Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-08-31, 18:47   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.


Dziewczyny,
pękają mi naczynka na nogach, ostatnio zauważyłam że nasiliło się to (nie wiem od czego).Zaczęłam używać żelu na cellulit Avonu (taki różowy), zastanawiam się czy mogę przy moim stanie nóg.Pozdrawiam, poradźcie coś.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-08-31, 20:46   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.

Ja również mam pajączki na łydkach. Rozmawiałam na ten temat z lekarzem, powiedział mi że usunąć można je laserem (czy coś takiego), ale jest to bardzo kosztowne i nie każdy się tego podejmie. Jeśli chodzi o kosmetyki, to nie słyszałam o niczym co mogłoby pomóć.... A może ktoś inny zna jakiś sposób?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-01, 23:15   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.

Przyznam, że miałam nadzieję że da się tego pozbyć w jakiś łagodniejszy sposób (np. kremy), ale chyba będzie ciężko
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-01, 23:20   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.

Kremem nie pozbędziesz się popękanych naczynek z żadnej części ciała [img]icons/icon9.gif[/img]
Na twarzy można naczynka usuwac prądem i laserem. Na nogach prąd nie daje podobno zadowalających efektów i dopiero laser lub skleroterapia (strzykiwanie leku powodującego zmnkięcie naczynka) daje dobre rezultaty.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-02, 10:21   #5
agnieszka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 14
Re: Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.

Ja mam raczej trochę żylaków i żele antycellulitisowe używam tylko na uda. Żadne tabletki ani kremy żylaków i naczynek nie usuną, pytałam lekarki. Pytałam o laser, obie nogi kosztują 4.900.....więc poczekam aż się pogorszy...
agnieszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-02, 10:37   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pajączki na nogach.

Niestety, żele i smarowidła na naczynka i żylaki nie zlikwidują tego problemu. Może złagodzą, troszkę obkurczą i zapobiegną powiększaniu.

Cena zabiegu laserowego zależy od tego ile tego masz. Jedno - powiedzmy - "źródło" - z odchodzącymi naczynkami 300-500 zł.
Ja przymierzam się zrodbić na jesień, ale nie wiem czy starczy mi odwagi (i funduszy).
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-03, 00:35   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pajączki na nogach.

Chyba też się zdecyduję, bo wydaje mi się że to może się tylko pogarszać. Chyba czas wziąć swoje nogi w swoje ręce (że się tak wyrażę).Trochę się boję i przyznam że nawet nie wiem gdzie z tym iść. Czy u kosmetyczki można przeprowadzić taki zabieg? Annmi, jakbyś się zdecydowała na zabieg to daj znać. Będziemy się wspierać
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-09-03, 07:38   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pajączki na nogach.

To nie są zabiegi do wykonywania u kosmetyczki (nie umniejszając nic kosmetyczkom)!!!!!!!

To może robić tylko lekarz, i to najlepiej sprawdzony i polecony.....

Ja mogę opisać (juz to robiłam na forum) zabieg zamykania naczynek na twarzy. próbowałam róznych metod i dla mnie najlepsze efekty daje zamykanie naczynek laserem w Centrum Terapii Laserowej we Wrocławiu (ul. Jaracza).
Ostatnio pytałam o nogi - i proszę bardzo też mogę zrobić - i jeżeli sie zdecyduję to własnie tam - bo z buzi jestem zadowolona.
CTL robią to tylko laserem, są też inne metody, ale we Wrocławiu nie znalazłam.
Acha, specjalista od żylaków to flebolog - znalazłam w interenecie w Warszawie i Poznaniu, we Wrcoławiu niestety nie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-03, 23:12   #9
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pajączki na nogach.

Annmi, wielkie dzięki za odpowiedź. Widzę że taki zabieg chyba nie jest aż taki straszny jak sobie wyobrażałam (przyznam, że jak słyszę "operacja" to już chyba wolałabym z tymi pajączkami chodzić [img]icons/icon12.gif[/img]Ale teraz myślę że zdecyduję się. Mogłabyś mi jeszcze powiedzieć w jaki sposób dotarłaś właśnie do tego Centrum, tzn. czym sie kierowałaś przy wyborze?Pozdrawiam gorąco.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-04, 09:01   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: pajączki na nogach.

Zobacz sobie na stronę www.kom-net.pl/ctl

U nich robiłam naczynka na buzi(już nie pierwszy raz niestety).

Byłam w tym roku w kwietniu, kosztowało (buzia - policzki i troche koło nosa) 300,- zł.

Są tam doświadczeni lekarze, którzy opisują ci przedtem cały zabieg i jego konsekwencje, pokazują zdjecia itp.

Zabieg wygląda nastepująco - lezysz sobie na leżance, a pani doktor "dotyka" naczyenk na twarzy laserem. Najpierw buzie smaruje jakimś żelem. Uczucie ukłucia a potem ból i jakby "kopnięcie" nogi same podskakują do góry. Tak kilka czy kilkanaście razy (zalezy ile tego masz). Wg mnie boli pieruńsko. Trwało to parę minut (wg mnie dłużej) i byłam mokra (spocona ze strachu) jak szczur. Przyjemne to to nie jest, ale nie trwa godzinami i można wytrzymać. Poza tym lekarka sprawia bardzo pozytywne i kompetentne warżenie. opisuje też różne zabiegi - to pozwala zapomnieć o bólu. Po zabiegu dotaje się okład (maseczkę) silnie schłodzoną.

Efakt: po zabiegu morda jest krwiście czerwona [img]icons/icon30.gif[/img] i zaczyna puchnąć. Na drugi dzień wygląda się jak obity chomik, spuchnięty i czerwony. Mniej więcej przez tydzień utrzymuje się spuchnięcie. Ale potem: naprawdę pięknie - naczynek po prostu nie ma [img]icons/icon20.gif[/img]

WARTO BYŁO POCIERPIEĆ!!!!!!

Ja miałam zalecone po 4 tygodniach powtórka - bo nie dało się wszystkich za 1 razem, ale nie doszłam...... Może zrobię na jesień....

TEN GABINET MOGE POLECIĆ

Poszukaj jeszcze w interencie flebolog.
Ja szukałam ale znalazłam gabinety w Warszawie i Poznaniu.

Powodzenia.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 09:19   #11
kadrine
Przyczajenie
 
Avatar kadrine
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.

mialam kilka naczynek-pajaczkow na twarzy, zdecydowalam sie na laser(1 zmiana 100 zl) i to byl blad, zreszta lekarz mnie ostrzegal ze po usunieciu takiego jednego naczynka pozostanie blizna w ksztalcie wglebienia, na policzku mam wiec takie wglebienie jakby ktos mi wycial skore mikrolyzeczka, poza tym nie cale naczynie zostalo usuniete.kolejnego pajaczka na twarzy usuwalam pradem i tu efekt byl lepszy.szczerze powiem to kocham prad.on usuwa wszystko, boli bardzo .ale jest bezplatne i skuteczne!
kadrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 14:26   #12
animka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 46
GG do animka007
Dot.: Żel antycell.Avonu a pajączki na nogach.

jak to ""bezpłatne" ?
__________________
...:::Ja odliczam Minuty i Dni:::...

...
animka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.