Test żelazka Braun - ButterBear - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 16:32   #1
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060

Test żelazka Braun - ButterBear


Przyznaję się bez bicia - nie lubię prasować
Czy nowe żelazko parowe Braun TexStyle 5 TS 535TP zmieni moje przekonanie? Zobaczymy!

Przesyłka bardzo miło mnie zaskoczyła. Jako, że przyszła dzień przed sylwestrem, na pierwszy ogień poszła sukienka wieczorowa z dość grubego materiału oraz koszula męża. I nie mam żadnych zarzutów - koszula szybko wyprasowana, żadnych zagnieceń. Sukienka też nie stanowiła problemu, mimo zaszewek, każde miejsce było gładziutkie!
Podczas dalszego użytkowania, okazało się, że zwykłe bawełniane koszulki, czy sztywne dżinsy to nie żaden problem dla żelazka Braun. Wszystko jest gładkie, żelazko nie 'przywiera' do materiału.

Co jest fajnego w nowym żelazku Braun TexStyle 5 TS 535TP?
- dodatkowo nakładana stopa do delikatnych materiałów - świetnie sprawdza się przy delikatnych bluzkach i swetrach
- system antywapienny i zapobiegający kapaniu wody
- regulowany strumień pary + opcja włączenia pary non stop
- wlew wody z osłonkami z boku zapobiega wylewaniu się wody podczas uzupełniania zbiornika
- żelazko bardzo szybko się nagrzewa.

Jedyny do tej pory zauważony minus żelazka Braun to, jak dla mnie, zbyt krótki kabel, ale nie jest to chyba najistotniejszy element żelazka. Istnieją jeszcze przedłużacze

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z nowego parowego żelazka Braun TexStyle 5 TS 535TP!! I mam nadzieję, że przy dłuższym użytkowaniu to się nie zmieni
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-19 16:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.