (nasączone chusteczki) wydaje sie łagodny i nawet nie szczypie. A krem z witaminą C chyba ma duzo tej witaminki, bo aż nią pachnie. Jakie rezultaty? Polecają go głównie na zmarszczki. Ja zmarszczek nie mam więc nie wiem czy działa. Chciałam tym zlikwidować przebarwienia, ale jak na razie po 2 użyciach rezulraty są niewielkie. Chciałabym kontynuować kurację, tylko skąd ten kwas. A może woda spod ogórków? ( żart oczywiście)
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:15   #5
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: kwas do peelingu w domu

Czy nikt nie wie co można zastosować domowym sposobem? A moze da się jakiś kwasik kupić w aptece?
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 15:10   #6
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: kwas do peelingu w domu

No tak.Vichy kosztuje 200 zl.Ja za SVR zaplacilam niecale 90 zl.Efekty po nim sa juz po pierwszym razie.Opakowanie wystarcza mi na na okolo rok.Chyba przy nim zostane.

POZDRAWIAM
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 15:42   #7
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: kwas do peelingu w domu

A co to jest to z SVR? Krem? peeling? W jakiej postaci?
(w aptece internetowej kupiłam ten peeling za 168 a nie za 200)
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 16:34   #8
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: kwas do peelingu w domu

Kavala,jest to peeling w postaci kropli.Nazywa sie SVR HYDRACID SP.Wydaje sie maly,ma 10 ml ale jest bardzo wydajny.Na raz zuzywa sie 6 kropli.Robilam do tej pory go raz w tygodniu,czasami czesciej zeby ozywic skore.Teraz musialam go odlozyc ze wzgledu na Zineryt,ale jeszcze do niego wroce i jeszcze nie raz go kupie.Uzywa sie go na noc,rano buzia jest naprawde ladna,zarozowiona i gladka.Polecam.Niech nikogo nie zrazi to , ze jest on przeciwzmarszczkowy.Jest do kazdej cery.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.