niesforna fryzura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 16:54   #1
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Cool

niesforna fryzura


Drogie wizażanki mam problem z włosami.
Otóż moje włosy sa niby proste niby - sama nie wiem jakiego słowa użyć. Prostuje je po każdym umyciu jednak one i tak się wykręcają każdy w inna stronę. Stosuje kosmetyki do prostowania włosów itd. Doradzcie co zrobić, aby trzymały sie przez cały dzień proste i gładkie.
Dodam, że śmiesznie wyglądam - z jednej strony włosy idealnie gladkie z drugiej powykręcane w różne strony, a przecież nie będę nosić prostownicy do pracy
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 17:50   #2
Pipilota
Raczkowanie
 
Avatar Pipilota
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ze stolicy ;]
Wiadomości: 42
Dot.: niesforna fryzura

Cytat:
Napisane przez Martyska011 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki mam problem z włosami.
Otóż moje włosy sa niby proste niby - sama nie wiem jakiego słowa użyć. Prostuje je po każdym umyciu jednak one i tak się wykręcają każdy w inna stronę. Stosuje kosmetyki do prostowania włosów itd. Doradzcie co zrobić, aby trzymały sie przez cały dzień proste i gładkie.
Dodam, że śmiesznie wyglądam - z jednej strony włosy idealnie gladkie z drugiej powykręcane w różne strony, a przecież nie będę nosić prostownicy do pracy
włosy które mają być prostowane przez użycie prostownicy powinny byc idealnie suche, prostuj małymi pasmami po 5 cm-7cm ..czasochłonne ale właśnie nie będą się wykręcać..i chyba tyle ,bo jęli używasz kosmetyków do prostowania to nie powinny się wykręcać we wszystkie strony a jak mówisz masz włosy lekko falowane
__________________
yyy..jest super ? ;>
Pipilota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 22:13   #3
OlgaN
Przyczajenie
 
Avatar OlgaN
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 20
Dot.: niesforna fryzura

a co z włosami, które totalnie odmawiają posłuszeństwa. Nwet kiedy je wyprostuje to się skręcają. Czasami nawet w kitne nie mogę się uczesać. One po prostu żyją swoim życiem. Jest jakiś sposób na ich poskromienie??
OlgaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 12:38   #4
Pipilota
Raczkowanie
 
Avatar Pipilota
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ze stolicy ;]
Wiadomości: 42
Dot.: niesforna fryzura

Cytat:
Napisane przez OlgaN Pokaż wiadomość
a co z włosami, które totalnie odmawiają posłuszeństwa. Nwet kiedy je wyprostuje to się skręcają. Czasami nawet w kitne nie mogę się uczesać. One po prostu żyją swoim życiem. Jest jakiś sposób na ich poskromienie??


a jaki masz naturalny rodzaj włosów? może jakieś zdjęcie?
__________________
yyy..jest super ? ;>
Pipilota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.