I ja testuję nowego Brauna :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 15:32   #1
ktopozna
Raczkowanie
 
Avatar ktopozna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 122

I ja testuję nowego Brauna :)


Zaskoczona bardzo, w Sylwestrowe południe odebrałam przesyłkę od kuriera, jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam żelazko

Bardzo, ale to bardzo ucieszyłam się z przesyłki, ponieważ mimo to, że moje obecne żelazko wcale nie jest wiekowe, coraz bardziej mnie wkurzało, a to lało wodą, a to wypluwało różne brudy, tak więc bez zastanowienia odpakowałam nowe żelazko i zaczęłam prasowanie.

Bez dwóch zdań prasowanie koszul męża będzie znów należeć do moich obowiązków, ku jego uciesze
Koszule nie mną się przy przekładaniu na desce. Prasowanie powierzchni między guzikami i zaprasowanie kołnierzyków wykonuję teraz zdecydowanie szybciej i łatwiej. Dodatkowa stopa świetnie prasuje bluzki siatkowe i koronkowe, a do tego pozwala wyprasować mi moje sukienki bez odgniatania dodatkowych śladów 'po szwach'.

Jutro w ruch idzie pościel
__________________
TK 10.04 - cudne Silimed Natural 410cc 12,3x6,6
ktopozna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-15, 12:23   #2
ktopozna
Raczkowanie
 
Avatar ktopozna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 122
Dot.: I ja testuję nowego Brauna :)

Pościel, firanki, wszystko idealnie wyprasowane zamiast dużego kosza na pranie do prasowania, muszę zrobić miejsce w szafie, bo nowy Braun pozwolił mi opróżnić kosz do dna

Niezależnie, czy prasuję męża dżinsy, koszule, pościel czy firanki, żelazko bez problemu daje sobie radę z większymi zagnieceniami i twardymi materiałami. Jest po prostu super
__________________
TK 10.04 - cudne Silimed Natural 410cc 12,3x6,6
ktopozna jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-15 12:23:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.