Sina skóra po laserze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 13:27   #1
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177

Sina skóra po laserze


Witam.Po zabiegu laserowym pozostała mi sina skóra.Poprostu.Rumień po laserze powinien zejść do góra 3 dni mi pozostał do dziś.Wygląda to tak:tam gdzie miałam robiony laser czyli (prawie cała twarz) oprócz czoła skóra jest różowa.Czy mi jest ciepło czy nie poprostu tak mi zostało po laserze.CZY DA SIE JAKOŚ ODWRÓCIĆ SKÓTKI ZLE PRZEPROWADZONEGO ZABIEGU? prosze o odpowiedzi,może ktoś sie spotkał z takim przypadkiem lub wie jak wyleczyć skóre po nieudanym zabiegu?
pozdrawiam
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 11:08   #2
Aggnes
Raczkowanie
 
Avatar Aggnes
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 33
Dot.: Sina skóra po laserze

Witam
Ja milam laser na cala twarz i niebylo zednego rumienia czy zasinienia, tylko czulam jak skora pracuje takie mrowienie. A jaki mialas impuls moze zamocny ?
Ja mialm przeprowadzony 7,2 a potem poprosilam o 7,5 i ten byl najmocniejsz.
Teraz skora jest bardziej wrazliwa wiec moze zastosuj jakies kremy lagadzace nawilzajace takie specjalne po zabiegu.Fajnie nawilza i lagodzi podraznienia.
http://isclinical-polska.pl/index.php?site=nawilzenie4
Pozdrawiam
Aggnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 11:57   #3
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Sina skóra po laserze

no lekarka dała za dużą moc i poparzyła mi twarz.Ale to było już pare lat temu a mi tak zostało do dziś!!! okropnie to wygląda.Jak patrze w lustro to płakać mi sie chce.Tak zniszczona skóra w takim wieku!!! nie wiem już co mam robić dermatolodzy mnie olewają a kosmetyczki same stwierdziły że to przez zle zrobiony zabieg....nie wiem gdzie mam szukać pomocy...
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 00:15   #4
flo55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 17
Dot.: Sina skóra po laserze

moge spytac (jak jeszcze odwiedzasz forum) czy cos sie poprawilo? i jakie byly poczatkowe "objawy" poparzenia
flo55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 17:27   #5
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Sina skóra po laserze

Hej początkowym objawem poparzenia był oczywiście ogromny rumień.Lekarka zapewniała mnie że po 2 dniach nie będzie śladu ale niestety miałam ten rumień przez cały czas.A jak przyjrzałam się skórze na nosie miałam na nim pełno malutkich naczynek a przed zabiegiem ich tam nie było.Cały czas miałam mocno zaczerwienioną twarz musiałam robić okłady z kefiru który się po prostu na tej skórze zważył i smarować się żelami na poparzenia, które nic nie pomagały poza chwilowym schłodzeniem.Z tym bardzo mocnym rumieniem zmagałam się 2 lata.W miarę jak skóra mi jaśniała ukazywały się odbarwienia skóry w kolorze brązowo sinym skóra stała się cienka pergaminowata taka dziwna była wrażliwa na każdą zmiane temperatury wiatr mróz słońce i tak jest do dziś.Najgorszy mam nos jest różowy prawie cały czas.Wydałam od tego czasu na leczenie kupę kasy a i tak nie mam takiej skóry jak kiedyś.Mam naprawdę mocno zniszczona cerę bardzo żałuję że wtedy zdecydowałam się na ten zabieg bo mam z nią ogromny problem do dziś i ogromny kompleks że sama tam poszłam a mogłam mieć normalną zdrową swoją skórę
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 14:24   #6
olayahoo
Raczkowanie
 
Avatar olayahoo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 112
Dot.: Sina skóra po laserze

hej sprobuj wybielic ta plame po oparzeniu,polecam ci zel neostrata 2% hq,ten co jest na kwc na 1 miejscu wsrod preparatow na przebarwienia,teraz jest problem z dostaniem go w polskich sklepach,ale jak ktos chce to znajdzie,jest w intenecie.Jestem pewna,ze masz po prostu przebarwienie po oparzeniu,ten zel ci pomoze,glowka do gory!Stosuj go codziennie
olayahoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.