Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-08, 11:37   #541
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Płukanka celia NIEBIESKA

hmm....juz sama nie wiem...dzis rano wyprobowalam sposobu anastazji, tyle ze zamiast do umywalki, napelnilam miske z ciepla woda i potem wlalam nawet kilka (6-8) kropli (bo 2 krople wydwalo sie smiesznie malo), z tym ze woda wogole nie zmienila barwy, no moze odrobineczke, zanurzylam w to glowke (z tym ze jak bym nie krecila glowa to itak wszystkie wloski nie byly zamoczone, co mi sie wydaje troche dziwne), trzymalam tak pare minut i NIC. Wloski jak slomiane byly tak slomiane zostaly ...

aaa i dodam ze najpierw(przed plukanka) umylam wlosy szamponem pantene z odzywka jak zwykle..

Czyzbym zrobila za slaby roztwor? nie wiem, ale troche mi sie ta plukanka juz odechciala...
zreszta moze lepiej uzyc tejsrebnej DELii bo podobno jest lepsza?

Pozdrawiaam
nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 12:48   #542
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Płukanka celia NIEBIESKA

Wydaje mi się (albo mi się nie wydaje) że dałas za mało...
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 16:35   #543
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanka celia NIEBIESKA

A ja bede upracie polecac pulkanke Flor Illlum srebrna - po dodaniu do wody kolor wody robi sie fioletowy, ale nie ma obawy, ze wlosy wyjda fioletowe. Sama jej uzywam od dluzszego czasu, mozna ją dostac w sklepach fryzjerskich, kosztuje 8 zl. Pieknie wyprowadzila mi platynowy blond na pasemkach
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 17:36   #544
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Płukanka celia NIEBIESKA

Cytat:
Napisane przez Kalex
A ja bede upracie polecac pulkanke Flor Illlum srebrna - po dodaniu do wody kolor wody robi sie fioletowy, ale nie ma obawy, ze wlosy wyjda fioletowe. Sama jej uzywam od dluzszego czasu, mozna ją dostac w sklepach fryzjerskich, kosztuje 8 zl. Pieknie wyprowadzila mi platynowy blond na pasemkach
hmmm...ciekawe a jak myslisz mozna jej uzywac do wlosow calej glowy czy raczej tylko do pasemek?
a jak ja stosujesz cz pluczesz nia wlosy czy zanurzasz w roztworze?
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:27   #545
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Płukanka celia NIEBIESKA

Cytat:
Napisane przez Nelllcia
hmmm...ciekawe a jak myslisz mozna jej uzywac do wlosow calej glowy czy raczej tylko do pasemek?
a jak ja stosujesz cz pluczesz nia wlosy czy zanurzasz w roztworze?
oczywscie, stosuje sie ją na całą głowę ja mam blond pasemka + brazowy kolor na reszcie włosków. Jesli chodzi o stosowanie to albo dodaje 30 kropli do miski wody i zanurzam wloski albo dodaje (wg instrukcji) 5-10 kropli na 0.5 litra wody i plucze wlosy. Wszystko zalezy od chwili i czasu
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 08:53   #546
Iwonkaj1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Dot.: Płukanka

hej dziewczyny
mam zamiar zakupić jedną z tych cudownych płukanek..teraz mam wlosy rozjaśnione ale są żółte a mialy byc PLATYNOWE
NIE WIEM TYLKO JAKIEGO KOLORU PLUKANKI UZYC ALE CHYBA ZDECYDUJE SIE NA SREBRNA GDYZ NIE CHCE MIEC NIEBIESKICH LUB FIOLETOWYCH WLOSOW I BOJE SIE RYZYKOWAC.. TYLKO GDZIE MOZNA JE KUPIC? W NORMALNEJ DROGERII CZY MUSZE W JAKIM SKLEPIE INTERNETOWYM ALBO U FRYZJERA?
Iwonkaj1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 22:01   #547
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Płukanka

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Dzieki za podpowiedzi, użyłam jej już dwa razy ale zastanawiałam sie czy mogę przy każdym myciu. Wolę płukanke, bo musze uzywać szamponów regenerujących na suche włosy, a ten szampon Welli nie ma takich właściwosci. Myślę, że jakbym miała normalne włosy -to tak.Ale w tej sytuacji wolę myc odpowiednim szamponem a potem użyć płukanki.
Mnie służy fioletowy szampon Goldwella, a maska z tej serii, choć też głównie przeznaczona do neutralizacji koloru, świetnie sprawdza się jako preparat do regeneracji włosów. W dodatku, choć do tanich nie należy, jest bardzo wydajna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po umyciu i odżywieniu czuprynki użyć jeszcze srebrnej płukanki. W takim zestawieniu stosuję o połowę mniejszą dawkę flor illum. Nie zauważyłam, żeby przesuszyła mi włosy. Aha, Goldwell ma jeszcze fioletowy żel, który dodatkowo utrwala fryzurę.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 07:16   #548
Samsona
Przyczajenie
 
Avatar Samsona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Pani Grazynko kupiłam sobie płukankę Flor Illum matowo -szara do włosów brązowych, dzieki niej mam pozbyc się ciepłego rudego odcienia na włosach (efektu po farbowaniu). Mam pytanie : na jakiej zasadzie one działają, czy pozbędę się tylko rudego poswiatu czy też zejdzie mi cała farba z włosów?? czy płukanki nie wysuszają włosów i czy po nich włosy staja się matowe? mam dośc cienkie włosy i obawiam się jak to będzie.pozdrawiam
Samsona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 09:05   #549
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Co to za płukanka? Może napiszesz coś więcej na ten tematpozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 10:17   #550
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Ja wprawdzie nie pani Grazynka , ale odpowiem. Plukanka nie "zmyje" Ci farby wlosow, jedynie zlikwiduje nieporzadany odcien . Uzywalam Flor Illum srebrnej, ale zdecydowanie wole nasza Delie. Nie zauwazylam zadnego zmatowienia i wysuszenia, chociaz slyszalam ze plukanka moze tak dzialac, ale po kazdym uzyciu nakladam odzywke i wszytko jest OK
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 13:08   #551
beciunia
Raczkowanie
 
Avatar beciunia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 54
Dot.: Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ja wprawdzie nie pani Grazynka , ale odpowiem. Plukanka nie "zmyje" Ci farby wlosow, jedynie zlikwiduje nieporzadany odcien . Uzywalam Flor Illum srebrnej, ale zdecydowanie wole nasza Delie. Nie zauwazylam zadnego zmatowienia i wysuszenia, chociaz slyszalam ze plukanka moze tak dzialac, ale po kazdym uzyciu nakladam odzywke i wszytko jest OK
to ja tez wypróbuje Florr Illum!!
beciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 13:14   #552
Samsona
Przyczajenie
 
Avatar Samsona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ja wprawdzie nie pani Grazynka , ale odpowiem. Plukanka nie "zmyje" Ci farby wlosow, jedynie zlikwiduje nieporzadany odcien . Uzywalam Flor Illum srebrnej, ale zdecydowanie wole nasza Delie. Nie zauwazylam zadnego zmatowienia i wysuszenia, chociaz slyszalam ze plukanka moze tak dzialac, ale po kazdym uzyciu nakladam odzywke i wszytko jest OK
wielkie dzięki za odpowiedz! wypróbuję ją
Samsona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 08:14   #553
Samsona
Przyczajenie
 
Avatar Samsona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Cytat:
Napisane przez sweeney
Ja wprawdzie nie pani Grazynka , ale odpowiem. Plukanka nie "zmyje" Ci farby wlosow, jedynie zlikwiduje nieporzadany odcien . Uzywalam Flor Illum srebrnej, ale zdecydowanie wole nasza Delie. Nie zauwazylam zadnego zmatowienia i wysuszenia, chociaz slyszalam ze plukanka moze tak dzialac, ale po kazdym uzyciu nakladam odzywke i wszytko jest OK
mam pytanko : jak uzywa sie tej płukanki? na mojej butelce pisze ze 20 kropli na o,5 litra wody.. czy to nie za mało??
ja po umyciu głowy polałam rozcienczoną płukanką włosy i nie wiem co dalej,.. tzn ile ją trzymać na głowie? czy moze w misce powinnam trzymać głowę? czy odrazu spłukać włosy czysta wodą a jesli nie to ile odczekać???
Samsona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 09:18   #554
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Pani Grazynko pytanie o płukanki do włosów

Był już jeden duży wątek o tych płukankach, dziewczyny chyba pisały, że bierzesz jakiś kubeczek, o polewasz włosy tą płukanką nad miską, aż płukanka się odbarwi czy jakoś tak Poszukaj
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 10:54   #555
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Question Co robić z blond włosami aby nie żółkły

Zrobiłam sobie około miesiąca temu blond balejaż, zauwazyłam ze mój kolorek włosów zrobił sie taki bardziej żółty niż wczesniej, uzywam szamponu panteme pro-v do blond i maseczki avon do blond, ale nie daje to dobrego rezultatu.
Co powinnam stosowac aby zachowac ładny odcień włosów?
Nie preferuje płukanek, po nich włosy wyglądaja jakby były siwe!
Chodzi mi tylko o zniwelowanie złoto-żółtegoodcienia!
Bede wdzieczna za wszystkie porady

__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 10:59   #556
ZuZik GuziK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 69
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

Hej! No więc ja znam też ten problem, ja jestem cała blond Proponuje Ci szampon Kallosa Silver lub taką zwykła plukanke ( taka jak babcie uzywaja ) tylko DOBRZE rozrobioną w 2 litrowej plastikowaj butelce po wodzie ( 10 kropelek) i tylko po umyciu "zlej" tym włosy powodzenia
ZuZik GuziK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 11:36   #557
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

Tak jak wspomniała Zuzik są chociazby specjalne szampony , które niwelują efekt żółtego blondu.Ja osobiście uzywałam szamponu Wella Regenal,było to kilka lat temu ale jest wciąż na rynku i dziewczyny stosują,taki szampon ma też Rossman ( firmowy ) i np Farouk.Problem jest taki, że specyfiki te wysuszają włosy dlatego dobra odżywka się przyda ( mimo swojego koloru -fioletowy-szampony te nie zostawiają takiego efektu jak źle zastosowana płukanka)
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:33   #558
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

A co myslicie o Shine Blonde loreala, odżywka, szmpon i ampułka, słyszalam, że niweluje kolor żółty, ale szampon plącze włosy.
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 14:47   #559
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

Wprawdzie nie używałam ( pewnie są na wizażu dziewczyny , które miały okazję) ale myślę,że jest ok,szczerze poważnie się nad tym zastanawiam, bo niedługo pewnie będę musiała czegos takiego używać.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-23, 15:00   #560
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

regenal rzeczywiście wysusza wloski, dlatego lepiej za czesto go nie uzywac.
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 07:22   #561
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

Kupiłam sobie wczoraj szampon Maribell Perfect nadający platynowy odcień i niwelujący żółte odcienie. Przeraziłam sie jego kolorem- mocny fiolet, ale to zwykła panika- nic mi sie z włosami złego nie stało Zobaczymy jaki będzie efekt za kilka dni

Link: http://www.marionkosmetyki.pl/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 21:59   #562
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Witam!Mam pytanko:czy ktoras z Was zna może jakiś dobry sposób na rozjaśnienie żółtych pasemek, a moze sa jakies specjalne kosmetyki?Sprawa jest dosc skomplikowana,a mianowicie spod wlosow mam czarny natomiast wierzchnia warstwa to pomieszanie czerni,brazu i blondu-generalnie jestem zadowolona ale szczytem moich marzeń jest jaśniuteńki blond.Jest taki szampon koloryzujący do włosów pallete odcień gołębi-stosuje go koleżanka i rozjaśnia tyle ze ona ma zrobione pasemka na swoim naturalnym blondzie.Ja natomiast obawiam sie ze po zastosowaniu takiego specyfiku farba czarna czy brazowa tez moga zareagowac-a tego nie chce.Znacie sie na tym?Moze tak wlasciwie nie jest tylko sobie wkrecam?Dziekuje za odpowiedzi i czekam.pappa
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:04   #563
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Cytat:
Napisane przez quizzz
Witam!Mam pytanko:czy ktoras z Was zna może jakiś dobry sposób na rozjaśnienie żółtych pasemek, a moze sa jakies specjalne kosmetyki?Sprawa jest dosc skomplikowana,a mianowicie spod wlosow mam czarny natomiast wierzchnia warstwa to pomieszanie czerni,brazu i blondu-generalnie jestem zadowolona ale szczytem moich marzeń jest jaśniuteńki blond.Jest taki szampon koloryzujący do włosów pallete odcień gołębi-stosuje go koleżanka i rozjaśnia tyle ze ona ma zrobione pasemka na swoim naturalnym blondzie.Ja natomiast obawiam sie ze po zastosowaniu takiego specyfiku farba czarna czy brazowa tez moga zareagowac-a tego nie chce.Znacie sie na tym?Moze tak wlasciwie nie jest tylko sobie wkrecam?Dziekuje za odpowiedzi i czekam.pappa

Szampon regenal z welli,albo płukanki fioletowe do włosów polecam płukanki,ładnie "sciagają" zółty odcien.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:11   #564
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Witaj! Wątków na ten temat było sporo Możesz kupić specjalny szampon do włosów np ten wspominany wyżej przez koleżankę- Regenal z Welli cena ok 25 zł; Również płukanka niebieska albo fioletowa ściągają żółty odcień. Ja używałam tej z Celli. Ładnie schodzi tylko trzeba uważać z ilością płukanku bo zamiast jasnych pasemek można mieć jak od kalki Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 10:34   #565
aska15241
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 152
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

ja tez polecam plukanke "fiolex" czy cos w tym stylu swietnie sciaga zoltawy odcien wloskow
aska15241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 11:17   #566
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Co robić z blond włosami aby nie żółkły

Cytat:
Napisane przez ZuZik GuziK
Hej! No więc ja znam też ten problem, ja jestem cała blond Proponuje Ci szampon Kallosa Silver lub taką zwykła plukanke ( taka jak babcie uzywaja ) tylko DOBRZE rozrobioną w 2 litrowej plastikowaj butelce po wodzie ( 10 kropelek) i tylko po umyciu "zlej" tym włosy powodzenia
Mam ten szampon i za radą mojej fryzjerki mieszam go pół na pół ze zwykłym szamponem, dlatego, że potrafi zrobić z blondu odcień siwofioletowy .
Miałam okazję się przekonać na własnej głowie, więc trzeba uważać, coby nie przedobrzyć
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:35   #567
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Dziekuje wam slicznie za ryde-zawsze mozna na Was liczyc Wizazanki.Co do tego,ze plukanka nie zadziala rozjasniajaco albo nie zabarwi jakos pozostalych wloskow koloru czarnego i brazowego?Bo wlasnie sie tego obawiamJest na sali specjalista??Pozdrawiam i dziekuje
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:49   #568
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Specjalistką nie jestem, ale płukanka na czarne włosy nie wpłynie negatywnie , na brazowe raczej tez nie ( przy intensywnym używaniu , może ciutkę rozjasnić,myślę jednak, że nic powaznego się nie stanie Co do szamponów wybór jest duży np Farouk Silver ( dostępny na allegro chociazby ) wspominany juz Wella Regenal , czy firmowy Rossman lub Kallos Silver ( ten jest chyba najtańszy kosztuje ok 9.5 zł na allegro).Mozesz użyc tez specjalnych ampułek Loreal Blond Shine ( tez na allegro ,widziałam ostatnio za ok 8 zł).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:18   #569
quizzz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Dziekuje raz jeszcze za odpowiedzi i radyTo ja sie ubieram i mykam pobuszowac w sklepach cio by kupic specyfikiBuuuziol
quizzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:13   #570
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak rozjaśnić żółte pasemka,włoski-to nie jest powtorka!

Witaj Płukanka nie zabarwi ciemnych włosów, ona zwyczajnie zniweluje żółty odcień pasemek Tylko musisz pamiętać,że używa się tylko kilka kropel. Po płukance efekt widać od razu, a po szamponie dopiero po kilku użyciach. Kiedyś używałam Regenalu,ale mam suche włosy i on je jeszcze bardziej wysuszał Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.