delikatna blondynka vs zdecydowana brunetka - co wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-05, 11:52   #1
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258

{)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}


Witam

Czytając wątki dziewczyn, które decydują sie na metamorfozę i uzyskują fachowe porady - też zapragnąłam coś zmienic. Nie chce zmianiać ani stylu, ani makijazu,ani fryzury.
Moim problemem jest rosnąca w zastraszającym tempie wada wzroku i w końcu muszę zacząć nosić okulary. Do tej pory nosiłam soczewki, ale czasami chciałabym dać odpocząć oczom od noszenia kontaktów non stop, zwłaszcza, że zdarzają mi się podrażnienia oczu.

W związku z tym, potrzebuję ładnych okularów.

Miałam tylko jedne ramki, w czasach liceum. Były to bardzo proste, klasyczne okulary. Nosiłam je tylko do czytania czegoś z daleka, do TV, napisaów w kinie, Posiadam tylko jedno zdjęcie w tych okularach (wybaczcie tę nadąsaną mine i błysk flesza:embarras
Jakie ramki byłyby odpowiednie dla mojej dość pociągłej i wąskiej twarzy?
Zaznaczam, że nie chciałabym okularów bez oprawek, takich "okularów niewidek".

Na co dzień ubieram sie w stylu sportowej elegancji, często noszę romantyczne i dziewczęce ubrania.

Włosy zazwyczaj mam rozpuszczone, czasami koński ogon lub gładki koczek.

W poniedziałek wybieram sie do optyka, ale nie chciałabym żeby pani/pan wcisnęłi mi coś w czym będę źle wyglądać, dlatego licze na Wasze wskazówki co do tego za czym sie rozgladac a czego stanowczo unikać.

Załączam zdjęcie w starych okularach z czasów liceum, zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych(w takim fasonie czuję sie dobrze, ale nie wiem czy jest odpowiedni dla mnie) oraz zdjecia całej twarzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard07a.jpg (9,1 KB, 792 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard19.jpg (35,4 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard08.jpg (40,8 KB, 474 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (29,1 KB, 961 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 12:11   #2
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard29.jpg (61,6 KB, 888 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard17.jpg (85,4 KB, 900 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 16:58   #3
fairy-tale
Raczkowanie
 
Avatar fairy-tale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
GG do fairy-tale
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

oj śliczna jesteś... I według mnie bardzo ładnie Ci w okularach... Niestety nic nie doradzę bo się nie znam, ale na prawdę ładnemu we wszystkim ładnie . pozdrawiam
fairy-tale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 17:46   #4
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez fairy-tale Pokaż wiadomość
oj śliczna jesteś... I według mnie bardzo ładnie Ci w okularach... Niestety nic nie doradzę bo się nie znam, ale na prawdę ładnemu we wszystkim ładnie . pozdrawiam
Dziękuję za odzew

Nie prawda, że ładnemu we wszystkim ładnie. Wyglądam źle w większości okularów, które przywmierzam Panie/ panowie u optyka zazwyczaj twierdzą, że w większości jest cudnie, a ja nie jestem przekonana do żadnych i biorę pierwsze z lewej. Teraz chciałabym dobrać fajne, ładne i pasujące do mnie okulary.


Wizażanki, doradźcie jakie modele, fasony czy kształty ramek bedą dla mne odpowiednie:plis:
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:30   #5
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Fajnie Ci nawet w takich oprawkach jak miałaś "za czasów liceum" tylko gdyby ich kształt był bardziej prostokątny i węższy, to chyba byłoby super Ale wydaje mi się, że na prawdę nie masz się co przejmować, bo wyglądasz ślicznie i każde oprawki będą Ci pasować Ile ja bym dała, żeby choć trochę wyglądać jak Ty ....
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:32   #6
fairy-tale
Raczkowanie
 
Avatar fairy-tale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
GG do fairy-tale
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

hmm... a moze dobrze by Ci bylo wlasnie w takich bez oprawek? bo masz ladna buzie i chyba niekoniecznie porządane byłoby zasłanianie twarzy. Albo jakies delikatniejsze druciane oprawki.
fairy-tale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 18:39   #7
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Fajnie Ci nawet w takich oprawkach jak miałaś "za czasów liceum" tylko gdyby ich kształt był bardziej prostokątny i węższy, to chyba byłoby super Ale wydaje mi się, że na prawdę nie masz się co przejmować, bo wyglądasz ślicznie i każde oprawki będą Ci pasować Ile ja bym dała, żeby choć trochę wyglądać jak Ty ....
Dziękuję za wskazówkiCzyli powinnam sie skupić na wąskich prostokątach? Zawsze myślałam, że powinnam sobie jakoś optycznie poszerzyć twarz W poniedziałek od razu spytam o takie, jak będę u optyka.

Cytat:
Napisane przez fairy-tale Pokaż wiadomość
hmm... a moze dobrze by Ci bylo wlasnie w takich bez oprawek? bo masz ladna buzie i chyba niekoniecznie porządane byłoby zasłanianie twarzy. Albo jakies delikatniejsze druciane oprawki.
Dzięki
Hmm...takie okulary bezoprawkowe skreśliłam od razu. W zasadzie nie wiem dlaczego? Ale myślę, że takie delikatne są bardziej bezpieczne.


A co myślicie o takich okularach Myślicie, że podobne modele byłyby odpowiednie dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg armanpic1.jpg (12,3 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EARM.jpg (24,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg grzywka1.jpg (39,1 KB, 183 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-05, 19:17   #8
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Te trzecie mogłyby być fajne
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:52   #9
fairy-tale
Raczkowanie
 
Avatar fairy-tale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 57
GG do fairy-tale
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Właśnie, te trzecie są świetne... Musisz po prostu poprzymierzać je i zobaczyć w których się najlepiej czujesz;D. Nie poddawaj się presji sprzedających^^.
Bu$ka;**
fairy-tale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 10:06   #10
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Te trzecie mogłyby być fajne
Hmm...wydrukuję te zdjęcie i bedę szukac podobnych. Te pierwszy i drugie podobają mi się, ale myślę, że mogą być dla mnie zbyt masywne.
Cytat:
Napisane przez fairy-tale Pokaż wiadomość
Właśnie, te trzecie są świetne... Musisz po prostu poprzymierzać je i zobaczyć w których się najlepiej czujesz;D. Nie poddawaj się presji sprzedających^^.
Bu$ka;**
Własnie - ta presja sprzedawców Zabiorę ze sobą TŻ ale on zawsze doradza mi na zasadzie: "O w tych ślicznie, w tych też." A ja generalnie jesli chodzi o ubrania to jestem zdecydowana, wiem co mi sie podoba i wtedy nie ma mowy o presji sprzedawców. A w okularach źle sie czuje, dlatego w żadnych się sobie nie podobam.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 12:10   #11
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Rety ale Ty śliczna jesteś chciałabym tak wyglądać...
Jeśli chodzi o oprawki to mi się najbardziej podobają te z pierwszego zdjęcia -> http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4283079
Myślę, że w oprawkach w tym stylu też byłoby Ci ładnie. No może coś delikatniejszego. Fajne to połączenie: delikatnej buzi z dość zdecydowanymi oprawkami. Napewno przygotuj się na duuużo mierzenia bo może okazać się, że niekoniecznie w prostokątnych oprawkach będzie Ci ładnie. Masz drobną twarz więc napewno nie wybieraj nic szerokiego i zbytnio wystającego. Cieszę sie, że chcesz wybrać okulary widoczne - czas zacząć traktować okularki jak część biżuterii która nadaje twarzy charakteru. Pozdrawiam!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-06, 12:32   #12
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

cześć Maju

podobnie jak fairy-tale uważam, że w okularach bez oprawek byłoby Ci ładnie. sama takie noszę na zmianę z soczewkami kontaktowymi pasują każdemu, są mało zauważalne, a skoro źle się czujesz w okularach, takie byłyby optymalne.

a na przymierzanie do optyka weź jakąś koleżankę - z pewnością będzie bardziej obiektywna niż sprzedawca choć mam wrażenie, że pracownicy zakładów optycznych zwykle potrafią dobrze poradzić w kwestii doboru opraw.

jeśli nie całkowicie pozbawione oprawek, to może takie na żyłce - tylko z górną krawędzią?
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:38   #13
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Rety ale Ty śliczna jesteś chciałabym tak wyglądać...
Jeśli chodzi o oprawki to mi się najbardziej podobają te z pierwszego zdjęcia -> http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4283079
Myślę, że w oprawkach w tym stylu też byłoby Ci ładnie. No może coś delikatniejszego. Fajne to połączenie: delikatnej buzi z dość zdecydowanymi oprawkami. Napewno przygotuj się na duuużo mierzenia bo może okazać się, że niekoniecznie w prostokątnych oprawkach będzie Ci ładnie. Masz drobną twarz więc napewno nie wybieraj nic szerokiego i zbytnio wystającego. Cieszę sie, że chcesz wybrać okulary widoczne - czas zacząć traktować okularki jak część biżuterii która nadaje twarzy charakteru. Pozdrawiam!
Dziękuje za odpowiedź, każda jest dla mnie cenna, bo chce wybrac fajne okulary, a nie takie które rzucę w kąt po tygodniu. Domyślam się, że bez przymierzania sie nie obejdzie.
Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
cześć Maju

podobnie jak fairy-tale uważam, że w okularach bez oprawek byłoby Ci ładnie. sama takie noszę na zmianę z soczewkami kontaktowymi pasują każdemu, są mało zauważalne, a skoro źle się czujesz w okularach, takie byłyby optymalne.

a na przymierzanie do optyka weź jakąś koleżankę - z pewnością będzie bardziej obiektywna niż sprzedawca choć mam wrażenie, że pracownicy zakładów optycznych zwykle potrafią dobrze poradzić w kwestii doboru opraw.

jeśli nie całkowicie pozbawione oprawek, to może takie na żyłce - tylko z górną krawędzią?

Właśnie też myślałam o takich które mają tylko górną ramkę
W poniedziałek, mam nadzieję, będe mogła już się pochwalić moimi okularami.

Czekam na dalsze propozycje. Może posiadacie zdjecie odpowiednich dla mnie ramek
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 09:06   #14
moni5445
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 127
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Droga maju musze Ci powiedziec ze z okularami to jest ciezka sprawa ale mysle ze to juz wiesz bo kupowalaschyba nawet gorzej niz z ubrankami moge Ci powiedziec z wlasnych obserwacji ze dopoki nie zalozysz to nie wiesz jak to pasuje.. naprawde licza sie milimetry duzo razy tak mialam ze np. biore do reki okularki na pierwszy rzut oka wszystko w porzadku sliczny ksztalt i wogole wydawalo by sie ze idealne dla mnie ale jak tylko zalozy to widze ze od dolu ze 3 mm za malo szkla albo na gorze albo po bokach jakos dziwnie wystaje to dlatego w tych wsyztskich sklepach jest tak duzo modeli ze az sie boi wchodzic zeby sie nie zgubic ale tak naprawde to wiekszosc jest do siebie podobna tylko roznia sie wlasnie takimi szczegolami po prostu na poczatek przymiezrasz kilka calkiem roznych zeby sie pzrekonac jaki ksztalt Ci pasuje a potem szukach podobnych ksztaltow w roznych modelach i tak po dluuuuugim czasie zostaja Ci 3 rodzaje w ktorych sie sobie podobasz...przymierzasz jeszcze pod rzad wsyztskie 3 i zazwyczaj od razu widac ktore lepsze a ktore gorsze nie chce Ci plesc glupot bo moze juz to wsyztsko wiesz:P Ja bym Ci proponowala wybrac takie "niewidoczne" same szka i nawet te patyki na uszy pzrezroczyste mysle ze ciemne akcenty niepotrzebnie wyostrza Ci rysy twarzy to jest dobre dla takich pan w garniturach ktore chca groznie wygladac albo takich ze zbyt okragla buziapoza tym jak jestes zmeczona albo niewyspana to te ciemne sprawiaja ze wygladasz na jescze bardziej zmeczona albo niewyspana chociaz w tych trzecich rzeczywisce moglabys ladnie wygladac jedyne co na pewno moge powiedziec to to ze nie bedzie Ci dobrze w takich o ostrych kantach albo typowo prostokatnych reszte chyba musisz sama wybrac Ja jestem chyba bardzo sentymentalna bo zazwyczaj nosze albo soczewki albo okulary sprzed 5 lat pomimo nowych w ktorych lepiej wygladam
moni5445 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 09:47   #15
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez moni5445 Pokaż wiadomość
Droga maju musze Ci powiedziec ze z okularami to jest ciezka sprawa ale mysle ze to juz wiesz bo kupowalaschyba nawet gorzej niz z ubrankami moge Ci powiedziec z wlasnych obserwacji ze dopoki nie zalozysz to nie wiesz jak to pasuje.. naprawde licza sie milimetry duzo razy tak mialam ze np. biore do reki okularki na pierwszy rzut oka wszystko w porzadku sliczny ksztalt i wogole wydawalo by sie ze idealne dla mnie ale jak tylko zalozy to widze ze od dolu ze 3 mm za malo szkla albo na gorze albo po bokach jakos dziwnie wystaje to dlatego w tych wsyztskich sklepach jest tak duzo modeli ze az sie boi wchodzic zeby sie nie zgubic ale tak naprawde to wiekszosc jest do siebie podobna tylko roznia sie wlasnie takimi szczegolami po prostu na poczatek przymiezrasz kilka calkiem roznych zeby sie pzrekonac jaki ksztalt Ci pasuje a potem szukach podobnych ksztaltow w roznych modelach i tak po dluuuuugim czasie zostaja Ci 3 rodzaje w ktorych sie sobie podobasz...przymierzasz jeszcze pod rzad wsyztskie 3 i zazwyczaj od razu widac ktore lepsze a ktore gorsze nie chce Ci plesc glupot bo moze juz to wsyztsko wiesz:P Ja bym Ci proponowala wybrac takie "niewidoczne" same szka i nawet te patyki na uszy pzrezroczyste mysle ze ciemne akcenty niepotrzebnie wyostrza Ci rysy twarzy to jest dobre dla takich pan w garniturach ktore chca groznie wygladac albo takich ze zbyt okragla buziapoza tym jak jestes zmeczona albo niewyspana to te ciemne sprawiaja ze wygladasz na jescze bardziej zmeczona albo niewyspana chociaz w tych trzecich rzeczywisce moglabys ladnie wygladac jedyne co na pewno moge powiedziec to to ze nie bedzie Ci dobrze w takich o ostrych kantach albo typowo prostokatnych reszte chyba musisz sama wybrac Ja jestem chyba bardzo sentymentalna bo zazwyczaj nosze albo soczewki albo okulary sprzed 5 lat pomimo nowych w ktorych lepiej wygladam
Dziękuję za wyczerpujace wskazówki
Dzisiaj odbiorę moje nowe okulary od optyka i później pochwalę się Wam moim nowym nabytkiem. Mam nadzieję, że wybrałam dobre ramki - są w kolorze delikatnego "złoto-brązu" mają tylko górne ramki, dół jest bez ramek a zauszniki są własnie w kolorze tego brązo-złota.
Wybrałam ostatecznie delikatniejsze bo ekspedient i pózniej ekspedientka nie chcieli wręcz mi sprzedac masywniejszych ramek(twierdzili, że nie powinnam tak bardzo zasłaniać twarzy i nosić coś bardziej delikatnego).
Spędziłam dobre 45 minut zanim doszłam do 2 ramek między którymi nie mogłam sie zdecydowac.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:16   #16
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

pochwal się koniecznie, ciekawość mnie zżera
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 18:11   #17
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Chwalę się
Długo zwlekałam, bo miałam urwanie głowy na uczelni i mało czasu na inne sprawy.

Co prawda nadal wolę siebie bez okularów, ale nie przeszkadzają mi tak bardzo jak kiedyś. Znajomi komplementują, i mam nadzieję, że to nie tylko z grzeczności
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glasses.jpg (51,4 KB, 774 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 19:50   #18
moje2konto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Chwalę się
Długo zwlekałam, bo miałam urwanie głowy na uczelni i mało czasu na inne sprawy.

Co prawda nadal wolę siebie bez okularów, ale nie przeszkadzają mi tak bardzo jak kiedyś. Znajomi komplementują, i mam nadzieję, że to nie tylko z grzeczności
Maja, ślicznie wyglądasz w tych okularkach!
moje2konto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 19:51   #19
moje2konto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Maja, przepraszam, pomyliłam wątki.
moje2konto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 20:36   #20
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

bardzo twarzowe oprawki gratuluję zakupu

w szczerość komplementów nie wątpię ani trochę
paolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 20:49   #21
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

maja55 wygladasz pieknie oprawki dodaja ci klasy
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 21:34   #22
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Maju, jesteś piękną kobietą ale w tych okularkach stałaś się jeszcze piękniejsza
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 10:48   #23
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Cytat:
Napisane przez moje2konto Pokaż wiadomość
Maja, ślicznie wyglądasz w tych okularkach!
Bardzo mi miło
Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
bardzo twarzowe oprawki gratuluję zakupu

w szczerość komplementów nie wątpię ani trochę

Cieszę się, że jednak wybrałam ramki, które wyglądają względnie dobrze. Miałam wielki dylemat, bo pan i pani, którzy dobierali mi oprawki upierali się przy delikatnych, a ja chciałam wyraźne, wiec poszliśmy na kompromis i teraz mam widoczne z boku, a delikatne z przodu

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
maja55 wygladasz pieknie oprawki dodaja ci klasy
Dziękuję, takie komplementy sprawiają, że cześciej będę wkładała okulary na nos
Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Maju, jesteś piękną kobietą ale w tych okularkach stałaś się jeszcze piękniejsza
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 21:02   #24
alutka7777
Raczkowanie
 
Avatar alutka7777
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 83
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

sliczne okularki! slicznie w nich wygladasz!!!
alutka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 17:49   #25
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: {)ii(}Metamorfoza w okularnika{)ii(}

Mnie tez sie bardzo podoba, a dodam ze niedawno mialam ten sam problem, soczewki podrazniaja mi oczy i musialam kupic okulary.
W soczewkach czuje sie fantastycznie i podobam sie sobie, ale nie zgadzam sie z tym ze "ładnemu we wszystkim ładnie".
W poszukiwaniu swoich oprawek przemierzylam caly krakow i znalazlam optyka w ktorym wiekszosc oprawek byla tak cudowna ze nie moglam oderwac od nich oczu, na wystawie pelno zdjec slicznych modelek w okularach, co 3 dni nowa dostawa. Spedzilam tam poltora godziny dlatego ze nie moglam sie zdecydowac na oprawki, wszystkie mi sie strasznie podobaly i we wszystkich sie sobie podobalam! W koncu wybralam, za cale okularki z pocienianymi szklami bo mam b.duza wade wzroku zaplacilam ok 650zl (dla mnie majatek) po 4 dniach mialam gotowe okulary. Ubralam je i... TRAGEDIA ((
Okularki nadal piekne ale ja sie czuje w nich potwornie i mam wrazenie ze do mnie nie pasuja.
I wydaje mi sie ze po prostu jak nosze soczewki to moj swiat jest piekniejszy i po prostu sie sobie podobam a w okularach wcale. I dlatego jak przymierzam same oprawki w soczewkach to mi sie podoba prawie we wszystkich (no w moim saloniku bo np w vision expresie wg mnie maja potworne kiczowate i masakrycznie drogie oprawy!), a za grubymi szklami widze siebie i swiat znieksztalcony.
To jest masakra, nie lubie siebie w okularach i mam wrazenie ze jestem wtedy inna osoba jakby mi ktos nakleil na twarz maske w ktorej zle sie czuje, bo nie czuje sie jak w soczewkch soba.
Mam wielkie zielone oczy i dluuugie rzesy ktore zachaczaja mi w dodatku o szkla i mnie bola wiec nie moge ich malowac tuszem jak nosze okulary.
Eh.. tylko zbierac na operacje, moze za jakies 10 lat bedzie mnie stac ale te 10 lat bede miala wyciete z zyciorysu bo w okularach siebie nie lubie i nie akceptuje.

Pozdrawiam wszystkich okularnikow!!!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:19   #26
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
delikatna blondynka vs zdecydowana brunetka - co wybrać?

Witajcie kochane Wizażanki!

Od kilku tygodni chodzi za mną potrzeba zmiany. Nie chciałabym dokonać pochopnej decyzji, dlatego proszę Was o pomoc.
Pytałam już znajomych i zdania oraz opinie są podzielone.

Sprawa wygląda tak:
naturalnie jestem ciemną blondynką o dość jasnej karnacji, ale szybko opalam się na złocisty kolor.
Od wielu lat rozjaśniałam refleksami swoje ciemno blond włosy aż uzyskałam włosy w takim kolorze jak na załączniku nr1.

Potem zdecydowałam się na radykalną zmianę - kasztan i ciemne brązy. Ponosiłam takie włosy przez rok. Efekty koloryzacji widać na załączniku nr2.

Następnie przyszedł okres powrotu do naturalnych blond włosów - załącznik nr 3.

Poszłam dalej - doprowadziłam włosy do jaśniutkiego blondu - i taki jest kolor obecny.

Ostatnio czuję potrzebę zmiany - najchętniej zmieniłabym się w seksowną brunetkę w stylu Megan Fox, ale myślę, że nie wyjdzie mi to na dobre.
Nie chciałabym też uzyskać mysiego blondu.

Może karmel z lekkimi jasnymi refleksami?

Proszę Was o pomoc :
a) pozostać przy jasnych włosach?
b) lekko przyciemnić włosy do koloru - naturalny blond
c) karmelowa baza + jasne pasemka + ocieplenie karnacji, lekka opalenizna
d) zdecydowanie przyciemnić włosy


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam się dość szybko, na złocisty kolor, nie mam poparzeń.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
[Color=red]Moje oczy są niebieskie, raczej ciemne, mam granatową obwódkę. Nie mam plamek. Białka oczu są białe, czyste.
Brwi mam dość ciemne, rzęsy jak na blondynkę również są dość wyraziste.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Trudno określić mi kolor cery Zdecydowanie lepiej mi w żółtawych tonach podkładu.
Jeśli jestem nie opalona to moja cera jest chyba chłodna w odcieniu, po opaleniu ma zdecydowanie ciepły, żółtawo- złoty koloryt.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Moje naturalne włosy są w odcieniu ciemnego blondu, są chyba raczej brązowawo -złotawe niż popielate. Na słońcu rozjaśniają się bardzo szybko do platynowego odcienia.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta mam blade, anemiczne, raczej różowe- brzoskwiniowo - koralowe.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
[Color=Red]Preferuję zimne odcienie, lubię siebie w pastelach. Bardzo lubię czerń, biel, beż, pudrowy, wszelkie cieliste odcienie, szarości, klasyczną czerwień.
Z ciepłych odcieni lubię koralowy i oranżowy odcień.

Liczę na Waszą pomoc!
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond naturalny.jpg (75,3 KB, 592 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kasztan - brunet.jpg (151,5 KB, 731 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond - rozjaśniacz.jpg (115,6 KB, 622 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg platyna.jpg (128,2 KB, 661 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:58   #27
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: delikatna blondynka vs zdecydowana brunetka - co wybrać?

Cytat:
lekko przyciemnić włosy do koloru - naturalny blond
tak
Cytat:
ostatnio czuję potrzebę zmiany - najchętniej zmieniłabym się w seksowną brunetkę w stylu megan fox, ale myślę, że nie wyjdzie mi to na dobre.
zdecydowanie nie
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:36   #28
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: delikatna blondynka vs zdecydowana brunetka - co wybrać?

Sandra86 - dziękuję za odpowiedź
Myślę, że powrót do naturalnego blondu będzie najbezpieczniejszą opcją, bo odrost nie będzie tak wyraźny (więc włosy odpoczną), i zawsze jest możliwość przyciemniania.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 21:54   #29
scandalistka
Zadomowienie
 
Avatar scandalistka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: sercem w Bieszczadach
Wiadomości: 1 066
Dot.: delikatna blondynka vs zdecydowana brunetka - co wybrać?

naturalne włosy + jaśniejsze refleksy i wyglądasz zjawiskowo
__________________

scandalistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:42   #30
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: delikatna blondynka vs zdecydowana brunetka - co wybrać?

Cytat:
Napisane przez scandalistka Pokaż wiadomość
naturalne włosy + jaśniejsze refleksy i wyglądasz zjawiskowo
Dziękuję za poradę
Czyli - naturalne włosy to blond na poziomie 8??
A refleksy mogłabym po prostu zostawić te jasne włosy, które mam obecnie?

Zastanawiam się nad farbą Matrix So Color, myślę o odcieniach neutralnych lub mokka z poziomu 8.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matrix.jpg (24,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matrix2.jpg (27,5 KB, 62 załadowań)
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:15.