Przedłużanie paznokci jedwabiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 22:19   #1
fitnesswoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 266

Przedłużanie paznokci jedwabiem


Dzisiaj byłam na przedłużaniu paznokci jedwabiem. Kiedyś robiłam żele, ale miałam odpryski po tygodniu. Od roku robiłam zwykły manicure regularnie. Dzisiaj się skusiłam na ten jedwab. Prowadzę taki tryb życia, że ciężko mi zapuścić paznokcie. Na którymś etapie zawsze jakiś się złamie. Dlatego taka decyzja.
W związku z tym, że kiedyś chodzilam regularnie na żele to jakieś pojęcie o tym miałam. Zawsze miałam robione na formie. Dzisiaj mi pani zrobiła na białym tipsie ( mówiąc, że będzie to od razu linia frencza). Podkreślałam, że chce bardzo cienkie paski białego. Niestety wyszło jak wyszło ale jakoś przeżyje. Koniec końców nie było żadnego malowania na biało tylko ten tips stanowi białą część. Co mnie zaniepokoiło to to, że mam już zapowietrzenie na kciuku. Wydaje mi się, że skórka jest zalana za bardzo. To chyba się nadaje do reklamacji prawda? Czy faktycznie jedwab najmniej niszczy paznokciec? Byłam taka nakrecona jak szłam, bo słyszalam ze to super sprawa, ale teraz już nie wiem. Chyba jutro znowu muszę iść na poprawkę.
Z góry przepraszam jeśli taki watek już istanieje, ale szukałam i nie znalazłam.
fitnesswoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 23:05   #2
FantaSy1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 97
Dot.: Przedłużanie paznokci jedwabiem

Hm nie orientowałam się nigdy jak to jest z jedwabiem...ale skoro tips to i klej a on już chyba taki delikatny nie jest..
FantaSy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 20:41   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Przedłużanie paznokci jedwabiem

Cytat:
Napisane przez fitnesswoman Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na przedłużaniu paznokci jedwabiem. Kiedyś robiłam żele, ale miałam odpryski po tygodniu. Od roku robiłam zwykły manicure regularnie. Dzisiaj się skusiłam na ten jedwab. Prowadzę taki tryb życia, że ciężko mi zapuścić paznokcie. Na którymś etapie zawsze jakiś się złamie. Dlatego taka decyzja.
W związku z tym, że kiedyś chodzilam regularnie na żele to jakieś pojęcie o tym miałam. Zawsze miałam robione na formie. Dzisiaj mi pani zrobiła na białym tipsie ( mówiąc, że będzie to od razu linia frencza). Podkreślałam, że chce bardzo cienkie paski białego. Niestety wyszło jak wyszło ale jakoś przeżyje. Koniec końców nie było żadnego malowania na biało tylko ten tips stanowi białą część. Co mnie zaniepokoiło to to, że mam już zapowietrzenie na kciuku. Wydaje mi się, że skórka jest zalana za bardzo. To chyba się nadaje do reklamacji prawda? Czy faktycznie jedwab najmniej niszczy paznokciec? Byłam taka nakrecona jak szłam, bo słyszalam ze to super sprawa, ale teraz już nie wiem. Chyba jutro znowu muszę iść na poprawkę.
Z góry przepraszam jeśli taki watek już istanieje, ale szukałam i nie znalazłam.
....
po pierwsze jedwabiem nie przedłuża się paznokci,to znaczy troszke poza opuszek da radę i to na formie raczej.Jedwab raczej sie zalicza do zabiegów pielęgnujących,niz typowej stylizacji...mozna jedwabiem naprawic złamanego paznokcia lub wzmocnic naturalną płytkę.W bajki tez należy włożyc informację,że niby mniej niszczy niz inne metody..zle nałozony lub zdięty zniszy tak samo.tak więc........mnie kompletnie ta metoda nie przekonuje.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.