Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-08, 17:47   #31
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-07 o 15:04
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 10:52   #32
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

no widzisz - ja mam rozmiar 39 buta a w lydce 32 cm - koszmar!
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 16:51   #33
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

ja tez mam lydke 32cm i nie narzekam-dwa dni temu kupilam oficerki z bardzo waskmi cholewami,sa naprawde swietne, zaraz wkleje fotke na mojej konczynie. ale przyznam,ze to chyba byla jakas lewa seria,bo zupelnie nikt ich nie kupowal,wlasnie ze wzgledu na cholewe
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:22   #34
agutek1984
Raczkowanie
 
Avatar agutek1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sandomierz/Rzeszów
Wiadomości: 281
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

Odświeżam wątek i dodaję ze mam ten sam problem.32cm w najgrubszym miejscu. I straszny kłopot z kupnem zimowych butów. Nie znalazłam jeszce takich które nie były za szerokie.
A jesli chodzi o wiązane to mi śe wogóle nie podobają...
A zwężać tez nie ma sensu bo gwarancję szlag trafia wtedy
agutek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:28   #35
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

ja tez mam szczupłą łydke i kozaczki albo odstaja, albo sie marszcza(choc tak naprawde nie chcialabym miec grubszej łydki)ostatnio kupilam kozaczki przed kolano i troche odstaja tak kolo 1cm,lub 2cm ale tyle to chyba nie problem choc fajnie jak bylyby 2 skora hmmno coz..
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 13:53   #36
agutek1984
Raczkowanie
 
Avatar agutek1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sandomierz/Rzeszów
Wiadomości: 281
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

Ja też nie chcę grubszej łydki bo nie uważam jej za chudą...
Ale marzę o takich kozaczkach przylegających...juz 2 rok szukam...

A inna sprawa to "ciepłość" tych pseudo zimowych butów.
Według mnie wszstkiete buciki sa na późną jesień dobre a nie na zimę z czasem 20stopniowym mrozem.
Ja po prostu marznę w tych butach strasznie w zimie.
agutek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 14:20   #37
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

No ja też mam szupłe łydki (wogóle jestem szczupła-34) i udało mi się kupić takie kozaczki 4 lata temu do kolan na wyskim obcasie-rewelacyjnie wygladają, ładnie przylegja do łydki (maja wszyta dyskretnie gumę).
A myślę, że żeby kozaczki ładnie wygladały na szczupłej nodze to muszę do niej przylegać.
Niestety-kozaczki już są trochę schodzone i w zeszłym roku szukałam nowych ale nic nie znalazłam, co by pasowało do moich szczupłych łydek
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-23, 09:46   #38
gosiak00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

E tam... ja sobie kupuje i zwezam - to nie jest wielki problem - rok temau "biadolilam" nad tym ze mooja noga jest szczupla,ale jak poszlam do szewca i za 20 zl mialam sliczne dopasowane butki - to mi przeszlo.
Gwarancje i tak rzadko przyjmuja, a poza tym mozna robic tak jak ja - nie kupowac dorgich butow ze skory prawdziwej tylko te tansze ze skory ekologicznej - wtedy niczym sie nie martwie bo sa niedrogie i wiem ze tylko na jeden sezon... Ewentualnie na 1,5 sezonu
gosiak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 09:51   #39
agutek1984
Raczkowanie
 
Avatar agutek1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sandomierz/Rzeszów
Wiadomości: 281
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

Widzisz, ja na przykład nie kupuje butów ze skóry ekologicznej, bo niestety ale takie buty rozpadaja się jeszce w roku kupienia. Widzę u kolezanek jak psioczą na te buty.
A gwarancję jednak wole zachować.juz nieraz reklamowałam buty i nigdy nie mialam problemu z przyjęciem reklamacji.
Raz zwęziłam zimowe kozaczki i chciałam je potem zareklamować... Udało sie tylko dzięki temu że miałam znajomą w sklepie. Ufff
agutek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 15:34   #40
oluśkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar oluśkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 509
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

Ja mam łydke 40 i mam problem żeby wcisnąć się z jakiekolwiek kozaczki wolałabym chyba żeby odstawała bo przynajmniej dałoby się przy spodniach nosić, a na mnie żadne nie chcą sie zapiąć...
oluśkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 16:36   #41
keythh26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 493
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

ja mam bardzo szczuple nogi i kozaki zawsze zwezam u szewca,jestem zadowolona ,taki juz nasz urok!pozdrawiam
keythh26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-26, 16:55   #42
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Wysokie kozaczki contra szczupłe łydki!!!

ja kiedyś trafiłam na takie ślicznie obcisłe skórzane kozaki - zakochałam się w nich i kupiłam natychmiast
wygodne, na szerokim obcasie - po prostu ideał..
ale minęło kilka lat i niestety nie wyglądają już zbyt ciekawie (użytkowane intensywnie) i nie mogę niczego podobnego znaleźć
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:12   #43
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Kozaczki na szczupłe nogi.

Czy takie wogóle istenieją? Bo ja już powoli się załamuję :/ Dodam że obwód łydki w najszerszym miejscu mam 33 lub 34 cm.
Niby modelki mają takie wręcz chude nogi i na pokazach widać idealnie dopasowane kozaki a w sklepach są same na wielkie łydy.
Widzałyście gdzieś może jakieś kozaczki z węższymi cholewkami? Jeśli tak to gdzie lub jakiej firmy. (najlepiej oficerki, które mi się marzą już od zeszłego sezonu...)
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 14:19   #44
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Nie poddawaj się i szukaj dalej.
Ja mam niestety ten sam problem i każde kozaki odstają mi od łydek przynajmniej na centymetr albo i więcej
Ja ponad rok szukałam kozaczków na szpilce i w końcu znalazłam w sklepie Ryłko (firmy Zbych czy jakoś tak ). Nic mi nie odstaje. Ale: kozaczki są do połowy łydki, kończą się akurat w najszerszym miejscu. Wydaje mi się, że przy chudych nogach nie znajdziesz idealnie dopasowanych kozaków sięgających do kolana (bo rozumiem, że takich szukasz).
Wchodź do wszystkich możliwych sklepów z butami, w końcu coś upatrzysz
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:26   #45
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

również mam szczuplutkie łydki a kozaczki ktore idealnie sie do nich dopasowaly wygladaly na nodze..fatalnie..
przez to wlasnie,ze szczuple bardzo lydki mam
mierzylam w sklepie wciągane kozaczki długie(pod kolanko) z bukkary-takie bez zamka(brzydko sie przez niego potrafi rolowac przy kostce material)
one sie dopasowaly wlasnie znakomicie-jesli trafisz na sklep producenta,mozesz zapytac o mozliwosc uszycia jednych z węższą cholewką
pani-producentka poradzila mi zakup takich o numer mniejszych,bo material ten szybko sie rozbija i potem mogą brzydko wyglądac
poniewaz ciezko sie wklada zaloz jakies rajstopki bądx pończochy,a najlepiej wciska sie je przez taka siatke sklepową-wtedy noga ma poślizg,trzeba tylko jak juz stopa zacznie sie wciskac,powoli wysuwac siatke-dobry patent
kozaczki z tego materialu są boskie
wiem juz,ze w tym roku nie pozaluje kasy,pojde do nich i je sobie kupie
do spodnicy midi bedzie okej
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:44   #46
NaRtEcZkA
Rozeznanie
 
Avatar NaRtEcZkA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 513
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

A może takie kozaczki marszczone?? Znalazłam jedną fotę.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jakimo.jpg (9,1 KB, 131 załadowań)
__________________
..Miesiąc w Indiach jej marzeniem jest, sama tam pojedzie, wróci też~A.D

Hindi

..BOnnie Parker and Clyde Barrow
..Nie ma niiic, w co mógłbyś wierzyć~A.D

L.F Scolari!
NaRtEcZkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 17:26   #47
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Same kozaki na "wielkie łydy"? To gdzie ty mieszkasz dziewczyno? W CCC,Deichmanie i inynch do wyboru do koloru,na szersze,wezsze i na bardzo waskie łydki...Tak wąskie ze wejda w nie nieliczne osoby.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:28   #48
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Cytat:
Ja ponad rok szukałam kozaczków na szpilce i w końcu znalazłam w sklepie Ryłko (firmy Zbych czy jakoś tak ).
Mariah, niestety na szpilce odpadają. Preferuję nieco bardziej przyziemny typ Ale tak wogóle to bardzo lubię firmę Ryłko. Byłam już w ich sklepie, ale nic nie znalazłam...
Cytat:
również mam szczuplutkie łydki a kozaczki które idealnie sie do nich dopasowały wyglądały na nodze.. fatalnie...
Właśnie też sie zastanawiam jak by to wyglądało, ale oglądając zdjęcia z wybiegów śmiem twierdzić że kozaczki na szczupłych nogach nie wyglądają źle. A masz może jakieś fotki tych butów z bukkary? Nie słyszałam o czymś takim...
Cytat:
Same kozaczki na "wielkie łydy"? To gdzie ty mieszkasz dziewczyno? W CCC, Deichmanie i inynch do wyboru do koloru,na szersze,wezsze i na bardzo waskie łydki...Tak wąskie ze wejda w nie nieliczne osoby.
Co prawda moje miasto można nazwać "ciuchowym zadupiem", ale CCC mamy Do tego kilka dni temu byłam w Warszawie, konkretnie w Arkadii, niestety nie miałam zbyt wiele czasu, ale z tego co widziałam to też nie ma węższych
Problem polega też na tym, że im większy rozmiar (tzw. wkładki), tym szersza cholewka. Więc możliwe mysiamysia że widziałaś jakieś wąskie. Niestety przy rozmiarze 39, ta szerokość jest już delikatnie mówiąc spora...

A wogóle to dopiero zauważyłam że pod tematem zostały wyszukane podobne wątki. Troszke zdublowałam... No nic, lecę je poczytać
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:35   #49
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

też mam problem z kupieniem kozaków. Owszem może i za dobrze nie wyglądają takie dopasowane na chudej nodze, ale takie odstające chyba jeszcze gorzej. Ja po prostu kupiłam kozaki i poszłam zwęzić u kaletnika. Bardzo ładnie miałam zrobione, przeszycia były zrobione tak jak było pierwotnie ale...kaletniczka zwęziła mi trochę za bardzo i mnie ściskały, stara babka to była, chyba już nie dowidziała ALe w takiej syt. proponuję wizytę u kaletnika (nie ślepawego ) i będzie wszystko grało
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 18:57   #50
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

No to w takim razie jedynym rozwiazaniem beda sznurowane kozaczki Widzialam niedawno takie ładne sznurowane z futerkiem zamszowe,kilka modeli
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 18:57   #51
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Mam ten sam problem, ale znalazłam w ccc kilka modeli, które były idealnie dopasowane Trzeba więc szukać
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 19:30   #52
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

ehhh znam ten bol mi zawsze kozaczki ktore bardzo mi sie pobaja sa za szerokie ale w ubiegłym roku kupilam takie w doitchmanie (chyab jaks tak sie pisze ) w ccc tez widziałam niema rady trzeba szukac i mierzyc
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 21:20   #53
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Hm...ja własnie z ciekawości zmierzyłam sobie łydkę..w najszerszym miejscu mam 32-33 cm! A dzis kupiłam sobie śliczne czekoladowe oficerki pod samo kolano. Jestem w nich zakochana Przylegają idealnie do nogi..mam zapas ok 0,5 cm na wepchnięcie rurek.Próbowałam i wchodzą bez problemu, wiec mogę je nosić ze spodniami w środek i idealnie wyglądaja tez do spódnicy bo są obcisłe do nogi. Są ze skóry,więc może dlatego idealnie sie dopasowuja do łydki. Trochę za nie zabuliłam ale warto było. Także nie jest to prawda ,że na chudą łydke nie ma butów..teraz odnosze wrażenie,że dla grubszych nie ma, bo moja kuzynka ma dość grube łydki i może tylko pomarzyc o takich butkach, bo sie nie dopina, wiec spoko poszukasz a znajdziesz.
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:02   #54
dzindrzej
BAN stały
 
Avatar dzindrzej
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Ja osobiście nie mam problemu z dopasowaniem. Ponieważ nie mam aż tak chudej łydki, ale w tym roku specjalnie kupiłam kozaczki takie, żeby mi odstawały.
dzindrzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:29   #55
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Cytat:
Napisane przez dzindrzej Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie mam problemu z dopasowaniem. Ponieważ nie mam aż tak chudej łydki, ale w tym roku specjalnie kupiłam kozaczki takie, żeby mi odstawały.

Ja też Myślę nawet, że takie idealnie przylegające są zdecydowanie niefajne

A próbowałaś szukać takich wciąganych na nogę? One zawsze są superwąskie
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:06   #56
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

oj, tez mam w najszerszym miejscu na lydce 34 cm i zawsze uwazalam ze mam grube łydy. troche mnie zdziwilas
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:13   #57
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Och dziewczyny, skoro piszecie, że znalazłyście kozaki ze szczupłą chlewką w CCC czy Deichmannie, to znaczy, że wcale nie macie aż tak chudych łydek Zazdroszczę Wam! Wydaje mi się, że tego typu sklepy mają buty w TYPOWYCH rozmiarach i tęgościach, czyli dla pań o w miarę normalnej szerokości łydek. Takie chudzielce jak ja czy Znikająca mają marne szanse na znalezienie tam czegoś dla siebie...
Pomysł z kaletnikiem dobry, przypomniało mi się, że moja kumpela zwężała sobie kozaki, no ale to dodatkowe koszty (za buty zapłaciła ok.300zł + ok. 100 za zwężenie ). Ale jak nie ma innego wyjścia...
Kariera85 - bukkara to nazwa firmy czy materiału, z którego są robione buty? Pogubiłam się trochę a jestem zainteresowana

edit: o widzę, że pod względem szczupłości łydki jestem liderką bo mam zaledwie 31cm
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 11:10   #58
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

ja kupilam Lans Kar
z Lancokorny, lkozleca skora, lepiej wykonane niz Rylki, cena taka sama. Mam taki sam problem
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 11:38   #59
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Mariah ja tez mam 31 cm I mam problem z kozakami. Dwa lata temu kupiłam sobie kozaki które az tak bardzo mi nie odstają, ale w większości wyglądam jak z nogą w wiadrze
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 11:56   #60
Znikająca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 48
Dot.: Kozaczki na szczupłe nogi.

Zmierzyłam dokładnie i mam 33 cm.
Cytat:
oj, tez mam w najszerszym miejscu na lydce 34 cm i zawsze uwazalam ze mam grube łydy. troche mnie zdziwilas
Wiesz Atram, nie chce ci psuć humoru, ale bardzo dużo zależy od wzrostu... A przy mojej wysokości, taki obwód łydki wygląda na baaardzo szczupłą.

Cytat:
Och dziewczyny, skoro piszecie, że znalazłyście kozaki ze szczupłą chlewką w CCC czy Deichmannie, to znaczy, że wcale nie macie aż tak chudych łydek Zazdroszczę Wam! Wydaje mi się, że tego typu sklepy mają buty w TYPOWYCH rozmiarach i tęgościach, czyli dla pań o w miarę normalnej szerokości łydek. Takie chudzielce jak ja czy Znikająca mają marne szanse na znalezienie tam czegoś dla siebie...
Zagadzam się w zupełności z Mariah.

Cytat:
w większości wyglądam jak z nogą w wiadrze
Hehe, jakbym siebie widziała
Znikająca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.