Żelazko Braun testuje szikimiki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-08, 20:31   #1
Szikimiki
Raczkowanie
 
Avatar Szikimiki
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 85
GG do Szikimiki

Żelazko Braun testuje szikimiki


Żelazko ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu i radości dotarło do mnie w ostatni dzień ubiegłego roku. Już tego samego dnia było w użytku: trzeba było "przejechać" dwie męskie koszule. Sprawdziło się świetnie. Od początku roku używam go co drugi, trzeci dzień. Zmusza mnie do tego fakt, że w mojej czteroosobowej rodzinie jedynie ja nie udaję, że rzeczy się same wyprasują. Dodatkowo zajęcia dodaje moja mania na punkcie wykrochmalonej, wyprasowanej, prawie sztywnej pościeli.
Moje pierwsze wrażenia: żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP jest lżejsze i węższe od mojego starego żelazka. Wcześniej sądziłam, że żelazko by dobrze spełniało swoją rolę powinno być ciężkie. Testowany produkt wyprowadził mnie z błędu, dużo lepiej prasuje się takim lekkim żelazkiem. Prasowanie miejsc przy guzikach i zagięć przy rękawach koszuli przebiegło bardzo szybko i sprawnie(koszula nie zdążyła się pomiąć na nowo, co czasem mi się zdarza).
Wygodnym rozwiązaniem jest dołączona miarka, która ułatwia wlewanie wody(nie boję się, że zaraz zaleję całe żelazko).
Strumień pary jest optymalny, a opcja dodatkowego wyrzutu pary przydatna przy głębszych wgnieceniach. W systemie parowym irytuje mnie jedynie to, że wciśnięcie guzika pary powoduje jej wyłączenie, a nie odwrotnie- włączenie.
Któraś z Wizażanek wspominała, że kabel jest za krótki. Ja tego nie odczułam, ale to raczej kwestia umiejscowienia miejsca do prasowania i gniazdka.
Na razie nie stosowałam nakładki do delikatnych tkanin, ale wkrótce to się zmieni.
Szikimiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:15   #2
Bernula 2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Żelazko Braun testuje szikimiki

zazdroszczę Ci tego testowania żelazka, ja bardzo lubię prasować i też bym chciała uczestniczyć w takim teście.
Bernula 2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 18:43   #3
Szikimiki
Raczkowanie
 
Avatar Szikimiki
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 85
GG do Szikimiki
Dot.: Żelazko Braun testuje szikimiki

Ja chyba teraz też polubię
Ciąg dalszy testowania:
w sobotę na deskę do prasowania trafiły zasłonki, przy których sama myśl o prasowaniu boli. Nie wiem, co to za materiał, ale okropny w prasowaniu. Wcześniej zanim zabrałam się do prasowania właściwego musiałam najpierw zwilżyć je wodą. Teraz sprawę załatwił dodatkowy wyrzut pary i spryskiwacz.
Wykorzystałam również dodatkową nakładkę do tkanin delikatnych. Przy prasowaniu eleganckich spodni, które zawsze prasuję przez szmatkę, najpierw sprawdziłam, zgodnie z zaleceniem w instrukcji, na lewej stronie. Nic się nie uszkodziło, więc zaryzykowałam i na prawej stronie. Materiał pozostał w nienaruszonym stanie, no może poza tym, że był równiutko wyprasowany.
W poprzednim poście zapomniałam napisać, że nawet przy stosowaniu dodatkowego wyrzutu pary nie mam wrażenia, że wokół mnie robi się sauna (ilość pary jest optymalna).
Szikimiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:37   #4
agulena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Żelazko Braun testuje szikimiki

Z tym żelazkiem to chyba nawet ja polubiłabym prasowanie..... a przyznam, że to najgorsza z prac domowych dla mnie....
agulena jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-11 15:37:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.