Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 13:54   #361
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Kobiecość zależy od tempa rozwoju i psychiki, zachowań. Myślę, że 6 klasa przeważnie objawia pierwsze etapy, a menstruacja nie świadczy o dojrzałości psychicznej lecz raczej fizycznej. Ciało wewnątrz jest przygotowane, ale główka raczej mniej. Makijaż nie ma także nic do wieku. Każdy maluje się wtedy kiedy chce.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:59   #362
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez veronimo94 Pokaż wiadomość
Heja .Mam 14 lat,niebieskie oczy,włosy ciemny blond(albo jasny brąz) i bardzo bladą cere.Moja twarz przypomina prześcieradło.Chciałabym zacząć się malować ale zupełnie nie wiem od czego zacząć.Nie chciałabym używać podkładów czy pudrów(na to będę miała czas) ale chodzi mi o tusz czy cienie.Kompletnie nie wiem jak zabrać się za makijaż.Chciałabym miec jakiś naturalny żeby nie wyglądac jak "lalka Barbie".Proszę poradźcie coś.
A przy okazji jak pisze to jeszcze mam problem z moimi włosami.Bo ciągle się puszą nie chcą być ani kręcone ani proste.Boje się używać prostownicy żeby mi się włosy nie popaliły.Próbowałam papilotów ale mam za grube włosy i te papiloty na włosach nie chcą się utrzymać.Bradziej chciałabym mieć kręcony włosy więc jak znacie jakiś sposoby (oprócz warkoczy na noc) piszcie!
Makijaż na codzien powinien być delikatny, cienie w kolorach beżu lub cielisty, może być przezroczysty błyszczyk do ust, na twarz poleciłabym lekki podkład (pamiętaj o kolorze aby był identyczny co skóra i abyś nie wiem ile go nie nanosiła) aby nie robić tapety jak większość nastolatek robi i myśli że to ładne ja polecam puder sypki tusz do rzęs, może być czarny lub brązowy, ja w Twoim wieku używałam zielonego .

A włosy susz głową do dołu i ugniataj podczas suszenia suszarką, będę lekko skręcone, ale muszą być wycieniowane na całości.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:15   #363
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Yyyy... a po co 14 latka ma się malować?? W wieku 25 lat będzie wyglądać jak moja pra babcia... Ale jak już coś to delikatnie tusz na rzęsach
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:23   #364
joamie
Raczkowanie
 
Avatar joamie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 152
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez xirissx Pokaż wiadomość
Yyyy... a po co 14 latka ma się malować?? W wieku 25 lat będzie wyglądać jak moja pra babcia... Ale jak już coś to delikatnie tusz na rzęsach
Zgadzam sie
Uważam,że makijaż w wieku 14 lat to lekka przesada.
joamie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:25   #365
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Makijaż dla 14-latki

zupełnie nie rozumiem dziewczyn które radzą ci używać podkładów, to zupełnie nie potrzebne jeżeli masz cerę bez większych skaz(blizn, trądziku) młodość polega na tym by wyglądać świeżo, delikatnie i dziewczęco. Po co używać podkładów (nawet tych najlżejszych jeżeli nie ma potrzeby) to tylko zapycha pory, puki buzie masz młodziutką używaj jedynie dobrego kremu delikatnego odpowiedniego dla swojej cery, dla zmatowienia możesz użyć ewentualnie odrobinkę pudru z naciskiem na ODROBINKĘ możesz użyć delikatnego cienia do powiek o stonowanym koloże( na lato mozesz pokusić się o jakieś odrobinę odważniejsze kolorki ale raczej stawiałabym na jakieś pastelowe) tusz do rzęs i błyszczyk myślę ze to w zupełności wystarczy dla tak młodej osóbki Pamiętaj zasadę: im mniej tym lepiej ma być lekko i delikatnie. Pozdrawiam
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:29   #366
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
zupełnie nie rozumiem dziewczyn które radzą ci używać podkładów, to zupełnie nie potrzebne jeżeli masz cerę bez większych skaz(blizn, trądziku) młodość polega na tym by wyglądać świeżo, delikatnie i dziewczęco. Po co używać podkładów (nawet tych najlżejszych jeżeli nie ma potrzeby) to tylko zapycha pory, puki buzie masz młodziutką używaj jedynie dobrego kremu delikatnego odpowiedniego dla swojej cery, dla zmatowienia możesz użyć ewentualnie odrobinkę pudru z naciskiem na ODROBINKĘ możesz użyć delikatnego cienia do powiek o stonowanym koloże( na lato mozesz pokusić się o jakieś odrobinę odważniejsze kolorki ale raczej stawiałabym na jakieś pastelowe) tusz do rzęs i błyszczyk myślę ze to w zupełności wystarczy dla tak młodej osóbki Pamiętaj zasadę: im mniej tym lepiej ma być lekko i delikatnie. Pozdrawiam
Zgadzam się w 100 %. Ja niestety muszę używać kremu tonującego, bo moje blizny i trądzik nie pozwalają mi na wyjście bez niego, jednak autorka wątku nie ma takich problemów więc tusz do rzęs i błyszczyk w 100 % wystarczą.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:09   #367
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja zgadzam sie w zupełności z glizdka!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 15:16   #368
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Makijaż dla 14-latki

ja mam 14,5 roku ;p i używam kremu + (czasem baza czy podkład) + korektora +pudru ale jeżeli użyje podkładu to pudru nie ;p tylko że ja mam taką strasznie błyszcząca się cerę a cienie to może raz na miesiąc, kredka też (tylko na jakieś imprezy, urodzzny czy coś) a tusz to tak raz w tygodniu do kościoła czzase do szkoły ale rzadko bo krzycz nauczyciele ;p ale teraz do szkoły bedę uzywać odżywki to rzęs ;>
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:23   #369
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Exclamation Dot.: Makijaż dla 14-latki

Jezu, dziewczyno... Opanuj się... Za 10 lat będziesz pomarszczona jak moja pra babcia...
Tusz - ok
Krem - ok (do błyszczącej cery dobry jest krem under 20[taki zielony] matujący.
Puder - nie
podkład - nie
cienie - nie
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:36   #370
OlusssSdz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
GG do OlusssSdz
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Jestem mniej więcej w Twoim wieku... no może troszeczkę starsza. Jak na razie używam błyszczyka i od czasu do czasu tuszu... Kiedyś jak miałam poważne problemy z cerą to używałam też korektora i podkładu... ale teraz na szczęście już nie muszę...
Ja na Twoim miejscu nie używałabym kosmetyków, które nakłada się ma większe obszary twarzy.. wszędzie wiadać dziewczyny tylko trochę starsze, a z twarzą 30 latek...
OlusssSdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:38   #371
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez OlusssSdz Pokaż wiadomość
Jestem mniej więcej w Twoim wieku... no może troszeczkę starsza. Jak na razie używam błyszczyka i od czasu do czasu tuszu... Kiedyś jak miałam poważne problemy z cerą to używałam też korektora i podkładu... ale teraz na szczęście już nie muszę...
Ja na Twoim miejscu nie używałabym kosmetyków, które nakłada się ma większe obszary twarzy.. wszędzie wiadać dziewczyny tylko trochę starsze, a z twarzą 30 latek...
Och Popieram cię w 100%
Jedna mądra 14 latka xD
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 15:42   #372
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ohh.. wczoraj krytykowałam wypowiedź 12-sto latki, która twierdziła, iż mam popękane naczynka na twarzy i radziła się jakiego ma używać kremu.. a dziś skrytykuję wypowiedź 14-sto latki, która chce się malować..
Dziewczyno, czy Ty chcesz mieć w wieku 20-stu lat twarz gorszą niż Twoja mama ?!
Po co Ci makijaż ? To Cię raczej nie upiększy.
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:08   #373
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Moja siostra za parę dni kończy 14 lat i już dawno zaczęła się malować. Ciągle mnie podpatruje jak ja to robię, ostatnio uczyłam ją malować kreskę kredką na górnej powiece. Uważam, że jeżeli czternastolatka chce to powinna się malować, ale delikatnie i stosownie do sytuacji w jakiej się znajduje. Obserwując moją siostrę, to do szkoły się jeszcze nie maluje, ale już na większe wyjście (np urodziny koleżanki) to coś tam próbuje - wytuszuje rzęsy, pomaluje uta błyszczykiem... Na szczęście jeszcze nie ma problemów skórnych, więc odradziłam jej używanie podkładów i pudrów - niech jej skóra jeszcze oddycha Chociaż z drugiej strony dostępne na rynku kosmetyki nie zapychają jak to było np 10 lat temu
Siostra jest blondynką o niebieskich oczach i na prezent na urodziny kupiłam jej cienie w odcieniach brązu Burżujka. Niech się bawi, próbuje, uczy się malować. Lepsze to niż obrysowanie oczu czarną kredką
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:18   #374
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Jeśli już koniecznie chcesz być pomalowana to według mnie ten korektor pod oczy ,błyszczyk delikatny i niech będzie ten tusz całkowicie wystarczy.Powinnaś jedynie zaakcentować urodę a nie robic się na vampa
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:42   #375
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja w wieku 14 lat śniłam o pierwszym błyszczyku (serio!), a przez całe gimnazjum nie malowałam się (no, tylko we wrzesniu pierwszej klasy- róży cień na powieki- ale to było czyste szaleństwo, nowa szkoła, popisówa itepe hehe :P)
Naprawdę radze Ci się "pobawić" przed lusterkiem, zresztą nie tylko ja- ale jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie to... Ja bym postawiła raczej na PORZĄDNĄ pielęgnację. I minimalizm.
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:44   #376
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Makijaż dla 14-latki

kiedy to czytam jestem w lekkim szoku...
po co 14-latce pełen makijaż??
dziewczynko, zadbaj o to, żeby twoja cera była zdrowa, bo zdrowa cera sama w sobie jest piękna.
Nie chcę się chwalić ale mam 20 lat i mogę bez obawy wyjść na ulicę bez makijażu. Jestem blondynką, wiec kiedy idę na uczelnie smarują twarz kremem nawilżającym, matuję lekkim pudrem, nakładam brązowy tusz i wychodzę. A to tylko dlatego, ze nigdy nie przesadzałam z kosmetykami kolorowymi [zaczęłam się malować dopiero w liceum] a kiedy byłam w Twoim wieku to zajęłam się przede wszystkim pielęgnacją a nie kolorówką.
Jeżeli bardzo chcesz się malować, to zainwestuj w nawilżających krem koloryzujący a nie podkład.
Zapomnij o kredce [zarezerwuj ją na większe wyjścia] i delikatnie podkreślaj oczka tuszem.
Teraz powinna zdobić ciebie młodość a nie makijaż.

Edit:
Pierwszy puder kupiłam sobie na 100dniówkę, ponieważ chciałam dobrze wyglądać na zdjęciach i o 20 i o 4 nad ranem
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:54   #377
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Myślę, że nie warto w tak młodym wieku zaczynać przygody z pełnym makijażem. Tusz do rzęs i błyszczyk w zupełności wystarczą.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:27   #378
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Słuchaj dziewczyn, bo starsze i mądrzejsze
Mas trądzik? No to kwasy (wyszukiwarka_ "kwasy", "aha", "bha"- wszystkiego się dowiesz)
Wszystko ok? No to filtry (a przy kwasach tym bardziej), tu tez odsyłam do wyszukiwarki- im wcześniej zaczniesz, tym lepiej. Wówczas masz oficjalne pozwolenie na używanie pudru do zatuszowania błyszczenia. Dlaczego im wcześniej tym lepiej? Bo używanie porządnego kremu z filtrem to najlepszy sposób, by mając lat 35, 30, 40 wyglądać na 20

Rany, alem się w wątek wczuła!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:42   #379
AntygirlxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dom.
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez veronimo94 Pokaż wiadomość
Ok to sprawa podkładu załatwiona a znasz jakieś sposoby na cienie pod oczami.Ciągle je mam co mnie strasznie wkurza.A ty jak się malujesz?
Nie dosć że tyle samo lat to jeszcze ten sam problem ;]
Nakładasz trochę kremu np. zwykły nivea niebieski , nie musi być jakiś drogi a potem leciutką warstwę Dream Matte Mousse albo tego podkłądu mussu z Avonu ;]
__________________


AntygirlxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 19:52   #380
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Makijaż dla 14-latki

błyszczyk bezbarwny albo jakas pomadka ochronna nivea i tyle. Masz 14 ciesz sie tym. Po co sie malować?
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:56   #381
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja zgadzam sie w zupełności z glizdka!
ja tez
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:08   #382
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Moim zdaniem powinnas na codzien ograniczyc sie do tuszu do rzes. Ewentualnie podklad, ale jesli naprawde go potrzebujesz. A na imprezke mozesz mozesz pozwolic sobie nalozyc cien do powiek. Powiem ci szczerze ze nieładnie wygladaja mlode dziewczynki z kupa makijazu na sobie....Wieku sie nie ukryje. Mozna tylko podkreslic urode delikatnym makijazem.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:42   #383
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Wiesz to zalezy od wlasnych potrzeb (slowo mi umklo)
Bo wiadomo ze dziewczyny zaczynaja sie malowac jak dojrzewaja albo po.Kiedy to zaczynaja miec problemy z cera
lol racja
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:57   #384
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja mam 20 lat
I mój makijaż na co dzień (na uczelnię) wygląda następująco - puder + kredka + tusz do rzęs.
Jeżeli mam jakieś większe wyjścia to dodaję jeszcze podkład i cienie.
A jeżeli wychodzę tylko z TŻ do parku, albo gdzieś na spacer, to albo nic, albo sam tusz do rzęs. I naprawdę wystarcza.
Nie uważam, że podkład to zły kosmetyk. Jest dobry, ale należy stosować go wtedy, kiedy jest taka potrzeba. I jeżeli nie masz problematycznej cery, myślę, że jest zupełnie zbędny. Ja miałam etap (w 3 liceum), kiedy używałam podkładu (inne dziewczyny używały i myślałam, że to takie fajne), ale wyrosłam. Jeżeli ma się ładną cerę, to nie ma potrzeby zatykania jej i zamalowywania. Nie chodzi przecież o to, żeby się maskować - a żeby podkreślać
W Twoim wieku proponuję po prostu tusz do rzęs. Ładnie podkreśli oko. Nie ma sensu eksperymentowania z kredkami na co dzień - to zajmuje trochę czasu. Możesz probować się nimi bawić na weekend, na imprezę - żeby się nauczyć, ale tak codziennie to nie jest dobry pomysł, serio
Także dobry tusz do rzęs - podkreśli Ci ładnie oko - i ewentualnie zwykły puder matujący żeby Ci się nosek nie świecił - i będzie ślicznie.
Wbrew pozorom zazwyczaj im mniej tym lepiej. Jesteśmy naturalnie śliczne, nie róbmy z siebie lalek
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:06   #385
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Makijaż dla 14-latki

moze troche zmienie temat.. ale jak uwazacie od ilu lat powinno sie malowac? ja maluje sie od 1 klasy Liceum... mam problem z nmaczynkami i czytalam ze w zime podklad jest jak najbardziej wskazany...w lato krem z ochrona UV wiadomo.. ogolnie maluje sie codziennie..czasami mi cos wyskoczy to korektor idzie w ruch.. generalnie po szkole od razu wszytsko zmywam, zeby nie bylo...
A poza tym moze to zabrzmi dziwnie ale bez makijazu sie czuje "goła" nie wyjde nigdzie bez pomalowania rzes chociaz.. bez tego czuje sie po prostu brzydko.. niska samoocena?? chyba tak ;(
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:09   #386
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Makijaż dla 14-latki

wiesz, ja też tak miałam w liceum - to chyba taki etap zmniejszonej akceptacji siebie W pierwszej liceum zaczęłam kombinować z cieniami, tuszami. W drugiej nie wychodziłam z domu bez makijazu. W trzeciej doszedł jeszcze podkład (i nie wyobrażałam sobie takiej opcji, żeby ktoś mnie zobaczył bez tego wszystkiego). A teraz jakoś... Maluję tylko rzęsy i czuję się piękna. A czasem nawet nie pomaluję się wcale i też nie jest źle. To chyba przychodzi z czasem
__________________

Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:11   #387
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Makijaż dla 14-latki

A ja odradzam wszelkie kolorowe kosmetyki !

Zainwestuj w pielęgnację. Masz mlodą zdrową skórę i zadbaj by taką pozostała jak najdlużej.To najpiekniejsze.

na codzień jakiś krem nawilżający, ew. matujący.
na usta pomadka ochronna a na rzęsy odżywka.
jak masz problem z niedoskonałościami to dermatolog i maści
puszace się włosy?jakiś szampon i odzywka z serii do kreconych i może lekką pianke /lub bez pianki/wgniataj w wilgotne pasma. Sproboj
milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:16   #388
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Hehe jak tu weszłam to już wiedziałam jakich komentarzy się spodziewać
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:22   #389
rysiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar rysiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 624
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Cytat:
Napisane przez Siris88 Pokaż wiadomość
wiesz, ja też tak miałam w liceum - to chyba taki etap zmniejszonej akceptacji siebie W pierwszej liceum zaczęłam kombinować z cieniami, tuszami. W drugiej nie wychodziłam z domu bez makijazu. W trzeciej doszedł jeszcze podkład (i nie wyobrażałam sobie takiej opcji, żeby ktoś mnie zobaczył bez tego wszystkiego). A teraz jakoś... Maluję tylko rzęsy i czuję się piękna. A czasem nawet nie pomaluję się wcale i też nie jest źle. To chyba przychodzi z czasem
tylko ja bez pokladu juz teraz sie nie ruszam..kurcze jakos tak mam wrazenie ze jak mam jakas krostke to wszyscy to widza i wogole mysla, ze nie dbam o sibie czy cos... takie chore mysli... i wogole, bez makijazu to mnie ostatnio nawet przyjaciolka nie widziala ponad pol roku... nie wiem co we mnie siedzi...
__________________
matura 2009

dam rade..



rysiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:27   #390
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Makijaż dla 14-latki

Ja zaczełam robić deeeelikatny makijaż w I Liceum. I to wygladalo tak, ze na dolnej powiece w srodku robilam delikatną kreseczke i malowalam rzesy tuszem. I to wszystko. Teraz mam niecale 21 lat i u mnie makijaz wygląda inaczej. W wieku 14 lat nawet nie myslalam o makijazu, a jesli juz sie malowalam to na dyskoteke albo urodziny i to tez na prawde bardzo delikatnie. Nie spiesz sie z makijazem, przyjdzie na to czas
Teraz zabierz sie za pielęgnacje buzi a za pare lat bedziesz szczesliwa ze nie kladlas na nią tak młodo zapychaczy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.