Potrzeba zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 13:58   #1
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722

Potrzeba zmiany


Hej dziewczyny, jak wyzej i zgodnie z podforum - mam ochote na odmiane.
Zalaczam swoj pysk - jestem bez makijazu, mam zrobione tylko rzesy (przedluzam je od roku) i brwi sa swiezo po pigmentacji (poprawka), wiec ich kolor bedzie docelowo duzo, duzo bledszy, na razie sie goje.
Kolor wlosow naturalny i raczej nie chce farbowac. Ostatnio je wystopniowalam, ale jakby efekt mizerny
Zmiana - makijazowa, fryzurowa, styl bardziej? No kurcze znudzilam sie soba troche i potrzebuje oka z boku.
Ktos pomoze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0025.JPG (117,7 KB, 134 załadowań)
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 10:06   #2
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jak wyzej i zgodnie z podforum - mam ochote na odmiane.
Zalaczam swoj pysk - jestem bez makijazu, mam zrobione tylko rzesy (przedluzam je od roku) i brwi sa swiezo po pigmentacji (poprawka), wiec ich kolor bedzie docelowo duzo, duzo bledszy, na razie sie goje.
Kolor wlosow naturalny i raczej nie chce farbowac. Ostatnio je wystopniowalam, ale jakby efekt mizerny
Zmiana - makijazowa, fryzurowa, styl bardziej? No kurcze znudzilam sie soba troche i potrzebuje oka z boku.
Ktos pomoze?
Brwi są faktycznie trochę przerysowane i Cię przytłaczają, gdy jesteś bez makijażu. Poza tym wyglądasz super, brakuje tylko odpowiedniego makijażu (myślę, że pasowałby Ci taki w stylu Marylin Monroe) - no i fryzurka jest trochę nijaka, taka bezkształtna, proponuję cięcie, może jakiś long bob?
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 11:26   #3
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Potrzeba zmiany

Hej, brwi na szczescie jasnieja z dnia na dzien, wiec image a la Frida K. odpada, uff.
Wlosy...wlasnie sie zapuscilam z boba i kurcze, moze to byl blad. Przemysle powrot ;-)
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 11:36   #4
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Potrzeba zmiany

wg mnie powinnaś przesunąć przedziałek bliżej środka głowy. te takie bardzo z boku "na gimnazjalistkę" są mocno nietwarzowe. buzia od razu zaczęłaby bardziej błyszczeć i żyć.
kolor masz śliczny a brwi pewnie by tak bardzo nie uderzały kolorem, gdybyś pomalowała trochę resztę buzi.
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 11:57   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Potrzeba zmiany

Widziałabym Cię w takiej fryzurce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Short-Blonde-Bob-Hairstyle-with-Side-Swept-Bangs-for-2014.jpg (81,5 KB, 12 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:41   #6
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Potrzeba zmiany

Dzięki dziewczyny za wszelkie sugestie

Dodam jeszcze, że na co dzień praktycznie się nie maluję, jedynie trochę podkładu i czasami kredka do oczu i to wszystko. Na wielkie wyjścia mam czerwoną szminkę
Kiedyś częściej się malowałam, teraz jakby straciłam serce i no...doczepiane rzęsy rozleniwiają Poza tym kompletnie brak mi na to pomysłu, wydaje mi się bowiem, że jak bym się nie umalowała to wyglądam dziwnie. I z wiekiem wydaje mi się, że mniej znaczy lepiej (mam 36 lat nb).
Makijaż na Marilyn to ta piękna krecha nad okiem, tak? Jak potrenuję to może coś z tego wyjdzie

Dumam jeszcze nad szafą i ubiorem,ale to może najpierw poszukam jakiejś foty żeby pokazać na czym polega wyzwanie
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 14:05   #7
JannieS
Raczkowanie
 
Avatar JannieS
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Potrzeba zmiany

róż na policzki by Cię "odświeżył", włosy obciąć i może robić jakieś delikatne fale/loki? Są dosyć oklapnięte i duuuży plus za naturalny kolor, bardzo ładny. Podzielam zdanie, że by Ci pasował look a'la Marylin.
JannieS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 09:09   #8
bogurzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 70
Dot.: Potrzeba zmiany

Cytat:
Napisane przez JannieS Pokaż wiadomość
róż na policzki by Cię "odświeżył", włosy obciąć i może robić jakieś delikatne fale/loki? Są dosyć oklapnięte i duuuży plus za naturalny kolor, bardzo ładny. Podzielam zdanie, że by Ci pasował look a'la Marylin.
właśnie to samo chciałam dodać, że jeśli używasz podkładu i kredki a rzęsy masz zrobione, to kup róż albo bronzer, to nadaje kształtu, wyrazu, świeżości, zadziorności. zależnie od tego jaki kosmetyk kupisz w jakim kolorze i jak go nałożysz. ale są to dwa machnięcia pędzlem a efekt wielki!
bogurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-21 10:09:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.