olej kokosowy - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-22, 00:21   #1111
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: olej kokosowy

Dorwałam w końcu ten kokos Efavitu Pani z moich ekodelikatesów była tak miła że zamówiła specjalnie dla mnie właśnie z tej firmy Pachnie cudownie i jest bardzo wydajny. Świetnie się sprawuje nakładany na ciało fajnie nawilża skórę chociaż nałożony na usta nie natłuszcza ich tak dobrze jak się spodziewałam. Na włosy nakładałam dopiero 2 razy i jest ok jest lekki nie taki tępy w nakładaniu jak Amla poza tym bardzo dobrze się zmywa. Co do działania na włosy jeszcze się nie wypowiem bo zbyt krótko używam.
Wszystkim polecam .
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 13:16   #1112
Lissa990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 16
Dot.: olej kokosowy

Ja swój olej kokosowy kupiłam na stronie efavit.pl, cały litr w wiadereczku za 50zł, nierafinowany. Jestem z niego bardzo zadowolona, ma uniwersalne zastosowanie, najczęściej używam go na włosy i jako krem do rąk, bo świetnie nawilża moją suchą skórę na grzbiecie dłoni.
Lissa990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 14:47   #1113
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: olej kokosowy

Ja może trochę nie na temat, ale chciałabym się dowiedzieć co oprócz Babydreamu z szamponów radzi sobie dobrze, ze zmywaniem olejów? Narazie jestem nastawiona na szampony, ale u mnie zawsze na wszystko przychodzi czas. Bo już Babydream doprowadza mnie do szału, tak plącze włosy, że później je ledwo rozczesuje, a ile jeszcze zostaje na szczotce Posiadam Vatike kokosową i Sese i ładnie je zmywa,ale te plątanie włosów jest nie do zniesienia
__________________

aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:13   #1114
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: olej kokosowy

A używasz po myciu odżywki? Ja mam HiPP też dla dzieci i niestety również plącze włosy :/ Jednak jak nakładam odżywkę nie mam z tym takiego problemu
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 15:56   #1115
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez aasiaa1109 Pokaż wiadomość
Ja może trochę nie na temat, ale chciałabym się dowiedzieć co oprócz Babydreamu z szamponów radzi sobie dobrze, ze zmywaniem olejów? Narazie jestem nastawiona na szampony, ale u mnie zawsze na wszystko przychodzi czas. Bo już Babydream doprowadza mnie do szału, tak plącze włosy, że później je ledwo rozczesuje, a ile jeszcze zostaje na szczotce Posiadam Vatike kokosową i Sese i ładnie je zmywa,ale te plątanie włosów jest nie do zniesienia
Każdy szampon. Tylko lepiej wybrać te bez silikonów. I odżywka to podstawa
__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 16:03   #1116
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez aasiaa1109 Pokaż wiadomość
Ja może trochę nie na temat, ale chciałabym się dowiedzieć co oprócz Babydreamu z szamponów radzi sobie dobrze, ze zmywaniem olejów? Narazie jestem nastawiona na szampony, ale u mnie zawsze na wszystko przychodzi czas. Bo już Babydream doprowadza mnie do szału, tak plącze włosy, że później je ledwo rozczesuje, a ile jeszcze zostaje na szczotce Posiadam Vatike kokosową i Sese i ładnie je zmywa,ale te plątanie włosów jest nie do zniesienia
Wszystkie z SLSem, Barwa, Fitomed, dużo zależy od techniki mycia.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-22, 17:29   #1117
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez aasiaa1109 Pokaż wiadomość
Ja może trochę nie na temat, ale chciałabym się dowiedzieć co oprócz Babydreamu z szamponów radzi sobie dobrze, ze zmywaniem olejów? Narazie jestem nastawiona na szampony, ale u mnie zawsze na wszystko przychodzi czas. Bo już Babydream doprowadza mnie do szału, tak plącze włosy, że później je ledwo rozczesuje, a ile jeszcze zostaje na szczotce Posiadam Vatike kokosową i Sese i ładnie je zmywa,ale te plątanie włosów jest nie do zniesienia
Po babydreamie daj odżywkę lub zmieszaj szampon z odżywką i powinno być ok. Ja obecnie używam szamponu Mrs. Potters , dobrze zmywa oleje i nawet bez odżywki jak nie mam czasu jej nałożyć to nie ma tragedii na grzebieniu .
Fajną metodą jest rozcieńczenie szamponu wodą i przelanie go do butelki np po jakiejś piance do mycia twarzy ( chodzi o butelkę spieniającą ) Myjesz włosy delikatną pianką
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-22, 18:03   #1118
aasiaa1109
Rozeznanie
 
Avatar aasiaa1109
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 667
Dot.: olej kokosowy

dzięki dziewczyny, jakoś tak boje się obciążyć włosy, bo używam po myciu odżywki bez spłukiwania w sprayu, dlatego po umyciu nie daję jeszcze dodatkowo odżywki do spłukiwania. Ale może zobaczę jak jest dać normalną odżywkę bo sumie nie robiłam chyba tak, bo wcześniej nie miałam takich problemów z rozczesywaniem jak teraz.
__________________

aasiaa1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 09:13   #1119
czikirita
Raczkowanie
 
Avatar czikirita
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 200
Dot.: olej kokosowy

W moim przypadku olej kokosowy najlepiej zmywa się z włosów w porównaniu z innymi olejami .Mi wystarczy jedno mycie. Zużyłam jedno opakowanie tego oleju i nie do końca z efektów byłam zadowolona. Używałam go zarówno na suche jaki mokre włosy. Czasami byłam zadowolona po jego użyciu, a czasem wydawało mi się, że powoduje na moich włosach 'puch'.
Bardziej mi służy oliwa z oliwek (ostatnio mieszam z lnianym). Mam gęste, grube, ale niestety suche włosy i dzięki oliwie jakoś wyglądają. Powoduje, że się nie puszą.
czikirita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 10:08   #1120
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez czikirita Pokaż wiadomość
W moim przypadku olej kokosowy najlepiej zmywa się z włosów w porównaniu z innymi olejami .Mi wystarczy jedno mycie. Zużyłam jedno opakowanie tego oleju i nie do końca z efektów byłam zadowolona. Używałam go zarówno na suche jaki mokre włosy. Czasami byłam zadowolona po jego użyciu, a czasem wydawało mi się, że powoduje na moich włosach 'puch'.
Bardziej mi służy oliwa z oliwek (ostatnio mieszam z lnianym). Mam gęste, grube, ale niestety suche włosy i dzięki oliwie jakoś wyglądają. Powoduje, że się nie puszą.
Każdy olej da się zmyć byle jakim szamponem i to za 1 razem ;] Nawet rycynę
Trzeba tylko opracować technikę
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 16:33   #1121
WarOfWorlds
Zadomowienie
 
Avatar WarOfWorlds
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 270
Dot.: olej kokosowy

__________________
Zapuszczam włosy cel: do dooopy
włosomaniaczka od 18.11.2011

ZUZKA
WarOfWorlds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 16:17   #1122
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

skuszona wątkami kupiłam olej kokosowy rozczarowana jestem, bo mój nie pachnie i nie wiem jak go wydobyć, bo jest w formie butelki z cienką szyjką ale juz tyle go szukałam, że cieszę się, ze i taki mam mam zamiar go zaraz wypróbować na suchych włoskach, na całości, nie tylko końcówkach w głowę też mogę wetrzeć? mam tylko pytanie - ile go wziąć? Wszędzie jest żeby nie przesadzać... ale co to znaczy? np łyżka stołowa? Mam włosy mniej więcej do biustu.
a czy stosowałyście go na skórę trądzikową? Bo mieszają się opinie cudownego nawilżenia, ale i zapychania. Chciałam spróbować na twarz, ramiona - gdzie też mam problem z wypryskami, nie wiem czy ryzykować z olejem.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:45   #1123
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
skuszona wątkami kupiłam olej kokosowy rozczarowana jestem, bo mój nie pachnie i nie wiem jak go wydobyć, bo jest w formie butelki z cienką szyjką ale juz tyle go szukałam, że cieszę się, ze i taki mam mam zamiar go zaraz wypróbować na suchych włoskach, na całości, nie tylko końcówkach w głowę też mogę wetrzeć? mam tylko pytanie - ile go wziąć? Wszędzie jest żeby nie przesadzać... ale co to znaczy? np łyżka stołowa? Mam włosy mniej więcej do biustu.
a czy stosowałyście go na skórę trądzikową? Bo mieszają się opinie cudownego nawilżenia, ale i zapychania. Chciałam spróbować na twarz, ramiona - gdzie też mam problem z wypryskami, nie wiem czy ryzykować z olejem.
Daj go pod kran z ciepłą wodą, a nie pachnie, bo jest pewnie rafinowany.
Co do nakładania to ja daję na oko, ale dziewczyny często nalewają na łyżkę i wychodzi koło 1 lub 2 w zależności od długości włosów
Co do nakładania na twarz to ja bym nie ryzykowała, ale najlepiej spróbować samemu.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 16:59   #1124
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

dzięki za odpowiedź nalewają, czyli już roztopiony... czyli w tym masełku mniej zapewne, zaraz zobaczę jak mi wyjdzie z tej butelki, czy płyn czy masełko
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:00   #1125
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź nalewają, czyli już roztopiony... czyli w tym masełku mniej zapewne, zaraz zobaczę jak mi wyjdzie z tej butelki, czy płyn czy masełko
Jak nabierzesz stałą formę na dłoń to się zrobi bardzo płynny. Na pewno nie będzie masełkiem Czyli spod kranu z ciepłą wodą też będzie płynny.
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:01   #1126
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź nalewają, czyli już roztopiony... czyli w tym masełku mniej zapewne, zaraz zobaczę jak mi wyjdzie z tej butelki, czy płyn czy masełko
Jeśli włożysz go pod kran z ciepłą wodą i potrzymasz będzie w stanie ciekłym. Możesz go wtedy przelać do pudełka po kremie i następnym razem wyjmować rozgrzewając w dłoniach.
Można też nalać do kubka ciepłej wody i włożyć tam butelkę, wyjdzie na jedno. Lepiej nie podgrzewać w mikrofali.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:54   #1127
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

troszkę dosięgnęłam paluszkami i w takiej formie rozgrzewany w dłoni bardziej mi odpowiada ale rozpuściłam też trochę pod kranem i chyba przegięłam z ilością, bo 1,5 łyżki starczyło mi na włoski przy głowie zaledwie, jeszcze dokładałam na długość i końcówki, mam nadzieję, że uda mi się to zmyć, ale jakoś nie mogłam tymi 2 łyżkami pokryć wszystkich włosów, może potrzebuję wprawy nałożyłam na to ręcznik i się zastanawiam czy dam radę przeżyć w tym noc, zeby nie zapaskudzić pościeli

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

aniu smerfetko - tak patrzę na Twój podpis... czy te drożdże to też na włosy? Bo pokrzywę piję od tygodnia i tak się zastanawiam co jeszcze mogę zrobić dla włosów - to ten wizaż tak działa na mnie
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:54   #1128
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: olej kokosowy

2 łyżki?
omg, to ja nieźle przesadzam... ja nakładam to garściami, aż włosy będą wręcz ociekać tym olejem -chyba przesadziłam
A dziś nałożyłam na suche -i są od tego oleju mokre nie wiedziałam, że tego oleju tak mało wystarczy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 17:58   #1129
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
2 łyżki?
omg, to ja nieźle przesadzam... ja nakładam to garściami, aż włosy będą wręcz ociekać tym olejem -chyba przesadziłam
A dziś nałożyłam na suche -i są od tego oleju mokre nie wiedziałam, że tego oleju tak mało wystarczy
I po co? Przecież potem ciężko jest to domyć i wypłukujesz szamponem to, co olej zdziałał.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-24, 18:29   #1130
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

no moje były wilgotne, w sensie, że widziałam, że po nich przejechałam, bo tak to ciężko wyczuć, ale będę się uczyć tak, by nakładać jak najmniej, bo co ma wsiąknąć to wsiąknie, a nie ma co przeginać. No ale początki nie są zbyt dobre

z tym wypłukiwaniem jesteś pewna? gdyby szampon miał wypłukiwać to chyba wypłucze i z małej ilości oleju? Czy źle zrozumiałam?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 18:35   #1131
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
I po co? Przecież potem ciężko jest to domyć i wypłukujesz szamponem to, co olej zdziałał.
No hmm... ja nie mam problemu z wymyciem. Raz szampon (normalnie myję jak i bez oleju), potem odżywka i jest ok. Nie szoruję jakoś specjalnie włosów.
Ale fakt, muszę dać na wstrzymanie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:03   #1132
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
no moje były wilgotne, w sensie, że widziałam, że po nich przejechałam, bo tak to ciężko wyczuć, ale będę się uczyć tak, by nakładać jak najmniej, bo co ma wsiąknąć to wsiąknie, a nie ma co przeginać. No ale początki nie są zbyt dobre

z tym wypłukiwaniem jesteś pewna? gdyby szampon miał wypłukiwać to chyba wypłucze i z małej ilości oleju? Czy źle zrozumiałam?
Np. myjąc kilka razy wypłukujesz działanie oleju. Ja staram się myć tylko skalp (na który nie nakładam oleju), a pod długości przejeżdżać tylko pianą. Poza tym oleje mogę się nadbudowywać na włosach, więc moim zdaniem nie jest dobre nakładanie oleju aż do przesady.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 19:44   #1133
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
no moje były wilgotne, w sensie, że widziałam, że po nich przejechałam, bo tak to ciężko wyczuć, ale będę się uczyć tak, by nakładać jak najmniej, bo co ma wsiąknąć to wsiąknie, a nie ma co przeginać. No ale początki nie są zbyt dobre

z tym wypłukiwaniem jesteś pewna? gdyby szampon miał wypłukiwać to chyba wypłucze i z małej ilości oleju? Czy źle zrozumiałam?
Jak jak nałoże to widze że są troche tłuste, ale nie kapie nic z nich a jak przejade to mam lekkie smugi na dłoni błyszczące.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No hmm... ja nie mam problemu z wymyciem. Raz szampon (normalnie myję jak i bez oleju), potem odżywka i jest ok. Nie szoruję jakoś specjalnie włosów.
Ale fakt, muszę dać na wstrzymanie
Jakiego szamponu używasz?


Ja nie wiem czemu wczoraj z jednej strony takie jedno pasemko nie domyłam co mnie zdziwiło bo myje tylko skalp(na którym oleju nie ma) a piana zmywa z włosów a tu rano zonk, włosy jakieś tłuste (to znaczy jeden lok )
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:01   #1134
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Jak jak nałoże to widze że są troche tłuste, ale nie kapie nic z nich a jak przejade to mam lekkie smugi na dłoni błyszczące.



Jakiego szamponu używasz?

Ja nie wiem czemu wczoraj z jednej strony takie jedno pasemko nie domyłam co mnie zdziwiło bo myje tylko skalp(na którym oleju nie ma) a piana zmywa z włosów a tu rano zonk, włosy jakieś tłuste (to znaczy jeden lok )
Alterry czerwonej i zielonej na zminę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 20:56   #1135
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: olej kokosowy

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
(...)

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

aniu smerfetko - tak patrzę na Twój podpis... czy te drożdże to też na włosy? Bo pokrzywę piję od tygodnia i tak się zastanawiam co jeszcze mogę zrobić dla włosów - to ten wizaż tak działa na mnie
Tak! Na włoski! Zapraszam na drożdżowy wątek. Włosy tam rosną jak na drożdżach
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=571906
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:04   #1136
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

dzięki niedługo poczytam, tylko się poduczę na jutro
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:27   #1137
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

zmyłam dziś ten kokos, wydawało się, że jest ok. Włosy trochę przylizane i lekko błyszczące, ale nie tłuste. Wyszłam na dwór i zrobiły i się sztywne strączki zanim wróciłam do domu to już tłuste się wydawały. Umyłam głowę, nałożyłam maskę - zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale jeszcze nic nie zauważyłam, niektóre dziewczny po jednorazowej aplikacji widziały już, że włosy są bardziej miękkie, moje nawet się nie rozczesywały lepiej... ale nie ma co wystawiać oceny po 1 razie
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:31   #1138
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: olej kokosowy

Dinulka, źle zmyłaś olej. Ja w sobotę musiałam iśc do sklepu w czapie a na włosach miałam kokos i jak wróciłam to były sztywne.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:42   #1139
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: olej kokosowy

też właśnie o tym pomyślałam, ze zle zmyłam :/
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-04, 21:11   #1140
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: olej kokosowy

Ja od dzis zaczynam przygode z moim olejem kokosowym. Kupiłam jakiś w sklepie ze zrowa żywnością. Teraz sie zastanawiam jak go zmyje. Trzymałam 2h ciekawe jaki będzie rezultat.
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 12:46:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.