Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-26, 22:05   #1051
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, akurat chce jechać do silesi więc moze złapie ten kolor co chcę
Mam nadzieję, że mi się nie przewidziało ale chyba nawet jedną pomadkę z tej serii miałam w rękach
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 22:36   #1052
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny, akurat chce jechać do silesi więc moze złapie ten kolor co chcę
To jestem w szoku. NYX miał się wycofać z Douglasa i generalnie nowości to chyba od ponad roku nie mieli żadnych
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 22:39   #1053
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
To jestem w szoku. NYX miał się wycofać z Douglasa i generalnie nowości to chyba od ponad roku nie mieli żadnych
wręcz przeciwnie, wszędzie w Douglasach nowe szafy NYXa się pojawiły
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-26, 23:26   #1054
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
20%
Dzięki. Będę polowala może na Święta cos dadzą.
Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
wręcz przeciwnie, wszędzie w Douglasach nowe szafy NYXa się pojawiły
Też byłam pewna że nyx wycofuje sie z douglasow. Myślałam że idą bardziej w stronę swoich salonów no i w końcu zrobli polską stronę internetową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 00:17   #1055
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie może zapach Ari ArianyGrande? Taka różowa wzorowana na bombkę flaszka z białym pomponem... bardzo przypomina mi jakis inny zapach (z przeszłości) i za chiny nie mogę sobie przypomnieć jaki. I teraz mnie to męczy
Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Popytaj na perfumowym, tam dziewczyny wszystko pamiętają
zapachowo jestem upośledzona ale już zajarzyłam; tak mi pięknie pachniał, że gotowa byłam już lecieć go kupić - pięknie kojarzył mi się z jakimś zapachem z przeszłości - tymczasem to kopia różowej flory garden Gucci - której mam jeszcze pół setki i używam wwiosną/latem... tak się kurcze znam na zapachach że nawet nie pamiętam jego nazwy

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
To jestem w szoku. NYX miał się wycofać z Douglasa i generalnie nowości to chyba od ponad roku nie mieli żadnych
ja myślałam, ze NYX się ww ogóle zwwija - zamknęli salon koło mnie już z rok temu, wyprzedając towar za grosze. Tymczasem niedawno wwidziałam, że otworzyli się w Złotych.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 11:57   #1056
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Ok, ale tez musze najpierw zużyc dwa otwarte kremy
Benjabelle (tudzież odpowiedniki z ali ) bardzo polecam. Jak ktoś używa codziennie kilku pędzli i codziennie je pierze to taki gadżet po pierwsze zajmuje mało miejsca, po drugie zapobiega dostawianiu sie wody do skuwki pędzla (więc pędzle się nie rozklejają, większość moich pędzli ma ok 4-5 lat i są w idealnym stanie )
Pewnie, nie spieszy się
Fajny patent, muszę się mu bliżej przyjrzeć.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość

Mam go i jest super Może nie do precyzyjnego konturowania, ale do opalania jest w sam raz
.
Mam nadzieję, że też będę zadowolona
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zapachowo jestem upośledzona ale już zajarzyłam; tak mi pięknie pachniał, że gotowa byłam już lecieć go kupić - pięknie kojarzył mi się z jakimś zapachem z przeszłości - tymczasem to kopia różowej flory garden Gucci - której mam jeszcze pół setki i używam wwiosną/latem... tak się kurcze znam na zapachach że nawet nie pamiętam jego nazwy
.
Mam tak samo
Nie znam się na nutach zapachowych, nie potrafię ich opisać, perfumy klasyfikuję wg podziału ładne/brzydkie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 12:19   #1057
Penny90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 276
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Przemyślałam sprawę i chciałabym kupić jakieś dobre maseczki do twarzy. Raczej nie potrzebuje peelingów/kwasów. Mam niebieskiego GG.
Polecicie jakieś hity?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275144

NOWY wątek wymiankowy - MAJ 2020
Penny90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 12:51   #1058
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja myślałam, ze NYX się ww ogóle zwwija - zamknęli salon koło mnie już z rok temu, wyprzedając towar za grosze. Tymczasem niedawno wwidziałam, że otworzyli się w Złotych.
Ja wiedziałam, że otwierają salony, ale dlatego myślałam, że z Douglasów się wynoszą. Dziwne to.

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
Przemyślałam sprawę i chciałabym kupić jakieś dobre maseczki do twarzy. Raczej nie potrzebuje peelingów/kwasów. Mam niebieskiego GG.
Polecicie jakieś hity?
Pisałam do Ciebie już 2x w wymiankowym

Zależy czego potrzebujesz. W cenie regularnej maseczki GG bym nie kupiła, bo nie jest tego warta. To promo w DOugu na 4 maseczki po 30g za 229 dalej jest stacjo, u mnie było w piątek chyba z pięć zestawów.

Ja osobiście bardzo lubię zieloną, zużyłam już pół opakowania i oczyszcza naprawdę fajnie.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 12:54   #1059
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

jeśli chodzi o maski, to przyznam, że żadnych glamglow nigdy nie testowałam. Po pobieżnej analizie składów uważam ich cenę za jakiś koszmarny dowcip, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że któraś z nich (złuszczająca, z zawartością kwasów) osadzona jest w środowisku zasadowym (glinka) więc no... naprawdę, błąd w sztuce
Z tego asortymentu sephorowo douglasowego mogę polecić czarną maskę Origins; dość dobrze oczyszcza. Oczywiście cudów się nie należy spodziewać, ale płytkie, drobne zanieczyszczenia zasysa. Nie działa tak agresywnie jak zwykłe glinki, nie podrażnia, nie przesusza. Więc do suchej lub normalnej i wrażliwej skóry się nada. W przypadku głębokich zanieczyszczeń to już tylko kwasy (dużo dobrego słyszałam o serum Bielendy i będę go niebawem testować).

Do cery tłustej, mocno zanieczyszczonej ze stanami zapalnymi dobry jest krem myjący na bazie glinki Alva Rhassoul ale powinni popracować nad jego konsystencją, żeby dało się go potrzymać na twarzy jak maskę... (niedostępny w S ani w D) - jak zresztą cała ta seria.... to z czystym sumieniem polecam.

Jeśłi zaś chodzi o maski nawilżające to moim hitem jest JMO z nagietkiem. Regularna cena zaporowa, ale stosowana zgodnie z zaleceniami prod. działa naprawdę nieźle (nakładana na lekko zwilżoną skórę).

to tyle jeśli chodzi o maski. Mam też phenome tą niby anty age ale ta to raczej ma działanie na psyche (nie lekceważmy jednak tego aspektu); w tym miejscu historyjka z życia - tydzień temu byłam na targach naturalsowych w wawie i przywlokłam stamtąd różne próbki, nie tylko naturalne. Gadałam potem przez telefon z koleżanką i mój mąż to słysza:, że dostałam krem z retinolem do testowania i że będe testować, ale drogi jest więc bez testów nie kupię, no ale jeśli będzie dobry to kupię, bla bla bla... i po czterech dniach (!!!) przy śniadaniu zauważył odmłodnienie na mojej twarzy, ani chybi związane ze stosowaniem cudownego kremu mamy z phenome peeling enzymatyczny i maskę z białej glinki oczyszczającą ale bez szału.

edit. wspomnę tylko, żeby nie stracić wiarygodności - bo chyba wszyscy wiedzą, że mam mega suchą i starą gębę, że wszelkie oczyszczające specyfiki testuję na młodych mordkach moich nastoletnich i więcej dzieci

edit II jeszcze a propos masek, jakoś nie bardzo mają one miejsce w mojej pielęgnacji. Te oczyszczające co ładuję dzieciakom to oczywiście tak doraźnie, kiedy im się pory pozatykają. U mnie ta nawilżająca idzie 1-2x w tygodniu zamiast kremu (gdyż żadnych kremów nie używam teraz) a do złuszczania stosuję regularnie toniki kwasowe.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2016-11-27 o 13:11
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 13:06   #1060
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ktos pytal o serum z D., ktorego uzywam (nie moge znalezc posta, zeby zacytowac). Serum to Norel z retinolem i witamina C.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Szczerze powiem, ze dziwia mnie zarzuty odnosnie bialego czy czarnego Glamglowa, ze nie dzialaja. Ja rozumiem, ze kazda skora jest inna bla bla bla, ale przy tych dwoch sklad jest dosc mocny i nie ma opcji, moim zdaniem, zeby zadnego efektu nie daly jesli wie sie jak stosowac. Warto tez miec adekwatne do rzeczywistosci oczekiwania, bo czytajac recenzje na KWC ludzie czekaja na gwiazdke z nieba.

Czarna doskonale zdziera naskorek (to maska-peeling enzymatyczny). Robi swoje bardzo dobrze. Nie jej zadaniem jest zmniejszenie porow czy pozbycie sie pryszczy. Biala ma w sobie kwasy; dziala dobrze po czarnej. Zweza pory - tylko i az. Jak ktos jest zapryszczony to cudu nie ma co oczekiwac. Tak samo jak ktos ma sucha skore - w czym niby ma pomoc?

Sama mam wszystkie maski oprocz zielonej. Najmniej przepadam za fioletowa (jestem jeszcze relatywnie mloda a efekt u mnie zerowy - w sumie nie wiem, co ja myslalam kupujac maske z zamiarem napiecia skory i "wyliftingowania"; wiadomo bylo, ze nie zadziala). Niebieska dla mnie za slaba. Reszta okej, ale najlepiej dzialaja w komplecie. Jak czarna komus za malo twarz wyzera to polecam dyniowa Petera Thomasa Rotha.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Sama zmienilam ostatnio calkowicie pielegnacje. Z sephorowych zostawilam tylko jeden krem. Pozbylam sie kilkunastu kremow zalegajacych w szufladach; zakupilam baterie nowych specyfikow i moja skora nigdy nie wygladala lepiej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-27, 14:39   #1061
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;67991206]Ktos pytal o serum z D., ktorego uzywam (nie moge znalezc posta, zeby zacytowac). Serum to Norel z retinolem i witamina C.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Szczerze powiem, ze dziwia mnie zarzuty odnosnie bialego czy czarnego Glamglowa, ze nie dzialaja. Ja rozumiem, ze kazda skora jest inna bla bla bla, ale przy tych dwoch sklad jest dosc mocny i nie ma opcji, moim zdaniem, zeby zadnego efektu nie daly jesli wie sie jak stosowac. Warto tez miec adekwatne do rzeczywistosci oczekiwania, bo czytajac recenzje na KWC ludzie czekaja na gwiazdke z nieba.

Czarna doskonale zdziera naskorek (to maska-peeling enzymatyczny). Robi swoje bardzo dobrze. Nie jej zadaniem jest zmniejszenie porow czy pozbycie sie pryszczy. Biala ma w sobie kwasy; dziala dobrze po czarnej. Zweza pory - tylko i az. Jak ktos jest zapryszczony to cudu nie ma co oczekiwac. Tak samo jak ktos ma sucha skore - w czym niby ma pomoc?

Sama mam wszystkie maski oprocz zielonej. Najmniej przepadam za fioletowa (jestem jeszcze relatywnie mloda a efekt u mnie zerowy - w sumie nie wiem, co ja myslalam kupujac maske z zamiarem napiecia skory i "wyliftingowania"; wiadomo bylo, ze nie zadziala). Niebieska dla mnie za slaba. Reszta okej, ale najlepiej dzialaja w komplecie. Jak czarna komus za malo twarz wyzera to polecam dyniowa Petera Thomasa Rotha.

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Sama zmienilam ostatnio calkowicie pielegnacje. Z sephorowych zostawilam tylko jeden krem. Pozbylam sie kilkunastu kremow zalegajacych w szufladach; zakupilam baterie nowych specyfikow i moja skora nigdy nie wygladala lepiej.[/QUOTE]

Potwierdzam, niebieska jak za tą cenę jest oczywiście nieporozumieniem, ale jak już się ma, to po zielonej i czarnej jest idealna, koi i nawilża, wywiązuje się z zadania.

Co do fioletowej, to też słyszałam, że jestem na nią za młoda, ale zuzylam próbkę na dwa razy i widziałam rozjasnienie buzi, pomogła mi po wakacjach, kiedy skóra po słońcu była w kiepskim stanie (oczywiście nie tylko ona, ale te dwa razy były pomocne).

Zestawy świąteczne są idealne do przetestowania ich.

Mi została tylko biała i pomarańczowa do testów.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 15:02   #1062
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja z GG najbardziej lubie czarną. Po niej wyglądam jakby mi wyrosła nowa skóra Efekt wow jest, Choc dopiero niedawno go zauważyłam. Mam jej spore zapasy

Po białej nie widzę specjalnych rezultatów, ale czasem sobie nałoże

Niebieska dobrze nawilża. W sumie lubie mieć pod ręką i od czasu do czasu uzywam z przyjemnoscią.

Do testów czeka u mnie jeszcze niebieski żel do mycia GG.

Innych kolorów masek nie mialam jeszcze.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 19:58   #1063
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Właśnie odebrałam z paczkomatu zamówienie z Sephory. Zamiast kredki Nudestix w kolorze Spirit dostałam kolor Gilt, zamiast próbki bazy Burberry - podkład Sisley, a jako próbke niespodziankę dla kobiet - próbke męskiego Jimmy Choo...
Co za nieogary w tym magazynie S. pracują . Kolejny raz zdarza mi się taka sytuacja z Sephorą
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-28, 20:40   #1064
szanel07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 41
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Akurat z próbkami to normalne bo jest tam napisane ze jeśli nie będzie takich jak wybraliśmy przyślą inne No ale jeśli kolor kosmetyku się nie zgadza to ewidentnie wymaga reklamacji cicho liczę na to ze dostanę to co zamówiłam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szanel07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 10:37   #1065
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

nie ma zadnego kodu do S obecnie? Cos bedzie, wiecie moze?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 16:18   #1066
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie ma zadnego kodu do S obecnie? Cos bedzie, wiecie moze?
Zalando16 - do końca grudnia rabatuje 0 20%
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 16:41   #1067
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zalando16 - do końca grudnia rabatuje 0 20%
nie działa
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 17:42   #1068
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zalando16 - do końca grudnia rabatuje 0 20%
a on przypadkiem nie wchodzi od 1 grudnia?
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 18:06   #1069
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam z paczkomatu zamówienie z Sephory. Zamiast kredki Nudestix w kolorze Spirit dostałam kolor Gilt, zamiast próbki bazy Burberry - podkład Sisley, a jako próbke niespodziankę dla kobiet - próbke męskiego Jimmy Choo...
Co za nieogary w tym magazynie S. pracują . Kolejny raz zdarza mi się taka sytuacja z Sephorą
Uprzejmie donoszę, ze S. ma bład na stronie polegający na loterii przy zakupie kredki Nudestix. Np. zeby otrzymac Spirit należy kliknąc kolor Gilt...
Nie wiem czy problem dot. innych produktów tej marki, ale cieni w kredce owszem.
Jedyne co im trzeba przyznac, ze starali sie wyjsc z twarza proponujac mi dosłanie prawidłowego koloru kredki bez opłaty za kuriera i bez zwracania tej pomylonej.
__________________
Wiosna 2021 - wątek wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1280876
smash jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-30, 18:31   #1070
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
nie działa
u mnie działa
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 18:35   #1071
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
u mnie działa
o, teraz i mi zaskoczyło a wcześniej pokazywało, że kod nieaktualny
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-30, 21:50   #1072
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

U mnie kod zadziałał, a zamawiałam parę dni temu.
Może to tylko problemy techniczne S.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, ze S. ma bład na stronie polegający na loterii przy zakupie kredki Nudestix. Np. zeby otrzymac Spirit należy kliknąc kolor Gilt...
Nie wiem czy problem dot. innych produktów tej marki, ale cieni w kredce owszem.
Jedyne co im trzeba przyznac, ze starali sie wyjsc z twarza proponujac mi dosłanie prawidłowego koloru kredki bez opłaty za kuriera i bez zwracania tej pomylonej.
Fajnie, żartownisie
Ostatnio widuję wiele błędów w różnych sklepach internetowych, np. pod zdjęciem czerwonej kiecki widnieje opis "szare spodnie w prążki" itp.
Chyba gorączka świątecznych zakupów już im przegrzewa system
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 18:05   #1073
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny ile mniej wiecej czeka sie na paczke z Sephory? Zamowilam 3 dni temu za pobraniem i nawet nie wyslali jej jeszcze
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-01, 22:05   #1074
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile mniej wiecej czeka sie na paczke z Sephory? Zamowilam 3 dni temu za pobraniem i nawet nie wyslali jej jeszcze
Kiedyś wysyłali nawet w ten sam dzień, a teraz... przed chwilą dostałam maila, że mi wysłali zamówienie z poniedziałku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 09:32   #1075
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dzieńdoberek
mam pytania, Wy wszystko wiecie

mój małżonek wylatuje do Emiratów; chcę, by mi kupił chanelowego lesBeiges na lotnisku, ale nie wiem, gdzie najkorzystniej będzie szukać - wydaje mi się że w Niemczech (Berlin lub Monachium), gdzie będzie się przesiadać do Emiratóww w kierunku "tam"? ale nie mam pewności... może drodze powrotnej lepiej? Podpowiedzcie proszę
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 10:04   #1076
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Kiedyś wysyłali nawet w ten sam dzień, a teraz... przed chwilą dostałam maila, że mi wysłali zamówienie z poniedziałku
U mnie dokładnie to samo W poniedziałek zamówione a maila wysłali wczoraj i dzisiaj do mnie doleci paczka
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 11:53   #1077
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak oceniacie lune po dłuższym czasie użytkowania. Pamietam, że parę z was kupowalo ją przynajmniej rok temu. Jestem już na 99% zdecydowana kliknąć, potrzebuję tylko tego ostatecznego bodźca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mam nadzieje, ze ostatecznie kliknelas, ja jestem w niej niezmiennie zakochana (uzywam prawie 2 lata, mini)

Cytat:
Napisane przez Penny90 Pokaż wiadomość
A ja sobie kupiłam pralkę i suszarkę XD
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 12:34   #1078
szanel07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 41
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ja zamawiałam paczkę w piątek wieczorem a była już w poniedziałek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szanel07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 13:39   #1079
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dziewczyny może któraś będzie mi w stanie pomóc? szukam chłodnego bronzera/pudru do konturowania może być w zestawie, myślałam nad trio ze smashboxa contour kit, kusi mnie również bronzer too Faced, Chocolate Solei.

Może podsuniecie mi jakiś dobry produkt do konturowania twarzy? byłabym wdzięczna!
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 13:47   #1080
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez CleoOo Pokaż wiadomość
dziewczyny może któraś będzie mi w stanie pomóc? szukam chłodnego bronzera/pudru do konturowania może być w zestawie, myślałam nad trio ze smashboxa contour kit, kusi mnie również bronzer too Faced, Chocolate Solei.

Może podsuniecie mi jakiś dobry produkt do konturowania twarzy? byłabym wdzięczna!
Używam tego trio ze smashboxa, w zapasie mam jeszcze ABH Contour Kit, smashboxa jak najbardziej polecam . W tej paletce są 2 odcienie bronzera, jeden chłodny drugi cieplejszy i rozświetlacz .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.