Praktykujecie seks przerywany ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-20, 11:47   #1
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156

Praktykujecie seks przerywany ?


Witam,
tak mnie zastanawia ile osób stosuje stosunek przerywany i czy im sie to udaje ? W sensie, ze nie zachodzi w ciąze. Według mnie seks przerywany to zadna antykoncepcja, ale tez stres bo tak naprawde ciagle zamiast czerpac przyjemnosc pilnujemy sie, aby w odpowiednim czasie przestac. Paru moich znajomych twierdzi, ze to niezawody sposob jak dla mnie to głupota. Chociaz nie powiem sami z moim chlopakiem lepsi nie jestesmy, bo zdarzylo nam sie pary razy tak wspolzyc, ale i tak nie jestesmy zwolennikami takiej "antykoncepji", ale jak mowie zdarzylo nam sie jestesmy tylko ludzi jesli rozumienie :P . Chce poznac Wasze doswiadczenia i zdanie na ten temat
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś

Edytowane przez Fitkaa
Czas edycji: 2014-09-20 o 11:49
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 12:01   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

skorzystaj z wyszukiwarki, jest już taki wątek
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 12:09   #3
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
skorzystaj z wyszukiwarki, jest już taki wątek

Tak wiem znalazłam pare wątków, ale były zakładane przez osoby chyba bardzo niedojrzałe bo odpowiedzi były bardziej naśmiewaniem się. Dlatego licze na konkretne odpowiedzi i doświadczenia
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 12:45   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Tu jest zbiorczy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=204019&page=47 , nie zaśmiecaj forum następnym.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 13:12   #5
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Nie rozumiem twojego problemu ? Zalozylam watek odpowiedza mi inne osoby niz w innych postach i na pewno nie bedzie identyczny jak inne. Nie musisz tego komentowac i czytac, piona
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś

Edytowane przez Fitkaa
Czas edycji: 2014-09-20 o 13:14
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 13:33   #6
kajuuss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 54
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

tak, od roku w ciazy nie jestem, ale jesteśmy świadomi że ryzyko jest, ale gdyby była wpadka, to byśmy sie cieszyli, dlatego bez obaw stosujemy przerywany
kajuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 14:39   #7
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

To dość ryzykowna metoda, bo wystarczy machnąć się z obserwacjami i wpadka gotowa - zwłaszcza przy nieregularnych cyklach. Jeżeli nie planuje się zajścia w ciążę, lepiej jest nie korzystać ze stosunku przerywanego. No, chyba, że zna się już doskonale swoje ciało, przerobiło co najmniej kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt cykli z dokładnymi pomiarami i obserwacjami, w obroty idą testy owulacyjne i ma się cykle w miarę regularne. Może i trochę przesadzam, ale jestem histeryczką. Nie wyobrażam sobie życia seksualnego bez prezerwatyw i kalendarzyka.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 17:50   #8
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Lysanelle Pokaż wiadomość
To dość ryzykowna metoda, bo wystarczy machnąć się z obserwacjami i wpadka gotowa - zwłaszcza przy nieregularnych cyklach. Jeżeli nie planuje się zajścia w ciążę, lepiej jest nie korzystać ze stosunku przerywanego. No, chyba, że zna się już doskonale swoje ciało, przerobiło co najmniej kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt cykli z dokładnymi pomiarami i obserwacjami, w obroty idą testy owulacyjne i ma się cykle w miarę regularne. Może i trochę przesadzam, ale jestem histeryczką. Nie wyobrażam sobie życia seksualnego bez prezerwatyw i kalendarzyka.
Ale tu nikt o żadnych pomiarach nie mówił raczej takie chybił trafił po prostu
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:10   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Zdarza się, ale tylko w dni niepłodne czyli np. świeżo po okresie lub świeżo przed okresem. Cykle mam bardzo regularne od zawsze, żadne anomalie się nie zdarzają, obserwuje swoje ciało itp., a więc zbytnio się nie martwię ;P. Natomiast w dni płodne nigdy bym nie ryzykowała.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:15   #10
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Zdarza się, ale tylko w dni niepłodne czyli np. świeżo po okresie lub świeżo przed okresem. Cykle mam bardzo regularne od zawsze, żadne anomalie się nie zdarzają, obserwuje swoje ciało itp., a więc zbytnio się nie martwię ;P. Natomiast w dni płodne nigdy bym nie ryzykowała.
Hehe rozbawił mnie twój post Zwłaszcza ostatnie zdanie Jeśli nie prowadzisz szczegółowych obserwacji śluzu i nie mierzysz temperatury to nie mozesz wiedzieć na oko który dzień jest płodny a który nie. Czasem dni płodne mogą wystąpić nawet w czasie miesiączki, bardzo rzadko ale nie jest to niemożliwe.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 18:46   #11
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Hehe rozbawił mnie twój post Zwłaszcza ostatnie zdanie Jeśli nie prowadzisz szczegółowych obserwacji śluzu i nie mierzysz temperatury to nie mozesz wiedzieć na oko który dzień jest płodny a który nie. Czasem dni płodne mogą wystąpić nawet w czasie miesiączki, bardzo rzadko ale nie jest to niemożliwe.
Oczywiście zdaje sobie z tego sprawę. Temperaturę mierzę, obserwuje śluz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 19:18   #12
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Nie praktykowałam, nie praktykuję i nie zamierzam praktykować. Amen.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:00   #13
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Ja rowniez zgadzam sie z Wami, ze to ryzykowne. Ale wiece jak to czasem bywa jak to sie mówi "krew nie woda" emocje, podniece,namietnosc czasem potrafia poniesc czlowieka i niestety kontrola przechodzi na drugi plan. Tez mowilam, ze nigdy tak nie zaryzykuje a jednak zdarzylo nam sie pary razy poniesc emocjom, mysle ze mnie zrozumiecie i nie osadzicie od razu, ze o dzieciaki nie potrafia sie opanowac tylko do seksu ich ciagnie. Potrafimy sie opanowac, ale chyba kazdy mial chwile slabosci z osoba ktoa kocha i calkowicie zatracil sie w rozkoszy
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:03   #14
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Fitkaa Pokaż wiadomość
Ja rowniez zgadzam sie z Wami, ze to ryzykowne. Ale wiece jak to czasem bywa jak to sie mówi "krew nie woda" emocje, podniece,namietnosc czasem potrafia poniesc czlowieka i niestety kontrola przechodzi na drugi plan. Tez mowilam, ze nigdy tak nie zaryzykuje a jednak zdarzylo nam sie pary razy poniesc emocjom, mysle ze mnie zrozumiecie i nie osadzicie od razu, ze o dzieciaki nie potrafia sie opanowac tylko do seksu ich ciagnie. Potrafimy sie opanowac, ale chyba kazdy mial chwile slabosci z osoba ktoa kocha i calkowicie zatracil sie w rozkoszy
Yyy... nie.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:05   #15
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Yyy... nie.
To juz nie moj problem, ze Twoja druga polowka nie potrafi sprawic abys całkowicie odpłynęła i zatraciłą się w jego milosci
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:11   #16
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Fitkaa Pokaż wiadomość
To juz nie moj problem, ze Twoja druga polowka nie potrafi sprawic abys całkowicie odpłynęła i zatraciłą się w jego milosci
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:12   #17
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Ahh te rozgoryczenie
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:14   #18
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Wstukaj sobie w google słowo "tabletka antykoncepcyjna" to może załapiesz że nie zawsze trzeba o dniach płodnych myśleć Tutaj rozmawiamy o stosunku przerywanym i śmieszą mnie osoby które z wpadki robią wielką życiową tragedię, ale o zabezpieczeniu nie myślały bo mają tylko jedną nitkę w mózgu odpowiadającą w danym momencie za jedną rzecz Tylko zwierzęca chcica się liczy i nic więcej, a potem płacz.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-20, 23:18   #19
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wstukaj sobie w google słowo "tabletka antykoncepcyjna" to może załapiesz że nie zawsze trzeba o dniach płodnych myśleć Tutaj rozmawiamy o stosunku przerywanym i śmieszą mnie osoby które z wpadki robią wielką życiową tragedię, ale o zabezpieczeniu nie myślały bo mają tylko jedną nitkę w mózgu odpowiadającą w danym momencie za jedną rzecz Tylko zwierzęca chcica się liczy i nic więcej, a potem płacz.
Dla mnie wpadka nie byłaby wielką tragedią, dlatego że dziecko to radość a nie smutek. Po prostu nie chciałabym w aktualnym etapie zycia, a mam 20 lat i zaczynam studia miec dziecka bo to ja chce je wychowac razem z moim partnerem, a nie oddawac rodzicom aby sie zajeli a my bedziemy dalej robic kariere studenta aby zapewnic mu dom i wszystko co potrzebne. Moim zdaniem nie na tym polega bycie rodzicem, aby oddac rodzicom
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-20, 23:30   #20
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

A moim zdaniem dorosły/odpowiedzialny człowiek o zabezpieczeniu myśli o wiele wcześniej niż w gorącej nagłej chwili i wtedy nie ma czegoś takiego jak "każdy miał przecież chwilę zapomnienia i poszedł na całość bez zabezpieczenia". Ale wizaż zaskakuje, bo nie wiedziałam, że jeśli ktoś takiej wpadki nie zaliczył bo myślał wcześniej to ma nieudane życie intymne, ale dobrze że mnie oświeciłaś
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 08:02   #21
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

moje 3 znajome strasznie się chwaliły, że one "jadą bez gumek" bo W to nie wygodnie, a od tabletek są problemy z zajściem w ciążę. No a wiecie, misiaczek zna swoje ciało i na pewno zdąży.
Jedna ma dwuletnią Natalię, druga 1,5 rocznego Fabiana a trzecia jest w 6 tygodniu. średnia ich wieku to 20 lat
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 08:34   #22
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Nigdy nie praktykowałam, nie praktykuję i nie zamierzam praktykować. Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. A jak słyszę w ustach 20 latki z planami na studia, że to w momencie emocji, że się zdarzyło to mnie szlak trafia. Stosowałam prawie rok prezerwatywy i nie było mowy o chwili zapomnienia. Aktualnie stosuje antykoncepcje hormonalną i niczym się nie martwię

Mój wykładowca z położnictwa twierdzi, że wytrysk jest odruchem bezwarunkowym, którego nie da się kontrolować. Zaznaczył, że nie mamy wierzyć takim chojrakom co twierdzą, że zdążą
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 11:05   #23
Fitkaa
Raczkowanie
 
Avatar Fitkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 156
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Nigdy nie praktykowałam, nie praktykuję i nie zamierzam praktykować. Stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcyjna. A jak słyszę w ustach 20 latki z planami na studia, że to w momencie emocji, że się zdarzyło to mnie szlak trafia. Stosowałam prawie rok prezerwatywy i nie było mowy o chwili zapomnienia. Aktualnie stosuje antykoncepcje hormonalną i niczym się nie martwię

Mój wykładowca z położnictwa twierdzi, że wytrysk jest odruchem bezwarunkowym, którego nie da się kontrolować. Zaznaczył, że nie mamy wierzyć takim chojrakom co twierdzą, że zdążą
Niestety u mnie antykoncepcja hormonalna odpada, bo mam niedoczynnosc tarczyce biore inne hormony od 9 lat i niestety odpada. A co do zabezpieczenia zawsze sie zabezpieczamy, naprawde na palcach jednej reki moge policzyc ile razy stosunek przerywany. Ale z daje sobie z tego sprawe, ze to akurat moglbyc ten jeden raz.
__________________
Co masz zrobić jutro, zrób dziś

Edytowane przez Fitkaa
Czas edycji: 2014-09-21 o 11:07
Fitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 14:00   #24
Lysanelle
Raczkowanie
 
Avatar Lysanelle
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 191
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Fitkaa Pokaż wiadomość
Niestety u mnie antykoncepcja hormonalna odpada, bo mam niedoczynnosc tarczyce biore inne hormony od 9 lat i niestety odpada. A co do zabezpieczenia zawsze sie zabezpieczamy, naprawde na palcach jednej reki moge policzyc ile razy stosunek przerywany. Ale z daje sobie z tego sprawe, ze to akurat moglbyc ten jeden raz.
Powiadam Ci... czy emocje wezmą górę czy nie, miejcie na uwadze, że czasami wystarczy chwila nieuwagi. To jeszcze nie czas, byście dawali się "ponieść", tym bardziej, że nie planujecie dziecka. Bądźcie ostrożni i nie ryzykujcie, bez względu na poziom podniecenia.
Lysanelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 14:50   #25
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Fitkaa Pokaż wiadomość
To juz nie moj problem, ze Twoja druga polowka nie potrafi sprawic abys całkowicie odpłynęła i zatraciłą się w jego milosci
To chyba najgłupszy post jki przeczytałam w tym roku kalendarzowym

żeby nie było offtopu, seks przerywany jest dla mnie najgłupszą nawet nie wiem jak to nazwać bo metoda antykoncepcji to nie jest. Głupota
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 20:20   #26
201707171403
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 179
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Cytat:
Napisane przez Fitkaa Pokaż wiadomość
To juz nie moj problem, ze Twoja druga polowka nie potrafi sprawic abys całkowicie odpłynęła i zatraciłą się w jego milosci

Wydaje mi się, że nie masz jeszcze dzieci? Jakbyś miała już z trójkę, to dalej byś pisała tak beztrosko o zatracaniu się w jego miłości ?
201707171403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 09:52   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Nie wiem dlaczgo Mod jeszcze nie połączył tego wątku z poprzendimi o tym samym?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 17:28   #28
Paratrophy
TrustMe, I'mApsychologist
 
Avatar Paratrophy
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Ciałem morze, sercem góry
Wiadomości: 3 943
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

Nie stosuję stosunku przerywanego i nigdy nie stosowałam i nie zamierzam. Biorę tabletki i jestem z tej metody całkowicie zadowolona. Jak dziewczyny powyżej uważam, że nie jest to żadna metoda antykoncepcji. Uważam również, że w chwili "zatracenia" trzeba mieć również zdrowy rozsądek i umieć sobie powiedzieć "nie".
__________________

Jeśli oszukasz mnie raz, to twoja wina. Jeśli oszukasz mnie dwa razy, to moja wina. Jeśli oszukasz mnie trzy razy, to wina nas obu.



Paratrophy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 19:48   #29
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

nie, i dziwie sie ze ktos widzi w tym przyjemnosc. moge zrozumiec raz z glupoty, ale przez wiele lat facet ma wychodzic bo nie wolno finiszowac? a co jesli kobieta jest juz blisko i facet mowi - musze wyjsc. wspolczuje

Cytat:
Napisane przez Courtney_ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że nie masz jeszcze dzieci? Jakbyś miała już z trójkę, to dalej byś pisała tak beztrosko o zatracaniu się w jego miłości ?
po twoich slowach mozna wywnioskowac ze
1. posiadanie dzieci = kajdany i kule pokutne, co sie stalo to sie nie odstanie, i mamy meke do smierci
2. seks to zlo, sluzy prokreacji, zero przyjemnosci, jak nie chcemy dzieci to celibat do menopauzy

wspolczuje
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 20:59   #30
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Praktykujecie seks przerywany ?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=779878 ;D
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 12:42:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.