Praca na umowe-zlecenia w instytucjach państwowych. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 16:56   #1
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Exclamation

Praca na umowe-zlecenia w instytucjach państwowych.


Drogie Wizażanki.
Ostatnio po rozmowie z koleżanką, zaczęłyśmy się zastanawiać ile jest takich osób jak my Czyli, po studiach (lub w trakcie), zatrudnionych w administracji państwowej ale z "braku etatów"lub braku znajomości ,na umowę- zlecenia.
Chciałabym się dowiedzieć ile już tak pracujecie, jakie jest Wasze wynagrodzenie i czy tak jak ja tracicie już pomału nadzieje na normalny etat Jakie prace wykonujecie? Czy takie jak każdy pracownik, czy może jesteście od "papierkowej roboty" na którą nie mają czasu etatowi.
Jeśli macie takie osoby w swoim gronie, również zapraszam do wymiany informacji
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 13:44   #2
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Praca na umowe-zlecenia w instytucjach państwowych.

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki.
Ostatnio po rozmowie z koleżanką, zaczęłyśmy się zastanawiać ile jest takich osób jak my Czyli, po studiach (lub w trakcie), zatrudnionych w administracji państwowej ale z "braku etatów"lub braku znajomości ,na umowę- zlecenia.
Chciałabym się dowiedzieć ile już tak pracujecie, jakie jest Wasze wynagrodzenie i czy tak jak ja tracicie już pomału nadzieje na normalny etat Jakie prace wykonujecie? Czy takie jak każdy pracownik, czy może jesteście od "papierkowej roboty" na którą nie mają czasu etatowi.
Jeśli macie takie osoby w swoim gronie, również zapraszam do wymiany informacji
Witam.
Wprawdzie ja mam umowę o pracę, ale znam osoby, które u nas (państwowa uczelnia wyższa), zaczynały od umowy zlecenia, ale jak się sprawdziły i nikomu ważnemu nie podpadły, to przechodziły wtedy na umowę o pracę. W zasadzie ważne było, żeby się chociaż "zaczepić" tak było też ze mną i pewnie z większością osób u nas zatrudnianych, ale może to zależy od rodzaju danej administracji bo jak jest np. w Urzędzie Skarbowym, czy ZUS-ie, to już nie wiem. Ale np. u mnie jesli chodzi o podział obowiązków nie ma podziału na "etatowych" i " na umowę - zlecenie". Kasa - kokosów to u nas na pewno nie mają, zresztą tak samo jak "etatowi". Papiery "przekładamy tak samo". W każdym razie życzę umowy o pracę. A nie możesz zapytać przełożonego, czy jest możliwość przejścia na umowę o pracę? Zawsze można napisać podanie. Pozdrawiam
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.