Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 17:39   #2101
BlackSwan92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Czy któraś z Was z tym jeszcze walczy? Ja jestem na początku drogi, po kilku miesiącach przełamałam się i poszłam z tym do dermatologa, od kilku dni smaruję nogi Beta-Skin, maścią steryd + antybiotyk, do tego mam jeszcze antybiotyk doustnie przez 10 dni... Na razie brak efektów :-(
BlackSwan92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 12:04   #2102
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Walczyłam z tym bardzo długo. Kiedy w końcu zdecydowałam się pokazać swoje nogi dermatologowi, ten przepisał mi płyn davercin i radził, aby nie dłubać. Same wiecie, jak to jest, że ciężko się powstrzymać. Doradził również depilację laserową.
No i w zeszłym roku zaczęłam depilację laserową. Teraz zostało mi jeszcze kilka włosków, nic już nie wrasta. Po prostu jest wspaniale!
Na delikatne blizenki używałam kremu z 30% mocznikiem i z czasem wszystko zeszło. Jednym słowem jest bosko. Tyle lat się w tym męczyłam, a teraz mam ochotę wszystkim pokazywać moje nogi
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 11:15   #2103
201803120840
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam, kilka dni po depilacji woskiem pojawiły się brązowe plamy - przebarwienia na skórze w miejscu depilacji. Początkowo myślałam, że to po prostu zaczerwieniona podrażniona skóra, jednak po 3 dniach plamy stały się brązowe.
Czy któraś z Was miała już taki problem? Co stosować? Czy przebarwienia same zejdą? Po jakim czasie?
Z góry dziękuję za pomoc.
201803120840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-21, 10:28   #2104
pustula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Alina1357 Pokaż wiadomość
Witam, kilka dni po depilacji woskiem pojawiły się brązowe plamy - przebarwienia na skórze w miejscu depilacji. Początkowo myślałam, że to po prostu zaczerwieniona podrażniona skóra, jednak po 3 dniach plamy stały się brązowe.
Czy któraś z Was miała już taki problem? Co stosować? Czy przebarwienia same zejdą? Po jakim czasie?
Z góry dziękuję za pomoc.

Najprawdopodobniej wosk był zbyt agresywny dla Twojej skóry i zerwałaś warstwę naskórka. Najlepiej teraz smarować bepanthenem albo czymś podobnym. Po jakims czasie powinno zniknąć
pustula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.