Trądzik u TZ-pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 18:33   #1
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)

Trądzik u TZ-pomocy!!!


Witam
Moj TZ ma problem-ciągłe pryszcze-najwięcej na czole i nosie. Ma 21 lat, nie znosi kremów-jedyne co mogę mu zaaplikować to tonikchociaż myślę, że udałoby mi się namówić go na jakiś peeling czy coś w tym rodzaju. Ale niestety nie wiem jak z tym walczyć-bardzo proszę o jakieś sugestie i pomoc
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 18:50   #2
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

jak bym byla w Twojej sytuacji nie powiedzialabym: sluchaj kotku, kup cos antytradzikowego. nie umiem przedstawic tego nawet za pomoca aluzji :/ moze sam dojdzie do wniosku ze moglby o to zadbac??

no chyba ze prosil Ci o pomoc bo szczerze chyba nie do konca rozumiem Twoj watek
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 19:44   #3
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
jak bym byla w Twojej sytuacji nie powiedzialabym: sluchaj kotku, kup cos antytradzikowego. nie umiem przedstawic tego nawet za pomoca aluzji :/ moze sam dojdzie do wniosku ze moglby o to zadbac??

no chyba ze prosil Ci o pomoc bo szczerze chyba nie do konca rozumiem Twoj watek
przepraszammoże niodpowiednio się wyraziłam. Moj TZ poprosił mnie o pomoc-sam po prostu nie ma pojęcia co mu może pomóc i kompletnie nie zna się na kosmetykach. Niestety ja też nie za bardzo wiem jak mu pomócnie jest to trądzik kwalifikujący się pod pomoc dermatologa-a jednak bardzo mu przeszkadza. Wyskakują mu brzydkie czerwone wulkanyok 4,5 na czole i ze dwa na nosie(ależ jestem dokładna)bardzo rzucają się w oczy i to mu przeszkadza. Dlatego proszę Was o pomoc
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:06   #4
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

Hej ;] Ja sie pozbyłam trądziku dzięku takiemu super robionemu w aptece na recepte lekarstwu. Pryszcze mi zeszły. Od czasu do czasu jakiś się pojawi, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. kosztował mnie 5 zł za butelkę która starcza na od 1 miesiąca do 2 miesięcy w zależności od ilości wylania na wacik. Jakbyś chciała skład to mogę Ci napisać na PW? Nie wiem jaki ma trądzik Twój TŻ , ja miałam mały ale czasami się nasilał , szczególnie na policzkach.
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:17   #5
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez chmurka.pl Pokaż wiadomość
Hej ;] Ja sie pozbyłam trądziku dzięku takiemu super robionemu w aptece na recepte lekarstwu. Pryszcze mi zeszły. Od czasu do czasu jakiś się pojawi, ale jestem bardzo zadowolona z efektu. kosztował mnie 5 zł za butelkę która starcza na od 1 miesiąca do 2 miesięcy w zależności od ilości wylania na wacik. Jakbyś chciała skład to mogę Ci napisać na PW? Nie wiem jaki ma trądzik Twój TŻ , ja miałam mały ale czasami się nasilał , szczególnie na policzkach.
napisz! bardzo dziękujepo receptę muszę się zgłosić do dermatologa?
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:18   #6
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

chmurko, jezeli bys mogła napisz skład tutaj?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:22   #7
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

A co do trądziku to podobnie jak u ciebie-raz się nasila a raz jest delikatny i prawie niewidoczny-nie mam pojęcia czym to jest uwarunkowane. Niestety częściej jest on w tym intensywnym stadium
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 06:31   #8
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
przepraszammoże niodpowiednio się wyraziłam. Moj TZ poprosił mnie o pomoc-sam po prostu nie ma pojęcia co mu może pomóc i kompletnie nie zna się na kosmetykach. Niestety ja też nie za bardzo wiem jak mu pomócnie jest to trądzik kwalifikujący się pod pomoc dermatologa-a jednak bardzo mu przeszkadza. Wyskakują mu brzydkie czerwone wulkanyok 4,5 na czole i ze dwa na nosie(ależ jestem dokładna)bardzo rzucają się w oczy i to mu przeszkadza. Dlatego proszę Was o pomoc
skoro tak to proponuje isc do apteki powiesz jak przedstawia sie sytuacja pani czy pan zaproponuje jakies kosmetyki i bedzie dobrze. mowisz ze nie lubi kremow? to moze niech myje twarz czyms antybakteryjnym? np herbal protex. moj kumpel myje tym twarz codziennie i jest ona gladziutka jak pupa niemowlaka albo pianka do mycia twarzy johnson&johnson-u mnie spowodowala taki myk, ze wszystkie mozliwe wulkany zrobily sie gotowe do wycisniecia. nie wiem czy dobrze zrobilam, w kazdym razie nie pogorszylam stanu i ta pianka jest dla mnie zbawienna na ropne krosty moze jeszcze zel punktowy? albo jakas masc apteczna na wypryski?
wejdz na KWC. jak ja szukalam czegos dla Tżeta to przejrzalam kosmetyki dla mezczyzn. jest tak nawilzajacy krem matujacy dla mezczyzn AVONU. sam opis wyczerpujacy a komentarz dziewczyny wiec dalam sobie spokuj i kupilam mu balsam po goleniu nivea. ale pokarz mu KWC to moze zdecyduje sie na krem, bo przeciez te antytradzikowe wysuszaja cere i chlopak wyschnie na wior
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 07:16   #9
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

A ja zzaprowadziłabym go do dermatologa Szczególnie jesli jeszcze nie ma blizn i przebarwien! Tylkko niech nie bierzy antybiotyków. Po wizycie mozesz nam napisac co przepisał lekarz....hmm oni czesto takie dziwazczne te kuracje daja, zero kremow, wysuszajace mascie....wiec w razie czego na podstawie naszych doswiadczen cos poprawimy
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:28   #10
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
skoro tak to proponuje isc do apteki powiesz jak przedstawia sie sytuacja pani czy pan zaproponuje jakies kosmetyki i bedzie dobrze. mowisz ze nie lubi kremow? to moze niech myje twarz czyms antybakteryjnym? np herbal protex. moj kumpel myje tym twarz codziennie i jest ona gladziutka jak pupa niemowlaka albo pianka do mycia twarzy johnson&johnson-u mnie spowodowala taki myk, ze wszystkie mozliwe wulkany zrobily sie gotowe do wycisniecia. nie wiem czy dobrze zrobilam, w kazdym razie nie pogorszylam stanu i ta pianka jest dla mnie zbawienna na ropne krosty moze jeszcze zel punktowy? albo jakas masc apteczna na wypryski?
wejdz na KWC. jak ja szukalam czegos dla Tżeta to przejrzalam kosmetyki dla mezczyzn. jest tak nawilzajacy krem matujacy dla mezczyzn AVONU. sam opis wyczerpujacy a komentarz dziewczyny wiec dalam sobie spokuj i kupilam mu balsam po goleniu nivea. ale pokarz mu KWC to moze zdecyduje sie na krem, bo przeciez te antytradzikowe wysuszaja cere i chlopak wyschnie na wior
Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
A ja zzaprowadziłabym go do dermatologa Szczególnie jesli jeszcze nie ma blizn i przebarwien! Tylkko niech nie bierzy antybiotyków. Po wizycie mozesz nam napisac co przepisał lekarz....hmm oni czesto takie dziwazczne te kuracje daja, zero kremow, wysuszajace mascie....wiec w razie czego na podstawie naszych doswiadczen cos poprawimy
dzięki za odpowiedzijuż od dawna namawiam go na dermatologa ale on boi się go chyba bardziej niż dentystyale jeśli mi się uda to zdam Wam relacje
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:05   #11
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

A więc najpierw nalezy udać się do lekarza , ja chodzę do rodzinnego )pediatry) i poprosić o wypisanie recepty na zrobienie leku

SKŁAD:

PREDNIZOLON 0,3
REZORCINI 4,5
DETREOMYCYNI 1,5
95% spir. vini 100,0
Ag.Dest.OD 150,0


TO JEST TEN SKŁAD> mi naprawdę pomaga. Przecierać twarz rano i wieczorem omijając okolice oczu!!!

U mnie butelka kosztuje 5 zł!
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-08, 15:13   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

jelsi nei lubi kremów , to podsun mu sprecjalny płyn z apteki on na recepte jest robiony,
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 18:01   #13
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jelsi nei lubi kremów , to podsun mu sprecjalny płyn z apteki on na recepte jest robiony,
najpierw muszę go wyciągnąc do lekarza a z tym jest problem
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 05:32   #14
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

i jak tam Twój Tż z trądzikiem?
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 13:35   #15
chmurka.pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 487
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

No własnie , pomaga coś ten mój płyn?
chmurka.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 15:56   #16
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Trądzik u TZ-pomocy!!!

ACNEFAN!! max 8 złotych w aptece a pryszcze znikna w mig ! ja mam straszne problemy ze skora... i nic mi nie pomoglo tak bardzo jak Acnefan!
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.