Sweterek w kwiaty :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 09:56   #1
Douceur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 115

Sweterek w kwiaty :D


1) Głównie chodzi mi o sweterek taki jak w załączniku lub 'coś w tym stylu' Do czego on pasuje, z czym można go nosić? Bo szczerze mówiąc nie mogę sobie wyobrazić sam w sobie jest fajny
2) I czy do niezbyt szczupłych nóg pasują raczej zwykłe czarne legginsy czy takie z cekinów (też wklejam do załącznika, tylko że ja widziałam ciemne)?
3) I do czego mniej więcej ładnie wyglądałyby pozostałe rzeczy z załącznika, które również upatrzyłam, a z racji tego że dopiero uzupełniam szafę chcę kupować na razie rzeczy, które do czegoś będą mi pasowały
+ to co nie znalazłam w internecie:
- torebki z kapphala jaką widziałam wczoraj - cale mnóstwo ich było. Taka czarna z paroma ćwiekami z przodu, na krótkim łańcuszku lub długim pasku który był w środku więc pewnie można go doczepić.
- bluzki z zary, taka zwykła podkoszulkowata z pasami cekinów czarna
Douceur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 10:23   #2
Douceur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 115
Dot.: Sweterek w kwiaty :D

up
Douceur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:28   #3
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Sweterek w kwiaty :D

Pierwsze połączenie jakie mi przyszło na myśl, to ten sweter plus czarne, długie legginsy (lub czarne rurki).
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:48   #4
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Sweterek w kwiaty :D

do sweterka założyłabym np. ciemne rurki, do legginsów wydaje mi się za krótki. Biała bluzeczka (4 zdjecie) pasuje właściwie do wszystkiego. Na nią możesz założyć tą kurteczkę (zdjęcie 3), rurki/jeansy i jest super Ten ostatni t-shirt też ładnie komponowałby się z rurkami i kurteczką (taki sportowy look).
Co do legginsów, myślę że pasują również na mniej szczupłe osoby, ale wtedy koniecznie zakładałabym do nich dłuższe tuniki
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:17   #5
ReservedMusic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 129
Dot.: Sweterek w kwiaty :D

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
do sweterka założyłabym np. ciemne rurki, do legginsów wydaje mi się za krótki. Biała bluzeczka (4 zdjecie) pasuje właściwie do wszystkiego. Na nią możesz założyć tą kurteczkę (zdjęcie 3), rurki/jeansy i jest super Ten ostatni t-shirt też ładnie komponowałby się z rurkami i kurteczką (taki sportowy look).
Co do legginsów, myślę że pasują również na mniej szczupłe osoby, ale wtedy koniecznie zakładałabym do nich dłuższe tuniki
dokladnie.
ReservedMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.