Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 19:20   #691
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zastanawiam się jak te minerały będą się zachowywać na skórze w lecie, w upał nie mogłam stosować podkładów bo zaraz wszystko spływało.
Przeszukałam forum o filtrach i wybrałam filtr klorane:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...la-dzieci.html
wydaje mi się że będzie odpowiedni do tłustej skory, stosowałyście go, a może polecacie coś innego?
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 19:55   #692
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wczoraj odebrałam swoje próbki golden fair matujący, golden fairest rozświetlający, korektor medium. dostałam gratis dwa róże honey i nude oraz jeszcze jeden podkład (nie pamiętam który, ale i tak zbyt ciemny dla mnie).
golden fair matujący jest dla mnie idealny mógłby trochę bardziej przykrywać naczynka, jednak nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu. bardzo fajnie, że wygląda świeżo, naturalnie, nie daje efektu płaskiego matu i nieestetycznej tapety.
golden fairest rozświetlający (tak jak już ktoś parę postów wyżej zauważył) świeci się niemiłosiernie jak na podkład jest to zdecydowanie zbyt mocne świecenie, dlatego będę go używać raczej jako bazy pod cienie albo korektora pod oczy. co ciekawe, golden light rozświetlający ma bardzo ładne, trudne do dostrzeżenia drobinki które dają całkiem inny efekt.
korektor medium - świetny! jest jednak o wiele jaśniejszy niż na zdjęciach - przez chwilę miałam wątpliwości, czy to przypadkiem nie jest ten najjaśniejszy wariant w pomylonym opakowaniu ;P nadaje się pod oczy, ukrywa zmęczenie.

tak piszecie o tym ważeniu się minerałów i aż zaczęłam się zastanawiać... albo to u mnie nigdy nie wystąpiło, albo po prostu nie wiem, jak to wygląda
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:09   #693
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja dziś dostałam paczkę z największym opakowaniem formuły kryjącej kolor natural fairest. Wydaje się dość fajny, sporo jaśniejszy niż dotychczas używany golden fair ( który był dla mnie minimalnie za żółty). Nie wiem czy nie powinnam kupić golden fairest ale jednak wybrałam natural do mieszania z goldem. Jutro pierwsze próby.
Dokupiłam też korektor medium i już czuję ,że się polubimy. Jako gratis dostałam już drugie opakowanie różu romantic, który bardzo lubię.

Ja nakładam minerałki na krem , obecnie jest to serum babuszki agafii, następnie delikatnie pudruję skrobią , wreszcie minerałki. Na to juz nie kładę pudru wykończeniowego , ewentualnie Meteoryty.
Nic się nie ścina, ładnie utrzymuje się cały dzień a mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Myślę , że minerałki fajnie sprawdzą się też latem
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:11   #694
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dziewczyny czy róże Annabelle są matowe?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 20:32   #695
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja dziś dostałam paczkę z największym opakowaniem formuły kryjącej kolor natural fairest. Wydaje się dość fajny, sporo jaśniejszy niż dotychczas używany golden fair ( który był dla mnie minimalnie za żółty). Nie wiem czy nie powinnam kupić golden fairest ale jednak wybrałam natural do mieszania z goldem. Jutro pierwsze próby.
Dokupiłam też korektor medium i już czuję ,że się polubimy. Jako gratis dostałam już drugie opakowanie różu romantic, który bardzo lubię.

Ja nakładam minerałki na krem , obecnie jest to serum babuszki agafii, następnie delikatnie pudruję skrobią , wreszcie minerałki. Na to juz nie kładę pudru wykończeniowego , ewentualnie Meteoryty.
Nic się nie ścina, ładnie utrzymuje się cały dzień a mam cerę mieszaną w kierunku tłustej. Myślę , że minerałki fajnie sprawdzą się też latem
Ale ci zazdroszczę, ze tak polubiliście się z minerałami. Ja daję im jeszcze szanse. Na razie pierwsze próby nieudane, ale nie poddaję się. Tylko, że ja chcę używać filtrów, a boję się, że minerały nie bedą się lubić z nimi.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:59   #696
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Różnica miedzy kryjącymi a matującymi jest spora. Sama posiadam oba typu podkładu. Gdy zaaplikowałam kryjący, to myślałam, że cera mi żarty robi, ale wyczytałam, że nie mi jedynej. :p Krycie nijakie, momentalnie miałam plamiska, ciasto i Bóg wie co jeszcze.
Niestety po serii testów mam podobne zdanie o formule kryjącej. Nakładam odrobinę i mam ciastolinę na twarzy. Kolor jest w porządku, ale mimo wszystko podkład wygląda jak maska włażąca we wszelkie zagłębienia skóry i pory.

Natomiast nie zgodzę się co do tego, że formuła matująca niewiele odróżnia się kryciem. Mam co ukrywać i na mojej cerze znacząco widać różnicę. Z korektorem formuła matująca wydaje się w porządku, ale po kilku godzinach też zaczyna się nieładnie "ciastolić".

Chyba najlepsze minerały to dla mnie najprostsze składowo Earthnicity, chociaż mają za słabe krycie. Pixie CdL też nie było złe.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 23:03   #697
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Filtry stosuje od 3 lat dzien w dzien ( wiosna 30 spf, lato 50, jesien 30, zima 15 ) odkad zobaczylam oslawionego kierowce tira -
http://svr.info.pl/skora-zniszczona-...-z-filtrem-uv/
czy dokument o blizniaczkach w ktorym jedna lubila slonce, a druga sie jego wystrzegala i efekty

Przy stosowaniu kwasow ( w moim przypadku glikolowym 50% ) nawet bez wychodzenia z domu .

Niestety annabelle kryjacy tez mi sie wazyl na 15-stce. Musialam dodac troche lumiera FF i jest duzo lepiej. Niestety jedna poprawka w ciagu dnia jest konieczna. Wiec wole nawet nie myslec co bedzie latem, gdzie sie jeszcze twarz poci Ale na lato z annabelle mam formule matujaca

Ale nie poddam sie tak podoba mi sie efekt po nalozeniu ze stane na glowie a wykombinuje jak go utrzymac caly dzien
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 09:28   #698
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej wszystkim
Jakiś czas temu 3 tyg zamówiłam na stronie producenta próbki golden fair kryjący i matujący
natural fair kryjący i matujacy. oraz golden fair rozświetlajacy. Niestety żaden z nich mi nie pasuje Wygladam bardzo źle - wchodzi w pory, podkresla suche skórki.. bardzo żałuję, że tak to się skończyło. W kazdym razie może któraś z Was jest zainteresowana darmowymi próbkami w.w. kolorków? Jedyny ponoszony koszt to koszt wysyłki. Dziewczynki jesli jestescie zainteresowane to proszę piszcie na priv

Ps. Każdy kolor użyłam JEDEN JEDYNY RAZ dla sprawdzenia - pudełeczka są pełniutkie!

pozdrawiam

golden matujący fair niedostępny
golden fair kryjacy też


!!! Już nie posiadam próbek - oddałam wszystkie!!!

Edytowane przez marrunia
Czas edycji: 2013-03-20 o 20:29
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 16:49   #699
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam rozumieć, że do każdego zamówienia firma dorzuca jakieś gratisy?
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:05   #700
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że do każdego zamówienia firma dorzuca jakieś gratisy?
Do pełnowymiarowego produktu tak.
W innym przypadku zależy od szczęścia.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:20   #701
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Do pełnowymiarowego produktu tak.
W innym przypadku zależy od szczęścia.
Już myślałam, że zamawiając kilka próbek też dostanę np. róż do przetestowania
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 17:26   #702
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja zamówiłam 6 próbek i dostałam jednego gratisa - natural fair kryjący. Kiepsko ;p
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:32   #703
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jednak poddaję się, na krem z filtrami tragedia, na lekki krem źle, bez kremu też włazi w pory i zmarchy. Jednak potrzebuję pewności, że makijaż będzie cały dzień na twarzy, a minerały tej pewności mi nie dają. A szkoda, bo tak ładnie na twarzy wyglądają.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:39   #704
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Już myślałam, że zamawiając kilka próbek też dostanę np. róż do przetestowania
Część dziewczyn dostała gratis do zamówionych próbek.
Zawsze jest lepiej być miło zaskoczonym, niż zawiedzionym
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:41   #705
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jednak poddaję się, na krem z filtrami tragedia, na lekki krem źle, bez kremu też włazi w pory i zmarchy. Jednak potrzebuję pewności, że makijaż będzie cały dzień na twarzy, a minerały tej pewności mi nie dają. A szkoda, bo tak ładnie na twarzy wyglądają.
Ja używam kremu antybakteryjnego, matującego Siarkowa Moc od dwóch lat. Do tej pory testowałam kilka podkładów i pudrów i sprawdzał się dobrze pod wszystkim. Ciekawe jak będzie z minerałami...
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:37   #706
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy róże Annabelle są matowe?
tak, tylko sunrise trochę bardziej się swieci na twarzy

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Filtry stosuje od 3 lat dzien w dzien ( wiosna 30 spf, lato 50, jesien 30, zima 15 ) odkad zobaczylam oslawionego kierowce tira -
http://svr.info.pl/skora-zniszczona-...-z-filtrem-uv/
czy dokument o blizniaczkach w ktorym jedna lubila slonce, a druga sie jego wystrzegala i efekty

Przy stosowaniu kwasow ( w moim przypadku glikolowym 50% ) nawet bez wychodzenia z domu .

Niestety annabelle kryjacy tez mi sie wazyl na 15-stce. Musialam dodac troche lumiera FF i jest duzo lepiej. Niestety jedna poprawka w ciagu dnia jest konieczna. Wiec wole nawet nie myslec co bedzie latem, gdzie sie jeszcze twarz poci Ale na lato z annabelle mam formule matujaca

Ale nie poddam sie tak podoba mi sie efekt po nalozeniu ze stane na glowie a wykombinuje jak go utrzymac caly dzien
nie widziałam wcześniej tego zdjęcia kierowcy:-O
Jakich używasz filtrów???pod mineraly


Dzisiaj wysmarowalam się rozświetlającym golden fairest, na początku skóra polyskuje złotymi drobinkami, ten błysk znika po pól godziny, jak dla mnie ładnie rozświetla a w reszcie działania nie różni się od matującego. Nie waży się, nie schodzi, kryje troszeczkę slabiej ale zakrył naczynko na nosie, wytrzymuje tak długo jak matujący, tylko ta formuła mniej mi odpowiada bo twarz ma błysk. Zdziwiłam się, bo myślałam,że szybko zacznę sie świecić a tu miła niespodzianka.
Spróbowałam natomiast wymalować swoją mamą 67 lat, pod podkład krem - niestety te podkłady nie nadają się do aż tak dojrzałych cer i zmarszczek.
Róż rose jest wg mnie najpiękniejszy i najbardziej mi pasuje, nude jest jaśniejszy, delikatny ale też ladny ale muszę go nałozyć naprawdę dużo aby był widoczny, roż coral -fajny kolor wystarczy ociupinka ale dla mnie za intensywny do ciemniejszych karnacji idealny- najbardziej ekonomiczny, wystarczy mała kropeczka.

Edytowane przez nandadevir
Czas edycji: 2013-03-20 o 20:47
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:38   #707
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Już myślałam, że zamawiając kilka próbek też dostanę np. róż do przetestowania
Zamawiałam ostatnio tylko 3 próbki i jedną dostałam gratis
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 07:15   #708
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że do każdego zamówienia firma dorzuca jakieś gratisy?
Nie wiem czy do każdego, ale zamawiałam 4 testery a dostałam w gratisie tester różu, o co nawet nie prosiłam a co było bardzo miłe ze strony firmy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:03   #709
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Mam rozumieć, że do każdego zamówienia firma dorzuca jakieś gratisy?
Ja robiąc zakupy na AM, za każdym razem otrzymywałam gratis; dodam, że moimi zamówieniami były próbki jedynie
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 12:23   #710
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy róże Annabelle są matowe?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:38   #711
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kupuję właśnie swój pierwszy pędzel do podkładu mineralnego (z Lancrone) i pytanie - flat top czy kabuki? Zupełnie się na tym nie znam
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 17:40   #712
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Kupuję właśnie swój pierwszy pędzel do podkładu mineralnego (z Lancrone) i pytanie - flat top czy kabuki? Zupełnie się na tym nie znam
Flat
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 18:02   #713
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Flat
Dziękuję bardzo! Właśnie kliknęłam
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 14:31   #714
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Fionaaa Pokaż wiadomość
Kupuję właśnie swój pierwszy pędzel do podkładu mineralnego (z Lancrone) i pytanie - flat top czy kabuki? Zupełnie się na tym nie znam
ja zawsze używałam kabuki, dzisiaj pierwszy raz miałam do czynienia z flatem i miałam ogromny problem... mimo opinii, że flat daje większe krycie, to dzisiaj niestety musiałam nałożyć warstwę więcej, niż normalnie. mam nadzieję, że to kwestia wprawy i jeszcze się nauczę z nim obchodzić
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 15:16   #715
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny,
dzisiaj będę robiła spore zamówienie, może jest jakaś dziewczyna z Krakowa lub Bełchatowa (będę tam na święta), która chciałaby zamówić coś z AM? W sumie to chyba brakuje ok 30zł do darmowej przesyłki piszcie tutaj lub na pw zamówienie będę robiła koło 20
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:17   #716
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
dzisiaj będę robiła spore zamówienie, może jest jakaś dziewczyna z Krakowa lub Bełchatowa (będę tam na święta), która chciałaby zamówić coś z AM? W sumie to chyba brakuje ok 30zł do darmowej przesyłki piszcie tutaj lub na pw zamówienie będę robiła koło 20
Wysłałam Ci pw
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:36   #717
Denticoo
Raczkowanie
 
Avatar Denticoo
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale ci zazdroszczę, ze tak polubiliście się z minerałami. Ja daję im jeszcze szanse. Na razie pierwsze próby nieudane, ale nie poddaję się. Tylko, że ja chcę używać filtrów, a boję się, że minerały nie bedą się lubić z nimi.
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jednak poddaję się, na krem z filtrami tragedia, na lekki krem źle, bez kremu też włazi w pory i zmarchy. Jednak potrzebuję pewności, że makijaż będzie cały dzień na twarzy, a minerały tej pewności mi nie dają. A szkoda, bo tak ładnie na twarzy wyglądają.
Szkoda, myślę , że skóra każdej z nas musi znaleźć swojego ulubieńca. A może minerałki innej firmy np Meow.

Cytat:
Napisane przez edyta07 Pokaż wiadomość
Ja używam kremu antybakteryjnego, matującego Siarkowa Moc od dwóch lat. Do tej pory testowałam kilka podkładów i pudrów i sprawdzał się dobrze pod wszystkim. Ciekawe jak będzie z minerałami...
Używałam kiedyś tego kremu pod podkładu i byłam z niego bardzo zadowolona. Pod minerałki wolę coś nawilżającego ale może do barwy wrócę w upalne lato


Ja dostałam kilka dni temu pełny wymiar natural fairest. Jest naprawdę jasny. Pomalowałam się tylko nim i wyglądałam straszliwie blado. Jednak muszę łączyć z golden fair i wtedy już jest ok. Pewnie najlepszy byłby golden fairest ale muszę najpierw zużyć choć troszkę tego co kupiłam.
Ja do zamówienia zawsze dostawałam próbkę gratis ( głównie róż romantic ).
Kolor medium korektora pasuje idealnie zarówno do golden fair jak i natural fairest. Chyć przy formule kryjącej to u mnie prawie korektor zbędny, choć czasem widzę , że nakładam jeszcze za dużo minerałka. Chyba to przyzwyczajenie z podkładów i korektorów.
__________________
Zapraszam do mnie

http://denticoo.blogspot.com/
Denticoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 17:43   #718
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja dostałam kilka dni temu pełny wymiar natural fairest. Jest naprawdę jasny. Pomalowałam się tylko nim i wyglądałam straszliwie blado. Jednak muszę łączyć z golden fair i wtedy już jest ok. Pewnie najlepszy byłby golden fairest ale muszę najpierw zużyć choć troszkę tego co kupiłam.
Ja do zamówienia zawsze dostawałam próbkę gratis ( głównie róż romantic ).
Kolor medium korektora pasuje idealnie zarówno do golden fair jak i natural fairest. Chyć przy formule kryjącej to u mnie prawie korektor zbędny, choć czasem widzę , że nakładam jeszcze za dużo minerałka. Chyba to przyzwyczajenie z podkładów i korektorów.
u mnie najlepiej sprawdziłaby się mieszanka golden fairest i golden light
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:12   #719
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Pytanie może troszkę nie na temat, ale jest sens dodawania do matującego AM czegoś, co zwiększyło by jego możliwości matujące?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:36   #720
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Pytanie może troszkę nie na temat, ale jest sens dodawania do matującego AM czegoś, co zwiększyło by jego możliwości matujące?
Przypudrowac pudrem bambusowym, skrobią...
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.