Sukienka na kole? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-24, 08:00   #1
lkasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 69
GG do lkasia
Question

Sukienka na kole?


Dziewczynki czy macie sukienki ślubne na kole ?
lkasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 08:09   #2
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Sukienka na kole?

Chodzi ci o taką sztywną linkę wkładaną w dół sukni? Jeśli tak to odradzam. Na ostatniej przymiarce pani mi to włożyła, żebym sobie zobaczyła jak to wygląda… i bardzo szybko się tego pozbyłam. Przede wszystkim czuć „ciężar”, suknia nie jest zwiewna tylko sztywna i kołysze się jak statek na morzu, a do tego widać to z przodu sukni. Ale pewnie wszystko zależy od tego, jaką masz suknię. Wkłada się to po to, aby suknia nie plątała się między nogami. Ja podziękowałam
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 08:30   #3
Tajusia
Raczkowanie
 
Avatar Tajusia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 302
Dot.: Sukienka na kole?

To znaczy ja znam tak, że mogą być dwa rozwiązania kołowe ale może sie mylę

Albo mamy kółko (czyli taką obręcz w materiale ale raczej już nie z metalu tylko z włókien polimerowych, które są elestyczne i nic się z nimi nie dzieje, można siadać, tanczyć i wsio OK) wszyste w spódnicę (lub sukienkę jeśli jednoczęściowa) albo drugie rozwiązanie, że pod suknię zakładamy halkę, która ma wszyte właśnie takie koła. I z tym drugim rozwiązaniem się częściej spotykałam, właściwie to prawie w każdym modelu, który przymierzałam Chyba mi się takie podobają to raczej nie bedę bezstronna :p
W każdym razie uważam, że wtedy suknia się lepiej układa, halka stanowi dla niej takie rusztowanie, poza tym jak się w niej idzie to jakby się płynęło - fajowe uczucie.
Oczywiście z kołami wyglądają lepiej suknie bardziej rozłożyste, bogatsze, z szeroką spódnicą - jeżeli marzy nam się delikatna, zwiewna sukienka, to wtedy lepiej z koła zrezygnować. Jednak z tego co zauwazyłam to jednak większość sukienek jest z halkami Nie licząć oczywiście sukni w stylu rybki, bo wtedy to już całkiem koło nie pasuje
Pozdrawiam
__________________
KLIKNIJ -> www.pajacyk.pl
Tajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 08:41   #4
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Sukienka na kole?

Zgadzam się z Tajusią. Przymierzałam kilkanascie sukienek, wszystko zalezy od kroju kiecki
Sukienka na kole duuuzo ładniej sie układa, wyglada sie w niej jak ksiezniczka
Poza tym jest duuuzo wygodniejsza do chodzenia i tanczenia!!! masz wolna przestrzen, nic ci sie nie placze miedzy nozkami. Ja jestem za kolem, ale takim nie na drucie ale sa takie haleczki z trzema kolami od kolan do kostek i to ładnie wyglada. Musisz przymierzyc kiecki i porownac jak lepiej
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:44   #5
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: Sukienka na kole?

Tak tak!! Najlepiej przymieryć do sukni. Koło, czyli fiszbina jeżeli jest na wysokości kostek będzie Ci obijać kostki i Twoim partnerom do tańca. Na pewno wygodniej jest w samej halce, ale nie każda suknia będzie na niej dobrze leżeć
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-31, 18:57   #6
ewalukas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 26
Dot.: Sukienka na kole?

ja mialam suknie a raczej wlasnie halke pod spodnica na dwoch kolach - jedno w kolanach, drugie na dole.bylo mi bardzo wygodnie, suknia cudnie sie ukladala.
co do mojego zdania to ja wlasnie polecam
__________________
Ewa i Julka (26.01.2004)
ewalukas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 10:13   #7
aneta-kot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka na kole?

ja tez uwazam ze jesli suknia ma jednokolo to lepiej sie uklada.Jesli ma wiecej ko niz jedno, to musisz przymierzyc, aby nie wygladalo to jak bombka.Ja mam suknie z jednym kolem na dole spodnica i uklada sie w ksztalt trapezu.Mnie sie podoba.Jestem za
aneta-kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 11:12   #8
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Sukienka na kole?

moja suknia tez bedzie na kole, zastanawialam sie czy bedzie mi wygodnie ale nie wyobrazam sobie jej bez kola zupelnie inny wyglad! mierzylam ja bez halki i tragdia. wiec kolom mowimy Tak
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 12:05   #9
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: Sukienka na kole?

Do lilu1980, mozna wiedziec jaka to sukienka jakiej firmy i jaki model bedze baaardzo wdzieczna
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 12:29   #10
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Wink Dot.: Sukienka na kole?

Ja miałam suknię na kole, a raczej halkę . Byłam baaardzo zadowolona. Suknia ładnie sie układa i wygląda bajecznie. Teraz nie ma takich drutów jak kiedyś- sztywnych. Teraz są specjalne koła, które są giętkie i nie ma z nimi problemu w czasie tańca, siadania itd. Poza tym kiecka nie mełta się między nogami np. w czasie wiatru (Oczekiwanie przed kościołem na wprowadzenie). Zachowuje swój kształt, ale jednocześnie się poddaje. Oczywiście wszystko zależy od kroju sukni. Jeśli jest w kształcie litery A, lub bezowata, to jak najbardziej koło będzie przydatne
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 13:54   #11
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Sukienka na kole?

ta sukienka Lilu to chyba Herve... wczoraj widzialam w internecie podróbkę -tez fajnie wyszla.
Moja sukienka bedzie na napuszonej halce, co mogłoby sie wydawac ze jest na kole, trzeba przymiarzac!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 21:28   #12
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: Sukienka na kole?

Cytat:
Napisane przez kasiakuku
Do lilu1980, mozna wiedziec jaka to sukienka jakiej firmy i jaki model bedze baaardzo wdzieczna
to sukienka Emilia, firmy Herve z 2004 roku! ja ja juz w zeszlym roku wypozyczylam w salonie i czeka na mnie bo zadna inna tak na mnie nie wygladala na zywo ma inne kolory, i mierzylam ja na malym kole i nie pasuje do niej, jak mierzylam na duzym to zupelnie inaczej wygladala.
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.