Decore - Elegancki brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-28, 19:33   #1
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82

Decore - Elegancki brąz


Hej kobietki Mam do Was pytanko - może któraś z Was używala już farby Decore w odcieniu Elegancki brąz??? Ja kupislam sobie tą farbę i zamierzam zrobić sobie ten kolorek na włosach ale troche się boję czy nie będzie zbyt ciemny! Ostatnio farbowałam włoski 4,5 mies. temu farbą Safira,Złocisty cynamon i na niej miałam zrobiony lekki jaśniejszy balejaż. Teraz chce sobie troche przyciemnić wloski, ale czarnych to ja miec nie chce. No i balejaz tez planuje sobie zrobic. Bede wdzieczna za wszelkie opinie dotyczace tej farby i tego kolorku!!!!Pozdrowionka!! !
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 16:17   #2
jesionka
Raczkowanie
 
Avatar jesionka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 117
Re: Decore - Elegancki brąz

podciągam wątek, bo również jestem ciekawa.
Jesli któraś z Was używała jakiegokolwiek brązu Decore (jest też chyba zmysłowy brąz, b.ładny na pudełeczku) to dajcie znac, jak wychodzą. Również nie chciałabym efektu czarnych włosów.
__________________
pozdrawiam
jesionka
jesionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 17:01   #3
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Re: Decore - Elegancki brąz

Hello!! :}
Może nie o brązach ale o tej farbce . Jesli chodzi o mnie to juz przenigdy nie skusze się na nią..chciałam troszke przyciemnic włoski więc zakupiłam bodajże JASNY BLOND..nr nie pamiętam niestety. Farba jest tak "mocna", że przez następne 2 tygodnie miałam niechcące się goić rany na głowie .Kolor delikatnie mówiąć wyszedł "oliwkowy" z odcieniami rudości nierównomierny włsy bardzo ciężko się rozczesywały, były matowe,sztywne...To nie z winy moich włosków , bo nieźle z nimi eksperymentowałam swego czasu i za każdym razem kupowałam inną farbke innego producenta i zawsze wszystko wychodziło to był pierwszy niewypał włśnie z DECORE kiedy nikt nie umiał określić tego koloru który miałam na włosach ..nieźle musiałam się postarać żeby doprowadzić je do ładu ... ale nie wiem jakim cudem po tym nieszczęsnym farbowaniu za każdym razem kiedy "odnawiam kolor" inna już (sprawdzoną) farbką strasznie "pali" w głowe i robia się ranki Po DECORE moja skóra stała sie widocznie taka wrażliwa ...hmmm...Mam szczera nadzieje że brązy wychodzą zadowalająco Pozdrawiam
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 20:36   #4
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Re: Decore - Elegancki brąz

Hejka! To ja jeszcze raz Chcialam powiedziec ze juz sobie ufarbowalam wloski i sa calkiem spoko. W necie naczytalam sie sporo zlych recenzji na temat tej farby wiec troche sie balam ale efekt jest naprawde zadowalajacy. Jak kazda farba troche smierdzi i na poczatku lekko piecze (jakies 2 min ale to ponoc potwierdza fakt, ze dziala) ale potem jest luzik. Trzymalam ja 30 min (bo mam troszke zniszczone wloski) i wszystko bylo oki. Kolor wyszedl troszke inny niz na opakowaniu ale generalnie w tej tonacji. Powiedzialabym, ze to cos w stylu czekolady. Mnie sie baardzo podoba
A i mam do Was jeszcze jedno pytanko - moze ktoras z Was farbuje wloski na kolorek glebokiej czekolady??? Ten, ktory mi teraz wyszedl na glowie jest zblizony do czekolady a ja chcialabym taka porzadną, ładną czekoladke!!! Byłabym wdzieczna za nazwe firmy i numerek kolorku
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 17:31   #5
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: Decore - Elegancki brąz

Cytat:
Napisane przez Iwi82
Hej kobietki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Mam do Was pytanko - może któraś z Was używala już farby Decore w odcieniu Elegancki brąz???
A jaki jest twój naturalny kolor...
Ja tez kupilam sobie ta farbe ale boje sie bo mam jasno brazowe wlosy, zebym czasem czarna nie wyszla
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:11   #6
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Decore - Elegancki brąz

ja mam taka sobie opinię o trj farbie. Kolor ładny jedynie na opakowaniu.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.