Jakie dodatki do sukni ecru????? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-13, 20:32   #91
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

jeden garnitur zmierzony i kupiony
czarny : love::l ove:
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:50   #92
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

No to super! O tyle mniej do załatwienia. A co to za garnitur?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 11:30   #93
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cześć kobietki no super temat się rozwinął z garniturami dla TŻta! My (a bardziej ja) zastanawiam się nad kolorem, a ślub za chwilę!!!!!!!!!
Miałam 3 opcje koloru garnituru:

1. (trudno opisać)- nasycony niebieski-chabrowy ----TŻtowi ładnie w niebieskim, ale ten pomysł raczej już odpada bo TŻ nie podziela mojego pomysłu

2. stalowy, ale taki już ma.....więc bezsensu kupować drugi...

3. ostatnim moim pomysłem był czarny bo to tak elegancko tylko mój facet w ogóle czarnych ubrań nie nosi bo wygląda na takiego "zabiedzonego" tzn jakby miał 1000 zmartwień, a jest bardzo pogodny (może to przez jego b.jasną karnację) :P i nie wiem czy się upierać przy kolorze....pewnie kwestia ewentualnej przymiarki a z tym też kiepsko bo garnitur będzie szyty na miarę........masakra, a czasu coraz mniej!
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:19   #94
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

mój TŻ <PRZYSZŁY MĄŻ-KOCHAM TAK MOWIC>Sam nie wiedzial czego chcial, mi zalezalo zeby sa zdecydowal,oczywiscie bylam w pogotowiu gdyby szalał

zobaczyłam garnitur na manekinie,pokazalm mu-nie podobal sie-wybral inny<ktory kupil sobie jego tato>ale Pani powiedziala ze to nie garnitur do jego postury-120cm w klatce i uda zapasnika,190 wzrostu_wiecpodala mu ten,bo sama poradzila ze ten co mi sie podobał/Klasyka,czarny pieknie taliowany,angielski i stosunkowo waskie spodnie...piekny zmierzyl ,krawcowa orzekla ze da sie spodnie poszerzyc w udach i przed slubem amamy przyjsc z nimi do poprawki.JESTEM PRZESZCZESLIWA
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 14:02   #95
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

hej dziewczyny to znowu ja z kolejnym pytankiem ale najpierw pochwalę się swoimi zakupami ślubnymi które zrobiłam w międzyczasie :P

Więc problem butów się rozwiązał (przypominam białe buty suknia śmietankowa), bo kupiłam sobie nowe różowe buciki takie w kolorze fuksji lub amarantu. Przez to że są o 2cm wyższe od białych to po pierwszym tańcu przebiorę buciki na białe by mi było wygodnie tańczyć a potem na oczepiny ubiorę różowe

Następnie kupiłam welon piękny z kryształkami, dwuwarstwowy cudo cudo cudo

A teraz moje pytanie powiedzcie mi kochane jaki kolor pończoch kupić?? śmietankowe czy cieliste?? jakie teraz się nosi?? bieliznę (majtusie) też mam śmietankowe

I kupiłam jeszcze spinki mojemu przyszłemu mężowi takie z napisem I love my wife cudne

Edytowane przez ciassteczkowa
Czas edycji: 2013-02-15 o 14:03
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:10   #96
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez An86 Pokaż wiadomość
Cześć kobietki no super temat się rozwinął z garniturami dla TŻta! My (a bardziej ja) zastanawiam się nad kolorem, a ślub za chwilę!!!!!!!!!
Miałam 3 opcje koloru garnituru:

1. (trudno opisać)- nasycony niebieski-chabrowy ----TŻtowi ładnie w niebieskim, ale ten pomysł raczej już odpada bo TŻ nie podziela mojego pomysłu

2. stalowy, ale taki już ma.....więc bezsensu kupować drugi...

3. ostatnim moim pomysłem był czarny bo to tak elegancko tylko mój facet w ogóle czarnych ubrań nie nosi bo wygląda na takiego "zabiedzonego" tzn jakby miał 1000 zmartwień, a jest bardzo pogodny (może to przez jego b.jasną karnację) :P i nie wiem czy się upierać przy kolorze....pewnie kwestia ewentualnej przymiarki a z tym też kiepsko bo garnitur będzie szyty na miarę........masakra, a czasu coraz mniej!
nam pani w sklepie powiedziała, że niebieskie, stalowe itp to garnitury biznesowe... mój tż jest niski i drobnej postury, ale jak ubrał czarny garnitur to wyglądał super, mierzyliśmy też inne, ale szczerze było mało elegancko... i teraz mierzył czarny i potem inny odcień czarnego taki głębszy i też jest różnica. Twój tż musi je zmierzyć, wtedy zdecydujecie, ale dla mnie czarny wygląda najbardziej elegancko. Musisz pomyśleć, że dojdzie do tego jasna koszula, krawat i będzie klasycznie i pięknie, ale jeśli cię nie przekonałam to pomierzcie i zobaczycie.

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
mój TŻ <PRZYSZŁY MĄŻ-KOCHAM TAK MOWIC>Sam nie wiedzial czego chcial, mi zalezalo zeby sa zdecydowal,oczywiscie bylam w pogotowiu gdyby szalał

zobaczyłam garnitur na manekinie,pokazalm mu-nie podobal sie-wybral inny<ktory kupil sobie jego tato>ale Pani powiedziala ze to nie garnitur do jego postury-120cm w klatce i uda zapasnika,190 wzrostu_wiecpodala mu ten,bo sama poradzila ze ten co mi sie podobał/Klasyka,czarny pieknie taliowany,angielski i stosunkowo waskie spodnie...piekny zmierzyl ,krawcowa orzekla ze da sie spodnie poszerzyc w udach i przed slubem amamy przyjsc z nimi do poprawki.JESTEM PRZESZCZESLIWA
i cudnie!

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny to znowu ja z kolejnym pytankiem ale najpierw pochwalę się swoimi zakupami ślubnymi które zrobiłam w międzyczasie :P

Więc problem butów się rozwiązał (przypominam białe buty suknia śmietankowa), bo kupiłam sobie nowe różowe buciki takie w kolorze fuksji lub amarantu. Przez to że są o 2cm wyższe od białych to po pierwszym tańcu przebiorę buciki na białe by mi było wygodnie tańczyć a potem na oczepiny ubiorę różowe

Następnie kupiłam welon piękny z kryształkami, dwuwarstwowy cudo cudo cudo

A teraz moje pytanie powiedzcie mi kochane jaki kolor pończoch kupić?? śmietankowe czy cieliste?? jakie teraz się nosi?? bieliznę (majtusie) też mam śmietankowe

I kupiłam jeszcze spinki mojemu przyszłemu mężowi takie z napisem I love my wife cudne
Fajnie, że butki kupione, zobaczysz jak długo wytrzymasz a potem to już nikt nie będzie zwracał uwagi
Ja welonów z kryształkami nie lubię, ale cieszę się że ty jesteś zadowolona.
A jak ty chcesz mieć śmietankowe rajstopy do kolorowych butów? to wygląda (jak dla mnie) na serio okropnie ja proponuję cieliste w kolorze dobranym do twojej skóry (nie za ciemne i nie za jasne). Białe rajstopki to komunijny kolor
Dobrze, że bielizna dobrana pod kolor sukni bo niestety nie pamiętam twojej ale nie raz może troszkę przebijać. Ja wybrałam wygodne stringi, które zamiast paseczków na bokach miały taki pasek koronki, dzięki czemu paski się nie wbijają.
A ja się cieszę, że nie kupiłam tych spinek I love my wife (choć sa bardzo ładne) bo w tym i poprzednim sezonie chyba każdy tż je miał - mój miał troszkę inne "Just Married" i z taka parą młodą...

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2013-02-15 o 18:12
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 19:51   #97
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Kobiety kolejna rzecz do przodu, a mianowicie garnitur dla TŻta miara zdjęta za miesiąc przymiarka kolor czarny (mimo, że TŻ nie był zachwycony pomysłem czarnego garnituru jak zobaczył się w czarnym nie było mowy żeby miał inny )
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 21:50   #98
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

hahah czyli miałam troszkę racji z tym czarnym, co?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 22:09   #99
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
hahah czyli miałam troszkę racji z tym czarnym, co?

Zdecydowanie też chcemy, żeby to wyglądało elegancko. Czarny garnitur TŻta będzie idealnie pasował do mojej prostej sukienki
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 12:27   #100
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

ja chwale sie moja cudna biuteriaa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9708.jpg (76,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9722.jpg (96,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1245.jpg (48,1 KB, 12 załadowań)
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 14:44   #101
An86
Raczkowanie
 
Avatar An86
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 112
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

wenszyca śliczna biżuteria sama rozglądałam się za czymś takim ale wybrałam jednak w innym stylu
An86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 15:53   #102
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Wenszyca
To są perły koloru crystal white? jeśli tak, to nie kłócą się kolorystycznie z suknią ecru?
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 21:30   #103
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez wenszyca89 Pokaż wiadomość
ja chwale sie moja cudna biuteriaa
o fajnie ja też miałam biżu tej firmy i byłam bardzo z nich zadowolona.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 12:19   #104
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
Wenszyca
To są perły koloru crystal white? jeśli tak, to nie kłócą się kolorystycznie z suknią ecru?
szczerze, suknia jest ivory nie ecru a perły sa white ale na mojej sukni sa gdzie niegdzie perły i mam andzieje ze wtym kolorze nie mam mozliwosci sprawdzenia tego teraz jak beda sie strasznie odcinac to kupie cos innego
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 14:31   #105
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

To daj mi proszę znać, bo też mam suknię ivory a jestem na etapie poszukiwania kolczyków. Pytałam w sklepach internetowych i jedni piszą że crystal white to czysta biel, a inni że to śmietankowa biel i idealnie pasuje do ecru/ivory
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 10:06   #106
wenszyca89
Raczkowanie
 
Avatar wenszyca89
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: tam gdzie wrony zawracaja :)
Wiadomości: 185
Dot.: Jakie dodatki do sukni ecru?????

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
To daj mi proszę znać, bo też mam suknię ivory a jestem na etapie poszukiwania kolczyków. Pytałam w sklepach internetowych i jedni piszą że crystal white to czysta biel, a inni że to śmietankowa biel i idealnie pasuje do ecru/ivory
widzisz postrzeganie kolorów jest bardzo obiektywne.Ja sama mam oczoplas jak o tym mysle.WG. mnie te konkretne perły nie sa czysto białe tylko śmietankowe.Sama mialam watpliwosci ale kazda osoba którą pytam mówi ze te moje wg mnie smietankowe beda idealnie pasowac do do mojej sukni ivory.Ja wogole mierzac moja suknie bylam pewna te to biala a to ivory bylo wiec wiesz.Jest bezpieczne rozwiazanie,zamów bizu z kryształków wtedy nie am problemu a jesli chcesz perły to własnie jest troche z tym pytan.Sama sie nadal bije z myslami ale mówie jak bedzie strasznie to wygladac to niestety bede musiała kupic inna biuzterie...na szczescie odbieram suknie na miesisac przed slubem wiec bede miec czas.

Ciezko jest mi cos Ci poradzic bo nie chce Cie wyprowadzic w maliny...
__________________
22.11.2011 -pierwsze "kocham Cie TŻ "
18.10.2012 -oficjalne :"TAK"
23.08.2013 - ŚLUB
wenszyca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.