Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-15, 17:11   #3001
yamiss
Zadomowienie
 
Avatar yamiss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: birmingham/ lodz
Wiadomości: 1 468
GG do yamiss
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

lejdis, pomożecie mi określić co ja jestem?? bo ja już sama nie wiem, pasuje mi wszystko i nic moje odpowiedzi:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Na początku na czerwono- po kilku dniach blaknie i zmienia się w przykurzony brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

niebiesko-szare, bez żadnych plamek czy obwódek.. ja pomaluje srebrnym albo złotym cieniem (i wlasnie tu nie rozumiem... ) to wydają się mega niebieskie . rzęsy cienkie, wyblakło-czarne, brwi jasne, prawie niewidoczne


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegi pojawiają się latem od słońca, a jesienią/zimą znikają.. raczej złotawe/jasno brązowe (ciepłe)

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej jasna, ale nie trupio blada. Wpada w różowy szczególnie na twarzy, natomiast latem jest to ciepły, brzoskwiniowy odcień. Rumienię się na różowo, chociaż b. rzadko się to zdarza..


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Mysi/popielaty blond.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

kontrastuje z cerą, czerwono-różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze: granatowy, czarny, szary, beżowy i brudny róż. o, i jeszcze fioletowy (ciemny, zimny fiolet), biały, fuksja
źle: zielony, brązowy (ciepły odcień), pomarańczowy, żółty (kanarkowy), czerwony

__________________
mes que un club, mes que un ciudad. Barcelona <3
visca el Barca.!


you know you love me .. xoxo.
yamiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:22   #3002
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Proszę o pomoc w określeniu typu kolorystycznego Robiłam już kilka testów w internecie a za każdym razem wychodzi mi inna odpowiedź. Może jakimś mieszańcem jestem

1. Jak się opalasz ? Na początku jestem czerwona (tylko plecy od razu łapie na brąz), na drugi dzień widać ciepły odcień brązu tak jakby z czerwonym nalotem

2. Kolor oczu - Oczy mam brązowe z takim ciemno-bursztynowym odcieniem, bez plamek(dodaje zdjęcie) rzęsy szaro-czarne (taka wyblakła czerń), brwi jasne brązu takiego myszowatego

3. Piegi - piegi mam ze 3 na nosku w kolorze złota

4. Cera -Cera jasna, ale nie trupio-blada, raczej stawiałabym na jasną wpadająca w róż(ale pewna nie jestem), niewielkie since pod oczami, rumienie się bardzo rzadko na różowo

5. Naturalny kolor włosów - dokładnie taki jak w załączniku


6. Kolor ust- koralowy odcień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w szarym, brązie,
Źle: w jaskrawych odcieniach żółtego,czerwony,pomarańc zowy


Edytowane przez Your_satisfaction
Czas edycji: 2010-03-24 o 23:09
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 18:24   #3003
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Niestety żadnego nie mam a mój aparat nie działa. Jeżeli nie możesz ocenić bez zdjęcia, trudno. Od tego się nie umiera.
Bez zdjęcia to wydaje mi się,że jesteś latem, kolory dla tego typu to jasne i ciemne przybrudzone pastele, np. niebieskoszary, marynarski niebieski, morski, khaki, wiśniowy, malinowy, fuksja, średni granat, cytrynowy, lawenda, pudrowy róż, srebrny, ecru, ciemny brąz, szaro-czarny, szary, ogólnie to wszystkie kolory, które zawierają domieszkę szarego bądź różu.

__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:09   #3004
Maaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 37
GG do Maaya
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

...

Edytowane przez Maaya
Czas edycji: 2010-05-18 o 16:38
Maaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:20   #3005
xHello Kittyx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 237
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
I ja też bym bardzo prosiła.

1.Opalam się szybko,na początku na czerwono,poźniej przechodzi w ładny ciemny brąz.
2.Oczy piwne,trochę jasnych przebarwień na tęczówkach,minimalnie widoczne.
3.Nie wsytępują.
4.Na policzkach trochę odcień skóry wpada w różowy,ale nie rumienie się,raczej dosć jasny.
5.Włosy brązowe,złotawo-brązowe przebłyski.
6.Usta dość jasne,różowe.
7.Czuje sie dobrze w takich kolorach jak: czerń,biel,szarość,złoto.
__________________
AG

-Ćwiczę codziennie 8 min legs,abs.
-Zapuszczam włosy
-Dbam o siebie.
-Chodzę do solarium raz w tygodniu.
xHello Kittyx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:46   #3006
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Bez zdjęcia to wydaje mi się,że jesteś latem, kolory dla tego typu to jasne i ciemne przybrudzone pastele, np. niebieskoszary, marynarski niebieski, morski, khaki, wiśniowy, malinowy, fuksja, średni granat, cytrynowy, lawenda, pudrowy róż, srebrny, ecru, ciemny brąz, szaro-czarny, szary, ogólnie to wszystkie kolory, które zawierają domieszkę szarego bądź różu.

To dobrze. Bo uwielbiam takie kolory. Jestem ci baardzo wdzięczna.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 19:58   #3007
Christina94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć! Proszę was o pomoc w zidentyfikowaniu mojego typu kolorystycznego. Męczę się z tym już długo. W sumie dochodzę do wniosku, że mogę być każdą z tych pór roku. Ciężko określić mi czy moja skóra ma odcień ciepły czy zimny.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw opalam się na czerwono ( bardzo boleśnie). Po tygodniu pojawia się lekka opalenizna. Ciężko określić mi jej kolor bo staram się nie opalać.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasno niebieskie, nawet lekko turkusowe, posiadają białe plamki.
Jasna oprawa oczu. Na zdjęciach brwi mam bardzo cienkie teraz są grubsze i gęstsze ale nadal jasne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Mam piegi przez cały rok nawet jeśli nie wychodzę na słońce, chyba są szaro brązowe.Widać je dość dobrze na ostatnim zdjęciu.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Czasami wydaję mi się, że jest porcelanowa. Jednak kiedyś w szkole pytali mnie od czego jestem taka żółta :P Może spowodowane to było jedzeniem dużej ilości marchwi Praktycznie nigdy się nie rumienie. Nawet po wysiłku nie jestem czerwona.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Mam naturalnie ciemne włosy. Użyłam raz czarnej szamponetki, ale na zdjęciach już raczej jej nie widać bo były robione tak pół roku po ,,zabiegu''. Zresztą ich barwa zbytnio nie odbiegała od naturalnej. Miały po prostu lekko niebieski poblask.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Koralowe, nie są różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wydaję mi się, że bardzo dobrze wyglądam w bordo. Zresztą większość czerwieni do mnie pasuje. Poza tym lubię wszelkie odcienie niebieskiego. Niektóre odcienie różu także są twarzowe. Źle ponoć wyglądam w czerni - jak trup. Nie lubię również zieleni, ale to nie z powodu , że źle wyglądam.


Edytowane przez Christina94
Czas edycji: 2010-03-15 o 20:23
Christina94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 20:05   #3008
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Was Dziewczynki
Proszę Was o analizę mojego typu urody, bo ja się na tym kompletnie nie znam
Oto odpowiedzi na te pytania


1. Jak się opalasz: - dość szybko, odr azu na brązowo, odcień raczej ciepły
2. Kolor oczu: - zielone, z ciemniejszą obwódką, nie są całkowicie czyste, brwi i rzęsy raczej ciemne, ale nie nie zdecydowanie
3. Piegi: - w zimie nie mam, ale w lato pojawia się parę na nosku, w odcieniu raczej szaro-brązowym
4. Cera: - właśnie nie bardzo mogę określić jaki mam odcień skóry, ale wydaje mi się że ciepły złotawy, a rumienię się na policzkach bardzo często na czerwono niestety
5. Naturalny kolor włosów: - taki średni blond, mysi
6. Usta: - blado - różowe
7. Lubię odcienie brązów, fiolet, też w różnych tonacjach, szary, niebieski, a źle się czuję w zółtym, białym, czerwonym

Z góry dzięki za analizę
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 20:20   #3009
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A i oczywiście zapomniałam dodać zdjęcia. Tak na szybko znalazłam takie, z wakacji, wiec teraz jestem troszkę bledsza
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 06:11   #3010
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a to moje fotki
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:02   #3011
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dzięki za fotki!

Wydaje mi się, że jesteś mocnym typem lata, z tendencją do zimy.
Kolory, które będą do Ciebie pasowały będą to kolory z palety lata i częściowo z palety zimy, niebiesko-szary, marynarski niebieski, malinowy, średni granat, kol.czerwonego wina, fuksja, lawenda, ciemny brąz, czarny, biały, srebrny, kamienny beż, chłodne szarości, cytrynowy, ciemna szara zieleń, khaki

__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 15:16   #3012
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Dzięki za fotki!

Wydaje mi się, że jesteś mocnym typem lata, z tendencją do zimy.
Kolory, które będą do Ciebie pasowały będą to kolory z palety lata i częściowo z palety zimy, niebiesko-szary, marynarski niebieski, malinowy, średni granat, kol.czerwonego wina, fuksja, lawenda, ciemny brąz, czarny, biały, srebrny, kamienny beż, chłodne szarości, cytrynowy, ciemna szara zieleń, khaki

dziękuję bardzo a czy mogłabys napisać jeszcze jaki mam kształt twarzy??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:21   #3013
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Maaya Pokaż wiadomość
Czy ja również mogłabym prosić o analizę?
  1. Jak się opalasz? Przeważnie na złoty brąz
  2. Kolor oczu – mój odwieczny problem. Szaro-niebieskie z żółtymi plamkami
  3. Piegi – nie posiadam.
  4. Jasno brzoskwiniowa, sińce pod oczami, czasami rumienię się na różowo
  5. Naturalny kolor włosow – specyficzny brązowy gdzienigdzie z popielatym przebłyskiem, taki jak w załączniku:p
  6. Kolor ust – delikatny ciepły różowy
  7. w jakich kolorach czuję się dobrze? W turkusach, błękitach, czerwieni(zwłaszcza koralowej), folecie, jasnym popielu, czarnym
    ps: przepraszam, za miny na zdjęciach, ale tylko takie miałam pod rękąZałącznik 2951652
Prawdopodobnie łagodne lato
Kolory, które będą do Ciebie pasowały to pastele- szaroniebieski, cytrynowy, lawendowy, pudrowy róż, malinowy, arbuzowy, średni granat, lila, kolor bzu, ecru, brąz z domieszką różu, morski, khaki, fuksja
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:30   #3014
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

wiem że to nie ten wątek, ale czy mogłabyś jeszcze napisać jaki mam kształt twarzy bo to tez mnie trapi
byłabym wdzięczna
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:34   #3015
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo a czy mogłabys napisać jeszcze jaki mam kształt twarzy??
Twarz Twoja ma kształt kwadratu, w makijażu zawsze dąży się do owalu, (idealny kształt twarzy), powinnaś modelować różem dolne części policzków, grzywka ok nie zmieniaj
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 15:41   #3016
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Twarz Twoja ma kształt kwadratu, w makijażu zawsze dąży się do owalu, (idealny kształt twarzy), powinnaś modelować różem dolne części policzków, grzywka ok nie zmieniaj
te zdjęcia są z różnych lat, teraz mam taką jak na drugim zdjęciu...to jest kształt kwadratowy??;***

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

a co to znaczy że jestem mocnym typem lata z tendencją do zimy??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:08   #3017
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczynki
Proszę Was o analizę mojego typu urody, bo ja się na tym kompletnie nie znam
Oto odpowiedzi na te pytania


1. Jak się opalasz: - dość szybko, odr azu na brązowo, odcień raczej ciepły
2. Kolor oczu: - zielone, z ciemniejszą obwódką, nie są całkowicie czyste, brwi i rzęsy raczej ciemne, ale nie nie zdecydowanie
3. Piegi: - w zimie nie mam, ale w lato pojawia się parę na nosku, w odcieniu raczej szaro-brązowym
4. Cera: - właśnie nie bardzo mogę określić jaki mam odcień skóry, ale wydaje mi się że ciepły złotawy, a rumienię się na policzkach bardzo często na czerwono niestety
5. Naturalny kolor włosów: - taki średni blond, mysi
6. Usta: - blado - różowe
7. Lubię odcienie brązów, fiolet, też w różnych tonacjach, szary, niebieski, a źle się czuję w zółtym, białym, czerwonym

Z góry dzięki za analizę
Prawdopodobnie jesteś łagodnym typem wiosny, z odcieni wybieraj ciepłe czyste jasne pastele- koralowy, bez, młoda trawa, złote brązy, piaskowe beże, kremowy, delikatny błękitny turkus, ciepły oliwkowy, słoneczne szarości, morelowy

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
te zdjęcia są z różnych lat, teraz mam taką jak na drugim zdjęciu...to jest kształt kwadratowy??;***

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

a co to znaczy że jestem mocnym typem lata z tendencją do zimy??
To znaczy, że jesteś typem letnim, ale niektóre cechy urody są bardziej wyraziste(oczy), jak u zimy.
Jednak lepiej w grzywce, prawdopodobnie masz wysokie czoło w porównaniu do reszty twarzy,na drugim zdj, twarz wydaje się bardziej podłużna

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez xHello Kittyx Pokaż wiadomość
I ja też bym bardzo prosiła.

1.Opalam się szybko,na początku na czerwono,poźniej przechodzi w ładny ciemny brąz.
2.Oczy piwne,trochę jasnych przebarwień na tęczówkach,minimalnie widoczne.
3.Nie wsytępują.
4.Na policzkach trochę odcień skóry wpada w różowy,ale nie rumienie się,raczej dosć jasny.
5.Włosy brązowe,złotawo-brązowe przebłyski.
6.Usta dość jasne,różowe.
7.Czuje sie dobrze w takich kolorach jak: czerń,biel,szarość,złoto.
Możesz zamieścić jakieś swoje zdjęcie?
__________________
"Dobra kobieta inspiruje mężczyznę, dowcipna go interesuje, piękna oczarowuje, lecz współczująca go dostanie"

Victor Marie Hugo

http://mjutkiewicz.blogspot.com/
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:08   #3018
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

aha czyli jaki mam ten kształt?? bo już się pogubiłam??;*

a jeżeli chodzi o ten typ urody to jak będę patrzyła na te opisy lata-ubiór, makijaż itp. to mam patrzeć na lato ale w makijażu w oczach najlepiej kierować się zimą??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:10   #3019
minio1984
Zadomowienie
 
Avatar minio1984
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z Gór Świętokrzyskich
Wiadomości: 1 902
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez babydoll1985 Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie jesteś łagodnym typem wiosny, z odcieni wybieraj ciepłe czyste jasne pastele- koralowy, bez, młoda trawa, złote brązy, piaskowe beże, kremowy, delikatny błękitny turkus, ciepły oliwkowy, słoneczne szarości, morelowy

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



To znaczy, że jesteś typem letnim, ale niektóre cechy urody są bardziej wyraziste(oczy), jak u zimy.
Jednak lepiej w grzywce, prawdopodobnie masz wysokie czoło w porównaniu do reszty twarzy,na drugim zdj, twarz wydaje się bardziej podłużna

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------


Możesz zamieścić jakieś swoje zdjęcie?
Dziękuję bardzo Lubię takie kolorki, które napisałaś!
__________________
To nie żadna sztuka kochać człowieka w nieszczęściu. Dopiero w szarym codziennym życiu miłość wystawiona jest na prawdziwą próbę

30.05.2009

30.08.2011 Adaś

minio1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 18:59   #3020
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Your_satisfaction Pokaż wiadomość
Witam Proszę o pomoc w określeniu typu kolorystycznego Robiłam już kilka testów w internecie a za każdym razem wychodzi mi inna odpowiedź. Może jakimś mieszańcem jestem

1. Jak się opalasz ? Na początku jestem czerwona (tylko plecy od razu łapie na brąz), na drugi dzień widać ciepły odcień brązu tak jakby z czerwonym nalotem

2. Kolor oczu - Oczy mam brązowe z takim ciemno-bursztynowym odcieniem, bez plamek(dodaje zdjęcie) rzęsy szaro-czarne (taka wyblakła czerń), brwi jasne brązu takiego myszowatego

3. Piegi - piegi mam ze 3 na nosku w kolorze złota

4. Cera -Cera jasna, ale nie trupio-blada, raczej stawiałabym na jasną wpadająca w róż(ale pewna nie jestem), niewielkie since pod oczami, rumienie się bardzo rzadko na różowo

5. Naturalny kolor włosów - dokładnie taki jak w załączniku


6. Kolor ust- koralowy odcień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w szarym, brązie,
Źle: w jaskrawych odcieniach żółtego,czerwony,pomarańc zowy

Proszę o odpowiedź
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:32   #3021
klaudia4564
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 6
GG do klaudia4564
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz ? szybko, odcień złotawo-brązowy.

2. Kolor oczu - niebieski

3. Piegi - złotawe ciepłe

4. Cera - jasna, o ciepłym odcieniu

5. Naturalny kolor włosów - jasny brąz

6. Kolor ust- Naturalnie różowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Trudne pytanie Dobrze czuje sie w zywych kolorach. Nie przepadam za burymi kolorami, brązem i szarością. Jak już to w połączeniu z intensywnym kolorem.
klaudia4564 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:46   #3022
dalenia
Przyczajenie
 
Avatar dalenia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czy ja też mogłabym dowiedzieć się o typie swojej urody ?

1. Jak się opalasz : Ani szybko, ani wolno. Ale zawsze na czerwono.

2. Kolor oczu - Intensywnie niebieskie, dookoła ciemniejsza, granatowa otoczka. Poza tym sporo plamek, jednolite z pewnością nie są Rzęsy mam ciemnobrązowe, średniej długości. Brwi zawsze miałam praktycznie idealne, teraz zaczęłam je trochę regulować (są ciemnobrązowe, może nawet czarne)


3. Piegi : Kiedy się lepiej przyjrzę, to faktycznie może trochę jest. Lekko złotawe.

4. Cera : Mam bardzo jasną cerę, odcień chyba bardziej chłodny niż ciepły. Jeśli się rumienię, to na różowo.

5. Naturalny kolor włosów : Brązowe, niektórzy twierdzą, że to bardzo ciemny, czekoladowy (?) blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) : Dość nasycony, koralowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? : Nie mam pojęcia
dalenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:47   #3023
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

YourSatisfaction- można prosić o zdjęcie?
klaudia4564- stawiałabym na wiosnę ( ewnetualnie light summer lato), ale dla pewności prosze o zdjatko

pozdrawiam !
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:29   #3024
bambiii699
Raczkowanie
 
Avatar bambiii699
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chrzanów/k.Krakowa
Wiadomości: 142
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

  • Jak się opalasz – średnio szybko, przeważnie na „przykurzony” odcień brązu
  • Kolor oczu – tęczówki mają kolor butelkowej zieleni, z mocno zaznaczoną obwódką i złotym pierścieniem przy źrenicy. Kolor bez plamek. Rzęsy i brwi mają czarny kolor.

    3. Piegi - Delikatne szaro-brązowe, występują tylko przy nosie.


    4. Cera – Ma jasny odcień oliwkowy, jakby „przybrudzony”. Rumienię się bardzo rzadko, zawsze na czerwony/ciemno różowy kolor

    5. Naturalny kolor włosów – Ciemny brąz o zimnym odcieniu. Pod światło widoczna szara poświata/przebłyski

    6. Kolor ust (naturalny oczywiście) ciemny róż, w zależności od temperatury: chłodny albo bardziej nasycony

    7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czystych odcieniach barw np.: limonka, butelkowa zieleń, burgund, biel, żółć, czerń, jasny fiolet, pudrowy róż, błękit.
Źle czuję się w pomarańczowym, jaskrawo czerwonym, i generalnie w ciemnych odcieniach różu, żółci, zieleni...


Bardzo proszę o poradę jakim typem jestem, zawsze myślałam że zimą południową ale nie mam tak ciemnej skóry...Na zdjeciu w czerwonej bluzce jestem bez makijażu. Proszę o pomoc

Edytowane przez bambiii699
Czas edycji: 2010-03-17 o 17:31
bambiii699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:37   #3025
Your_satisfaction
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 651
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość
YourSatisfaction- można prosić o zdjęcie?

pozdrawiam !
Jedyne zdjęcie jakie posiadam na komputerze

Edytowane przez Your_satisfaction
Czas edycji: 2010-03-19 o 22:18
Your_satisfaction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:06   #3026
LittleDevil14
Raczkowanie
 
Avatar LittleDevil14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: ***
Wiadomości: 257
GG do LittleDevil14
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

witam mogłabym również prosić o analizę ?
moje zdjęcie http://i40.tinypic.com/2emddes.jpg
LittleDevil14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 06:34   #3027
Handi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 30
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny, rozważania na temat typu urody i własnej kreacji spędzają mi ostatnio sen z powiek. Wierzę, ze mnie też pomożecie określić typ gdyż pomimo usilnych poszukiwań mam problem z jego określeniem.
1. Jak się opalasz : Szybko, skóra najpierw delikatnie różowieje, następnie przybiera ładny złotawo brązowy kolor opalenizny.(zbliża do wiosny)
2. Kolor oczu - Zielono-niebiesko-szaro-brązowe. Spoglądając w lustro to taki zamglony, chłodny zielono-szary z delikatną bursztynową otoczką źrenicy. Brwi nigdy nie farbowane i rzęsy ciemno brązowe (skłaniające ku latu)
3. Piegi : Mają złotawy odcień (znowu wiosna)
4. Cera : Zdecydowanie blado różowa, nierówna (czyżby lato)
5. Naturalny kolor włosów : Naturalne włosy mają raczej ciemny kolor brąz, ale pamiętam ze jaśniały na słońcu i wtedy były z takim złotawym połyskiem. (???)
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) : Różowy blady.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Włosy z reguły farbowałam na średni blond, ale ciemne brwi jakoś mi nie pasowały więc ufarbowałam na karmelowy brąz i jest mi trochę za ciemno i do różowej cery ten karmel ma się dziwnie, choć do złotych piegów pasuje. Lubię ubrania w kolorze zielonym jasnym, turkusowym, brązach, czerni czasami błękit. Unikam czerwieni, bieli, pomarańczu, różu.
Pewnie jestem jakimś typem mieszanym. Może jeszcze ktoś mi powie jaki kolor włosów do mojej różowobladej cery będzie lepiej pasował, jakiś ciepły czy raczej chłodny kolor?
Handi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 07:58   #3028
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny ja proszę o analizę w imieniu koleżanki

1. Jak się opalasz ? szybko, od razu na brązowo

2. Kolor oczu - Brązowe, obwódka ciemnejsza, w środku plamki, oprawa oczu zdecydowana, mocna

3. Piegi - nie, ale znamiona są

4. Cera - jasna; koleżanka się nie czerwieni, ale jeśli jest mróz to policzki przybierają czerwony odcień

5. Naturalny kolor włosów - mysi

6. Kolor ust- Koralowe, jasno arbuzowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze: fiolet, zieleń, brąz
źle: wszelkie odcienie niebieskiego, żółty.

Prosimy o pomoc
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:09   #3029
tiniloczek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 130
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej ja rowniez chcialabym sie dowiedziec

1. Jak się opalasz ? szybko, od razu na brązowo

2. Kolor oczu - zielone, obwódka ciemniejsza
3. Piegi - nie
4. Cera - jasna; blada wrecz,szybko sie rumienie
5. Naturalny kolor włosów - ciemne ,kasztanowe ,prawie czarne ,latem w sloncu rudawy polysk

6. Kolor ust-rozowe ,takie normalne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? zalezy od koloru wlosow,teraz mam blond i lubie odcienie rozu i fioletu.W czarnych wloskach blekit podkreslal mi oczy,zielen ... raczej bardziej zywe kolory

Edytowane przez tiniloczek
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:14
tiniloczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 07:49   #3030
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja proszę o analizę w imieniu koleżanki

1. Jak się opalasz ? szybko, od razu na brązowo

2. Kolor oczu - Brązowe, obwódka ciemnejsza, w środku plamki, oprawa oczu zdecydowana, mocna

3. Piegi - nie, ale znamiona są

4. Cera - jasna; koleżanka się nie czerwieni, ale jeśli jest mróz to policzki przybierają czerwony odcień

5. Naturalny kolor włosów - mysi

6. Kolor ust- Koralowe, jasno arbuzowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze: fiolet, zieleń, brąz
źle: wszelkie odcienie niebieskiego, żółty.

Prosimy o pomoc
Up
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.