Essence cz. III - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-06, 17:32   #3511
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
.. Mi najlepiej wychodziły na wibo, np. na rimmelu już nie chciały...
na wibo- tym takim z czarna dluga zakretka? taka dziwna? a jaki kolor?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam biały lakier do końcówek - nadaje się do stempelków: jest gęsty i dobrze kryje. Ma cieniutką końcówke, dzięki czemu można wzorek w razie czego poprawić i wypęłnić gdzie see niedokładnie odbije.
Wczesniej kupiłam biały Miss Selene, ale jest rzadszy i mniej biały niż Essence, za to czarny MS spisuje się super

Elianko: ze szablonu nie musi byc usunięty cały nadmiar - nawet jesli na stempelku odbije się wiecej niż wzór to mozna łatwo usunąć choćby palcem
dziekuje. to juz wiem co kupie przy nastepnej wizycie
a co do usuwania ze stempelka nadmiaru lakieru w niechcianych miejscach- polecam nasaczony w zmywaczu patyczek do czyszczenia uszu

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
...
- nowością były jeszcze lakiery do paznokci, ale po 2 nieudanych próbach z lakierami Essence, obiecałam sobie, że już nigdy się na nie nie skuszę, choćby nie wiem, jaki kolor był ...
a ktore probowalas? multi sa dobre- wczoraj zmylam brazowy, ktory trzymal sie bez zarzutu na moich paznokciach od piatku.. co jest jednym z rekordow.. tak samo dlugo trzymal sie lakier z essence z limitowanki urban jungle. nie wszystkei lakiery sa zle
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:35   #3512
Sarna-b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 114
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że były (prawdę mówiąc tyle tego było, że nie zdążyłam wszystkiego obejrzeć). Druga szafa nie była w pełni uzupełniona. Panie w Naturze mówiły, że jeszcze dokładają produkty.
Cudne wieści W takim razie robię jutro nalot na Magnolię a później pochwalę się co i jak
Sarna-b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:41   #3513
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
na wibo- tym takim z czarna dluga zakretka? taka dziwna? a jaki kolor?

dziekuje. to juz wiem co kupie przy nastepnej wizycie
a co do usuwania ze stempelka nadmiaru lakieru w niechcianych miejscach- polecam nasaczony w zmywaczu patyczek do czyszczenia uszu

a ktore probowalas? multi sa dobre- wczoraj zmylam brazowy, ktory trzymal sie bez zarzutu na moich paznokciach od piatku.. co jest jednym z rekordow.. tak samo dlugo trzymal sie lakier z essence z limitowanki urban jungle. nie wszystkei lakiery sa zle
Próbowałam lakier z limitowanki Creamylicious i on po prostu nie nadawał się do użytku. Ja rozumiem, ze tani, ale musiałam go od razu wyrzucić do kosza, a nigdy tego nie robię, bo nie cierpię marnotrawstwa.
Drugi był lakier z Color&go i ten był już lepszy. Ale też ciągnął się, jak guma i po jakiś 2 miesiącach zrobiła się z niego papka:/.
Może spróbuję kiedyś ten z Multi, widziałam nawet obłędny kolor - nie jestem dobra w opisywaniu kolorów, ale to była chyba fuksja.


Jeżeli ktoś waha się z kolorem podkładu z pomką, to tutaj jest zdjęcie, które wiernie oddaje kolor nr 10: http://essenceadicta.blogspot.com/20...g-make-up.html

Jest jeszcze zdjęcie składu, czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć w tej kwestii?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-11-06 o 17:42 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:42   #3514
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Essence cz. III

Kupiłam dziś fioletową LL, róż Best Friends bo mój już ledwo zipie i puder mineralny 04
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:47   #3515
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

w Naturze w CH Familia jest wolne miejsce na szafę, ale pani twierdziła, że to miejsce na My Secret. Z resztek można było kupić AOHy i 1 kolor mineralnego. Poza tym to raczej prawie same lakiery z limtowanek.

Biadoliłam przed szafą, chcąc kupić coś nowego, ale jakoś tak... drogo mi się wydało po tych podwyżkach No i tych nowości też jakoś dużo nie było.
Kupiłam tylko mozaikę (tą, jak z Pure Beauty), bo od kilku miesięcy za mną chodziła.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

lemka, macałam dziś podkład z pompką (oba najjaśniejsze kolory), ten drugi z kolei jest bardziej beżowy, ale jakoś oba nie przypadły mi do gustu.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:52   #3516
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Próbowałam lakier z limitowanki Creamylicious i on po prostu nie nadawał się do użytku. Ja rozumiem, ze tani, ale musiałam go od razu wyrzucić do kosza, a nigdy tego nie robię, bo nie cierpię marnotrawstwa.
Drugi był lakier z Color&go i ten był już lepszy. Ale też ciągnął się, jak guma i po jakiś 2 miesiącach zrobiła się z niego papka:/.
Może spróbuję kiedyś ten z Multi, widziałam nawet obłędny kolor - nie jestem dobra w opisywaniu kolorów, ale to była chyba fuksja.


Jeżeli ktoś waha się z kolorem podkładu z pomką, to tutaj jest zdjęcie, które wiernie oddaje kolor nr 10: http://essenceadicta.blogspot.com/20...g-make-up.html

Jest jeszcze zdjęcie składu, czy któraś z Was mogłaby się wypowiedzieć w tej kwestii?
akurat z C lakiery byly slabe, chociaz sama mam dwa.. w sumie oprocz tego,z e sa abrdzo miekie to nadaja sie do malowania.. ja za to color&go mialam kiepski:/
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:52   #3517
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
w Naturze w CH Familia jest wolne miejsce na szafę, ale pani twierdziła, że to miejsce na My Secret. Z resztek można było kupić AOHy i 1 kolor mineralnego. Poza tym to raczej prawie same lakiery z limtowanek.

Biadoliłam przed szafą, chcąc kupić coś nowego, ale jakoś tak... drogo mi się wydało po tych podwyżkach No i tych nowości też jakoś dużo nie było.
Kupiłam tylko mozaikę (tą, jak z Pure Beauty), bo od kilku miesięcy za mną chodziła.

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

lemka, macałam dziś podkład z pompką (oba najjaśniejsze kolory), ten drugi z kolei jest bardziej beżowy, ale jakoś oba nie przypadły mi do gustu.
A który kolor mozajki kupiłaś? Mogłabyś zademonstrować na twarzy? Bo ja macałam tylko na testerze.

Okazuje się, że w ogóle są 4 mozajki, bo 2 są w starej szafie, ale jeszcze 2 powinny być w nowej z serii sun club. U mnie jeszcze ich nie było.

Tutaj zdjęcie mozajki z Sun Club: http://1.bp.blogspot.com/_J1HDkJQoiY...h/43453645.JPG

A tutaj dla zainteresowanych cienie w tubce: http://4.bp.blogspot.com/_J1HDkJQoiY...3678637837.jpg

dopisek:

Zdjęcia paletek z Sun club: http://essenceadicta.blogspot.com/20...g-essence.html
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-11-06 o 17:55 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 18:01   #3518
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. III

Dziewczyny, jak sie tylko dowiedzialam ze jest fioletowa LL to pomyslalam, ze ktos spelnil moje marzenie, kocham brazowa (let's dance) i marzylam o fiolecie, no i dzis polecialam, kupilam az dwie... wlasnie sie umalowalam i jak na pierwszy raz lipa jest dla mnie za ciemna, i zbyt malo blyszczaca, zupelnie matowa i taki ciemny kolor mi wyszedl jakis granatowy, nie podoba mi sie efekt. Kupilam tez ten tusz hypno-glos i tez lipa, pociagnelam kilkanascie razy rzesy a go wcale nie widac, daje efekt bardzo naturalny, dla mnie az za bardzo.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:03   #3519
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

kupiłam tą mozaikę jaśniejszą, czyli odcień ADORABLE, identyczną, jak była w limitowance Pure Beauty czyli taki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-prasowany.htm
zdjęcia nie dam, bo nie mam jak zrobić poszukaj w poprzedniej częsci wątku, tam, gdzie była prezentowana limitowanka Pure Beauty.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:07   #3520
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Dziewczyna822 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak sie tylko dowiedzialam ze jest fioletowa LL to pomyslalam, ze ktos spelnil moje marzenie, kocham brazowa (let's dance) i marzylam o fiolecie, no i dzis polecialam, kupilam az dwie... wlasnie sie umalowalam i jak na pierwszy raz lipa jest dla mnie za ciemna, i zbyt malo blyszczaca, zupelnie matowa i taki ciemny kolor mi wyszedl jakis granatowy, nie podoba mi sie efekt. Kupilam tez ten tusz hypno-glos i tez lipa, pociagnelam kilkanascie razy rzesy a go wcale nie widac, daje efekt bardzo naturalny, dla mnie az za bardzo.
Jeżeli kredka Ci nie odpowiada możesz wystawić ją na wymianie, z pewnością ktoś się nią zainteresuje. Jeżeli szukasz fioletu, ale jaśniejszego, to polecam kredkę wykręcaną Miss Sporty: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-automacie.htm. Oceny w KWC mieszane, dlatego każdy sam musi spróbować. Acha, jeszcze jedna z Wizażanek uświadomiła mi, że Gosh ma też kolor fioletowy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:25   #3521
Dziewczyna822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jeżeli kredka Ci nie odpowiada możesz wystawić ją na wymianie, z pewnością ktoś się nią zainteresuje. Jeżeli szukasz fioletu, ale jaśniejszego, to polecam kredkę wykręcaną Miss Sporty: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-automacie.htm. Oceny w KWC mieszane, dlatego każdy sam musi spróbować. Acha, jeszcze jedna z Wizażanek uświadomiła mi, że Gosh ma też kolor fioletowy.
Posiadam tę miss sporty, ale ona jest jeszcze ciemniejsza (chyba że są 2 fiolety) lub porownywalnie ciemna, wlasnie jak sie umalowalam LL to pomyslalam, ze efekt bardzo podobny do tej mojej miss sporty, a spodziewalam sie ladnego lekko blyszczacego fioletu a nie jakiegos ciemnego granatu, licze ze moze w swietle dziennym bedzie wygladac lepiej no i mam jeszcze druga chyba rzeczywiscie musze zalozyc watek wymiankowy, bo mam strasznie duzo kosmetykow nowych zupelnie lub raz uzytych na zbyciu.
Dziewczyna822 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 18:30   #3522
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Okazuje się, że w ogóle są 4 mozajki, bo 2 są w starej szafie, ale jeszcze 2 powinny być w nowej z serii sun club. U mnie jeszcze ich nie było.

Tutaj zdjęcie mozajki z Sun Club: http://1.bp.blogspot.com/_J1HDkJQoiY...h/43453645.JPG
Z Sun Club są brązery ze wzorkiem paseczków (każdy paseczek to inny kolor) i jednolite, mozaiki nie widziałam A może przeoczyłam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-11-06 o 18:32
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:32   #3523
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Chcieć !!! Jak się te wszystkie cuda pojawią u nas to albo zbankrutuje i nie zmieszczę już nigdzie moich kosmetyków kolorowych albo się rozchoruję, że nie mam tego wszystkiego, co chcę
...chociaż jeszcze gorzej będzie, jak się nie pojawią te piękności

Edytowane przez dolce&gabbana
Czas edycji: 2009-11-06 o 18:40
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:34   #3524
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. III

Teraz widać, że każdy inaczej postrzega kolory. Dla mnie Miss Sporty jest widocznym fioletem, a jeszcze jaśniejsza byłaby dla mnie nie do przyjęcia, bo źle bym się czuła. Najlepiej będzie, jak pójdziesz do Rossmana/Natury/Sephory?Douglasa i poszukasz sama. Możesz zabrać kredkę Miss Sporty ze sobą, żeby mieć porównanie i znaleźć wersję jaśniejszą.

Jeżeli chodzi o Mozajkę, to ta z Pure Beauty była bardziej różowa niż te, które teraz się pojawiły. Chociaż mogę się mylić, bo mozajki oglądałam w sztucznym świetle.

dopisek:

Hosenko - u mnie też jeszcze nie było mozajek z Sun club, ale pewnie będą skoro są paseczki, brązer w musie, taki spodek brązujący. Przynajmniej na to liczę.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-11-06 o 18:36 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:43   #3525
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Mozajkę, to ta z Pure Beauty była bardziej różowa niż te, które teraz się pojawiły. Chociaż mogę się mylić, bo mozajki oglądałam w sztucznym świetle.

dopisek:

Hosenko - u mnie też jeszcze nie było mozajek z Sun club, ale pewnie będą skoro są paseczki, brązer w musie, taki spodek brązujący. Przynajmniej na to liczę.
A może mozaiki wskoczą na miejsce paseczków?

Co do mozaiki z Pure Beauty i tej jasniejszej z oferty stałej, to one mają tą samą nazwę, więc raczej to samo.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-11-06 o 18:44
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:45   #3526
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jeżeli kredka Ci nie odpowiada możesz wystawić ją na wymianie, z pewnością ktoś się nią zainteresuje. Jeżeli szukasz fioletu, ale jaśniejszego, to polecam kredkę wykręcaną Miss Sporty: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-automacie.htm. Oceny w KWC mieszane, dlatego każdy sam musi spróbować. Acha, jeszcze jedna z Wizażanek uświadomiła mi, że Gosh ma też kolor fioletowy.
Ja mam tę kredkę Miss Sporty, nie mogę porównać koloru, bo jeszcze nie kupiłam nowej LL, ale ogólnie choć cena jest podobna to różnica kolosalna, Miss Sporty nie jest nawet w połowie tak trwała jak LL... w każdym razie na pewno jej nie polecam skoro istnieje LL
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:01   #3527
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Essence cz. III

Byłam w drogerii w centrum Warszawy.
Było sporo nowych rzeczy m.in podkłady, pomadki w kredce, chyba puder mozaikowy.
Więcej nie pamiętam. Było też sporo braków w szafie.
Pytałam się Pani o stempelki, ale powiedziała, że do nich nie dotarły w tej dostawie
Rozpakowały wszystko co dostały.
Ostatecznie więc zdecydowałam się na pomadkę colour& shine w kredce, kolor 05 kiss me.
Bardzo ładny tylko trochę za bardzo się błyszczy. Jutro dokładnie coś napiszę bo wolę ja obejrzeć przy naturalnym świetle
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:07   #3528
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
kupiłam tą mozaikę jaśniejszą, czyli odcień ADORABLE, identyczną, jak była w limitowance Pure Beauty czyli taki: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-prasowany.htm
zdjęcia nie dam, bo nie mam jak zrobić poszukaj w poprzedniej częsci wątku, tam, gdzie była prezentowana limitowanka Pure Beauty.
tez dziś kupiłam mozaikę w tym odcieniu
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 19:42   #3529
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Ja mam tę kredkę Miss Sporty, nie mogę porównać koloru, bo jeszcze nie kupiłam nowej LL, ale ogólnie choć cena jest podobna to różnica kolosalna, Miss Sporty nie jest nawet w połowie tak trwała jak LL... w każdym razie na pewno jej nie polecam skoro istnieje LL
Przeczytaj posty wyżej uważnie. Nikt tu nie twierdzi, że Miss Sporty jest lepsza, podałam tę kredkę jako przykład fioletu. Mam i LL, i tę wykręcaną z MS i obie lubię.

dopisek:

Hosenko - rzeczywiście, ale zgodnie ze stroną to 02 jest adorable, czyli tak jak w Pure Beauty, a 01 jest sunkissed (na stronie to jest wersja jaśniejsza http://www.essence.eu/pl/products/fa...ct-powder.html). Hmm, coś pokręcone te kolory, albo ja coś mieszam.

A ta jaśniejsza wersja, jaki efekt daje? Czy daje jakiś kolor? Wydawało mi się też, że ciemniejsza wersja ma drobinki, a jaśniejsza nie.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2009-11-06 o 19:53 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 19:56   #3530
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. III

Kupiłam ostatni AOH na zapas... Nie ma już ani w Solvay'u, ani na Starowiślnej.
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 20:04   #3531
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Hosenko - rzeczywiście, ale zgodnie ze stroną to 02 jest adorable, czyli tak jak w Pure Beauty, a 01 jest sunkissed (na stronie to jest wersja jaśniejsza http://www.essence.eu/pl/products/fa...ct-powder.html). Hmm, coś pokręcone te kolory, albo ja coś mieszam.

A ta jaśniejsza wersja, jaki efekt daje? Czy daje jakiś kolor? Wydawało mi się też, że ciemniejsza wersja ma drobinki, a jaśniejsza nie.
Na stronie chyba pomyliły sie im zdjecia Sunkissed ma wyraźnie odcienie beżowo-brązowe (myślałam nad kupnem ), a Adorable bardziej różowe, jest jasniejsza niż Sunkissed.
Obie mają drobinki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 20:34   #3532
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Essence cz. III

a ja wczoraj kupiłam kredke do oczu i tą szminkę w kredce, bardzo zadowolona z niej jestem, mam najjaśniejszy kolor ale opakowanie ma jaśniejszy kolor a sama kredka ma śliczny kolorek nieco ciemniejszy od opakowania, na ustach wygląda jakby szminka pomalowana dużą ilością błyszczyka, usta mocno się błyszczą, jestem z niej bardzo zadowolona, kolor śliczny akurat do blondynki nie za ciemny i nie za jasny
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 20:37   #3533
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Na stronie chyba pomyliły sie im zdjecia Sunkissed ma wyraźnie odcienie beżowo-brązowe (myślałam nad kupnem ), a Adorable bardziej różowe, jest jasniejsza niż Sunkissed.
Obie mają drobinki.
Dziękuję, już wszystko jasne.


Właśnie zauważyłam, że na stronie brak też pudru w kompakcie, który na KWC ma dobre oceny. Tak długo się zastanawiałam nad wypróbowaniem, aż w końcu go wycofali.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 20:43   #3534
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Essence cz. III

Cytat:
Napisane przez evak1988 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj kupiłam kredke do oczu i tą szminkę w kredce, bardzo zadowolona z niej jestem, mam najjaśniejszy kolor ale opakowanie ma jaśniejszy kolor a sama kredka ma śliczny kolorek nieco ciemniejszy od opakowania, na ustach wygląda jakby szminka pomalowana dużą ilością błyszczyka, usta mocno się błyszczą, jestem z niej bardzo zadowolona, kolor śliczny akurat do blondynki nie za ciemny i nie za jasny
a ta czarna kredka to jak się dokładnie nazywa ?
Daj znac jak ją wypróbujesz czy jest trwała
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 22:10   #3535
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Essence cz. III

a u mnie w Naturze szafa Essence wymontowana
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 22:38   #3536
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Essence cz. III

A miała któraś z Was, albo widziała ten nowy kolorowy tusz?
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:30   #3537
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. III

U mnie ciągle kolorowych tuszy brak :|

Co do podkłady - bardzo fajnie się nakłada i o dziwo, kolor dopasował mi się do buzi Tak się bałam, że kupiłam bubel - w domu na spokojnie przetestowałam kolor i byłam w szoku, że jest taki ciemny. Ale nałożony w minimalnej ilości i lekk przypudrowany bladym pudrem w kulkach, znika Matuje przyzwoicie, nie tworzy maski, wygląda bardzo naturalnie. Jest odrobinkę za ciemny, ale nie jakoś drastycznie.
Ja posiadam nowe fioletowe kredki z essence i tą z miss spory, mają zupełnie inne odcienie.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:56   #3538
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Essence cz. III

Natura Katowicka: nowej szafy brak Kupiłam tylko fioletową LL
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 09:19   #3539
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. III

To ja jeszcze wrócę do tych cen

mimo wszystko zbliżają się do tych rimmelowych itd, nie wszystkie produkty, ale jednak różnica jest coraz mniejsza.
Oby choć tusze (MA ) nie podróżały bardziej.
Mus za 15,99 przy takiej pojemności - tu już trzeba się zastanowić.. Bo jednak używany codziennie wystarczy max na 2 miesiące. (klasyczne podkłady - 30ml(25ml - Mattitude ) ) - używam minimum pół roku).
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 10:15   #3540
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. III

A ja ma prośbę odnośnie KREDEK-POMADEK. Dajcie znać za jakiś czas jak się sprawują. Ciekawi mnie jak wpływają na usta, wysuszają i czy te drobinki drapią i rozłażą się po twarzy. I jak z walorami "smakowymi"?

Sama je oglądałam, ale zapomniałam się przyjrzeć Czy one są wykręcane czy trzeba je ostrzyć??
dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.