Kupuję robota kuchennego - co polecacie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 10:24   #31
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez Narnijkar
a jaki robot ma funkcje miażdżenia kostek lodu i zamrozonych owocow?zeby sorbet wyszedl?
To jako ciekawostka - http://www.ariete.pl/produkt.asp?idproduktu=98
I jeszcze to - http://www.ariete.pl/produkt.asp?idproduktu=100
Większość blenderów ma funkcję kruszenia lodu, wspominanym na forum Magic Bullet też się da .
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 10:59   #32
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

witam ja mam cudo o nazwie "termomix" rozdrabnie,miksuje,mieli[np.cukier na puder,ziarna na make,kawe idt]kruszy lod,zamrozone owoce[wystarczy dodac troszke mleka lub smietamy i sorbet gotowy]wyrabia ciasto[kruche,drozdzowe,ucierane itd] gotuje tradycyjnie lub na parze,ubija,wyrabia maslo,mozna myc w zmywarce lub recznie po samoczyszczeniu,ma wbudowana wage do 2 kg. mam go juz ok 5 lat i jestem zadowolona , jedyna wada jest to ze nie dz sie przygotowac malutkiej porcji bo naczynie do miksowania jest dosc duze 2,5 l no i sporo kosztowal ale teraz moze sa juz tansze
pozdrowionka

Edytowane przez lucyAS
Czas edycji: 2006-07-31 o 12:08
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:20   #33
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A czy ten termomix ma tez inne funkcje robota kuchennego?czy tylko wiele funkcji miksera?jakiej firmy jest ten termomix?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 10:46   #34
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez Narnijkar
A czy ten termomix ma tez inne funkcje robota kuchennego?czy tylko wiele funkcji miksera?jakiej firmy jest ten termomix?
Tu znajdziesz trochę informacji: http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠.friko.pl/
Ale cena jest obłędna !!!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 14:12   #35
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Obejrzałam sobie..rzeczywiście wspanialy,ale ceny migdzie nie widze..
Ilonko jaka jest cena?
Znacie moze jakies "tańsze"roboty nie musza mielic miesa,najwazniejsze,zeby miksowaly,miazdzywly kostki lodu,ubijaly,kroily warzywa na salatke,to wystarczy,ewentualnie obieraly
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 11:11   #36
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez Narnijkar
Obejrzałam sobie..rzeczywiście wspanialy,ale ceny migdzie nie widze..
Ilonko jaka jest cena?
Znalazłam jeszcze jedną stronkę i pamiętam, że kiedyś mi na niej cena mignęła [coś około 3 tys?], ale coś teraz znaleźć nie mogę: http://www.vorwerk.com/pl/html/
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:44   #37
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 11:06   #38
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez Narnijkar
Tak, ja też tak miałam!!!
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 17:26   #39
^olka^
Rozeznanie
 
Avatar ^olka^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 528
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

ja mam braun'a multiquick'a i jestem bardzo zadowolona, znakomicie się sprawuje...
^olka^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:52   #40
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Kupilam w koncu Siemens;a -świetny!Ma wspanialy blender,wyciskarke do cytrusow,sokowirówke,5 tarcz!!!!tnących,funkcje urabaiania,ucierania cista itp.funkcje robienia sorbetowJeszcze wiele wiele funkcji...jest rowniez funkcja mielenia miesaA cena?W tanie agd zapalacilam 399zl!!!!wedlug mnie lepszy od Phlilipsa cuciny
Polecam!
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:42   #41
ktosiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Wlasnie napisalam do Was zeby zobaczyc co polecacie. Zrobilam liste i moze wybiore cos skrojonego idealnie dla mnie. Jak juz bede "po" to powiem Wam o rezultatach : ) pozdrawiam!
ktosiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 18:52   #42
sz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 71
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez ktosiowa Pokaż wiadomość
Wlasnie napisalam do Was zeby zobaczyc co polecacie. Zrobilam liste i moze wybiore cos skrojonego idealnie dla mnie. Jak juz bede "po" to powiem Wam o rezultatach : ) pozdrawiam!
Dodam jeszcze ja...Niedawno miałam ten sam kłopot i po przemyśleniach kupiłam Zelmera Fenomen.Sprawuje się świetnie i zagniata nawet ciasto na pierogi-w malakserze.Potem można je trochę dopracować ręcznie.Faworki też zagniata.Ale myślę,że Simens potrafi to samo.Aha,ostatnio robię w malakserze tatara.Polecam''patent''. Jedyne,czego mi w nim brak,to funkcji kruszenia lodu.Ale to posiada mało który robot tych gabarytów.
sz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 10:31   #43
ktosiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Question Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Przyznam, że wybrałam trzy [cena się różni w zależnosci od sklepu]
  1. - Moulinex Odacio 2 Super Maxipress [bez maszynki do mielenia] ~735
  2. - Philips Cucina HR 7745 cos ~640
  3. - Zelmer Talent 881,0 ~500cos?

Najbardziej odpowiada mi Moulinex, nawet mimo ceny - chcę żeby służył na dłuuuuuugie lata. Zastanawiam się jednak czy tak będzie, bo Pani w sklepie przy oględzinach powiedziała mi, że Moulinexy "czesciej się psują. Francuskie, więc bardziej delikatne...". Poleciła za to Philipsa, który sprzętowo jest prawie taki sam, nie pamiętam teraz czego w nim nie ma, ze chciałam Moulinexa

Stwierdziła, że Philips Cucina rzadziej jest serwisowany i ona by go kupiła. Hmm.

Powiedzcie cos na ten temat moje miłe Panie
--> przyszły, pierwszy mikser
ktosiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 20:35   #44
sz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 71
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Hm...Ja byłam nieszczęśliwą posiadaczką philipsa przez kilka lat.Musiałam obchodzić się z nim b.delikatnie,a i tak psuł się raz do roku.Ale był to mały malakser z nożami,dokupiłam tarki.Pracował,gdy trzymało się palec na przycisku.Nie wiem jaki to model,ale mniejsza z tym.Po tym doświadczeniu nie chciałam sprzętu tej firmy.
Może trafisz lepiej.
sz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 19:07   #45
ktosiowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Zdecydowałam. Kupuję HR 7768. Najwyższy model Philipsa, bo Narzeczony twierdzi, że dzięki maszynce do mielenia będziemy kręcić pasztety i mielić ser na ciasta Hm. Podpowiedziała mu to [swoją droga bardzo miła] Pani w sklepie.
Ech. Szaleć to szaleć. Po następny mikser chcę pojsc za co najmniej 5 lat jak będzie przetestowany przez przyszłe dzieciaczki i te wszystkie pasztety ;]
ktosiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:50   #46
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Nie wiem na jaki robot się zdecydować.Dziś zepsuł się 30 letni zelmer mojej mamy i nie wiem co teraz zakupić.Robot(malakser) ma mieszać ciasto,siekać,trzeć warzywa,ziemniaki na frytki,dużej mocy(1000W ?),a do tego być niezniszczalny i w miarę tani(do 500zł).Nie potrzebne mi maszynki do mięsa,obieraczki do ziemniaków,kubki do koktaili itp.

Jak sprawuje się Zelmer Fenomen?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 19:27   #47
sz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 71
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

No to może znów zelmer?Chociaż ja po przeczytaniu tylu informacji pokusiłabym się o blender z funkcją kruszenia lodu jednak...Mrożę truskawki i jagody i robiłabym z nich sorbety a w moim fenomenie nie ma tej funkcji,więc nie zaryzykowałam.
sz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:18   #48
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Ja polecam blender np: firmy Braun .Wczoraj zepsuł mi sie stary czeskiej produkcji i dzisiaj własnie kupiłam i wypróbowałam . Ma funkcję miksowania, nasadke trzepaczki do ubijania śmietany, białek itp oraz rozdrabniacz również do lodu . Dodatkowo ma 2 pojemniki , do miksowania i do rozdrabniania . Moim zdaniem cena nie jest wygórowana ok150zł zapłaciłam . Mnie ten produkt odpowiada bo zajmuje mało miejsca, nie trzeba składac zbyt wiele elementów , mozna myć w zmywarce no i jest pod ręka w kuchni.
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:57   #49
ankalola
Raczkowanie
 
Avatar ankalola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Obecnie Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Ja mam Kasię (duży zestaw) Jestem bardzo zadowolona Zawiera ona noże do siekania np kapustki na surówkę, tarki: do ziemniaków, drobną i grubą, tnącą na plasterki cienkie i grube oraz tnącą ziemniaki na frytki Poza tym w zestawie jest sokowirówka, malakser, mieszadełko do ciasta i ubijacz do piany z białek oraz wyciskacz do cytrusów Mnie cały zestaw kosztował 349zł Polecam
ankalola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 18:47   #50
sz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 71
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

so_na_ta,a gdzie kupiłaś za tą cenę?Przeglądam na allegro i widzę że są pow.200zł.
sz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 02:57   #51
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

odkkopuję wątek, bo trochę teraz nowych modeli, o ktorych bylo może wspomniane, ale niewiele. Może znajdą sie posiadaczki wspomnianego Zelmera Fenomena 880.5 bodajże? Dreugi ktory biore pod uwagę to Philips Essence chyba 7768? (taki ktory ma maszynkę do mięsa i sokowirówkę). Chcialbym wybrać między tymi dwoma i się zastanawiam. Zelmer nie posiada maszynki i trzebaby bylo ją dokupić. Philips ma chyba wszystko co mnie interesuje, wydaje mi się tez ładniejszy. Jednak zrazilam się do Philipsa w przypadku sprzętó RTV i nie wiem jak się AGD od nich sprawuje. Interesuje mnie tez możliwość diokupienia dodatkowej miski np. (kiedy potrzebuję więcej pproduktów przygotowac i nie mam czasu na mycie). Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tych ddwoch modelach? A może jeszcze coś innego mi podpowiecie, w sumie mikser juz mam, ale akurat mikser w każdym z robotów jest
Jeszcze mi ktoś zasial wątpliwośc że takie kombajny sa gorsze niż pojedyncze urządzenia, bo ilość kosztem jakości. Nie mam dużo miejsca żeby pomieścić wszystkie urządzenia, dlatego zainteresowały mnie te kombajny. CO myśłicie???
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:47   #52
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

ja tylko chcialam podnieść wąatek, poszukuje nadal opinii nt ww :/
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:53   #53
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A ja mam pytanie czy któraś z was posiada robota i ugniata nim twarde ciasta.

martuko mam trochę sprzętu zelmera i bardzo sobie go chwalę. Co do philipsa nie mam pojęcia czy jest dobrej jakości. Co do miski to na pewno druga będzie potrzebna jeżeli zdecydujesz się na robota (np. przy robieniu ciasta gdy białko trzeba osobno ubić), przy mikserze nie ma z tym problemu gdyż możesz wypiąć mikser ze stojaka i pracować z jakimkolwiek innym pojemnikiem.
Problem małej ilości miejsca rozwiązałam w taki sposób że ten cały sprzęt trzymam na szafkach inaczej by się nie pomieścił.
Co do sokowirówki to warto ja obejrzeć, ja obecnie korzystam ze starej ponad 30 letniej produkcji predomu, mimo wieku jest rewelacyjna, bardzo stabilna.
Kupiłam kilka lat temu nie pamiętam jakiej firmy no i ta siatka oddzielająca sok od miąższu bardzo delikatnie się chwieje, jest to prawie nieodczuwalne gdy stoi ale gdy pracuje okazało sie że sprawia duże problemy, dlatego też wyciągnęłam z piwnicy starą, dokupiłam brakujące sprzęty i mam teraz nie tylko sokowirówkę, ale też młynek do kawy i dzbanek do koktajli.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:20   #54
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Przyznam szczerze, że chyba nigdy nie zagniotłam sama ciasta. Odkąd kupiłam termomix nawet przez głowe mi nie przeszło, zeby się tym męczyć. Wrzucam wszystko/lub wg przepisu do naczynia miksującego i za chwilę gotowe. Pierogi, faworki, ciasta kruche, drożdzowe, ....zupy, soki, napoje, desery, lody, pasty, sosy, dania jednogarnkowe, gotowanie na parze i nie wiem co jeszcze. A na deser wspaniałe cappucino

Fakt, cena jest duża
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 13:10   #55
martuko
Wtajemniczenie
 
Avatar martuko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 140
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie czy któraś z was posiada robota i ugniata nim twarde ciasta.

martuko mam trochę sprzętu zelmera i bardzo sobie go chwalę. Co do philipsa nie mam pojęcia czy jest dobrej jakości. Co do miski to na pewno druga będzie potrzebna jeżeli zdecydujesz się na robota (np. przy robieniu ciasta gdy białko trzeba osobno ubić), przy mikserze nie ma z tym problemu gdyż możesz wypiąć mikser ze stojaka i pracować z jakimkolwiek innym pojemnikiem.
Problem małej ilości miejsca rozwiązałam w taki sposób że ten cały sprzęt trzymam na szafkach inaczej by się nie pomieścił.
Co do sokowirówki to warto ja obejrzeć, ja obecnie korzystam ze starej ponad 30 letniej produkcji predomu, mimo wieku jest rewelacyjna, bardzo stabilna.
Kupiłam kilka lat temu nie pamiętam jakiej firmy no i ta siatka oddzielająca sok od miąższu bardzo delikatnie się chwieje, jest to prawie nieodczuwalne gdy stoi ale gdy pracuje okazało sie że sprawia duże problemy, dlatego też wyciągnęłam z piwnicy starą, dokupiłam brakujące sprzęty i mam teraz nie tylko sokowirówkę, ale też młynek do kawy i dzbanek do koktajli.
jeśli chodzi o dodatkowe prace to nie ma problemu, bo mam jeszcze mikser zelmera, taki z misą ale działający osobno. Kupilam mu nadsadke do miksowania , bo lubię kremowe zupy
no ale teraz potrzebuję czewgoś wiekszego i dlatego zastanawiam się nad kombajnem, wlasnie dlatego że jak juz cos stoi na szafce to niech to będzie jedno. Gdyby nie stało na wierzchu to pewnie bym nie uzywala, bo ja nikczemnej postury jkestem i nie chce mi się wspinac po szafkach tudzież dźwigać

może jest tu jeszcze jakiś posiadacz Philipsa? ( mojemu mężczyźnie Philips się stylistycznie bardziej podoba, mi zreszta tez, nie jestem tylko pewna jak z jego funkcjonalnością i awaryjnością ...)

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że chyba nigdy nie zagniotłam sama ciasta. Odkąd kupiłam termomix nawet przez głowe mi nie przeszło, zeby się tym męczyć. Wrzucam wszystko/lub wg przepisu do naczynia miksującego i za chwilę gotowe. Pierogi, faworki, ciasta kruche, drożdzowe, ....zupy, soki, napoje, desery, lody, pasty, sosy, dania jednogarnkowe, gotowanie na parze i nie wiem co jeszcze. A na deser wspaniałe cappucino

Fakt, cena jest duża
rozumiesm,że mówisz o cenie tego termomixa??? Nie spotkałam się z takim - co to takiego jest, że i capuccino robi???
martuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 14:37   #56
Justinka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 686
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Kurcze,ja tez musze kupic jakiegos robota kuchennego.
Justinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 19:24   #57
kacperek
Przyczajenie
 
Avatar kacperek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 26
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez ktosiowa Pokaż wiadomość
Kupuję HR 7768
Jak się sprawuje?
kacperek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 10:17   #58
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Odświeżam wątek. Dziewczyny może któraś z Was posiada robot Philips hr 7735? Będę wdzięczna za opinie.
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:37   #59
kindza
Raczkowanie
 
Avatar kindza
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

A ja polecam blender Braun MR 6550 MBCHC metalowy Bender o mocy 600W z kruszarką do lodu przystawką do koktajli i do robienia dipów, mieli mięso
Do blendera dokupiłam pojemniki próżniowe oraz nasadkę do odsysania powietrza fantastyczna sprawa teraz można dokupić nasadkę MFP w której są przeróżne tarki
Obecnie za cenę ok. 300zł można kupić urządzenie które robi wszystko to co duży robot kuchenny a jednocześnie zajmuje mało miejsca.
Ja używam Bendera od ponad 4 lat jak na razie bezawaryjnie.
kindza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:12   #60
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Kupuję robota kuchennego - co polecacie

Cytat:
Napisane przez kindza Pokaż wiadomość
A ja polecam blender Braun MR 6550 MBCHC metalowy Bender o mocy 600W z kruszarką do lodu przystawką do koktajli i do robienia dipów, mieli mięso
Do blendera dokupiłam pojemniki próżniowe oraz nasadkę do odsysania powietrza fantastyczna sprawa teraz można dokupić nasadkę MFP w której są przeróżne tarki
Obecnie za cenę ok. 300zł można kupić urządzenie które robi wszystko to co duży robot kuchenny a jednocześnie zajmuje mało miejsca.
Ja używam Bendera od ponad 4 lat jak na razie bezawaryjnie.
Tylko że blender ma tę wadę w porównaniu z robotem który ma misę obrotową, że blender trzeba cały czas trzymać w ręce, a robot ustawiony na stojaku sam miesza i można w międzyczasie robić coś innego.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-30 14:55:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.