Żelazko Braun mam i ja! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 11:42   #1
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809

Żelazko Braun mam i ja! :)


Nawet się nie spodziewałam, że uda mi się testować to żelazko jakie było moje zdziwienie jak listonoszka przyniosła paczkę i otwieram pudełko a tam jeszcze mniejsze pudełko

starsznie podoba mi się żelazko! Super się nim prasuje,gładko "jeździ" po ubraniach, fajna jest funkcja że można wyłączyć samo żelazko bez wyjęcia wtyczki z gniazdka

Kabel jest fajny długi [w porównaniu z żelazkiem które miałam wcześniej to z jakieś 0,5m dłuższy jest, przez co nie muszę podłączać do deski i dopiero do kontaktu

Jednym minusem jak na razie jest to że nie mogłam rozprasować bardzo mocno pogniecionej koszuli, próbowałam i z parą prasować z tą dodatkową stopą też no ale jakoś dałam radę

jest super lekkie, fajna rączka strasznie jestem zadowolona!
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-17, 11:04   #2
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Żelazko Braun mam i ja! :)

Witam!

Dalej mam problem z rozprasowaniem ciężkich zagnieceń, mimo używania pary i prania w pralce z programem łatwego prasowania, szczególnie chodzi o TŻ koszule

Jednak dalej ubóstwiam to żelazko
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 11:04:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.