Czy zdarza/zdarzylo sie Wam... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 18:23   #1
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118

Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...


... na pytanie: "jakich perfum uzywasz" nie udzielic odpowiedzi? Albo odpowiedziec wymijajaco? Chodzi mi o to, czy chetnie zdradzacie, czego uzywacie i czy macie taki zapach, ktorego nazwe chcialybyscie zachowac tylko dla siebie?
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:57   #2
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Jesli mnie ktoś pyta, zawsze odpowiadam. Nie zdarzyło mi się nie udzielić odpowiedzi
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 20:16   #3
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

I ja zawsze udzielam odpowiedzi na tego typu pytania. Bo niby co mi szkodzi? Nie używam perfum "topowych" dlatego dość naturalne wydają mi się takie pytania o ile ktoś lubi perfumy i "szuka nowych wrażeń" Poza tym nie wydaje mi się, że od razu ktoś pobiegnie po takie same perfumy
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:41   #4
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

zawsze udzielam odpowiedzi.. niejednokrotnie odpowiedz wywoluje zaklopotanie i nastepne pytanie- a co to za firma/zapach? oczywiscie w przypadku perfum tzn "niszowych"
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:42   #5
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Oj tak i to nie raz.A wynika to z sytuacji,że większość mojego otoczenia codziennego nie zna wcale nazw i wogóle firm a wieć odpowiadam wymijająco aby oszczędzić sobie uciążliwego odpowiadania na pytania typu "a co to?""a gdzie?" itp
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:17   #6
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Duzo zalezy od tego kto pyta.
koleżankom mowię zawsze a na miescie w zaleznosci od tego jak ocenie osobę na oko. jak ocenię ze niestec to mowię co i jak jak ocenię ze stac to zaczynam kręcić. Nie chce by ktoś pachniał tak jak ja.

A czesto przy niszowcach mowię co to jest i ze chyba nie jest dostępne w Polsce bo to co ja mam jest przywiezione z :francji, Holandii lub Angli.

A i czasem jestem wredna i mowie ze to jest to i to cena i tu podaje cene za 100ml.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 10:53   #7
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Zawsze odpowiadam, kiedy ktoś spyta. W przypadku niszowych dopowiadam, że to nie jest komercyjna, popularna marka.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 13:25   #8
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Ja odpowiadam zawsze Ale w przypadku znajomych (mam malo bardzo bliskich kolezanek) jakos nie mam ochoty udzielac odpowiedzi, bo potem bywa, ze musze siedziec na wykladzie obok osoby pachnacej tym, co ja a to mnie strasznie wnerwia Nie, zebym byla egoistka, tylko po prostu czesto potem taki zapach mimowolnie zniecheca mnie, zaczyna mi sie kojarzyc z dana osoba. A ja lubie byc indywidualistka
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:35   #9
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Przeważnie odpowiadam . Znajome i tak nie kupiłyby sobie takich samych jak ja mam , a ludzie obcy na ulicy...cóż jest mi wszytsko jedno, czy ktoś sobie kupi takie jak ja mam, jak mu (a raczej jej) się podobają to czemu nie
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 13:40   #10
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Odpowiadam. Zupełnie nie rozumiem tych wymijających odpowiedzi. Przecież mało prawdopodobno, żeby ktoś zaraz pobiegł po takie same perfumy. A poza tym co mi szkodzi, że ktoś będzie pachniał tak samo?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:25   #11
Adeline
BAN stały
 
Avatar Adeline
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 330
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Tak jak Ropuszka nie lubię pachnieć tym czym połowa kobiet w moim otoczeniu.A co do tego, że część z nich kupi dany zapach, nie mam wątpliwości.Tak jest z Garden of Stars, Angelem i mnóstwem innych.Ma je wiele moich znajomych i to bardzo dobrze, ale swój ukochany zapach wolę trzymać "w tajemnicy". Moim ukochanym czyli Organzą Indecence pachnę w moim otoczeniu tylko ja i...wolę żeby tak zostało.
Adeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 23:04   #12
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

W odpowiedzi na pytanie: "czym tak pięknie pachniesz?", tylko uśmiecham się tajemniczo...

Nawet w swoim pierwszym perfumowym poście na Wizażu nie podałam nazwy mojego zapachu, dopiero na privie zdradziłam zaciekawionej Pixie7 tą zazdrośnie strzeżoną tajemnicę
To właśnie ona skierowała mnie pod dobry adres - na Beliczkowy wątek - i uświadomiła mi, że nie jestem jedyną wielbicielką i kolekcjonerką Shalimara.
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:50   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Zależy kto pyta.
Jak osoba, która ma mierne pojęcie o markach, zapachach, albo jest po prostu chytra i w życiu nie wyda kasy na markowe perfumy, to walę prosto z mostu jaki to zapach. Jeśli jednak trafia się ktoś kto ma rozeznanie, a do tego niezwykłą cechę małpowania i kopiowania wszystkiego od wszystkich, to daję mu pokrętną odpowiedź, bo wiem, że będzie uparcie dążyć do tych samych perfum... Niestety - we 2 tak samo pachnieć nie będziemy!

Generalnie nie sprawia mi trudności mówienie o tym czym aktualnie pachę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:08   #14
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Pomadko, Słońce Ty moje, jaka niesłychana zmiana fryzury (avatarkowa)! Widzę, że prostownica poszła w kąt?
I słusznie
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 13:38   #15
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
Pomadko, Słońce Ty moje, jaka niesłychana zmiana fryzury (avatarkowa)! Widzę, że prostownica poszła w kąt?
I słusznie
Tak postawiłam na naturę...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 14:31   #16
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Gdyby ktoś mnie zapytał, byłabym tak uradowana faktem, że podoba mu się mój zapach, że powiedziałabym od razu, bez zastanowienia Taki odruch bezwarunkowy, hih
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 17:40   #17
Selene
Raczkowanie
 
Avatar Selene
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 458
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Gdy ktoś pyta - swobodnie odpowiadam
I w wyniku takich odpowiedzi - az 4 kolezanki w mojej grupie na studiach (!)
- zakupily ten sam zapach i teraz sala na zajeciach pachnie dosc monotonnie..
Nie sprawilo mi to przykrosci,poniewaz mam okolo 30 "flakonow"
i zawsze sobie moge pachniec czyms innym -lecz takie "malpowanie" wydaje mi sie cokolwiek dziwne...
__________________

Selene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 18:02   #18
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Cytat:
Napisane przez Selene
Gdy ktoś pyta - swobodnie odpowiadam
I w wyniku takich odpowiedzi - az 4 kolezanki w mojej grupie na studiach (!)
- zakupily ten sam zapach i teraz sala na zajeciach pachnie dosc monotonnie..
Nie sprawilo mi to przykrosci,poniewaz mam okolo 30 "flakonow"
i zawsze sobie moge pachniec czyms innym -lecz takie "malpowanie" wydaje mi sie cokolwiek dziwne...
Też nie bardzo lubię, żeby ktoś w najbliższym otoczeniu pachniał tym, co ja, na razie tylko siostra kupiła sobie Addicta Fraiche, którego i ja często uzywam. Na pocieszenie przypomnę, że nasladownictwo jest największym komplementem
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 19:51   #19
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Ja jestem wstrętnym małpiszonkiem Kiedyś strasznie denerwowało mnie jak ktoś, najczęściej kuzynka we wszystkim mnie kopiowała, wtedy jeszcze moja pasja perfumiarska była rozkwicie, ale tyczyło się to fryzury, ciuchów, rzeczy osobistych. Ile ja nerwów przez to straciłam A teraz co się porobiło, jak tylko wyniucham jakis piękny zapach, który oczywiście musi również wspaniale leżeć na mnie, nie tylko na wywąchanej skórze to staje się moim priorytetem zapachowym, to chyba jakiś kompleks dosłownie Nie, żartowałam Jednak lubię podpatrzeć coś ciekawego, od pieknych, zadbanych kobiet. Kochane nie zapraszać mnie do domu albo chować wszystko. W ten sposób odkryłam przepiękne Gucci Envy, Noa Cacharel, Gap Dream

P.S. O jak się obnażyłam w tym poście
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 19:56   #20
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Zależy kto pyta.
Jak osoba, która ma mierne pojęcie o markach, zapachach, albo jest po prostu chytra i w życiu nie wyda kasy na markowe perfumy, to walę prosto z mostu jaki to zapach. Jeśli jednak trafia się ktoś kto ma rozeznanie, a do tego niezwykłą cechę małpowania i kopiowania wszystkiego od wszystkich, to daję mu pokrętną odpowiedź, bo wiem, że będzie uparcie dążyć do tych samych perfum... Niestety - we 2 tak samo pachnieć nie będziemy!

Generalnie nie sprawia mi trudności mówienie o tym czym aktualnie pachę.
Ciekawe, ale mam jak Pomadka Reaguje zaleznie od tego kto pyta
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:02   #21
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

z chęcią odpowiadam,przecież i tak na każdym inaczej, dany zapach, pachnie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:06   #22
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

zdarzyło mi się powiedzieć jaka marka ,bez nazwy dokładnej szwagrowi a to tylko dlatego,że facet niesamowicie działa mi na nerwy...
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 09:55   #23
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Duzo zalezy od osoby,ktora pyta bo nie kazdy ma rozeznanie-ale nie mam problemow z udzielaniem odpowiedzi po prostu mowie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:37   #24
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

O, widze, ze moj stary watek odkopano Co ciekawe, ja prawie w ogole nie jestem pytana o to czy pachne, chyba, ze przez meza albo mame/siostre. Jesli ktos ma odwage zapytac to ewentualnie bardzo bliska kolezanka, ale rzadko. Mam ostatnio w otoczeniu osobe, ktora sporo ode mnie malpuje, ale bardziej chodzi o ubior, styl zycia (baaardzo to ciekawe i straszne zarazem). Moze i obczaja czym pachne, ale w zyciu nie spyta, bo byloby to ponizej jej godnosci. Kiedy jednak zajrzy do mojej kolekcji perfum na pewno dostanie oczoplasu i za cholere nie dojdzie do tego, czym akurat aktualnie pachne, bo sporo by tego musiala obwachac, jak nie u mnie to gdzies na drugim koncu swiata Ostatnio mam zasade, ze mowie, jak mnie pytaja. Ci, ktorych nie lubie - nie pytaja, wiec mam problem z glowy (najwyzej grzebia mi w lazience)
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:55   #25
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

ja z reguły nie mówię, ujawniłam tylko Prade i Kashminę T , bo jak mówię ze Safran Troublant L'Artisan- to słysze...aha...no spoko i czuję sie dziwnie, jakbym kogoś uraziła ze pachnę czymś czego on nie zna, albo słysze prychnięcia (typu- no to sie wypachniła jakąs taniochą )
Moze jestem przeczulona, ale jakoś żle to odbieram, dlatego gdy pachne niszowo to odpowiadam bagatelizująco...a jakies takie dostałam od cioci...nie pamiętam nazwy

acha- i nie zamierzam sie wdawac w dyskusje z alfai i omegami perfumeryjnymi ze DK nie ma zapachu Wenge i dałam sie w ciula zrobić kupując jakąś dziwaczną podróbkę.

a mój najlepszy dowcip w poprzedniej pracy był taki ze perfumy mam z Harrodsa (podobno wybitnie mi sie udał )

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-11-26 o 10:57
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:58   #26
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
ja z reguły nie mówię, ujawniłam tylko Prade i Kashminę T , bo jak mówię ze Safran Troublant L'Artisan- to słysze...aha...no spoko i czuję sie dziwnie, jakbym kogoś uraziła ze pachnę czymś czego on nie zna, albo słysze prychnięcia (typu- no to sie wypachniła jakąs taniochą )
Moze jestem przeczulona, ale jakoś żle to odbieram, dlatego gdy pachne niszowo to odpowiadam bagatelizująco...a jakies takie dostałam od cioci...nie pamiętam nazwy
o to to właśnie,też mnie to spotkało,osoba pytająca spojrzałam na mnie jak na kosmitkę i odpowiedziała : acha....a ja to w Sephorze kupuję perfumy.A ja się poczułam jakby moje były z targu
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:00   #27
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

jak watek odkopano, to wpisze sie don i ja

jesli ktos pyta czym konkretnie pachne, odpowiadam raczej bez wiekszego ociagania sie. gorzej, gdy natomiast pytanie "jakich perfum uzywasz?" mialoby byc ogolne - wtedy trudno cos napredce odpowiedziec, skoro codziennie czyms innym sie spryskuje. stad bywa, ze wlasnie takiej odpowiedzi - o wielosci uzywanych perfum - udzielam
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 11:59   #28
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
o to to właśnie,też mnie to spotkało,osoba pytająca spojrzałam na mnie jak na kosmitkę i odpowiedziała : acha....a ja to w Sephorze kupuję perfumy.A ja się poczułam jakby moje były z targu
Tak, to sie zdarza. Chwilami zastanawiam sie, czy moze kupowanie perfum nie w Sephorze, ale w Quality jest jakims obciachem. Zastanawiam sie, czy postawic na poleczce D&G czy Lutensa Z Lutkiem bol bidy, bo jest w jednym Douglasie, to moze akurat jakas gwazda - znawczyni mody skojarzy, ze to takie smierdziuchy za 3 stowki (ale kompletnie nie nadaja sie do noszenia i takie malo znane). Natomiast inne (czytaj Annick Goutal albo Creed itp.) to juz kompletne dziwadla (oceniajac po flakonie) - pewno kupione gdzies na placu zydowskim u Chinczyka
Niespecjalnie lubie ujawniac perfumy niszowe, bo czasem przyznaje, krepuje mnie, ze inni ludzie (niekoniecznie bliscy) wiedza, jakich marek uzywam, a ktore bywaja dosc drogie. Nie kazdy musi wiedziec (poza malzonkiem) ile place za flache i skad sciagam. Pomijam juz problem malpowania, ale po prostu nie lubie, kiedy ktos zaglada mi do portfela. Oczywiscie tak jak dziewczyny piszecie, zalezy kto pyta i z jakich pobudek Bo bywa, ze czysto finansowych
A co do szpanowania Sephora, to moja sympatia czesto wspomina, ze cos jest w Sephorze badz nabyla w Sephorze, oczywiscie z tonem wyzszosci. Czy rto faktycznie taki luksusowy sklep? Czy nabywanie tam czegokolwiek wznosi nas o klase wyzej?

Edytowane przez ropuszka
Czas edycji: 2009-11-26 o 12:02 Powód: dopisek
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 13:02   #29
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Mnie rzadko ktokolwiek pyta a jeśli już to podaję nazwę producenta, czy to nisza, czy mainstream. Niestety w moim otoczeniu nikt się perfumami nie interesuje więc i tak odpowiedź kwitowana jest stwierdzeniem "acha". Gorzej jeśli ktoś drąży a ja akurat pachnę dziwnie i szczerze odpowiem "męskie". Albo "z nutami kadzidła/dymu/haszyszu/etc." I zapada taka niezręczna cisza A potem kolejne "acha".
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 14:00   #30
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Czy zdarza/zdarzylo sie Wam...

Mnie też nikt nie pyta... Czasem tylko komplement usłyszę, jeśli tak to można nazwać, ale otoczenie wie, że znam się na perfumach nieco lepiej niż oni, więc oskarżeń o bazar nie ma
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.