kolagenowa rewolucja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 19:42   #1
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Smile

kolagenowa rewolucja


Hej dziewczyny.
Sluchajcie, siedzac w domu na macierzyńskim chciałam sobie znalesc dodatkowo jakies zajecie. Moja przyjaciółka zafascynowała sie kolagen naturalnym. Zaczeło sie od tego ze po powrocie ze szpitala, po cesarce, moj brzuch wygladał fatalnie i nic nie pomagało. Ktoregos dnia za namowa przyjaciolki sprobowalam kolagenu. Na poczatku bylam baaardzo sceptycznie nastawiona ale dziewczyny...kurde to co zrobil kolagen z moim brzuchem to chyba powinnam cudem nazwac. Nie znam innego i lepszego specyfiku. Teraz jest juz na stałe na mojej polce i powiem wam ze nie zaluje bo i na oczy go stosuje i dla dzidziusia, czy na rozciety palec czy na cellulit, rozstepy. No na wszystko. Teraz firma ktora zajmuje sie produkcja tego kolagenu (jest to jedna jedyna taka firma i to w dodatku polska firma ktora ma wylacznosc na jego produkcje) wprowadza powoli kosmetyki na jego bazie i musze wam powiedziec ze tez sa super. Moze nie sa tanie ale jak wczesnije kupowalam co miesiac krem do twarzy za 40 zł to na jedno wychodzi jak sobie kupie jeden a dobry produkt. Pisząc ten post mam nadzieje ze zaraze was pasja do kolagenu bo to jedyny kosmetyk ktory na prawde dziala i to jeszcze jak!
a wy, używałyście kiedys?
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 19:45   #2
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: kolagenowa rewolucja

a masz jakieś zdjęcia przed i po?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 20:05   #3
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: kolagenowa rewolucja

mam ale to na maila Ci podeśle jak podasz, bo są straszne i widac na nim to co jest pod brzuchem...
także jak jestes odważna to wysle

Edytowane przez Krasowska4444
Czas edycji: 2015-05-22 o 20:06 Powód: brak informacji
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 20:55   #4
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: kolagenowa rewolucja

mnie tam nic nie wystraszy
a szukam czegoś dobrego dla siostry bo po cesarce ma masakrę na brzuchu
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:08   #5
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: kolagenowa rewolucja

Ja po cesarce ponad miesiac mialam taka tragedie ze ropa to mi sie litrami lała. Zobaczysz zreszta foto. I kolagen moge polecic z czystym sumieniem.
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-22, 21:13   #6
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: kolagenowa rewolucja

no rzeczywiście efekty imponujące
możesz powiedzieć ile kosztuje ten kolagen i jaka jest pojemność?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 11:59   #7
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: kolagenowa rewolucja

Przepraszam ze tyle czasu kaze czekac na odpowiedz ale jestesmy w rozjazdach z mala a musze siac na spokojnie zeby ci odpisac takze postaram sie dzis wieczorkiem poznym.
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-23, 17:45   #8
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: kolagenowa rewolucja

hej, a więc na poczte wysłałam Ci dokument i tam masz opis i cene. Kolagen silver ja posiadam i to po nim mam takie efekty. Ale jest tez dostępny inny, podam linka do miejsca gdzie jest info na jego temat. Ogólnie wszystkie kosmetyki tej firmy sa super, ja akurat mam ten kolagen bo ten moge używać do wszystkiego, tj smaruje sobie oczy jak mnie bolą, moja przyjaciolka ktora od zawsze nosi soczewki po miesiecznym SYSTEMATYCZNYM stosowaniu bezposrednio na oko soczewki zdjeła, na rozstepy , dla pol rocznego dziecka na ciemieniuche, na odparzenia, jak jestem przeziębiona to lykam go sobie, na obolale dziąsła, na sprawy kobiece, no mogla bym tu pisac i pisac. Sprawdz sobie jeszcze produkty z tego linka
https://krasowska-karolina.colwayinternational.com
Zależy kto na co dokladnie potrzebuje, jeśli na gojenie ran to raczej polecam ten ktory ja mam. Jesli na blizny to moze byc ten z tego linka. W razie pytań pisz. Jak sobie zrobisz zakupy na tej stronce to nastepnym razem masz juz -10%.
Ja osobiscie najbardziej polecam żel dla dzieci i pomadki. Żel posiadam już pol roku i chyba jest jescze okolo pol butelki, bardzo wydajny w dodatku skora malucha po nim nie potrzebuje juz żadnych zabiegów. Nie zawiera SLS, ani żadnych parabenów. Nie ma prawa uczulic i nie szczypie w oczy. Pomadki tez rewelacja.
No ogolnie jestem zdania ze warto zainwestować w jeden a na prawde dobry kosmetyk. I wiem ze ciezko uwierzyć w to ze kolagen pomogl przyjaciolce pozbyc sie soczewek, ale pamietajmy ze kolagenu z wiekiem nam ubywa a jest to głowne białko tkanki łacznej. Dla tego np zaczynaja sie robic zmarszczki czy siwiejemy.
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 19:55   #9
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: kolagenowa rewolucja

dzięki za info,wszystko pokazałam siostrze,niestety ceny są bardzo wysokie także siostra nie skorzysta.Pozdrawiam
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 19:56   #10
Krasowska4444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: kolagenowa rewolucja

Rozumiem ale kolagen jest bardzo wydajny. Gdyby jednak byly jakieś pytania to chetnie odpowiem
Pozdrawiam.
Krasowska4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 20:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.