pomóżcie!! wymiana prawka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-22, 21:34   #1
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah

pomóżcie!! wymiana prawka


Hej!
Może ktoś się z was orientuję bo nie mogę znaleźć odpowiedzi w necie na moje pytanie. Mianowicie mam prawo jazdy wydane na okres terminowy (zostały mi 4 lata). Nie mam żadnej wady wzroku ani nic, po prostu jestem z małego miasteczka gdzie mamy jedną panią doktor, która stwierdziła że będzie naprawiać świat - i efekt jest taki, że każdemu daje terminowe na 10 lat. Nie mam nic wpisane w rubryczkę "ograniczenia" na prawku bo jestem zupełnie zdrowa. Teraz w życiu bym się na to nie zgodziła, ale wtedy jako głupia i młoda wzięłam co mi baba dała. I teraz mój chłopak idzie do lekarza po takie właśnie zaświadczenie. Mój pomysł jest taki, żeby skorzystać, iść z nim, dostać bezterminowe i wymienić dokument. Ale czy urząd nie będzie robił problemu? I tak będę musiała to zrobić za 4 lata, ale wołałabym mieć to z głowy.... Jak myślicie, wymienią mi ten dokument bez problemów? Dzięki za jakiekolwiek info.
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 23:37   #2
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

Cytat:
Napisane przez naiyah Pokaż wiadomość
Hej!
Może ktoś się z was orientuję bo nie mogę znaleźć odpowiedzi w necie na moje pytanie. Mianowicie mam prawo jazdy wydane na okres terminowy (zostały mi 4 lata). Nie mam żadnej wady wzroku ani nic, po prostu jestem z małego miasteczka gdzie mamy jedną panią doktor, która stwierdziła że będzie naprawiać świat - i efekt jest taki, że każdemu daje terminowe na 10 lat. Nie mam nic wpisane w rubryczkę "ograniczenia" na prawku bo jestem zupełnie zdrowa. Teraz w życiu bym się na to nie zgodziła, ale wtedy jako głupia i młoda wzięłam co mi baba dała. I teraz mój chłopak idzie do lekarza po takie właśnie zaświadczenie. Mój pomysł jest taki, żeby skorzystać, iść z nim, dostać bezterminowe i wymienić dokument. Ale czy urząd nie będzie robił problemu? I tak będę musiała to zrobić za 4 lata, ale wołałabym mieć to z głowy.... Jak myślicie, wymienią mi ten dokument bez problemów? Dzięki za jakiekolwiek info.
myślę, że wymienią. mój tata ostatnio robił nowe, bo potrzebował mieć to europejskie, a nie polskie i nie było problemu
ale zapłacić oczywiście za nowe trzeba
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 15:20   #3
_Aga Kot_
Przyczajenie
 
Avatar _Aga Kot_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 16
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
myślę, że wymienią. mój tata ostatnio robił nowe, bo potrzebował mieć to europejskie, a nie polskie i nie było problemu
ale zapłacić oczywiście za nowe trzeba
Dokładnie. Nie będzie problemu tylko na wydatek rzędu 70-75 zł trzeba się przygotować
__________________
Z szacunkiem, Aga Kot

72 - ... - 59 - ... - 50 kg
_Aga Kot_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-23, 17:56   #4
naiyah
Raczkowanie
 
Avatar naiyah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 370
GG do naiyah
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

no u mnie to nawet 85 zł.. :/ ale właśnie się zastanawiałam czy jak prawko jeszcze jest ważne to mogę je wymienić, no mam nadzieję że nie będzie problemów
__________________
A6W - 42 dzień <- 13.04.08 !! i 18.04.11 !!



naiyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 01:04   #5
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

84zł kosztuje, mam druczek bo jutro wymieniam..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:37   #6
MagGagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

wydaje mi się że jak już płacisz to ci wymienią, ale ciekawe czy dostaniesz zaświadczenie od lekarza.
Ja mam inny problem, a raczej moja mama, która nie wymieniła starego prawka (ma takie z lat 70.) i czy wymienia jej bez problemu, czy może trzeba od nowa zdawać??Bo wiem tyle tylko że na pewno ma nieważne tamto, ale dokument w sumie jest...
MagGagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 20:49   #7
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

Cytat:
Napisane przez MagGagda Pokaż wiadomość
wydaje mi się że jak już płacisz to ci wymienią, ale ciekawe czy dostaniesz zaświadczenie od lekarza.
Ja mam inny problem, a raczej moja mama, która nie wymieniła starego prawka (ma takie z lat 70.) i czy wymienia jej bez problemu, czy może trzeba od nowa zdawać??Bo wiem tyle tylko że na pewno ma nieważne tamto, ale dokument w sumie jest...
Nie, no mama nie będzie musiała zdawać bo nie ma takiego przepisu który by to nakazywał..Wymienią jej na nowe tylko pewnie także lekarza będzie musiała odwiedzić (wzrok..np).
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 18:29   #8
mereo
Rozeznanie
 
Avatar mereo
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 745
Dot.: pomóżcie!! wymiana prawka

Myślę, że bez problemu
__________________

Blogguję:

http://lupus-pilum-mutat.blogspot.com/

Lupus pilum mutat
, non mentem.
--------------------------------------------------------------
http://paper-glass-project.blogspot.com/
mereo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.