Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-20, 22:01   #1
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dobra, zaczynam od jutra.. Zapraszam równie zdesperowane kobitki do wspólnej pracy nad sobą

Ważę 66kg przy wzroście 166cm. Biodra 93cm, talia 77cm, biust 94cm i udko 61.
Od jutra piję waniliowy koktajl Natural Balance Oriflame 2x dziennie jako śniadanie i kolację (włączając w to owoce i jogurt, albo mleko). Mam 1,5 opakowania Obiad sporo warzyw, a jak nie to zrobi się coś z niczego + jakieś mięso, może ryż, kasza . Ograniczam biały chleb do zera. I słodycze.. hmm.. czasami włącza mi się konkretny wpierdzielacz na słodkie.
Kupiłam sobie smarowidło z Avonu, w kolejce czeka też z Tołpy z borowinowej serii.
No i trzeci krok.. cwiczenia.. dla mnie najtrudniejszy do zmotywowania i realizacji. Eh.. moje lenistwo nie zna granic. Ale muszę walczyc chocby ze sobą. Mój mężczyzna zapowiedział mi, że w tym roku jedziemy nad morze!! Pomyślałam tylko "OMG"..

Edytowane przez motylek_
Czas edycji: 2010-01-20 o 22:16
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:07   #2
Mania_x333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 99
GG do Mania_x333
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

nooo, wreszcie ktoś w konkretnymi celami.!
życzę Ci powodzenia i jestem z Tobą.!
a kto wie, może się dołączę? ;D
__________________
od 11.12.2010 walka o zgrabne ciałko na lato 2011

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50

brak silnej woli.
Mania_x333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 10:51   #3
misinka
Raczkowanie
 
Avatar misinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 124
Smile Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Witam
Czy ja mogę również dołączyć....(w kupie raźniej) Też mykam z moim TŻ nad morze w tym roku, więc motywację mam
misinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 11:47   #4
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Bikini??? Ahhhh jakby tak móc w nie wskoczyc mając 5 kilogramów mniej!
Dołączam koniecznie!
Wzrost 167
Waga 54 kilo
Cel 50 narazie
Niektórzy mi mówią jesteś szczupła po co ci odchudzanie? Ale uwierzcie na prawdę się nie czuje dobrze kiedy to ze spodni wylewają mi się boczki. Moją zmorą są grube jak dla mnie uda. Schudłam już 8 kilo. Kiedyś ważyłam 62.
Cel schudnąc 4 kilogramy
Ujędrnic ciałko
Troszkę zbrązowiec Chyba zacznę chodzic na solarium... Wszystko oczywiście z umiarem. Szkoda że to co dobre jest z reguły niezdrowe.
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu

Edytowane przez milusia1991
Czas edycji: 2010-01-21 o 11:54
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 16:54   #5
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Przyłączam się !

To będą nasze pierwsze małżeńskie wakacje-prawdopodobnie Grecja.Bardzo się na nie cieszę a jednocześnie przeraża mnie wizja plażowania z moim sadłem.Wolałabym żeby mężus spoglądał na mnie a nie na chude lachony spacerujące po plaży
Muszę zrzucić 5-7 kg ,pozbyć się pomarańczowej skórki i brzucha ,z którym wyglądam jak bym była w piątym miesiącu ciąży.
Jak na razie zgubiłam nędzny jeden kilogram.Katuje się warzywami, bo choć je lubię każdy posiłek od jakiegoś czasu stał się dla mnie jałowy i bez smaku.Zrezygnowałam z kawy i staram się ograniczać herbatę, bo dużo słodzę.Zamiast tego sięgam po 100 % soki bez cukru.Na śniadanie jadam płatki nestle fitness z jogurtem naturalnym lub chudym mlekiem.Białe pieczywko zastąpiłam grahamem.Codziennie się gimnastykuję -brzuszki,skłony,przysiady itd. Boże co za katorga!! Czemu tylko kilogram udało mi się zgubić?Macie jakieś pomysły na szybkie dietetyczne dania?Nie mam czasu tyrac w kuchni i gotować dwa obiady dziennie-mój mąż warzywami się brzydzi.A więc ja jem rybkę z brokułami a on z frytkami.Piszcie jak wam idzie i jak sobie radzicie z tłuszczykiem Pozdrawiam
gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:12   #6
stoicka
Raczkowanie
 
Avatar stoicka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzie inni nie dotarli.
Wiadomości: 65
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Jak przeczytałam tytuł wątku poleciałam do łazienki zobaczyć na siebie przed lusterkiem -tragedia! W dodatku w tym roku wyjazd nad morze z mężem (to nic zna mnie) i jego przyjaciółmi z pracy!
Biust:90
talia:68
Biodra:93, Waga:60 wzrost:172

Najgorsze jest, to, że kiedyś byłam szczuplutka ważyłam 50 kg... ale ćwiczyłam- a teraz. Lenistwo nie zna granic. Niby moj rozmiar, to M (większość młodych Polek chyba tak ma?).... ale chcę się dobrze czuć we własnej skórze. Stwierdzam! : Odchudzam się

Jestem z Tobą (Wami) - Razem raźniej.
__________________
By pomagać innym .
stoicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 22:15   #7
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Pozwoliłam sobie przenieść posty panny Tysi tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=398611

i zamknąć wątek.
droga Tysiu, jeżeli nie zmienisz podejścia do swojego ciała i nie poprzestaniesz propagandy niezdrowej diety i dążenia do chorych wymiarów (a przynajmniej na forum, w domu róbta co chceta) zablokuję Ci dostęp do forum banem. Przykro mi, ale Dietetyka i jej podfora nie są miejscem dla piewców idei pro ana.
pozdrawiam ciepło.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 07:58   #8
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

co tam dziewczynki ? :P
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 09:10   #9
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Hej dziewczynki Chciałam wczoraj napisać, ale mój net odmówił posłuszeństwa Cieszę się, że nie będę sama staczała boju ze zbędnymi fałdzikami W kupie raźniej!
Wczoraj poszło mi bardzo dobrze, chociaż bez ćwiczeń, bo pracowałam do 20 i padłam jak mucha. A w pracy tyle pokus.. ojej.. tu ciasteczka, tam wafelki i to jeszcze nadziewane chałwą.. Ale byłam twarda i udało mi się nie zgrzeszyć.. Spałaszowałam wczoraj na śniadanko musli z mlekiem 2% i proszkiem proteinowym z Oriflame.. i naprawdę nie byłam głodna do 11 (od 8). Potem jogurt Activia, na obiad smażona ryba, niestety w panierce i nie mogłam powstrzymać się od zjedzenia jej, bo była pyszna. Zjadłam 4 kawałki :P Zrekompensowałam sobie brak ziemniaków. W ciągu dnia wydoiłam jedną truskawkową, zwykłą z cukrem (!!) i jedną zieloną herbatę. Potem jeszcze trafiła mi się jeszcze (2-3h później) porcyjka wątróbki. No nic.. też zjadłam. Podjadałam w ciągu dnia kiełkami z czarnej rzodkwi. Na wieczór zjadłam jeszcze 2 jabłka (ok. 20.30) i to byłoby tyle. Rano ważyłam 65.6 a dzisiejszego poranka już 65.2.. Wiem, że to wina pominięcia sytej kolacji.. no i braku pieczywa Dzisiaj śniadanko z koktajlem Ori + kawałek wędzonej rybki i zielona herbatka. Trzymam i za Was kciuki!! Miłego dnia

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Moją zmorą też są udziska.. ehh.. no i cellulit.. mam w domu gumowe bańki do masażu.. ale nie chce mi się ich używac. W ubiegłym roku tak się zawzięłam na to świństwo na udach, że jeżdziłam po nich bańkami codziennie po 20 minut i tak przez 2 tygodnie. Daję Wam słowo, że zmalał i stał się mniej widoczny.. Ale potem znowu wrócił
Dlaczego to takie niesprawiedliwe, że złapac kilka kilo jest tak przyjemmnie a na odwrót już nie.. Wracam do pracy i przestaję się pogrążac.. Ale i tak cały dzień myślę o jedzonku
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 12:56   #10
misinka
Raczkowanie
 
Avatar misinka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 124
Smile Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Ja już po obiadku zjadłam jogurcik z owockami...w sumie nie mam dziś ochotki na jedzonko Wypiłam drugą kawę...za godzinke już mykam do domciu, więc zamelduję się po weekendzie Dziś całe popołudnie mam zajęte (jestem konsultantką Avon i mykam po zamówionka do koleżanek) więc nie będę mysleć o jedzonku

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

motylek_ a jakie masz smarowidło z Avonu?? Bo ja używam jak narazie Anew Trillaser i jak dla mnie jest boski...tylko szkoda że nie ma większych opakowań...a jak mi sie skończy to mam kremek również z Anew modelujący sylwetke Zobaczymy jak to będzie
misinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 15:32   #11
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Hej dziewczynki Chciałam wczoraj napisać, ale mój net odmówił posłuszeństwa Cieszę się, że nie będę sama staczała boju ze zbędnymi fałdzikami W kupie raźniej!
Wczoraj poszło mi bardzo dobrze, chociaż bez ćwiczeń, bo pracowałam do 20 i padłam jak mucha. A w pracy tyle pokus.. ojej.. tu ciasteczka, tam wafelki i to jeszcze nadziewane chałwą.. Ale byłam twarda i udało mi się nie zgrzeszyć.. Spałaszowałam wczoraj na śniadanko musli z mlekiem 2% i proszkiem proteinowym z Oriflame.. i naprawdę nie byłam głodna do 11 (od 8). Potem jogurt Activia, na obiad smażona ryba, niestety w panierce i nie mogłam powstrzymać się od zjedzenia jej, bo była pyszna. Zjadłam 4 kawałki :P Zrekompensowałam sobie brak ziemniaków. W ciągu dnia wydoiłam jedną truskawkową, zwykłą z cukrem (!!) i jedną zieloną herbatę. Potem jeszcze trafiła mi się jeszcze (2-3h później) porcyjka wątróbki. No nic.. też zjadłam. Podjadałam w ciągu dnia kiełkami z czarnej rzodkwi. Na wieczór zjadłam jeszcze 2 jabłka (ok. 20.30) i to byłoby tyle. Rano ważyłam 65.6 a dzisiejszego poranka już 65.2.. Wiem, że to wina pominięcia sytej kolacji.. no i braku pieczywa Dzisiaj śniadanko z koktajlem Ori + kawałek wędzonej rybki i zielona herbatka. Trzymam i za Was kciuki!! Miłego dnia

Mam dokładnie to samo w pracy- zamawiamy pizze?może kawałek czekoladki?i ciągle czuję zapachy jedzenia na wynos! a najgorsze,że pracuje siedząc cały boży dzień! I podobnie jak ty do 20 ,ale gdy wracam do domku męża jeszcze nie ma wiec wykorzystuję ten czas na ćwiczenia.Wczoraj znalazłam na youtube 8 minutowy trening na mięśnie brzucha- nie dałam rady ale dzisiaj sprobuje znowu.Ja też zajadam się drugi dzień rybką w panierce,bo jakoś nie wyobrażam sobie gotowanej (fuj) a zamiast ziemniaków sałatka,brokuły albo warzywa na patelnie.Ale polecam pstrąga w folii okładam go cebulką i czosnkiem-(potem można je wyrzucić)posypuję przyprawami piekarnik na 200 stopni,pól godzinki i mniam!
Motylku powiedz mi ile kosztuje i jak smakuje ten proszek proteinowy?
Może powinnam się wspomóc czymś dodatkowo?Dziś weszłam na wagę i co?jest z powrotem mój cudem zrzucony kilogram Chyba waga sie popsuła


gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 16:18   #12
xCOCOx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dołączam się

postanowiłam się dołączyć. chcę schudnąć ok 15kg lecz ucieszę się i z 10kg a gdyby bylo 20kg to w ogóle byłoby fajnoo..
z jadłospisu staram się wykluczyć: chleb, makaron, ziemniaki, cukier, sól, SŁODYCZE, i wszystkie inne tuczące rzeczy.
na codzien staram się jeść dużo warzyw, owoców i białka oraz zrobiłam sobie zupkę kapuściana (troszkę udoskonaloną
0odchudzam się od 2 dni i mam nadzieję zakończyć na tych 15kg

z racji lenistwa, chyba zrezygnuję z ćwiczeń chyba że w formie marszu - nie będę chodziła skrótami do domu
xCOCOx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:59   #13
agaffa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 091
GG do agaffa
Dot.: Dołączam się

też chcę się dołączyć (:
dziś ćwiczyłam:
to:
http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs
i
http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM
naprawdę fajne ćwiczenia (:
ale jestem wykończona !
czeka mnie dziś jeszcze 6 weidera
no ale dam rade
__________________
wymianka
agaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:53   #14
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: Dołączam się

Ja dzisiaj ćwiczyłam to
http://www.youtube.com/watch?v=LG03n...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0BuvI...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_F3e6...eature=related
i jeszcze do tego ok 10 min dancehallu
ćwiczenia bardzo fajne, pot się ze mnie lał strumieniami! Polecam i pozdrawiam
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:23   #15
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Robi się nas coraz więcej Super!

Dzisiejszy dzień był dniem podjadania (mam okres) eh.. Po śniadanku zjadłam serek wiejski light oczywiście + łyżeczka cukru, wypiłam dzisiaj zieloną i 3jakieś odchudzające herbaty.. latałam do kibelka jak głupia zjadłam dwie parówy (jedna z ketchupem), a co! kawałek ryby wędzonej, 3jabłka, zupkę z proszku pomidorową, 3długie chrupaski kukurydziane, ze 20dag suszonego słonecznika, 5plasterków szynki, jogurt Activia, dwa koktajle Ori no i tyle.. Wieczorkiem zrobiłam sobie domowe SPA.. aj peeling, maseczka, malowanie pazurków i kosiarka do nóg w ruch.. Czuję się trochę lepiej taka dopieszczona i brzusio mniej boli..

Moim smarowidłem jest Anew modelujący sylwetkę, a koktajl z Ori kosztuje 109zł i jest trochę mdły, ale wypijam go jednym tchem. Podobnie jak te, które można kupic w sklepach z odżywkami, a tam kosztuje ok 50zł. Czy działałają podobnie.. nie wiem.. ten z Ori hamuje mi chcicę na konkretne jedzenie.

Dzisiaj kolejna próba w pracy.. o jaa.. te ciasteczka z ciasta francuskiego nadziewane budyniem wręcz przemawiały do mnie! Miałam ułożyc je na talerzyku, dwa mi spadły i musiałam je wyrzucic.. były takie mięciuśkie... hehe to już choroba

Droga Fruziu super ekstra filmiki! Dzięki A co do A6W to poczytałam o tym w necie, pooglądałam zdjęcia i jestem w szoku jeżeli to aż tak działa! Chyba i ja wezmę się za to jak tylko skończą mi się trudne dni. Druknęłam już sobie instrukcję i do boju! Tutaj macie link --> http://images.google.pl/imgres?imgur...a%3DX%26um%3D1

Pozdrowionka
__________________
c'est la vie

Edytowane przez motylek_
Czas edycji: 2010-01-22 o 21:30
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 08:13   #16
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Ja dziś na wadze 51,7 kg jak to się stało ??? :P Narazie zmieniam swój podpis na 53!
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 09:27   #17
agaffa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 091
GG do agaffa
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

A6W naprawdę działa !

a czy parówki są kaloryczne?
__________________
wymianka

Edytowane przez agaffa
Czas edycji: 2010-01-23 o 09:29
agaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:12   #18
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

O kurde! Jedna parówa ma 160 kcal..
Koniec z paróweczkami z ketchupikiem

Milusia1991, stosujesz jakąś dietkę?
Agaffa, w którym dniu jesteś A6W?

__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:03   #19
agaffa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 091
GG do agaffa
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

dziś 3 dzień A6W
ale rok temu ćwiczyłam przez ponad 20dni, ale oczywiście nie takimi dawkami jakie są na kartce, bo bym nie dała rady :P i efekty były widoczne
teraz postaram się ćwiczyć jak najdłużej z ilością powtórzeń taką jak w tabeli (:
__________________
wymianka
agaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 14:31   #20
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Witam dziewczynki.Tyle się naczytałam o rożnych dietach,że pobiegłam dziś na zakupy i kupiłam płatki owsiane(na owsiankę)pełnoziarnisty makaron,sześciopak wody niegazowanej,grahamki,cał e mnóstwo warzyw na zupkę i sałatkę,kilka jogurtów naturalnych,płatki fitness,chudy twaróg i mleko 0,5 % najgorsze,że pewnie zjem to wszystko bardzo szybko i taka moja dieta.Wskazówka na wadze delikatnie się obniżyła czyli już 1,4 kg udało się zgubić!Nie jest to wiele,ale i tak jestem bardzo zadowolona.Bardzo bym chciała pozbyć się tego brzucha!A cellulitis uczepił się mnie jak rzep psiego ogona!Cały weekend bez ćwiczeń mnie czeka z powodu braku czasu,ale postaram się o piling z kawy,masaż i gruba warstwę balsamu na cellulitis (używam Nivelazione Farmony z marnym jak do tej pory efektem)
Zastanawiam się co dobrego dietetycznego mogę sobie zrobić na jutrzejszy obiadek z piersi kurczaka?
gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:16   #21
agaffa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 091
GG do agaffa
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

gloria
chyba nie powinnaś jeść makaronu

a na obiad może usmażyć pierś z kurczaka , ale nie na oleju tylko na wodzie
do tego warzywa gotowane (:
__________________
wymianka
agaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 16:49   #22
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Dzisiaj--> porażka. Nawpytałałam się, aż mi oczy wyszły (2xparówa, kawałek wędzonej rybki, 3ogóry kiszone, zupka Knorr, 2małe wędzone udka z kuraka, 6mandarynek, 1,5 pomarańczki, 2xkoktajl, NO i z 10 ORZESZKÓW w CZEKOLADZIE ale warto było )
Aj tam.. jutro tez jest dzień

..chociaż uniknęłam kuszącego spaghetti, mięciuśkich bułeczek i zapiekanego twarożku pod kruszynką, dobre i to
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:18   #23
kasianikosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Hej kochane dolaczam do was gotowa do utraty wagi

wzrost 170
waga 68
wiek 22


Cel 58 kg heh fajnie by było
kasianikosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 23:12   #24
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Super Witamy
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:11   #25
kasianikosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

hej moje dzisijesze sniadanko godizna 8 musli za maslanka + kawa
kolejne danie to godzina 11 (wlasnei zjadlam) ryz z fasola czerwona + sałatka z kapusty pekinskiej jogurtu naturalnego i octu jablkowego mniam mniam + herbate zielona
tak przy okazji w zeszlym roku bylam bardzo zdeterminowana i przeciagnelam 1,5 tygodnie na salatce z octem jablkowym schudlam wtedy 7 kg uwazam ze ejst swietna i ma swietne dzilanie hmm a co na kolacyjke wymysle jakis chudy jogurcik _ jabluszko

Zycze wytrwanie dla wszystkich
Fajnie by bylo pocwiczyc troche nistety mam sesje i nie bardzo mam czas ale jak sie skonczy to pobiegamy sobie
kasianikosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 22:03   #26
motylek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 34
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Nareszcie zmotywowałam się do cwiczeń jeje
Zaczęłam dzisiaj A6W i doprawiłam to 50 brzuszkami. Jestem pod wrażeniem braku formy.. bo ledwo co mi się udało
Podobno najtrudniejsze są początki..
__________________
c'est la vie
motylek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 11:56   #27
poznanianka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
GG do poznanianka1982
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Witajcie
Postanowiłam również dołączyć do zacnego grona i na wakacje wyglądać nieco lepiej niż w zeszłym roku. Problem polega w tym, że nie mogę chodzić na siłownię, fitness - przyczyny zdrowotne. Wierzę jednak, że domowe ćwiczenia i dieta pomogą i razem z Wami będzie mi łatwiej zrzucić zbędne kilogramy(wzrost 166, waga 65).
Pozdrawiam
__________________
NASZ CUD http://s5.suwaczek.com/200707261765.png

MY http://s2.suwaczek.com/199906103541.png


CEL:65, 64, 63, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55
poznanianka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 13:00   #28
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Cytat:
Napisane przez kasianikosia Pokaż wiadomość
Hej kochane dolaczam do was gotowa do utraty wagi

wzrost 170
waga 68
wiek 22


Cel 58 kg heh fajnie by było

Hej Kasiu ;d

Ja tez mam 170 wzr, 22 lata, ważę podobnie-65 a moim celem jest 56 :P
Myślę że damy rade !!
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 19:04   #29
agaffa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 091
GG do agaffa
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

kasianikosia

powiedz coś więcej o tej sałatce
__________________
wymianka
agaffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 09:24   #30
gloria81
Rozeznanie
 
Avatar gloria81
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Powiat rybnicki
Wiadomości: 608
Dot.: Akcję Bikini Czas rozpocząć- kto ze mną? :)

Ale sobie pofolgowałam w weekend!Zero ćwiczeń,jajecznica na śniadanie a wieczorem winko i duuużo popcornu.W tym tygodniu już tego pewnie nie spale,bo brak czasu na ćwiczenia.Ale mam nadzieję,że uda mi się utrzymać dietę.Dziś na śniadanko zjadłam płatki owsiane-wieczorem zalałam je wodą i wkroiłam do nich suszone śliwki,a rano wkroiłam jabłuszko i dolałam trochę mleka-to było ohydne!!! Musze spróbować innych przepisów na płatki owsiane...Macie jakieś pomysły? Waga znowu mnie zawodzi i wskazuje nie to co bym chciała.Oj coś czuje,że sie poddam....
gloria81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.