czerwony nochal ;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 22:34   #1
bassssska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Exclamation

czerwony nochal ;/


Witajcie! Jak widać po tytule mam problem ze swoim noskiem, a mianowicie od jakiegoś czasu (dość długiego) wyciskam sobie różne brzydactwa, które pojawiają mi się na nosie. Co prawda nie są one zbyt widoczne, ale kiedy przyjrzę się w lustrze to nie mogę się powstrzymać i zabieram się do wyciskania ;/ Przez co nieustannie mam czerwony nos;( Przez jakiś czas starałam się tego nie robić, ale czerwony kolor nie znikał. Teraz zaczęła się ładna pogoda to nawet nie za bardzo mam ochote się malować, ale ten nos mi przeszkadza i muszę go zapudrować. Generalnie cerę mam wrażliwą i policzki też mam czerwone bardzo często, co nie wygląda zbyt ładnie. Macie albo może miałyście podobny problem? Proszę doradźcie jak sprawić, żeby nos nie był czerwony i jak pielęgnować cerę, żeby zapobiec czerwienieniu policzek. Z góry dziękuję
bassssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 08:04   #2
GreenStrawberry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: czerwony nochal ;/

no ja mialam dokladnie ten sam problem, dodam ze to chyba tez przez cere naczynkową , ja również wyciskałam krostki, ale teraz przez jakies 2 tygodnie staram sie tego nie robic i używam maści cynkowej, pomogło nosek juz nie jet taki czerwony i podrazniony

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

mozesz tez sprobowac uzywac tonikow ziołowych, albo kremow do twarzy naczynkowej, czytalam kiedys tez o kremie bielendy ktory ma konsystencje zieloną i dobrze wplywa na te zaczerwienienia i troche chyba tez je maskuje(jesli nie chcesz uzywac pudru..bo ja tez nie lubie kieyd jest tak ciepło..najchętniej to w ogole bym nie pudrowała, ale tak to wygląda okropnie jak nos u pijaka.. )
GreenStrawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 15:51   #3
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: czerwony nochal ;/

A ja polecam serię zabiegów na rumień IPLem. Efekt super. Ale i cenowo sporo. Ja płaciłam za 1zabieg 50zł. Zabiegów miałam z 5. Miałam bardzo mocny rumień, który praktycznie jest już przeszłością.

Kremy do cer naczynkowych może sprawdzą się przy niewielkim rumieniu.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.