Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Macie jakieś sprawdzone podkłady i pudry?
Pokłady? 17 80,95%
Pudry? 8 38,10%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-28, 16:54   #4591
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Na szczęście są tez podkłady które nie ciemnieją Niby zawsze można użyć pudru, aby troszkę cerę rozjaśnić, ale jakbym miała robić to codziennie to bym prędzej zmieniła podkład
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-29, 17:40   #4592
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 46
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Tak pisze o Maybelline. Wg mnie idą w żółty, sama mam dwa: Ivory i Sand i ja tam różowych tonów nie widzę. Mam skłonność do czerwonych policzków i SuperStay24 świetnie to maskuje.
Ja ostatnio sprawdzałam w Rossie i ten najjaśniejszy odcień jest różowy. Ivory jest żółty i ciemniejszy od np. Ivory z Rimmla. Może właśnie taki nieco ciemniejszy przydałby mi się na lato do opalonej skóry.
__________________
,,Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.''
Galatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-30, 10:19   #4593
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Mam pytanie z innej beczki, jaki puder rozświetlający polecacie? Stosowała któraś z Was może puder Freedom HD z Inglota? Polecacie? Z gory dzieki za odpowiedzi
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 00:35   #4594
Galatte
Raczkowanie
 
Avatar Galatte
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 46
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez alabio Pokaż wiadomość
NA mojej skórze SS24h jest jak stworzony dla mnie, al siostra uzyła i stwierdziła,że wolała Affinitone24 . Daltego trzeba próbować, próbki, próbki, próbki ;]
A gdzie dostać te próbki?
__________________
,,Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.''
Galatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 19:04   #4595
alabio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 56
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Tak pisze o Maybelline. Wg mnie idą w żółty, sama mam dwa: Ivory i Sand i ja tam różowych tonów nie widzę. Mam skłonność do czerwonych policzków i SuperStay24 świetnie to maskuje.
a po co ci takie rozgraniczenie w kolorach ?

Cytat:
Napisane przez Galatte Pokaż wiadomość
Ja ostatnio sprawdzałam w Rossie i ten najjaśniejszy odcień jest różowy. Ivory jest żółty i ciemniejszy od np. Ivory z Rimmla. Może właśnie taki nieco ciemniejszy przydałby mi się na lato do opalonej skóry.
tak tak, ja też tak robię, obstawiam,że jednak skóra złapie troche słońca i lekko ciemniejszy się przyda. Zima to co innego, wtedy samej najjaśniejsze wchodza w gre

Cytat:
Napisane przez Galatte Pokaż wiadomość
A gdzie dostać te próbki?
w drogerii. Panie ekspiedientki sie tym nie chwalą na prawo i lewo ale jeżeli poprosisz i próbkę koloru ,to ma obowiązek Ci ją dać,najlepiej do słoiczka plastikowego, malutkiego. Ja tak biore dwa kolory , i w domu na spokojnie wybieram lepszy, tak samo zrobiłam z superstay 24
alabio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 23:43   #4596
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Galatte Pokaż wiadomość
Może właśnie taki nieco ciemniejszy przydałby mi się na lato do opalonej skóry.
Ja po ostatnich upałach zdecydowanie już wyszłam z tych najjaśniejszych tonów
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 08:05   #4597
xnataliaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Pierre Rene czy Ingrid?

Hej dziewczyny mam pytanie - który podkład wg Was jest lepszy: Pierre Rene skin balance czy Ingrid Ideal face? Zastanawiam sie nad tymi 2 ale za nic nie moge sie zdecydować..

Jakby co mam cere normalną ze skłonnościami do przetłuszczania sie w strefie T. Mam malo wyprysków ale cos tam jednak jest. Z gory dziekuje za pomoc
xnataliaax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-04, 12:58   #4598
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Pierre Rene czy Ingrid?

Cytat:
Napisane przez xnataliaax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie - który podkład wg Was jest lepszy: Pierre Rene skin balance czy Ingrid Ideal face? Zastanawiam sie nad tymi 2 ale za nic nie moge sie zdecydować..

Jakby co mam cere normalną ze skłonnościami do przetłuszczania sie w strefie T. Mam malo wyprysków ale cos tam jednak jest. Z gory dziekuje za pomoc
Ja mam tłustą cerę z lekkim trądzikiem i polecam Ci kupno podkładu mineralnego, albo jakiegoś azjatyckiego BB. Bez względu co kupisz i tak będziesz lepiej wyglądać niż w podkładzie, chyba, że podkład chcesz na większe wyjścia to wtedy Pierre Rene będzie trwalszy.

Tylko zanim kupisz pełnowymiarowe opakowanie minerałów lub BB kremów to zamów wpierw próbki kilku wariantów kolorystycznych, formuł, marek i wybierz ten który sprawdzi się najlepiej. A próbki tego typu kosmetyków są wbrew pozorom bardzo wydajne
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:05   #4599
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Pierre Rene czy Ingrid?

Ingrid. Wygląda naturalniej, lepiej się trzyma, ma ładniejszy odcień /najjaśniejszy/.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:31   #4600
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Pierre Rene czy Ingrid?

Cytat:
Napisane przez xnataliaax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie - który podkład wg Was jest lepszy: Pierre Rene skin balance czy Ingrid Ideal face? Zastanawiam sie nad tymi 2 ale za nic nie moge sie zdecydować..

Jakby co mam cere normalną ze skłonnościami do przetłuszczania sie w strefie T. Mam malo wyprysków ale cos tam jednak jest. Z gory dziekuje za pomoc
Łączę z wątkiem zbiorczym o podkładach.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 20:36   #4601
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Tak pisze o Maybelline. Wg mnie idą w żółty, sama mam dwa: Ivory i Sand i ja tam różowych tonów nie widzę. to .
Powiedz mi, na który podkład lepiej się zdecydować? Z Rimmella kupowałam odcienie 200 i ten nastepny. Z natury jestem jasnej karnacji, ale teraz w lato ładnie się opalam i mam cerę oliwkową, nie zjaraną na maxaw solsrium tylko opaloną. Ten Sand nie jest typowo do ciemnej karnacji?
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 19:35   #4602
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

szukam czegoś podobnego do Rimmel Wake Me Up, najlepiej coś z górnej półki

szukam średniego krycia, lekkiego rozświetlenia, nieuwydatniania porów i suchych skórek; czegoś nie za ciężkiego

czy mógłby ktoś mi coś polecić?
obecnie używam Bourjois 123 i nie jestem zadowolona
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 07:43   #4603
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Czemu n[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;6154512 1]szukam czegoś podobnego do Rimmel Wake Me Up, najlepiej coś z górnej półki

szukam średniego krycia, lekkiego rozświetlenia, nieuwydatniania porów i suchych skórek; czegoś nie za ciężkiego

czy mógłby ktoś mi coś polecić?
obecnie używam Bourjois 123 i nie jestem zadowolona[/QUOTE]
Czemu nie jesteś zadowolona? A z Rimmela lasting finish?
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 12:38   #4604
beautyobsessionblog
Przyczajenie
 
Avatar beautyobsessionblog
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Do cer problematycznych polecałabym szczególnie podkłady mineralne. Bo nie zatykają porów i jednocześnie właśnie wyciszają cerę trądzikową. Doskonale sprawdzają się tez podkłady firmy Guerlain. Są one jednak niestety drogie.. Dla skór dojrzałych, chcących ukryć zmarszczki polecam podkłady rozświetlające o bogatszej konsystencji. Dzięki odbiciu światła nie widać niedoskonałości.
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-10 o 16:05 Powód: Reklama.
beautyobsessionblog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 13:23   #4605
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez beautyobsessionblog Pokaż wiadomość
Do cer problematycznych polecałabym szczególnie podkłady mineralne. Bo nie zatykają porów i jednocześnie właśnie wyciszają cerę trądzikową. Doskonale sprawdzają się tez podkłady firmy Guerlain. Są one jednak niestety drogie.. Dla skór dojrzałych, chcących ukryć zmarszczki polecam podkłady rozświetlające o bogatszej konsystencji. Dzięki odbiciu światła nie widać niedoskonałości.
xxx
A to nie jest tak, że niedoskonałości to są nierówności cery i podkłady rozświetlające je jeszcze bardziej podkreślają?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-10 o 16:05 Powód: Reklama w cytacie.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 11:56   #4606
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

To jeszcze ja z zapytaniem. Miała któraś z Was może ten Dream Velvet z Maybelline? Szukam jakiegoś lekkiego podkładu na lato, żeby matował, ale też i nie wysuszał. Chętnie poznam opinie, bo już sama nie wiem co kupić, żeby mi się nie podkreślały drobne zmarszczki. Starość nie radość.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 19:23   #4607
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez KentuckyG Pokaż wiadomość
To jeszcze ja z zapytaniem. Miała któraś z Was może ten Dream Velvet z Maybelline? Szukam jakiegoś lekkiego podkładu na lato, żeby matował, ale też i nie wysuszał. Chętnie poznam opinie, bo już sama nie wiem co kupić, żeby mi się nie podkreślały drobne zmarszczki. Starość nie radość.
Dziwny jest. Taki trochę żelowo-silikonowo-musowaty. Ładnie kryje, co mnie dziwi, na twarzy tworzy powłoczkę. Na mojej mieszanej skórze daje efekt miękkiego matu. Nie wysusza. Pod koniec dnia lekko ciastkuje, ale to 12 godzinach. Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:22   #4608
sylvievie
Przyczajenie
 
Avatar sylvievie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny, a ja szukam czegoś co poradzi sobie z moją skórą twarzy - trochę tłustą a zarazem łuszczącą się w strefie T (szczególnie nos..bardzo widoczne suche skórki ), w pozostałej części suchą, bladą i z czerwonymi przebarwieniami na policzku. Próbowałam już wielu podkładów, szukam czegoś w miarę lekkiego - nawet kosztem gorszego krycia, na przebarwienia i tak nakładam korektor.
Ktoś,coś? Jakiś mineralny, dermatologiczny? Będę wdzięczna za pomoc
sylvievie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 11:20   #4609
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez sylvievie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja szukam czegoś co poradzi sobie z moją skórą twarzy - trochę tłustą a zarazem łuszczącą się w strefie T (szczególnie nos..bardzo widoczne suche skórki ), w pozostałej części suchą, bladą i z czerwonymi przebarwieniami na policzku. Próbowałam już wielu podkładów, szukam czegoś w miarę lekkiego - nawet kosztem gorszego krycia, na przebarwienia i tak nakładam korektor.
Ktoś,coś? Jakiś mineralny, dermatologiczny? Będę wdzięczna za pomoc
Może zamiast podkładu postaw na pielęgnację. Możliwe, że masz suchą skórę, albo odwodnioną i stąd te skórki. Ja mam całą twarz tłustą i kiedy używam za dużo kosmetyków z alkoholem, albo innego rodzaju matujących to potem mam suche skórki. Robię wtedy peeling, maseczkę nawilżającą, na noc i na dzień krem nawilżający i wszystko wraca do normy i każdy podkład już dobrze na mnie wygląda.

Sekret podkładu często bardziej leży w naszej codziennej pielęgnacji. Bo można mieć trądzik czy jakieś nierówności cery, ale suche skórki są na tyle specyficzne że nic na nich dobrze wyglądać nie będzie.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 22:43   #4610
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Może zamiast podkładu postaw na pielęgnację. Możliwe, że masz suchą skórę, albo odwodnioną i stąd te skórki. Ja mam całą twarz tłustą i kiedy używam za dużo kosmetyków z alkoholem, albo innego rodzaju matujących to potem mam suche skórki. Robię wtedy peeling, maseczkę nawilżającą, na noc i na dzień krem nawilżający i wszystko wraca do normy i każdy podkład już dobrze na mnie wygląda.

Sekret podkładu często bardziej leży w naszej codziennej pielęgnacji. Bo można mieć trądzik czy jakieś nierówności cery, ale suche skórki są na tyle specyficzne że nic na nich dobrze wyglądać nie będzie.
Zgadzam się. Tutaj leży pielęgnacja. Suche skórki? Skóra woła: piiiić! Musisz ją w pierwszej kolejności nawilżyć, lekko natłuścić i złuszczyć. A później zawalczyć z przebarwieniem. Jeśli jest coś nie tak ze skórą, to nawet najdroższy podkład będzie brzydko wyglądał.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 01:06   #4611
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny jesli mialysyscie wybrac jeden podklad to ktory Waszym zdaniem najbardziej upieksza skore ? bo wiadomo ze wiele podkladow wcale wbrew pozorom to nie upieksza skory
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 01:11   #4612
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli mialysyscie wybrac jeden podklad to ktory Waszym zdaniem najbardziej upieksza skore ? bo wiadomo ze wiele podkladow wcale wbrew pozorom to nie upieksza skory
U mnie to Chanel vitalumiere

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 14:33   #4613
adirana
adirana
 
Avatar adirana
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Witam wszystkich. Czy mogłybyście polecić mi jakiś dobry podkład? Ja stosuje Revlon i to jest jeden z lepszych jaki miałam do tej pory. Zastanawiałam się teraz nad zakupem Estee lauder ale jest dość drogi. czy ktoraś z was go uzywała i może cos powiedzieć na jego temat?
__________________
Z zawodu jestem księgowa Ruda Śląska a w wolnych chwilach oddaję się swojej pasji wizażu.
adirana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-21, 05:40   #4614
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Dziewczyny czy ktoras ma porownanie miedzy podkladem HD


firmy INGLOT HD a podkladem Make UP FOR EVER HD ?
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-22, 22:12   #4615
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras ma porownanie miedzy podkladem HD


firmy INGLOT HD a podkladem Make UP FOR EVER HD ?
Inglot jest bardziej ciężki, mocniej kryjący, trzeba uważać by nie zrobić maski. Nie lubi suchej, odwodnionej skóry. U mnie (podkreślam - u mnie) zachowuje się identycznie jak Estee Lauder Double Wear Light.
HD MUFE mniej kryje, ale krycie to można budować; na mojej twarzy był też mniej trwały; miał tendencję do warzenia się, złażenia ze skóry itd. Ale bywały dni, kiedy wyglądał fenomenalnie. Nie wiem, z czego wynika jego nieprzewidywalne zachowanie, niemniej denerwował mnie tym, że nigdy nie wiedziałam jak się zachowa w ciągu dnia.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 11:03   #4616
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Inglot jest bardziej ciężki, mocniej kryjący, trzeba uważać by nie zrobić maski. Nie lubi suchej, odwodnionej skóry. U mnie (podkreślam - u mnie) zachowuje się identycznie jak Estee Lauder Double Wear Light.
HD MUFE mniej kryje, ale krycie to można budować; na mojej twarzy był też mniej trwały; miał tendencję do warzenia się, złażenia ze skóry itd. Ale bywały dni, kiedy wyglądał fenomenalnie. Nie wiem, z czego wynika jego nieprzewidywalne zachowanie, niemniej denerwował mnie tym, że nigdy nie wiedziałam jak się zachowa w ciągu dnia.
czyli INGLOT HD będzie bardziej krył niż Revlon CS?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:54   #4617
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez adirana Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Czy mogłybyście polecić mi jakiś dobry podkład? Ja stosuje Revlon i to jest jeden z lepszych jaki miałam do tej pory. Zastanawiałam się teraz nad zakupem Estee lauder ale jest dość drogi. czy ktoraś z was go uzywała i może cos powiedzieć na jego temat?
Zależy jaka masz skórę.
U mnie EL dw się nie sprawdził. Bardzo mocno zmienia kolor (nawet jeśli na początku jest dopasowany to potem wygląda słabo,robi się albo za żółty albo za szary- nie czaje o co chodzi). Bardzo podkreślał mi suchsze miejsca na twarzy,a w tłustszych się nie trzymał. Przed zaschnięciem potrafił mi się zwarzyć. Do tego często przebijały przez niego zaczerwienienia moich policzków. Wolałam o wiele bardziej revlon CS do skóry suchej.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 01:09   #4618
Perlowe Wlosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Inglot jest bardziej ciężki, mocniej kryjący, trzeba uważać by nie zrobić maski. Nie lubi suchej, odwodnionej skóry. U mnie (podkreślam - u mnie) zachowuje się identycznie jak Estee Lauder Double Wear Light.
HD MUFE mniej kryje, ale krycie to można budować; na mojej twarzy był też mniej trwały; miał tendencję do warzenia się, złażenia ze skóry itd. Ale bywały dni, kiedy wyglądał fenomenalnie. Nie wiem, z czego wynika jego nieprzewidywalne zachowanie, niemniej denerwował mnie tym, że nigdy nie wiedziałam jak się zachowa w ciągu dnia.
Powiem Ci ze mam podobne odczucia co do MUFE HD,
Inglota nie mialam,co do MUFE to czasami mialam wrazenie ze w niektorych dniach nawet jego kolor jakos inaczej wygladal.. czasami za jasno,sama juz nie wiem o co chodzi,a obecna nowa wersja absolutnie nie nadaje sie do tlustej skory skora bardzo szybko sie swieci,czasami wrecz MEGA SWIECI,i starsznie lepki Jakis jest,TLUSTY POLYSK...
jakby sie nie wchlanial prawie w ogole


Moj kolor ktory byl dla mnie idealem 115-czyli jasny swiezy roz+jasny czysty bez,wycofali go
i same zoltki obecnie w Spehorze widze,
a jak rozowy to nie Taki swiezy rozowy,tylko jakby czerwien+roz-to mnie postarza,tak jak te zoltki,badz pomarancze...
Moja skora jest neutralna,a nie zoltawa...
A jaki podklad obecnie uzywasz ?
Ja mysle o BOBBI BROWN Long wear... mam maluska probke odcienia "porcelain" ale gdzies czytalam ze on w ogole nie kryje,jest lepki,jakby tlustawy i gdzie z takim czyms do cery tlustej...
Gdy wyszlam ze sklepu z probka posmarowalm sobie ten odcien "porcelain" na rece i patrzylam w sloncu jak wyglada i na jasniutkiej skorze troche podchodzi pod lososiowy,ale nie pomarancz.
Mam 200zl przeznaczone na podklad,ale nie wiem co kupic tyle juz probowalam,prawie nic mi nie pasuje,ostatnio to sie aaz zszokowalam w Sephorze babeczka polecila mi "do cery tlustej" podklad DIOR "STAR" nr 10,dala mi probke ,nalozylam tydzien temu okropnosc,przeciez ten podklad wrecz oszpeca... tlusta maz,a skora mi sie wrecz pod nim dusila,w ogole nie wygladzal,na drugi dzien mega wielkie przetluszczanie mialam po nocy...
Co probuje podklad to zbyt Jakis lepki,tlustawy.,a jak przypudruje to ciasto sie robi,zwazy.. ale takiego dajacego plaski sztuszny matt jak u manekina typu Estee lauder to tez nie chce.I oczywiscie musi miec odcien neutralny jasny,nie zoltkowaty.


MACA produktow to unikam jak ognia,co kupilam to mnie podraznialo:cienie,kredki ... balabym sie ich podkladu,pewnie by pozapychal,podraznial...


Czytam recezje,opinie zagraniczne
i bardzo polecany jest podklad


-Shiseido (japonska marka)Sun Protection Liquid Foundation 30 spf(czysty jasny bez bez zoltka,bez pomaranczy)-bardzoo trwaly,nie wchodzi w zmarszczki ,nie podkresla porow,dobrze kryje
i nie daje POLYSKU TLUSTOSCI na skorze-->co okropnie wyglada na mieszanej skorze,ani nie daje plaskiego matu.Kosztuje nie tak duzo okolo 120zl.Nawet moja ulubiona,najbardziej rzetelna youtubowiczka" niessiax83" go poleca.

"Kolejną zaletą jest jego krycie! Tak, dobrze przeczytałyście Pomimo tego, że jest lekki jak piórko, po jednej cieniutkiej warstwie potrafi idealnie wyrównać koloryt cery kryjąc lekkie zaczerwienienia i drobne podrażnienia, a po dwóch cienkich warstwach daje efekt niemalże porcelanowej cery. Podkład ten w żadnym stopniu nie podkreśla moich rozszerzonych porów, które posiadam w okolicach nosa, a także nie roluje się podczas nakładania i nie tworzy smug. Jest bardzo wydajny i w ciągu dnia nie ściera się. Posiada również bardzo rzadko spotykany w podkładach wysoki filtr przeciwsłoneczny spf 30.Kolejnym elementem wartym podkreślenia jest efekt, jaki otrzymujemy. W tym przypadku wykończenie jest matowe, ale zdecydowanie bardziej zbliżone do satyny niż płaskiego matu, którego się wystrzegam. Na mojej suchej skórze utrzymuje się on caluteńki dzień aż do wieczornego demakijażu. Pod tym względem jest to najbardziej trwały podkład, jakiego kiedykolwiek używałam!bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, jest niesamowicie lekki i po umalowaniu się nim ani trochę go na sobie nie odczuwam. Zapewnia on duży komfort podczas noszenia i nie obciąża skóry. Oprócz tego bardzo przyjemnie pachnie."

-Givenchy Photo'Perfexion,


-Dior NUDE,
__________________
NIC nie oszpeca czlowieka bardziej niz BRZYDKI CHARAKTER.


KSIEZNICZKA to KOBIETA ktora zaznala co to CIERPIENIE,odrzucenie,bol ,glod.
WIECZNIE samotna przez zycie i ta jej TAJEMNICA w oczach przezytego zycia.
I ONA wciaz zyje...
-----------------------------------------------------------

Edytowane przez Perlowe Wlosy
Czas edycji: 2016-06-24 o 04:23
Perlowe Wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:59   #4619
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Zależy jaka masz skórę.
U mnie EL dw się nie sprawdził. Bardzo mocno zmienia kolor (nawet jeśli na początku jest dopasowany to potem wygląda słabo,robi się albo za żółty albo za szary- nie czaje o co chodzi). Bardzo podkreślał mi suchsze miejsca na twarzy,a w tłustszych się nie trzymał. Przed zaschnięciem potrafił mi się zwarzyć. Do tego często przebijały przez niego zaczerwienienia moich policzków. Wolałam o wiele bardziej revlon CS do skóry suchej.
Ja też mam ten problem ale CS muszę mieszać z dermacolem by był bardziej kryjący i wtedy jest ok. A czy masz coś do polecenia jeszcze poza CS?
Bo mój problem to też czerwone policzki (i jeszcze nos)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 09:13   #4620
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez Perlowe Wlosy Pokaż wiadomość
Powiem Ci ze mam podobne odczucia co do MUFE HD,
Inglota nie mialam,co do MUFE to czasami mialam wrazenie ze w niektorych dniach nawet jego kolor jakos inaczej wygladal.. czasami za jasno,sama juz nie wiem o co chodzi,a obecna nowa wersja absolutnie nie nadaje sie do tlustej skory skora bardzo szybko sie swieci,czasami wrecz MEGA SWIECI,i starsznie lepki Jakis jest,TLUSTY POLYSK...
jakby sie nie wchlanial prawie w ogole


Moj kolor ktory byl dla mnie idealem 115-czyli jasny swiezy roz+jasny czysty bez,wycofali go
i same zoltki obecnie w Spehorze widze,
a jak rozowy to nie Taki swiezy rozowy,tylko jakby czerwien+roz-to mnie postarza,tak jak te zoltki,badz pomarancze...

MACA produktow to unikam jak ognia,co kupilam to mnie podraznialo:cienie,kredki ... balabym sie ich podkladu,pewnie by pozapychal,podraznial...


Czytam recezje,opinie zagraniczne
i bardzo polecany jest podklad

-Dior NUDE,
Ultra HD niestety jest tylko dla mieszanej skóry, z tłustej potrafi spłynąć.
Ale jasne kolory mufe można kupić na stronie sklep.Mokotowska58.pl (jakoś tak to szło)
Mac nie polecam,bo nie znajdziesz dla siebie odcienia. Miałam nc15 z pro longwear i tak się przyciemnił na twarzy, że był jak coś koło nc25-30, a ja bladziocha naturalna jestem, do tego w odcieniu biszkotowym. (Żółte wyglądają jakbym była chora, w różowych wyglądam jak swinka)
A Dior nude nie kryje. Miałam próbkę i musiałam mieszać z bardziej kryjącym podkładem by wyglądał dobrze. On też jest rozswietlający.
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem ale CS muszę mieszać z dermacolem by był bardziej kryjący i wtedy jest ok. A czy masz coś do polecenia jeszcze poza CS?
Bo mój problem to też czerwone policzki (i jeszcze nos)
Jedyne co to zielona baza, ale jakaś lepsza niż te rosmanowskie (mi te rosmanowskie się strasznie rolują). A używam teraz makeup atelier paris waterproof lub kremu bb skin79. Te kremy bb są super kryjące A jak chce zrobić sobie pełny makijaż to teraz tylko i wyłącznie MAP, ale odcienie NB są dla mnie za żółte. Teraz będę zamawiać B, żeby sprawdzić ich kolor.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2016-06-24 o 09:15
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-23 20:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.