Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-08, 18:36   #1
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7

Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?


Hej
Nie jestem z Warszawy, slub juz 30 grudnia tego roku a jak tak dalej pojdzie to ja i mój Narzeczony pojdziemy boso do ołtarza...
Tak sie składa ze bedziemy w Warszawie w przyszłym tygodniu i chielibysmy moze kupic obuwie w stolicy

Napiszcie gdzie najlepiej rozgladac sie za obuwiem slubnym, podajcie mi moze jakies namiary na sklep i jesli wiecie jak dojechac do niego z dworca głownego to tez prosiłabym o instrukcje.

Dodam jeszcze ze ja mam problem z kupnem butów pozniewaz mam malutki rozmiar 35, ale takie typowe nie zawyzone, sukienke ecri wiec potrzebuje buty w tym kolorze.
Moze gdzies rzuciły Wam sie w oczy ładne butki damskie lub jakies fajne meskie.
Bedziemy miec mało czasu wiec chcielibysmy nie bładzic i udac sie do konkretenych miejsc.
Z góry dzieki, mam nadzieje ze znajda sie Warszawianki (cy) którzy beda mogli nam pomóc.
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-08, 21:01   #2
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Smile Dot.: Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
Hej
Nie jestem z Warszawy, slub juz 30 grudnia tego roku a jak tak dalej pojdzie to ja i mój Narzeczony pojdziemy boso do ołtarza...
Tak sie składa ze bedziemy w Warszawie w przyszłym tygodniu i chielibysmy moze kupic obuwie w stolicy

Napiszcie gdzie najlepiej rozgladac sie za obuwiem slubnym, podajcie mi moze jakies namiary na sklep i jesli wiecie jak dojechac do niego z dworca głownego to tez prosiłabym o instrukcje.

Dodam jeszcze ze ja mam problem z kupnem butów pozniewaz mam malutki rozmiar 35, ale takie typowe nie zawyzone, sukienke ecri wiec potrzebuje buty w tym kolorze.
Moze gdzies rzuciły Wam sie w oczy ładne butki damskie lub jakies fajne meskie.
Bedziemy miec mało czasu wiec chcielibysmy nie bładzic i udac sie do konkretenych miejsc.
Z góry dzieki, mam nadzieje ze znajda sie Warszawianki (cy) którzy beda mogli nam pomóc.
Ja też mam ślub 30 grudnia, tylko że w Krakowie, choć mieszkam we wsi Warszawa Przynajmniej masz sukienkę, ja jeszcze nie Sklep z butami ślubnymi jest na Chmielnej naprzeciwko cepelii, ktoś o tym pisał w wątku o butach. Ja kupię jakieś półkozaki, co będę marznąć? Muszę być ciepło ubrana, bo karmię piersią i nie mam ochoty dostać zapalenia.
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 12:04   #3
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?

Dzieki A Chmielna to w jakiej dzielnicy jest? Gdzies w centrum? Jak to daleko jest z Dworca Centralnego PKP? Mozna tam dojsc na pieszo?
Nie znam niestety Warszawy

A z sukienka nie ma tak wielkiego problemu, jesli masz kase i znajdziesz model który jest w sklepie juz uszyty to go dopasuja w ciagu tygodnia Dla dziewczyn w ciazy robia poprawki na ostatnia chwilke kilka dni przed slubem, wiec nie jest tak zle... Owocnego poszukiwania sukienki
Gorzej z butami bo ich nie dopasowuja A ja mam zawsze problem z rozmiarem.
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-09, 12:04   #4
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?

A w tym sklepie sa tez meskie buty?
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-11, 09:45   #5
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?

Chmielna jest między Marszałkowską, a Nowym Światem, pierwsza równoległa do Al. Jerozolimskich. Z dworca centralnego bliziutko.
Ja swoje butki ślubne kupiłam w Ryłko (pełno tego w Wawie), a męskie w którymś sklepie w Arkadii. Jest tam spory wybór, ale teraz przed świętami trzeba nastawić się na straszne tłumy.
Zawsze możesz przejść się do KDT. Czasami można tam znaleźć fajne, wygodne i nie drugie buty. Są tam chyba dwa duże stoiska z butami ślubnymi.

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-12, 12:37   #6
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?

niestety nie jestem z warszawy wiec konkretnych namiarow ci nie podam. to zalezy jakie chcesz buty, czy takie typowo slubne z biala podeszwa, czy normalne, eleganckie, pasujace do sukni. jesli typowo slubne to radze zagladac do sklepow z moda slubna, badz do rylko (maja kolekcje slubna i byty w malych rozmiarach). jesli te drugie (ja mialam do sukni ecru buty zlote - prezentowaly sie swietnie) to radze wybrac sie do jakiegos wielkiego centrum handlowego. cos znajdziesz z pewnoscia. co go numeru 35: radze pochodzic po sklepach z wloskimi butami, oni maja numeracje nawet od 34!!! - nawet czasami sie dziwie, ze 35,36 latwiej u nich dostac niz 38 meskie buty znajdziesz rowniez w centrach handlowych. zwroc przosze na jedno uwage - podeszwa!!! wiem, jest niewidoczna, ale...jak pan mlody kleknie to wszystko widac. nie wiem dlaczego, ale ostatnio robia piekne czarne skorkowe buty z np, niebieska podeszwa.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 13:17   #7
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: Gdzie kupowałyscie buty w Warszawie?

dzieki za wszytskie namiary
Buty kupiłam w KDT Pełno tam butów o rozmiarze 35 az byłam zaskoczona.
Nie kupiłam typowo slubnych, tylko w kolorze ecri, dosyc wysokie, ale wygodne i niedrogie (140zł).
W ryłko tez bylam ale jakos zadne nie podobały mi sie za bardzo.
Meskie kupilismy w gino rossi - w sumie nie duzo drozsze niz typowe buty w KDT a firma lepsza.
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.