i-lipo - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 14:33   #1
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330

i-lipo - opinie


Witam, jestem zainteresowana zabiegami i-lipo (znalazłam bardzo korzystną promocję).
Czy któraś z Was robiła już może i-lipo? Czy są efekty?
Zależy mi przede wszystkim na spłaszczeniu brzucha i poprawieniu kondycji skóry (jestem po dwóch ciążach, do wagi wróciłam, ale niestety brzuch jest wystający, a skóra wiotka i rozciągnięta).
Będę wdzięczna za wszystkie opinie

Edytowane przez melagu
Czas edycji: 2011-10-05 o 15:28
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-05, 18:31   #2
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: i-lipo - opinie

podciągam.
Żadna z Was nie robiła i-lipo? Żadna nie planuje? Nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto, piszcie : )
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 00:29   #3
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: i-lipo - opinie

Jestem po drugim zabiegu - I lipo+RF i elektrostymulacji mięśni. Czuję się dobrze - dam znać po zakończeniu cyklu
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 12:37   #4
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: i-lipo - opinie

hej, dzięki za info : )
ja też się zdecydowałam, jestem po trzech zabiegach (2xw tyg; zamiennie spm i slide styler). Na razie nie widzę dużych zmian. Dam znać, co dalej : )
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 17:18   #5
azizza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 20
Dot.: i-lipo - opinie

Hej ja miałam robiony I-lipo i po 3x był już świetny efekt. Tak naprawdę zależy dużo od tego co chcesz poprawić i jak wygląda dany obszar przeznaczony do zabiegu. Ja byłam w klinice w Bydgoszczy - wiem, że organizują tam teraz konkurs i do wygrania jest zabieg I-Lipo " Konkurs - Pokochaj Siebie z Laser-Med II Edycja " na forum plotkowym jest dokladna informacja.

Co do zabiegu nie jest bolesny i można normalnie po nim funkcjonować. Koszt no cóż opłaca sie bardziej od razu wziąć pakiet. Myślę, że osiągnę oczekiwany efekt maksymalnie po 5 zabiegu.

Edytowane przez azizza
Czas edycji: 2012-01-12 o 17:21
azizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 15:27   #6
xWeronika
Przyczajenie
 
Avatar xWeronika
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: i-lipo - opinie

Bylam przed chwila na stronie lasermedu w bydzi i jestem w szoku! Kopiuje z ich strony zebyscie mialy swiadomosc. Ja jestem z Poznania i obawiam sie ze taniej mnie wyjdzie z dojazdami!

TYLKO TERAZ REDUKCJA TKANKI TLUSZCZOWEJ W TAK NISKIEJ CENIE!
299 zł zamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo
499 zł zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo
699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo
xWeronika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:00   #7
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: i-lipo - opinie

Jedna wielka "sciema" - moje 24 zabiegi moge wymazac z pamieci. Szkoda pieniedzy. Wieczorem napisze wiecej.

Korzystalam z oferty Studio urody Joanna Gajewska w Bydgoszczy .
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 17:51   #8
Peppetti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4
Dot.: i-lipo - opinie

.

Edytowane przez Peppetti
Czas edycji: 2014-05-14 o 20:27
Peppetti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 14:48   #9
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: i-lipo - opinie

Zabiegi byly prezentem- pakiet kupiony na stronie Groupon.

http://www.groupon.pl/oferty/bydgosz...goszcz/1187477

"Oferta obejmuje 7 liposukcji bez skalpela urządzeniem medycznym I-Lipo + RF na 4 partie ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona) – razem 28 zabiegów"

Myślę, że padłam ofiarą "grouponowego syndromu", kiedy to kupione za pośrednictwem tego serwisu usługi pozostawiają wiele do życzenia. Mylnie założyłam, że nawet jeśli usługa jest w tak niskiej cenie - będzie wykonana z takim zaangażowaniem, jak pełnopłatna.

W salonie Pani Joanny panuje miła atmosfera, ale ... na tym się kończy.
Nie uważam się za "trudny przypadek", mam prawidłową wagę, a moje problemy dotyczyły skórki pomarańczowej i procentu tkanki tłuszczowej, której przez ostatni rok zebrałam ponad normę - przez niezdrowy tryb życia
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 10:37   #10
melagu
Zadomowienie
 
Avatar melagu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 330
Dot.: i-lipo - opinie

Dziewczyny dzięki za wszystkie wpisy.
U mnie po pięciu zabiegach (robiłam na przełomie października i listopada) było kompletnie bez efektów, więc nie decydowałam się na kolejne.
Szczerze mówiąc były to najgłupiej wydane przeze mnie pieniądze. I żeby nie było, że zajadałam laser czekoladkami - jem zdrowo, ruszam się, tylko ten brzuch i boczki po dwóch ciążach zostały...
No nic, trzeba było zainwestować w nową garderobę : ))
melagu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 14:56   #11
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: i-lipo - opinie

Mam bardzo podobne odczucia co do i-lipo. Największa ściema na jaką dałam się nabrać. Salon oferował bardzo korzystną ofertę... Zero efektu i tylko kasy żal. A mogłam zainwestować te pieniądze w 2 serie endermologii, bo 2 lata temu miałam po niej świetne efekty.

No ale człowiek uczy się na własnych błędach. Będę teraz roztropniej podchodzić do tych wszystkich rewelacyjno - innowacyjnych urządzeń...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Edytowane przez anetka_m
Czas edycji: 2012-03-18 o 14:58
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-17, 00:10   #12
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: i-lipo - opinie

hm, ja poki co spotkalam sie z samymi pozytywnymi opiniami na temat tego zabiegu. natomiast ciekawi mi czy osoby ktore niekorzystnie wypowiadaja sie na temat tego urzadzenia oraz efektu po zabiegach stosowaly sie do zalecen bo sam laser i wykonanie go, to jedna sprawa, druga jest taka, ze tkanka tluszczowa ktora zostaje za jego pomocą rozbita zamienia sie w energie, dlatego po takich zabiegach powinno sie robic jeszcze jakis minimalny trening, albo cardio, wtedy efekt jest widoczny 100%. polecam
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 13:28   #13
_dagusia_
Raczkowanie
 
Avatar _dagusia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3CITY
Wiadomości: 248
Dot.: i-lipo - opinie

oleska88 - ja też jestem z trojmiasta ?
czy robilas sobie zabieg i-lipo ? jak tak, to gdzie ?

polecasz wiec chętnie się dowiem.
pozdrawiam !
__________________
CO MNIE NIE ZABIJE TO WZMOCNI ...

"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy" M.M
_dagusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 17:20   #14
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: i-lipo - opinie

tak, robilam sobie ilipo na nogi, dokladniej na biodra, efekt jest bardzo dobry, glownie chcialam cos zrobic z lekkim cellulitem, ktory mialam na tylnej stronie bioder, zredukowalam go w zasadzie w 90%. sama wykonuje tez zabiegi Ilipo w Gdyni, jesli masz wiecej pytan to smialo pisz prv, pozdrawiam.
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 12:13   #15
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: i-lipo - opinie

ja sie zastanawialam nad i-lipo laserowym a modelowaniem ultradzwiekowym. Ostatecznie zdecydowalam się na cavi-lipo bo korzystniejsza cenowo byla ( http://www.klinikabbc.pl/category/promocje )

Jestem zadowolona, moge polecić Zabieg zrobiony profesjonalnie
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 16:37   #16
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: i-lipo - opinie

Cytat:
Napisane przez oleska88 Pokaż wiadomość
hm, ja poki co spotkalam sie z samymi pozytywnymi opiniami na temat tego zabiegu. natomiast ciekawi mi czy osoby ktore niekorzystnie wypowiadaja sie na temat tego urzadzenia oraz efektu po zabiegach stosowaly sie do zalecen bo sam laser i wykonanie go, to jedna sprawa, druga jest taka, ze tkanka tluszczowa ktora zostaje za jego pomocą rozbita zamienia sie w energie, dlatego po takich zabiegach powinno sie robic jeszcze jakis minimalny trening, albo cardio, wtedy efekt jest widoczny 100%. polecam
Nie zgadzam się, że efekty są widoczne zawsze wtedy, kiedy stosujesz się do zaleceń, jako że w moim przypadku stało się inaczej - pomimo treningu i prawidłowej diety.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:16   #17
anyulcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
Dot.: i-lipo - opinie

ja uważam że jest to świetny zabieg pod jednym warunkiem że tkanka tłuszczowa zgromadzona jest zaraz pod skórą właściwą a nie jest to obtłuszczenie wewnętrzne no i oczywiście wykonywanie ćwiczeń do 12 godz po zabiegu.
Jestem kosmetologiem i od paru lat juz pracuję na tym sprzęcie i zarówno Panie jak i Panowie są zadowoleni. U Pań najciężej pozbyć się tłuszczyku z ud dlatego zalecany po i-lipo jest zabieg ultra ( masaż podciśnieniowy wzmocniony zimnym laserem, takim samym jak przy samym i-lipo) i wtedy efekty są naprawdę zadowalające. seria 6-8 zabiegów to mniej więcej jeden, dwa rozmiary mniej, wszystko zależy od tego jak reaguje organizm. Kiedyś miałam Pana, który po 1 zabiegi stracił 15 cm w obwodach. Wiec uważam że warto, zresztą testowałam na sobie
anyulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 11:14   #18
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: i-lipo - opinie

dziewczyny podciągam temat, bo na grouponie jest fajna oferta na zabiegi i-lipo...
mam pytanko do osób które już są PO:
jak długo był wykonywany zabieg? ile czasu spędziłyście w salonie, bo mi babka mówi że na uda (przód i tył) po 20 minut na każde udo, na brzuch też 20 minut....a w ofercie piszą że zabieg trwa od 10 do 40 min. w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.
No i zaczęłam sie zastanawiać, czy to przypadkiem nie jest tak, że za niską cenę dostaje się 'pół czasu' ?
Jak myślicie?
Mi zależy głównie na wyrównaniu ud- po tabsach strasznie mi się zgrudowały- celulit wyszedł jak ta lala pomoże to coś? na wyszczuplenie wielkie nie liczę- tym sie zajmę sama z pomoca rolek i roweru
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 12:28   #19
oleska88
Wtajemniczenie
 
Avatar oleska88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 310
Dot.: i-lipo - opinie

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
dziewczyny podciągam temat, bo na grouponie jest fajna oferta na zabiegi i-lipo...
mam pytanko do osób które już są PO:
jak długo był wykonywany zabieg? ile czasu spędziłyście w salonie, bo mi babka mówi że na uda (przód i tył) po 20 minut na każde udo, na brzuch też 20 minut....a w ofercie piszą że zabieg trwa od 10 do 40 min. w zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.
No i zaczęłam sie zastanawiać, czy to przypadkiem nie jest tak, że za niską cenę dostaje się 'pół czasu' ?
Jak myślicie?
Mi zależy głównie na wyrównaniu ud- po tabsach strasznie mi się zgrudowały- celulit wyszedł jak ta lala pomoże to coś? na wyszczuplenie wielkie nie liczę- tym sie zajmę sama z pomoca rolek i roweru

Jezeli chodzi o czas zabiegu to faktycznie jest on dostosowywany do obszaru, nie ma mozliwosci aby zrobiono zabieg za krotki, poniewaz, do kazdego z klientow czas jest ustalany indywidualnie. W miejscu w ktorym ja pracuje, o tym jak dlugo bedzie wykonywany zabieg decyduje lekarz. W Pani przypadku, jezeli chodzi o uda, zastosowalabym ULTRĘ, w laczynym czasie 40 min, po 20 min na noge.
__________________

No1look

blog o medycynie estetycznej i kosmetyce
oleska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 13:21   #20
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: i-lipo - opinie

Cytat:
Napisane przez oleska88 Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o czas zabiegu to faktycznie jest on dostosowywany do obszaru, nie ma mozliwosci aby zrobiono zabieg za krotki, poniewaz, do kazdego z klientow czas jest ustalany indywidualnie. W miejscu w ktorym ja pracuje, o tym jak dlugo bedzie wykonywany zabieg decyduje lekarz. W Pani przypadku, jezeli chodzi o uda, zastosowalabym ULTRĘ, w laczynym czasie 40 min, po 20 min na noge.
dziękuję za odp...szkoda że już nie ma tej promocji, bo wtedy gdy była nie skusiłam sie (po przeczytaniu wielu negatywnych opinii)...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:29   #21
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: i-lipo - opinie

W moim przypadku najlepiej zadziałała endermologia; Byłam sceptycznie nastawiona do tego zabiegu po poprzednich doświadczeniach - jednak spotkało mnie miłe rozczarowanie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 20:05   #22
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: i-lipo - opinie

Właśnie jestem po pierwszym zabiegu no i lipa:/
Dodam jeszcze, że jestem bardzo szczupłą osobą, uprawiającą sport, w miarę dobrze odżywiającą się. Chciałam poprawić drobne niedoskonałości i nie widzę kompletnie żadnego efektu. Zobaczymy za 2 dni, podobno wtedy mają zacząć znikać toksyny po zabiegu, piję dużo wody i chodzę na siłownię. Czarno to widzę niestety. Będę pisać co dalej.. podobno przy mojej wadze mają wystarczyć 3 zabiegi.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 15:31   #23
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Angry Dot.: i-lipo - opinie

Pieniądze wyrzucone w błoto, po 3 zabiegach nie ma śladów jakiegokolwiek efektu, jak wspominałam jestem bardzo szczupłą osobą a nie widać kompletnie nic, nawet nie ubyło ułamka centymetra. Do tego codzienny trening na siłowni, zdrowe odżywianie. Totalny bubel na rynku kosmetycznym. Chyba pozostaje mi pozbywanie się cellulitu jedynie morderczym wysiłkiem i wielkim samozaparciem, bo szkoda pieniędzy i nerwów.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 18:28   #24
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: i-lipo - opinie

Sasha - ja jestem bardzo zadowolona z endermologii; Koniecznie w dobrym gabinecie.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 13:58   #25
Snacolla1966
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8
Dot.: i-lipo - opinie

witam. Jeżeli chodzi o ilipo, to zafundowałam mojej córce 6 zabiegów własnie w Lasermed'zie w Bydgoszczy na ramiona i efekt jest rewelacyjny. Zniknęły okropne zwisające na dole faldy, skóra jakby się wciągnęła, ujędrniła. Zupełnie bezbolesne, krótkie, a efekt kapitalny. Potem jeszcze wykupiłam dla Niej ultrashape trzy zabiegi właśnie na obszar ramion i już przestała się krępowac nosi krótkie rękawy. serdecznie polecam obie metody i samo centrum. Sprzęt nowoczesny, obsługa fachowa, miła, parking bez problemu pod budynkiem.
Snacolla1966 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 18:39   #26
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: i-lipo - opinie

Dziewczyny czy i-lipo to to samo co lipo laser? Znalazłam na gruponie ofertę na zabiegi lipo laserem i rozważam kupienie. Korzystała już któraś z was z takiego zabiegu?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 22:35   #27
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: i-lipo - opinie

I-lipo-dziala, jesli sprzet dziala i jesli mamy tkanke tluszczowa na chudzielcow wiadomo-marny efekt.


Efekty super, jesli zaraz po lipo gabinet ma platforme z wibracjami.
Ja sobie zrobilam kilka razy zabieg- spadlo mi 2 cm z ud. Nie duzo, ale dlatego, ze i tak jestem szczupla i nie stosowalam sie do zalecen.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 23:20   #28
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: i-lipo - opinie

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
I-lipo-dziala, jesli sprzet dziala i jesli mamy tkanke tluszczowa na chudzielcow wiadomo-marny efekt.


Efekty super, jesli zaraz po lipo gabinet ma platforme z wibracjami.
Ja sobie zrobilam kilka razy zabieg- spadlo mi 2 cm z ud. Nie duzo, ale dlatego, ze i tak jestem szczupla i nie stosowalam sie do zalecen.
Ja w sumie dużo nie potrzebuje, bo też jestem szczupła. Ale czy ten i-lipo to to samo co lipo laser?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 10:17   #29
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: i-lipo - opinie

I-lipo to zimny laser.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.