ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..." - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 08:40   #1
kinghah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 442

ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."


Witam,
Czy któraś z Was kupiła reklamowaną ostatnio w necie książkę pt.
"Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."? Zastanawiam się nad jej zakupem, ale waham się, czy warto?
Dzieki za odpowiedzi.
__________________
Zważmy zysk i stratę, zakładając, że Bóg jest - jeśli wygrasz, zyskujesz wszystko; jeśli przegrasz, nie tracisz nic.
Blaise Pascal

Edytowane przez kinghah
Czas edycji: 2010-07-21 o 09:18
kinghah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 10:16   #2
m_agi_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

ponizej w linku chyba odpowiedz
http://www.samosia.pl/pokaz/895283/m...anie_pieniedzy
a tutaj wersja w oryginale
http://www.empik.com/jesc-aby-schudn...FQ53Zgodemnlkw
czyzby plagiat ksiazkowy ??
pozdrawiam
m_agi_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 00:02   #3
orzeszek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Witaj.
Ja wlasnie kupilam ta ksiazke (mimo mieszanych uczuc i nie ukrywam, poczatkowych obaw) 3 tygodnie temu i polecam...
Od razu ostrzegam, ze nie znajdziesz tam gotowych przepisow czy tabeli kalorycznych. Autorka jest zdania, ze z gory narzucone i ograniczone menu nie dziala.
Dowiesz sie natomiast rzeczy kluczowych: ktore pokarmy przyczyniaja sie do spalenia tkanki tluszczowej i ogolnej poprawy stanu zdrowia oraz jakich unikac. Sposob laczenia poleconych pokarmow jest dowolny, co mi sie bardzo podoba. Jestem trenerka fitness, samotnie wychowujaca 2 dzieci po smierci meza i do tego bardzo zapracowana. W zupelnosci zgadzam sie z twierdzeniem, iz sztuczne, z gory narzucone diety nie dzialaja. Szczerzze mowiac, odkad zapoznalam sie z trescią tej ksiazki, chetnie polecam ja rozwniez swoim klientkom, ktore od lat bezsilnie probuja pozbyc sie za grubych ud, odstajacego brzuszka itd. Uwazam, ze opisane przez pania Samborska zasady zdrowego odzywiania, powinny byc nauczane obowiazkowo, juz od lat szkolnych - bylibysmy zdrowszym i lepiej wygladajacym spoleczenstwem :=) Nareszcie ktos nas zbudzil do dzialania. Brawo!
orzeszek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 00:16   #4
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez orzeszek81 Pokaż wiadomość
Witaj.
Ja wlasnie kupilam ta ksiazke (mimo mieszanych uczuc i nie ukrywam, poczatkowych obaw) 3 tygodnie temu i polecam...
Od razu ostrzegam, ze nie znajdziesz tam gotowych przepisow czy tabeli kalorycznych. Autorka jest zdania, ze z gory narzucone i ograniczone menu nie dziala.
Dowiesz sie natomiast rzeczy kluczowych: ktore pokarmy przyczyniaja sie do spalenia tkanki tluszczowej i ogolnej poprawy stanu zdrowia oraz jakich unikac. Sposob laczenia poleconych pokarmow jest dowolny, co mi sie bardzo podoba. Jestem trenerka fitness, samotnie wychowujaca 2 dzieci po smierci meza i do tego bardzo zapracowana. W zupelnosci zgadzam sie z twierdzeniem, iz sztuczne, z gory narzucone diety nie dzialaja. Szczerzze mowiac, odkad zapoznalam sie z trescią tej ksiazki, chetnie polecam ja rozwniez swoim klientkom, ktore od lat bezsilnie probuja pozbyc sie za grubych ud, odstajacego brzuszka itd. Uwazam, ze opisane przez pania Samborska zasady zdrowego odzywiania, powinny byc nauczane obowiazkowo, juz od lat szkolnych - bylibysmy zdrowszym i lepiej wygladajacym spoleczenstwem :=) Nareszcie ktos nas zbudzil do dzialania. Brawo!

sensorycznie wyczuwam spam
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:34   #5
orzeszek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
sensorycznie wyczuwam spam
twoje prawo

a dla zainteresowanych, jestem po 3 sesji oczyszczającej i......-5kg!!!!

jade w czwartek do zakopca i zamierzam pokazac swoj brzuch i nogi
orzeszek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 18:00   #6
LuckyCharm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 61
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Hmmmm... Też wyczuwam, ale z drugiej strony każdy wie, że jak się nie je zwalnia się metabolizm...
LuckyCharm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:12   #7
mynia3e
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Po tej wymianie postów jestem ciekawa tej książki
mynia3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 13:47   #8
NocnyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpackie RST
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

aż dziwne że nikt tej książki jeszcze nie puścił na torrenty.... ale to faktycznie ktoś zrobił chyba własne tłumaczenie z Montignaca i teraz jako E-book ściąga kasę .... Ja od 3 maja jestem na Protalu, straciłem 21 kg smalcu - teraz jestem w 3 fazie i może by faktycznie poczytał co tam proponują w tych zestawieniach książkowych.... ale z drugiej strony może lepiej trzymać się tego co się już sprawdziło... choć monotonia Protala kusi do jeszcze innych sposobów. Pozdrawiam Wszystkich!!!

Edytowane przez NocnyM
Czas edycji: 2010-08-17 o 13:52
NocnyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:11   #9
bianka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

hej, ja też właśnie się zastanawiam nad zakupem... a wiecie może jak to cenowo wygląda? będę wdzięczna za odpowiedź
bianka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:49   #10
NocnyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpackie RST
Wiadomości: 5
Question Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

.... a może by tak jakaś przemiła osoba podesłała kawałek albo całość tej e-książki na priva..... chętnie sie dorzucę do zapłaconej kwoty.... mogło by być milej..
NocnyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:18   #11
lubiepiernik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln
lubiepiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 21:39   #12
maslowska76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

witam. moja siostra kupila 2 tygodnie temu. ksiazke wydrukowala w pracy i razem czytalysmy. faktycznie, godna polecenia lekturka. mozna zjesc smacznie i zdrowo, a przy tym sie chudnie!! nieciekawie sie zrobilo jak z radosci wyslala na maila kopie swojej przyjaciolce, zarowno moja siostra jak i jej kolezanka otrzymaly email od tego kancelarii sklepu z konsekwencajmi prawnymi za rozprzestrzenianie nieutoryzowanych kopii przez internet przestraszylysmy sie okropnie, ale skonczylo sie na tym , ze kolezanka zaplacila za ksiazke i sprawaskonczyla sie upomnieniem zamiast grzywna....
dla zainteresowanych - wyglada na to, ze mozecie sie zrzucic w kilka osob i po prostu skopiowac wydrukowana kopie, ale odradzam przesylanie ksiazek na maila...
maslowska76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:30   #13
NocnyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpackie RST
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Aaaaaaaa widzisz ich cwaniaków chcą wydoić ile sie da prawdopodobnie z nie swoich wyników badań tylko z tłumaczenia innego autora.... studenci robia tak, skopiować sam tekst wkleić w nowo utworzony dokument np. Worda zapisać z inną nazwą, mozna spakować RARem i wysłać ale nie przez to forum tylko z prywatnej poczty ..... ale faktycznie lepiej dać sobie spokój z przesyłaniem (racja że to piractwo) i poczytać wspólne z kimś kto ją ma , na pewno będzie milej , albo nie zawracać sobie gitarry pozdrawiam.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

... faktycznie to wyglada jak plagiat albo raczej sprytne własne tłumaczenie:
Jeść, aby Schudnąć. Tajemnice Naszego Pożywienia

Autor:

Montignac Michel

Wydawca:
Artvitae Sp. z o.o.

Oprawa:
miękka

Data premiery:
1999-01-01

Michel Montignac udowadnia opinię, że ilość spożywanych kalorii nie ma żadnego wpływu na obfitość tuszy. Dzięki tej książce zrozumiemy, dlaczego dietetycy optujący za dietami niskokalorycznymi są w błędzie i dlaczego stosowane wg ich zaleceń kuracje muszą zakończyć się niepowodzeniem. Polskie wydanie książki zostało uzupełnione i wzbogacone o kolejne rady dotyczące odżywiania się.
Nowa edycja zawiera porady, które są łatwiejsze w zastosowaniu i jednocześnie bardziej szczegółowe niż w wersji pierwszej. Zawarte w niej zalecenia pozwolą Ci dokonać właściwych wyborów żywieniowych, dzięki którym będziesz mógł... jeść, aby schudnąć, i już na zawsze pozostać szczupłym i zdrowym.

i ciekawe czy są ścigani przez kancelarię prawną?

Edytowane przez NocnyM
Czas edycji: 2010-08-20 o 08:16
NocnyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 21:45   #14
lubiepiernik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Cool Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez maslowska76 Pokaż wiadomość
witam. moja siostra kupila 2 tygodnie temu. ksiazke wydrukowala w pracy i razem czytalysmy. faktycznie, godna polecenia lekturka. mozna zjesc smacznie i zdrowo, a przy tym sie chudnie!! nieciekawie sie zrobilo jak z radosci wyslala na maila kopie swojej przyjaciolce, zarowno moja siostra jak i jej kolezanka otrzymaly email od tego kancelarii sklepu z konsekwencajmi prawnymi za rozprzestrzenianie nieutoryzowanych kopii przez internet przestraszylysmy sie okropnie, ale skonczylo sie na tym , ze kolezanka zaplacila za ksiazke i sprawaskonczyla sie upomnieniem zamiast grzywna....
dla zainteresowanych - wyglada na to, ze mozecie sie zrzucic w kilka osob i po prostu skopiowac wydrukowana kopie, ale odradzam przesylanie ksiazek na maila...
phyphyphy wlasnie rozmawialam z moim tata ktory jest prawnikiem i powiedzial ze skoro nabylam legalna droga te ksiazke to moge robic dzielic sie nia z kim chce. nie mozna tylko drukowac i sprzedawac. takze nie sadze zeby te mejle od kancelarii mialy pokrycie.
lubiepiernik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:32   #15
maslowska76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

witam ponownie

@NocnyM: Montignac'a czytalam rok temu - mama miała, która również cierpi na nadwagę :/, ale to zupełnie inna książka i w mojej rodzinie nie przyniosła oczekiwanych rezlutatów...liczę, że z tą będzie inaczej, gdyż już widać pierwsze efekty i samopoczucie znacznie lepsze

@lubiepiernik: hmm...a przeciez jak kupujesz muzyke czy film w wersji elektronicznej, to tez nie mozesz tego rozprzestrzeniac w internecie, bo jak zauwazyla NocnyM to podpada pod piractwo - nie nabywasz praw do dystrybucji tylko licencje do skorzystania z pojedynczej kopii (każda jest oznaczona takim śmiesznym kodem). zreszta rob jak chcesz - przeczytać na pewno warto!

Pozdrawiam wszystkie chudnące )
maslowska76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 09:51   #16
violkast4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

ksiazke kupilam i jestem zadowolona.. jedyne czego mi w niej brakuje to ulozonych posilkow na kazdy dzien. z drugiej strony moze to i dobrze, bo moge wedlug wlasnej fantazji przygotowywac, to na co mam ochote - oczywiscie z listy zalecanych produktow pora roku jest idealna, po tygodniu waga pokazuje -1.5-2 kg (w zaleznosci od pory dnia...heheh). moze nie jest to powalajacy rezultat, ale dla mnie to pierwszy sukces
@ bianka: za ksiazeczke zaplacilam 57zł, ale jednoczesnie dotajesz druga ksiazke gratis, z interesujacymi radami jak utrzymac mlodosc i zapobiegac powstawaniu zmarszczek, nie uciekajac sie przy tym do kosmetyczki czy drogich kremow. takze wychodzi 28.5zl za ksiazke. bez tragedii )
violkast4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 09:03   #17
bianka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

dziękuję za odpowiedź a możesz jeszcze powiedziec ile czasu czekałaś zanim przyszła?
bianka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 14:20   #18
violkast4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

hej. obie książki dostałam w tej samej godzinie (placilam karta). z regulaminu na ich stronie wynika, ze wysylaja natychmiast jak wplata zostanie zaksiegowana na koncie. czyli w zaleznosci od tego jaka metode platnosci wybierzesz (i z jakiego banku wplacasz) bedziesz czekac od kilku mintu tak jak ja, do kilku dni - jesli na przyklad zrobisz wplate na poczcie.. powodzenia! violka
violkast4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 17:40   #19
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Znajoma czeka już trzeci dzień na książkę i ani widu ani słychu Operacja dokonana w tym samym banku.
No i przyszła.

Edytowane przez edytapa68
Czas edycji: 2010-08-24 o 23:05
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 22:01   #20
pitol81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Pokaż wiadomość
ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln
czy ta oferta jeszcze aktualna, jakiś kontakt możliwy?
pitol81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:00   #21
chomicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Poszukajcie na chomikuj . pl chomika o nazwie chomicja
Jest ta książka u niego.
chomicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:31   #22
NocnyM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpackie RST
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Koleżanka już też kupiła ta książkę.... i jak na początku byłem na nią napalony (na książkę !!! ) tak teraz po przeglądnięciu .... załamka nie dajcie się nabrać na kolejną próbe wyłudzania pieniędzy!!! Nie ma w tej książce niczego czego byście nie wiedziały, nie ma konkretnych opisów żywienia, a te trzy koktajle są dostępne ogólnie w internecie. Po 4 miesiącach na Protalu wiem 7 razy więcej niż jest w tej pseudo-książce!!! i gwarantuję Wam że każda z Was po godzinie surfowania w internecie ściągnięciu sobie danych o zawartości np błonnika jest w stanie napisać o wiele wiele lepsza książkę. Reasumując jest to zbiór wycinków internetowych tekstów z okraszeniem własnymi baśniami o młodości i pragnieniach Reasumując: naciąganie i nic więcej.
Wystarczą Google i wpisać hasła: koktajle, zawartość białka w produktach, a najprościej tabele kaloryczne i to tyle. Dobrze że nie kupiłem tej książki bo bym się wściekł i nie o pieniądze... tylko o to że kolejny raz ktoś mnie chce nabić w butelkę.
NocnyM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 22:27   #23
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Zgadza się
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:18   #24
AniaMisiek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Cytat:
Napisane przez lubiepiernik Pokaż wiadomość
ja ją dziś kupiłam, jeszcze nie czytałam, ale moge wysłać na mejla za 10pln
jestem zainteresowana przesłaniem tej książki za tą opłatą. bardzo proszę o kontakt, to mój mail: stith@buziaczek.pl
AniaMisiek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 09:32   #25
malinowyogrod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Hmmm... Czyzby tylko mi pomogla książka Pani Samborskiej???
Przeczytalam poradnik i 2-gi miesiac stosuje sie do wskazowek autorki. Osobiscie jestem bardzo zadowolona, bo jak dzis stanelam na wadze, to pokazuje ona -5.8 kg w stosunku do tego, co było 7 tygodni temu...

Poza tym czuje sie dobrze, nie slabne (jak niegdys w przypadku diety bialkowej) i poprawila mi sie cera (niestety w wieku 34 lat wciaz zdarzaly mi sie wypryski ).
To, ze nie ma sztywno ulozonych przepisow, wedlug ktorych nalezy przygotowywac posilki, to akurat dla mnie na plus. Mam dwojke maluchow i meza i kazdy ma tam jakies odmienne preferencje zywieniowe. Proponowany zestaw pokarmow, jest zroznicowany i dla kazdego cos sie znajdzie. Taka diete stosuje sie bardzo naturalnie. A przy tym jest skuteczna (sadzac po moich efektach). Rowniez moj maz zauwazyl poprawe.

Tak sie zastanawiam, jesli wskazowki sa oczywiste i wszystkim znane, to dlaczego wciaz tak duzo kobiet ma problem ze zbednymi kilogramami?? Proponuje, zeby wypowiadaja sie osoby, ktore wyprobowaly diete samborskiej i moga podzielic sie miarodajna opinia. Wtedy i dyskusja ma sens i mozna komus pomoc
malinowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:09   #26
teresawaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

hej

na szczescie pomogla nie tylko Tobie

stosuje od 3 tygodni, ale juz widze pierwsze efekty - czuje sie mnie ociezala, wiecej we mnie zycia (nawet deszczowa pogoda juz mnie nie doluje!!) i co najwazniejsze...ociupinke luzniejsze spodnie wczesniej jak sie rozpinalam, to mialam odcisniety pasek na brzuchu, a teraz moge nawet palec wsunac bez problemu. wiecej schudlam z brzucha, bo sama waga na razie pokazuje - 2.5 kg moze - 3kg. oby tak dalej
teresawaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:44   #27
bianka009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

właśnie zdobyłam tę ksiązkę i mam zamiar stosowac się do niej jak najszybciej. trzymajcie kciuki
bianka009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:42   #28
AniaMisiek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

chciałam spytać czy ktoś mógłby wysłać tą książkę na mail, za jakąś opłatą? jestem bardzo zainteresowana i proszę o kontakt! stith@buziaczek.pl
AniaMisiek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 19:59   #29
dycjusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Witam.
Interesuje mnie kupno tej książki, ale nie w formie e-booka tylko w formie papierowej..
Czy ta książka wyszła w takiej formie?? jeśli tak to mógłby ktoś podrzucić link, albo nazwę księgarni internetowej?

Pozdrawiam
dycjusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:52   #30
edytapa68
Zakorzenienie
 
Avatar edytapa68
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 186
Dot.: ksiązka: "Musisz Jeść, Aby Schudnąć: Cała Prawda O Znikających Kilogramach..."

Książki jako książki nie ma, po za tym to nie książka tylko broszura. Niby ponad 100stron,tylko,że trzy zdania na jednej stronie
Naciągactwo jak nic. Zlepek informacji jakich wiele w necie, a ci zachwyceni forumowicze z jednym postem w dorobku to chyba jedna i ta sama zainteresowana osoba.
edytapa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:25.