Żelazko Braun testuje sabbatha :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!

Notka

Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP! 24 Wizażanki testują innowacyjne żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP. Poznaj ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-01-11, 13:25   #1
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078

Żelazko Braun testuje sabbatha :)


Witam w moim wątku

Na wstępie muszę się przyznać do tego, że prasować nienawidzę. Mogę myć naczynia, myć okna, odkurzać ale prasowanie to moja zmora. W szczególności prasowanie koszul czy eleganckich bluzek A największą zmorą jest wieczne zastanawianie się, czy jedna kropka na ubraniu oznacza, że na pewno mogę przejechać je żelazkiem, bo parę razy zdarzyły się przytopione ubrania mimo informacji na nich, że prasować na najniższej temperaturze je wolno Moje poprzednie żelazko nie było złe, służy mi dobrze od 7 lat ale niestety do prasowania ubrań wyjątkowo delikatnych i sztucznych się nie nadaje

Ale nie z żelazkiem Braun takie numery! Wyposażone jest w drugą stopę, nakładaną na podstawową w taki sposób, że nagrzewa się mniej i prasujemy głównie za pomocą pary - i to działa! Każdą bluzka czy żakiet których prasować nie mogłam inaczej niż przez szmatkę (a to okropnie niewygodne i pracochłonne!) mogę wyprasować samym żelazkiem.

Żelazko jest stosunkowo lekkie i odrobinę mniejsze niż inne zelazka z którymi miałam styczność, przez co łatwiej jest prasować zakładki i zaszewki w ubraniach.

Ustawienie pary jest wielostopniowe i para na maksymalnym ustawieniu jest mocna, dzięki czemu szybciej można wyprasować gruba bawełnę. Dodatkowo żelazko ma manualny wyrzut pary, który jest naprawdę bardzo mocny, w poprzednim żelazku produkcja pary była zdecydowanie mniejsza. Oczywiście możliwe jest równiesz skropienie tkaniny wodą, żelazko pryska bardzo subtelnie, dosłownie zrasza tkaninę (poprzednie czasami wypluwało za duże krople).

A jeżeli chodzi o wygląd - żelazko jest po prostu bardzo ładne. Uchwyt pokryty jest powłoką typu soft-touch, która jest bardzo przyjemna w dotyki i dłoń się nie ślizga. Przyciski do zraszania wodą i manualnego wyrzutu pary pokryte są gumą, dzięki czemu nie będzie się w przyciskać zbierać brud - bardzo podoba mi się takie rozwiązanie. Pokrętło temperatury opisane jest tylko kropkami (w poprzednim miałam opis jakie tkaniny prasować na danych ustawieniu już na pokrętle) - początkowo byłam lekko zawiedziona ale znalazłam opis ustawień temperatury na podstawie żelazka Ja niestety jestem jedną z tych nieperfekcyjnych pań domu i żelazko oraz pralka muszą mieć opisane na jakim programie co mam prać czy prasować Kabel możemy zablokować w dwóch pozycjach - świetna sprawa, jako leworęczna osoba doceniam takie drobiazgi, ułatwiają pracę lewa ręką

Wszystkie cechy sprawiają, że to żelazko godne polecenia. Najważniejsza w tym żelazku jest dodatkowa stopa, już nie muszę się zastanawiać jak doprowadzić do ładu syntetyczne ubrania, to dla mnie zdecydowanie największy plus tego sprzętu.

Jeżeli będe miała jakieś nowe spostrzeżenia, na pewno dopiszę je w tym wątku.

Firmie Braun i portalowi Wizaz.pl dziękuję za możliwość przetestowania sprzętu
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2014-01-11 o 13:58
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-05, 22:27   #2
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Żelazko Braun testuje sabbatha :)

Po miesiącu uwielbiam to żelazko. Moje nieprasowalne żakiety tym bardziej - rach ciach i bez kombinowania ze szmatkami mogę je szybko przeprasować i w pracy wyglądać jak człowiek
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Testujemy żelazko parowe TexStyle 5 TS 535TP!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 22:27:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.