Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-19, 17:03   #61
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

LittleBeetle też się cieszyłam z tego paska, bo w 1-kach i 2-kach był, a tu wyszło uczulenie najpierw podejrzewałam truskawki, ale to dawno było i z buzi już ładnie zeszło, a na pupie jest (chociaż używamy już innych pieluszek i też lepiej to wygląda).

Demeter_ w fioletowych Dadach Extra Care 3, nie wiem czy w dalszych numerkach też
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 17:04   #62
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Wiecie co, znaczyna mi brakować cierpliwości przy tym brzuszkowaniu Kluski
Wczoraj było mega spoko, dzisiaj już dramat totalny. Położę go na mate i za sekundę już się przekreca na brzuch. To mu wychodzi idealnie. A za kolejne 5 sekund jest szał i histeria i płacz że on już nie chce na brzuchu. I tak w kółko Macieju cały dzień Dajcie mi siłę bo już mam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 17:23   #63
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

[QUOTE=cooos_ik;84272961]Wiesz co jak w sobotę impreza to w piatek robiłam, w razie tfu tfu jakby nie wyszlo to zebym miala czas na plan B heh kolezanka np. W czwartek piecze zawsze biszkopty i przeklada w piatek, sobota imrezka/QUOTE]
no właśnie takie rozwiązanie jest idealnem też tak zrobię dzięki!
Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Wiecie co, znaczyna mi brakować cierpliwości przy tym brzuszkowaniu Kluski
Wczoraj było mega spoko, dzisiaj już dramat totalny. Położę go na mate i za sekundę już się przekreca na brzuch. To mu wychodzi idealnie. A za kolejne 5 sekund jest szał i histeria i płacz że on już nie chce na brzuchu. I tak w kółko Macieju cały dzień Dajcie mi siłę bo już mam dość.
biedna jesteś dużo siły w wiaderku wysyłam
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 17:44   #64
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Ajtra widzialam informacje o tym pampersie na styczniowych mamach z fb i lekko sie przerazilam.

Little wczoraj widzialam filmik tez na fb na styczniowkach, jak jedno dziecko raczkuje ale nie wiem z ktorego stycznia jest.

A te Dady Extra Care 3 sa takie same jak Pampers Baby Active Dry 3? My teraz uzywamy Pampers Pants i bardzo je polubilam.

Nasz syn tez padl przed samym meczem, ale obudzil sie w polowie, ale nic nie stracil, bo nie ma co ogladac
Mam problem, bo od kilku dni Filip zaczal ulewac, a nawet podciagnelabym to juz pod wymioty. Lezy tylko i wylacznie na brzuszku i jak sie bawi bardziej, szaleje to rozumiem jego ulanie odrazu po jedzeniu, ale dzisiaj zjadl, pospal 30min, ponosilam go, poleza na brzuszku i dopiero jak podnioslam, zwymiotowal. Martwi mnie to.

Zakupilismy ostatnio kubek treningowy z Lovi, DoidyCup i trzy lyzeczki. Jeszcze miesiac i bedziemy cos wcinac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 17:53   #65
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Ajtra widzialam informacje o tym pampersie na styczniowych mamach z fb i lekko sie przerazilam.

Little wczoraj widzialam filmik tez na fb na styczniowkach, jak jedno dziecko raczkuje ale nie wiem z ktorego stycznia jest.

A te Dady Extra Care 3 sa takie same jak Pampers Baby Active Dry 3? My teraz uzywamy Pampers Pants i bardzo je polubilam.

Nasz syn tez padl przed samym meczem, ale obudzil sie w polowie, ale nic nie stracil, bo nie ma co ogladac
Mam problem, bo od kilku dni Filip zaczal ulewac, a nawet podciagnelabym to juz pod wymioty. Lezy tylko i wylacznie na brzuszku i jak sie bawi bardziej, szaleje to rozumiem jego ulanie odrazu po jedzeniu, ale dzisiaj zjadl, pospal 30min, ponosilam go, poleza na brzuszku i dopiero jak podnioslam, zwymiotowal. Martwi mnie to.

Zakupilismy ostatnio kubek treningowy z Lovi, DoidyCup i trzy lyzeczki. Jeszcze miesiac i bedziemy cos wcinac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam diody cup, kupiłam 2, bo w sumie połowę czasu jestem w Piotrkowie a połowę w Dąbrowie. Zeby bez sensu nie wozić ale nie wiem od kiedy to się zaczyna uczyć pić z tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2018-06-19 o 17:54
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 17:57   #66
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Moja mała już pije z doidy
Wczoraj dałam jej pierwszy raz odrobinę wody i ładnie wysiorbala, a dziś to powtórzyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 18:03   #67
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez fiolek7317 Pokaż wiadomość
Little wczoraj widzialam filmik tez na fb na styczniowkach, jak jedno dziecko raczkuje ale nie wiem z ktorego stycznia jest.
Ja jestem w szoku, że tak szybko. Córka dluuuugo pełzała. Najpierw stać zaczęła dopiero później zaczęła czworakować wiec zupełnie inaczej. Ja myśle, że kwestia kilku dni i Kuba raczkował będzie bo coraz fajniej mu to idzie🙃 siostra go mobilizuje bo mu tylko zabawki zabiera i odkłada a ten biedak próbuje do nich dotrzeć o sobie wziąć 😂
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 18:12   #68
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Moje dziecko coś czuję za szybko nie ruszy jak będzie z taka ochota raczkowal jak leżał na brzuszku to magia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 18:16   #69
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Moje dziecko coś czuję za szybko nie ruszy jak będzie z taka ochota raczkowal jak leżał na brzuszku to magia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co ale lepiej jak dziecko później zaczyna. Córka zaczęła chodzic mając 15msc ale dzięki temu zrobiła to dobrze, stabilnie, bez guzów i wywrotek. Jednak mniejsze dziecko nie ma tyle rozwagi tylko pędzi nie patrząc co i gdzie. z doświadczenia i z obserwacji to piszę. Znajomemu synek ruszył bardzo wcześnie i tylko przewracał się i głowę rozwalał
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside

Edytowane przez LittleBeetle
Czas edycji: 2018-06-19 o 18:18
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 18:21   #70
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Kurcze już nic nie było na buzi a dziś nowa plama to sugeruje ze wychodzą niezależnie od diety. Chyba że chodzi o jajka..

Fajnie że wam bobasy już piją wodę z butelek. Muszę iść na zakupy po te wszystkie akcesoria
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 18:28   #71
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Kurcze już nic nie było na buzi a dziś nowa plama to sugeruje ze wychodzą niezależnie od diety. Chyba że chodzi o jajka..

Fajnie że wam bobasy już piją wodę z butelek. Muszę iść na zakupy po te wszystkie akcesoria
Oj biedni jesteście 😓
I ja muszę iść na zakupy, nie mam nic chociaż jeszcze 3 tygodnie mam, tyle co krzesełko przywiozłam
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 19:05   #72
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Dziecko śpi W końcu. Dzień masakra. Dobrze, że juz koniec. Oby jutro było lepiej.

Na pocieszenie zjem pączka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:09   #73
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Dziecko śpi W końcu. Dzień masakra. Dobrze, że juz koniec. Oby jutro było lepiej.

Na pocieszenie zjem pączka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Korzystaj

Zjedz ze dwa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
Oj biedni jesteście
I ja muszę iść na zakupy, nie mam nic chociaż jeszcze 3 tygodnie mam, tyle co krzesełko przywiozłam
Ja też nie mam nic oprócz krzesełka i łyżeczki.
Dzisiaj kupiłam kilka słoiczków z kodami rabatowymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:16   #74
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Korzystaj

Zjedz ze dwa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Ja też nie mam nic oprócz krzesełka i łyżeczki.
Dzisiaj kupiłam kilka słoiczków z kodami rabatowymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja poki co nawet łyżeczki nie mam. Krzesło tylko hihi

Jejku mąż mi obudził Kubę właśnie 😭
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:41   #75
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
No ja poki co nawet łyżeczki nie mam. Krzesło tylko hihi

Jejku mąż mi obudził Kubę właśnie
Mi przysłali z hippa to mam

Faceci są kompletnie bez wyobraźni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:43   #76
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Witam w Nowym wątku

LittleBeetle ale syn daje czadu dla mnie to jeszcze takie maleństwa co do chodzenia to też zależne od dziecka. Mój jak zaczął stawać przy meblach to owszem były wywrotki. Ale jak zaczął chodzić sam, a zaczął jakoś przed, czy po 11 miesiącu, to był bardzo ostrożny. A Jak zaczął biegać to takiej kondycji zlapalam ze hej

W dadach 4 tez jest pasek. Ale jakoś mi ta nowa wersja nie podeszła, takie sztywne mi się wydają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:51   #77
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
Witam w Nowym wątku

LittleBeetle ale syn daje czadu dla mnie to jeszcze takie maleństwa co do chodzenia to też zależne od dziecka. Mój jak zaczął stawać przy meblach to owszem były wywrotki. Ale jak zaczął chodzić sam, a zaczął jakoś przed, czy po 11 miesiącu, to był bardzo ostrożny. A Jak zaczął biegać to takiej kondycji zlapalam ze hej

W dadach 4 tez jest pasek. Ale jakoś mi ta nowa wersja nie podeszła, takie sztywne mi się wydają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz, a ja akurat lubię Dada 4, też z tym paskiem mam. Wole jak są ciut sztywniejsze, bo mi się wygodniej Kluska w nocy przewija bo robię to po ciemku. Jak miałam Pampers to się wkurzalam, że są takie totalnie miękkie i nie moge ich normalnie pod tylek podłożyć. Poza tym zawsze miałam wrażenie że po Pampers Klusek ma wilgotne body w kroku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 19:59   #78
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Ale pedzicie!

Hey

My na karniszy mamy koc powiesz y plus zwykle rolety na oknie. I nie jest tragicznie.

Za to od niedzieli mamy klimatyzator w domu bo nie szło wytrzymać i teraz jest ciut lepiej


Ja nie zamierzam dawać małemu nic aż do skończonych 6 msc. Mam nadzieję że może w miarę usiądzie to od razu zaczniemy z blw znaczy i tak tylko blw planuje bez papek ale wygodniej by mi było jakby usiadł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:03   #79
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Jeden dzień, a tyle postów

Szalone! My po wizycie u gastroenterologa. Prawdopodobnie ta krew w kupie jest wynikiem jakiejś alergii pokarmowej u młodego. No i w połączeniu ze szczepieniem na rota dało to taki efekt. Mam dalej kp ale trzymać dietę bezmleczna, unikać alergennych produktów i możemy już rozszerzac dietę o te rzeczy które ja jem, każda z nich testować 5/7 dni. Podawać probiotyk i do miesiąca powinno być ok. Co mnie zaskoczyło pani doktor mówiła że w 6 miesiącu powinno się zacząć podawać gluten, 3 gramy dziennie, czyli pół łyżeczki kaszy manny np do mojego mleka. Zwariować idzie, każdy co innego twierdzi. Chociaż pani doktor sprawiła wrażenie bardzo kompetentnej. Ja tez już pomału szykuje się do wprowadzania nowych pokarmów, jutro muszę zrobić zamówienie na allegro łyżeczki, miseczki, kubek, butelka. Fajne są też takie siateczki z rączka do jedzenia owoców. Nie ma strachu że dziecko się zakrztusi a samo sobie ciucka. Acha, to marudzenie młodego to sygnał że wyzynaja nam się dwie dolne jedynki, tak zakomunikowala nam pani doktor po obejrzeniu buziaka. No i slini się masakrycznie, dziś przebierałam 4 razy...
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 20:15   #80
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Jeden dzień, a tyle postów

Szalone! My po wizycie u gastroenterologa. Prawdopodobnie ta krew w kupie jest wynikiem jakiejś alergii pokarmowej u młodego. No i w połączeniu ze szczepieniem na rota dało to taki efekt. Mam dalej kp ale trzymać dietę bezmleczna, unikać alergennych produktów i możemy już rozszerzac dietę o te rzeczy które ja jem, każda z nich testować 5/7 dni. Podawać probiotyk i do miesiąca powinno być ok. Co mnie zaskoczyło pani doktor mówiła że w 6 miesiącu powinno się zacząć podawać gluten, 3 gramy dziennie, czyli pół łyżeczki kaszy manny np do mojego mleka. Zwariować idzie, każdy co innego twierdzi. Chociaż pani doktor sprawiła wrażenie bardzo kompetentnej. Ja tez już pomału szykuje się do wprowadzania nowych pokarmów, jutro muszę zrobić zamówienie na allegro łyżeczki, miseczki, kubek, butelka. Fajne są też takie siateczki z rączka do jedzenia owoców. Nie ma strachu że dziecko się zakrztusi a samo sobie ciucka. Acha, to marudzenie młodego to sygnał że wyzynaja nam się dwie dolne jedynki, tak zakomunikowala nam pani doktor po obejrzeniu buziaka. No i slini się masakrycznie, dziś przebierałam 4 razy...
No to dobrze, że się wyjaśniło! Oby szybko przeszło i nie było więcej problemów z kupa.
Co do glutenu, to każdy mówi inaczej. Niby nie ma teraz wymogu robienia tej ekspozycji na gluten, ale ja i tak pewnie będę robić. Poczekam do polowy lipca albo sierpnia i będę dawać właśnie po pół łyżeczki dziennie. To już chyba każda z nas musi podjąć swoją decyzje. Tak samo jak z rozszerzeniem diety w ogóle. Ja mam radoche z robienia Klusce papek i srytek jarzynowych, a inne mamy chcą zacząć od razu od BLW, do którego też pewnie pomału będę dążyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:24   #81
LittleBeetle
Zakorzenienie
 
Avatar LittleBeetle
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Faceci są kompletnie bez wyobraźni
w zasadzie biedak przez przypadek go obudził jak sam córę usypiał klamka mu się omsknęła...
na szczęście Kuba wstał, pobawił się 10 minut i spać poszedł
Cytat:
Napisane przez zori86 Pokaż wiadomość
LittleBeetle ale syn daje czadu dla mnie to jeszcze takie maleństwa co do chodzenia to też zależne od dziecka. Mój jak zaczął stawać przy meblach to owszem były wywrotki. Ale jak zaczął chodzić sam, a zaczął jakoś przed, czy po 11 miesiącu, to był bardzo ostrożny. A Jak zaczął biegać to takiej kondycji zlapalam ze hej
no taki berbeć toż to nie je jeszcze nic innego niż mleko a już taki cwaniak
pewnie masz rację moja jakoś 6-7msc przy meblach łaziła musiała się trzymać

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
Szalone! My po wizycie u gastroenterologa. Prawdopodobnie ta krew w kupie jest wynikiem jakiejś alergii pokarmowej u młodego. No i w połączeniu ze szczepieniem na rota dało to taki efekt.
najważniejsze, że coś wiadomo, oby dietka pomogła
__________________
No one else will ever know the strength of my love for you...after all, you are the only one who knows what my heart sounds like from the inside
LittleBeetle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:25   #82
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Edytowałam 1 post, brzydko mówiąc skopiowałam nasze mamusie z terminami porodów. Mam nadzieję że wszystko się wkleilo. Nie usuwakam nikogo mimo że nie ma z nami już kilku osób (czy usunąć?). Jak kogoś nie ma z nowych osób na wątku to dajcie swoje namiary, dopiszę Was

Jutro chyba będę miała dostęp do kompa to robię to jakoś porządniej, z kolorami i w ogóle. Bo na telefonie to dupa nie robota.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2018-06-19 o 20:27
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:28   #83
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Ja poproszę o dopisanie

Ajtra, 30 lat, pierwsza ciąża, dziewczynka

TP 23.01.2018 CC 10.01.2018
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:31   #84
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Ajtra Pokaż wiadomość
Ja poproszę o dopisanie

Ajtra, 30 lat, pierwsza ciąża, dziewczynka

TP 23.01.2018 CC 10.01.2018
Dopisana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:36   #85
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2

Ja też, ja też.

Demeter_, 29 lat, pierwsza ciąża, dziewczynka
TP 28.01.2018 SN 29.01.2018

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:36   #86
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Dziękuję

Majaaaaa pierwsze słoiczki kupowałaś stacjonarnie, cz zamawiałaś przez Internet? Bo robię małe rozpoznanie i w sklepach nie znalazłam wszystkiego, co by mi pasowało
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:40   #87
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Ja też, ja też.

Demeter_, 29 lat, pierwsza ciąża, dziewczynka
TP 28.01.2018 SN 29.01.2018

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopisana
Cytat:
Napisane przez Ajtra Pokaż wiadomość
Dziękuję

Majaaaaa pierwsze słoiczki kupowałaś stacjonarnie, cz zamawiałaś przez Internet? Bo robię małe rozpoznanie i w sklepach nie znalazłam wszystkiego, co by mi pasowało
Owoce pojedyncze zamawiałam z apteki Gemini, bo akurat kupowałam pierdyliard innych rzeczy. Ale pierwsza marchewkę czy tam ziemniak/dynia to w Auchan chyba podczas zwykłych zakupów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:46   #88
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Witam się w nowym wątku tyle piszecie, że nadrabiałam chyba godzinę.

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
O ja, udało się jak będę mogła dojść do kompa, to uzupełnię ten pierwszy post, bo na telefonie to nie robota.

Kupiłam Klusce banki mydlane. Takiej ekscytacji to jeszcze u niego nie widziała. Beza tez oszalała
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u nas szału nie było był zainteresowany, ale myślałam, że będzie przy tym więcej radości

Cytat:
Napisane przez LittleBeetle Pokaż wiadomość
aaaa i dziewczyny tak przy okazji baniek co do starszych dzieci na przyszłość. Uważajcie na oczka. Koleżanki synek puszczał i miał zapalenie spojówek czy jakiś inny spory problem z oczkami. Dopiero na pogotowiu się okazało, że to od płynu z baniek.
Ja córce teraz robię z płynu hippa tego dla dzieci

Majaaa a dziękuje, że pytasz. Tak jak myślałam miała to samo co ja i Kuba. Gorączka w jeden wieczór i koniec. Musiałam ja przynieść do domu skąś.
Dziś idziemy do pediatry po raz milionowy. Tym razem by dała zielone światło na wychodzenie. Do przedszkola jednak nie wiem kiedy pójdzie bo w przedszkolu bostonka panuje ;|
Ooo fajny pomysł z tym płynem dla dzieci

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Ale pedzicie!

Hey

My na karniszy mamy koc powiesz y plus zwykle rolety na oknie. I nie jest tragicznie.

Za to od niedzieli mamy klimatyzator w domu bo nie szło wytrzymać i teraz jest ciut lepiej


Ja nie zamierzam dawać małemu nic aż do skończonych 6 msc. Mam nadzieję że może w miarę usiądzie to od razu zaczniemy z blw znaczy i tak tylko blw planuje bez papek ale wygodniej by mi było jakby usiadł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej mało które dziecko siada w 6 miesięcy ważne by siedział z podparciem.
Już myślałam, że tylko ja chcę rozszerzać dietę metodą blw. Dziewczyny, któraś jeszcze, czy wszyscy papki/słoiczki?
My jutro robimy pierwszą próbę młody w poniedziałek skończył 25 tygodni, a w następny poniedziałek skończy 6 miesięcy. Jako, że już nie mogę się doczekać, zaczynamy próbować. Chociaż to średni moment, bo w sobotę wyjeżdżamy i nie bardzo będzie jak kontynuować na wyjeździe, aleee.... jakoś to będzie, najwyżej zrobimy krótką przerwę.

Dziewczyny, które gotujecie same, gdzie kupujecie warzywa?
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:59   #89
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Cytat:
Napisane przez agaciaaas Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku tyle piszecie, że nadrabiałam chyba godzinę.



A u nas szału nie było był zainteresowany, ale myślałam, że będzie przy tym więcej radości



Ooo fajny pomysł z tym płynem dla dzieci



Raczej mało które dziecko siada w 6 miesięcy ważne by siedział z podparciem.
Już myślałam, że tylko ja chcę rozszerzać dietę metodą blw. Dziewczyny, któraś jeszcze, czy wszyscy papki/słoiczki?
My jutro robimy pierwszą próbę młody w poniedziałek skończył 25 tygodni, a w następny poniedziałek skończy 6 miesięcy. Jako, że już nie mogę się doczekać, zaczynamy próbować. Chociaż to średni moment, bo w sobotę wyjeżdżamy i nie bardzo będzie jak kontynuować na wyjeździe, aleee.... jakoś to będzie, najwyżej zrobimy krótką przerwę.

Dziewczyny, które gotujecie same, gdzie kupujecie warzywa?
My też chcemy zacząć od BLW i zobaczymy czy wyjdzie warzywa zamierzam kupować częściowo w warzywniaku, a częściowo w markecie po prostu. Ale chciałabym je podawać sezonowo.
Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem z Marca ale pewnie koło września będziemy też rozszerzać dietę. Powiedzcie mi proszę, czy mogę naszykować różnych przecierów dla małego latem i zawekować czy jesnak musi być świeże? Pytam bo większość warzyw mam ze swoich upraw.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że jak najbardziej tak przecież takie słoiczki sklepowe też są robione wcześniej

Idzie nam drugi ząb
Swoją drogą moja mała też nie wkłada jeszcze stópek do buzi, kilka razy próbowała, ale nie wydaje się być tym zainteresowana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 22:05   #90
Ajtra
Raczkowanie
 
Avatar Ajtra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018r. cz. 2 💕

Jeszcze pytanie na dobranoc
Planujecie/podajecie do picia wodę przegotowaną czy mineralną?
Ajtra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-29 19:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.