Żelazko Braun testuje Vejd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 16:07   #1
Vejd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12

Żelazko Braun testuje Vejd


Heja Ja też dostałam żelazko Braun do przetestowania, dokładnie 31 grudnia i miałam już okazję wprasować nim koszulę na sylwestra!
Jak na to, że koszula jest z wiskozy, żelazko fantastycznie sobie poradziło. Sama byłam zaskoczona. Część uprasowana nie gniotła się podczas przekładania koszuli, a miejsca między guzikami i kołnierzyk bardzo łatwo dały się wyprasować. Nakładki jeszcze nie testowałam, ale przede mną jeszcze dużo prasowania, tak więc zobaczymy jak poradzi sobie na jedwabiu czy mieszankach
Pozdrawiam wszystkie szczęściary!
Vejd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 17:57   #2
Vejd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 12
Dot.: Żelazko Braun testuje Vejd

Jestem już po większej próbie prasowania i powiem Wam, że żelazko Braun się sprawdziło. Szybko się nagrzewa, prasowałam w temp. na jedną i na dwie kropeczki. Cieszę się bardzo, że przy niskiej temperaturze w trakcie uderzeń pary nie kapie woda, jak mi się to zdarzało w moim poprzednim żelazku (Phillipsa). Ładnie wygładza tkaninę, jest łatwe w prowadzeniu, poręczne i lekkie, dzięki czemu po godzinie prasowania nie byłam taka zmęczona.
Wyprasowałam również koszulę z jedwabiu przy pomocy ochronnej nakładki na żelazko. Prasowałam przy 2 kropkach i w efekcie koszula była gładka i w żaden sposób nie zniszczona. Bardzo przydatny gadżet.
Spryskiwacz jest dobrze wymierzony, nie psika poza deskę, albo tuż pod siebie
Żelazko Braun sprawdza się na wszystkich materiałach od bawełny przez wiskozę, jedwab, aż po jeans.
Koszule mojego faceta często sprawiały mi duży problem, prasowałam je strasznie długo i z wymiernym - jak na moje oko - efektem. Teraz poszło szybko i sprawnie! System aktywnej pary bardzo mi pomógł, a oprócz tego dzięki budowie czubka żelazka nie musiałam się męczyć z trudno dostępnymi miejscami.
Jeżeli miałabym znaleźć jakąś wadę to może byłaby to długość kabla. Dla niektórych może być on troszkę za krótki. Mi to nie przeszkadzało, bo mam miejsce do prasowania niedaleko gniazdka. W sumie nawet się cieszyłam, że kabel się nie plątał między nogami.
Podsumowując recenzję - jestem bardzo zadowolona z żelazka Braun TexStyle 5 TS 535TP i z czystym sercem mogę je polecić!

Edit: Chciałam jeszcze dodać, że zapoznałam się z instrukcją i dodatkowym plusem jest to, że odkamienianie tego żelazka jest bardzo proste, dzięki czemu pewnie długo mi posłuży.

Edytowane przez Vejd
Czas edycji: 2014-01-11 o 17:59 Powód: dopisek
Vejd jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 17:57:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.