Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-25, 17:17   #571
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

No i znowu dupowatą promocję zrobili Ciekawe jak długo będą wyprzedawać to co im ze świąt zostalo

A tak wogóle to kupować dziewczyny, nie ociągac się bo jutro nadchodzi dzień sądu ostatecznego i Tru blokuje dostęp dla Polszy
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:19   #572
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość

A tak wogóle to kupować dziewczyny, nie ociągac się bo jutro nadchodzi dzień sądu ostatecznego i Tru blokuje dostęp dla Polszy
To chyba złamię swojego bana zakupowego (najwyżej mi buty TŻ zabierze i chłostę wymierzy ) , zamówię coś póki można Bo potem to już tylko zakupy na targu, u ruskich..
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:23   #573
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16709181]Ktos ja walnal w szczeke bo polecila krem ktory jej juz nie odpowiada [/QUOTE]

Biedna.. Jeszcze zamknie się w sobie i co wtedy...

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
To chyba złamię swojego bana zakupowego (najwyżej mi buty TŻ zabierze i chłostę wymierzy ) , zamówię coś póki można Bo potem to już tylko zakupy na targu, u ruskich..
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:37   #574
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
To chyba złamię swojego bana zakupowego (najwyżej mi buty TŻ zabierze i chłostę wymierzy ) , zamówię coś póki można Bo potem to już tylko zakupy na targu, u ruskich..
Nie-e jeszcze Galeria Centrum zostaje i Sefora
A co do chlosty to czy ja wiem, czy to aż taka wielka kara hihihihi
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:51   #575
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez st_ella Pokaż wiadomość
dziewczęta - mejkapownia odradziła mi pędzle to może powiecie na którą firmę warto patrzeć?
ja osobiście używam pędzle inglota i sephory z większością tych drugich i jestem mega zadowolona - wiadomo, trochę trzeba zapłacić, ale znów do własnego użytku nie potrzebuje sie ich od razu 15 - także może po 1 sztuce w miesiącu i zbierze Ci sie w rok ładna kolekcja
pędzle EMD są chyba niezłe - mam kabuki i nawet nawet - także moze wciągnij się w jakieś zbiorowe zamówienie - one nieźle cenowo wyglądają;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:52   #576
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja osobiście używam pędzle inglota i sephory z większością tych drugich i jestem mega zadowolona - wiadomo, trochę trzeba zapłacić, ale znów do własnego użytku nie potrzebuje sie ich od razu 15 - także może po 1 sztuce w miesiącu i zbierze Ci sie w rok ładna kolekcja
pędzle EMD są chyba niezłe - mam kabuki i nawet nawet - także moze wciągnij się w jakieś zbiorowe zamówienie - one nieźle cenowo wyglądają;
Jak to? Ja mam 11 pedzli i wciaz mi malo .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:58   #577
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Nie-e jeszcze Galeria Centrum zostaje i Sefora
A co do chlosty to czy ja wiem, czy to aż taka wielka kara hihihihi
Sefora, Marjonałd i Daglas Galeryji już ni ma w naszym kraju Ktoś wykupił wszystko, co zostało..
A z chłosty, to fakt, ucieszył by się

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16710423]Jak to? Ja mam 11 pedzli i wciaz mi malo .[/QUOTE]
Ja chyba nie mam żadnego
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 18:00   #578
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16710423]Jak to? Ja mam 11 pedzli i wciaz mi malo .[/QUOTE]

no wiesz... ja mam ze 30 i ciągle marudzę że mi mało - tego chyba nigdy nie będzie dosyć - ale jak ktoś nie ma nic to uważam że można kupić z 5-6 i to naprawdę starczy żeby sie wymalować potem to już są niuanse i wygoda;
ciekawe czy kiedyś będę miała ich tyle że powiem dość

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Sefora, Marjonałd i Daglas Galeryji już ni ma w naszym kraju Ktoś wykupił wszystko, co zostało..
A z chłosty, to fakt, ucieszył by się


Ja chyba nie mam żadnego
żartujesz??
ja możesz żyć bez pędzli ??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:05   #579
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja osobiście używam pędzle inglota i sephory z większością tych drugich i jestem mega zadowolona
Kurteczka, a mnie Sephorowe tak drapią, że nie mogę używać. Są jak z igiełek. I paskudnie się rozczapierzają po wielkokrotnym praniu i nawet numery z odzywką nie pomagają. Najbardziej lubię Kliniki i EDM
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:12   #580
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

kurcze, jak tak czytam o tej serii lancoma w necie to zaczyna mnie kusić - taka kuracja liftingująca by się przydała - długa to ona nie będzie przy tych pojemnościach ale zawsze...
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:13   #581
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Kurteczka, a mnie Sephorowe tak drapią, że nie mogę używać. Są jak z igiełek. I paskudnie się rozczapierzają po wielkokrotnym praniu i nawet numery z odzywką nie pomagają. Najbardziej lubię Kliniki i EDM
Dziwne. Moje po kilkudziesieciu praniach jak brand new .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 18:13   #582
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Kurteczka, a mnie Sephorowe tak drapią, że nie mogę używać. Są jak z igiełek. I paskudnie się rozczapierzają po wielkokrotnym praniu i nawet numery z odzywką nie pomagają. Najbardziej lubię Kliniki i EDM
no co ty... wyprane w johnsonie są mięciutkie...
i odkąd używam nic mi sie nie rozczapierzyło a piorę je non stop ;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:15   #583
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Nowa promocja z Sephory. Zrobilam zdjecia kuponu. Moze to kogos zainteresi.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:31   #584
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no wiesz... ja mam ze 30 i ciągle marudzę że mi mało - tego chyba nigdy nie będzie dosyć - ale jak ktoś nie ma nic to uważam że można kupić z 5-6 i to naprawdę starczy żeby sie wymalować potem to już są niuanse i wygoda;
ciekawe czy kiedyś będę miała ich tyle że powiem dość

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------



żartujesz??
ja możesz żyć bez pędzli ??
No jakoś można chyba A tak serio- jakoś nigdy nie czułam większej potrzeby, żeby się wyposażać w takowe Tym bardziej, że ostatnio przestaję się mocniej malować (taki nude make up ostatnio perefruję na codzień ). Mam pędzelek do pudru z pudru () Shiseido, tego trójkolorowego i bardzo go lubię . Plus jakieś pędzelki małe z cieni Shiseido I besskitu, jakoś nie miałam większej potrzeby na kolejne Tzn. myślałam o jakimś do różu... ale różu w sumie nie mam i jakoś nie chce mi się go używać..


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16711168]Nowa promocja z Sephory. Zrobilam zdjecia kuponu. Moze to kogos zainteresi.[/QUOTE]

Ooo Przydatne info chociaż w sumie obrażona jestem na Seforę
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-01-25 o 18:33
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 18:35   #585
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
A co teraz w zamian stosujesz po oczka? Tego Shiseido? A co Ci się stało w szczękę? Mam nadzieję, że to nic poważnego...
W tej chwili stosuję Avon Anew ten podwójny - na i pod oczka - jest bardzo dobry

Co do mojej szczęki to już drugi miesiąc mnie coś męczy Spędza mi sen z powiek i odbiera radość cieszenia się z kosmetyków Najpierw myślałam, że to ząb, bo ból trudno było zlokalizować konkretnie, a teraz po prostu już wiem, że jak zaczyna boleć to boli cała szczęka to z jednej to z drugiej strony - czasami idzie zwariować z bólu Później przechodzi i nic nie boli. Lekarze (trzech:dentysta, rodzinny i laryngolog) obstawiają neuralgię czyli zapalenia nerwu twarzowego Antybiotyk i przeciwzapalny Diclofenac pomagają raczej doraźnie mam jeszcze skierowanie na laser, ale nie wiem czy mi to coś pomoże Już sobie wymyśliłam, że może zęby mądrości powodują te bóle Chociaż moja osobista diagnoza i tak na końcu sprowadza się do jednego - to pewnie rak

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
na mnie on wciąż jeszcze działa, także może nie będzie bicia?
oł a co się stało?? Czyżby tamten ząb?
Jakaś inna zaraza mnie dopadła

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16709181]Ktos ja walnal w szczeke bo polecila krem ktory jej juz nie odpowiada [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Mariolka, jesteśmy z Tobą i Twoją szczęką
Z Wami zawsze raźniej
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:15   #586
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W tej chwili stosuję Avon Anew ten podwójny - na i pod oczka - jest bardzo dobry

Co do mojej szczęki to już drugi miesiąc mnie coś męczy Spędza mi sen z powiek i odbiera radość cieszenia się z kosmetyków Najpierw myślałam, że to ząb, bo ból trudno było zlokalizować konkretnie, a teraz po prostu już wiem, że jak zaczyna boleć to boli cała szczęka to z jednej to z drugiej strony - czasami idzie zwariować z bólu Później przechodzi i nic nie boli. Lekarze (trzech:dentysta, rodzinny i laryngolog) obstawiają neuralgię czyli zapalenia nerwu twarzowego Antybiotyk i przeciwzapalny Diclofenac pomagają raczej doraźnie mam jeszcze skierowanie na laser, ale nie wiem czy mi to coś pomoże Już sobie wymyśliłam, że może zęby mądrości powodują te bóle Chociaż moja osobista diagnoza i tak na końcu sprowadza się do jednego - to pewnie rak



Jakaś inna zaraza mnie dopadła





Z Wami zawsze raźniej
Kurcze.. Współczuję tych bólów Uczyli mnie kiedyś o zapaleniu nerwu twarzowego i zapamiętałam jedno- nie wystawiać głowy przez okno przy jeździe samochodem i że to baaardzo boli Nie martw się, na pewno to nie jest to o czym myślisz Jesteśmy z Tobą!
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:45   #587
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Cudownie długie masz te rzęsy...Też tak chcę
Kupiłam go w ciemno, bo wydawał się pięknie chłodny, ale po testach okazało się, że ten morelowy pasek po środku dość mocno wybija się ponad pozostałe różowe kolory i zostawia złotą poświatę... Z żalem się go pozbyłam.

A skąd chcesz ten lakier 004? Masz już coś upatrzone?

Serum wygląda super, całkiem delikatnie a nie żarówiasto Tylko róż na moim monitorze wygląda brązowo jakoś
heh to moze u mnie nie widac tego, ze on cieply i nadal wychodzi zimny bo ja dosc ciemna no i efekt nie az taki widoczny- w innym przypadku bym sie zaplakala gdybym musiala go oddac!
aaaa juz kogos meczylam, zeby mi go upolowal i wyslal zawsze to troche taniej niz w PL

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
No i znowu dupowatą promocję zrobili Ciekawe jak długo będą wyprzedawać to co im ze świąt zostalo

A tak wogóle to kupować dziewczyny, nie ociągac się bo jutro nadchodzi dzień sądu ostatecznego i Tru blokuje dostęp dla Polszy
no tak...to ja musze zaplacic za swoje paczki bo pozniej juz finito i przymusowy odwyk

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no wiesz... ja mam ze 30 i ciągle marudzę że mi mało - tego chyba nigdy nie będzie dosyć - ale jak ktoś nie ma nic to uważam że można kupić z 5-6 i to naprawdę starczy żeby sie wymalować potem to już są niuanse i wygoda;
ciekawe czy kiedyś będę miała ich tyle że powiem dość

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

żartujesz??
ja możesz żyć bez pędzli ??
eee Ty masz pyndzle do roboty to Ty sie nie wliczasz! ja swoich pyndzelkow nie licze- mam glownie ze smashboxa i edmu, w sumie mi juz wystarczy tyle ile mam no i mam z essence!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:56   #588
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Ojjj znów coś tu się działo jak mnie nie było?

Bójcie się... Od jutra tru będzie dla nas zamknięta
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:03   #589
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Po wielu dniach ciężkiej walki dziś dostałam odpowiedź,że otrzymam zwrtot pieniędzy lub nowy produkt.Oczywiście musiałam znowu pisać meila,bo dwa dni się nikt nie odzywał.Ale nareszcie,walki dobiegł koniec.Ale nie wiem na co się zdecydować.Pieniądze?W jaki sposób oni je oddadzą?Płaciłam przez paypal,czy mam im podać jakieś dane?Boję się wziąć drugi krem,boję się,że powtórzy się podobna sytuacja
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 20:13   #590
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Po wielu dniach ciężkiej walki dziś dostałam odpowiedź,że otrzymam zwrtot pieniędzy lub nowy produkt.Oczywiście musiałam znowu pisać meila,bo dwa dni się nikt nie odzywał.Ale nareszcie,walki dobiegł koniec.Ale nie wiem na co się zdecydować.Pieniądze?W jaki sposób oni je oddadzą?Płaciłam przez paypal,czy mam im podać jakieś dane?Boję się wziąć drugi krem,boję się,że powtórzy się podobna sytuacja
Zadnych danych nie trzeba . Przeleja kwote jaka zaplacilas za krem na Twojego pay pala.

edit: dane maja bo placilas przez to konto.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:15   #591
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
moze ja tez pojde wyblagac recepte? ale boje sie zeby to ciut nie zaszkodzilo jak sie jednak nie ma zadnych problemow
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16685584]Ja ide po recepte w srode. Jesli sie nalozy na rzesy a nie do oka nie bedzie problemow. Musze tylko kupic ten cienki pedzelek do linera z Sephory. Jedyny minus to taki, ze rzesy moga sciemniec, ale mnie to akurat nie bedzie przeszkadzalo .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Ja mam tylko pediatrę i od biedy ginekologa Ale nie wiem czy oni są w stanie takie specjalistyczne leki przepisywać? Bo gdyby mogli...

Co do efektów ubocznych: na niektórych forach pisali, że w jakiś mały % osób, które stosowały Latisse miał doświadczyć zmiany koloru oka Nawet chyba na Zeberce ostatnio był artykuł o "10 najbardziej nieudanych kosmetykach " i tam napisali o Latisse i tej zmianie koloru oka.. Ale kurde, to chyba słabo możliwe Kolor oka mamy zakodowany w genach i co najwyżej mogłyby jakieś zmiany barwnikowe wystąpić, a nie zaraz cała tęczówka z niebieskiej w brąz by się zmieniła Slyszałam też o tym, że jakieś przebarwienia skóry przy rzęsach wystąpiły i jeśli już, to w to wierzę . Ale jak pisałam, doświadczył tego jakiś mały procent osób używających Latisse.
Kurna teraz i ja pragnę tego cuda na porost rzęs
Ale mam tylko ginekologa ale on pomyśli że już całkowicie zwariowałam, ech co ten facet ze mną ma
Raz mi ketonal przepisał na migreny przed okresem i na następnej wizycie pyta się mnie - a na co był ten ketonal? a ja mu na to - na głowe Panie Doktorze

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ehm pokrecone to wszystko

a ja sobie kliknelam dwie paczki na tru
dwa blyszczyki smashboxa, roz clinique, la laque fever i dwie odzywki BtB do tego sweterek i sukienke na all, puder utrwalajacy artdeco i torebke chyba to na jakies stresy
To zaszalałaś


Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
pochwal się które buciki zamówiłaś
ja dzisiaj też zamówiłam 5 par butów, torbę i cekinowy beret za 4 funciaki
Widziałam własnie jak szalejecie na asososwym
Przez to wcale nie czuję wyrzutów sumienia za moje zakupy, co więcej - znów mam ochotę coś kliknąć
A buciki kupiłam takie http://www.asos.com//Michael-Michael...spx?iid=774195
zostały tylko czarne, wczesniej były też brazowe za 38 Ł


Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no już sie bałam że jakiś odwyk sobie robisz albo coś - nie daj Boże
nic nie straciłaś a nazwet zyskałaś bo troche było nerwów na forum
a na tru nędza, nie ma nic co kusi, zennek przestał nas lubić;

dlaczego nadal wisi promocja bransoletkowa skoro była do wczoraj??

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

WRZUCILI!!!

ide patrzeć co ....




NĘDZAAAAAAAAAAAA......... .............


---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Jedna jedyna rzecz którą mogłabym kupić to to:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...527/?CatgId=81
bo czarna kredka kusi, virtuoza nigdy nie miałam to bym spróbowała ...
tylko nie wiem jak te kremy i czy w ogóle warto wydawać stówkę na takie pierdołki spoza listy ...
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Tragedia
Jak w top20 znowu dadzą to samo to ja się obrażam na Tru
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16697542]Bieda. Nie ma nic (N-I-C) .[/QUOTE]

Do te promocje
Ale jeszcze w tym tygodniu będą nowe TOP 20


Mariola mi się wydaje że ten róz Chanel bedzie z 2009 roku
Te róze sa mocno chodliwe, na pewno mają świeże dostawy bo schodza im na bieżąco

Mejkapownia - ja sobie kliknęłam czwórki YSL ale czytałam na KWC że one sa takie delikatne więc może te piątki też tak mają
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:15   #592
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

james bylas na elfowym watku??

niedlugo zamowienie bedzie robione no i mamy watek ze swatchami no i wogole ciekawie jest
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:20   #593
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16713832]Zadnych danych nie trzeba . Przeleja kwote jaka zaplacilas za krem na Twojego pay pala.

edit: dane maja bo placilas przez to konto.[/QUOTE]

A jak szybko oni zwracają?
I czy przy następnych zamówieniach nie będą krzywo na mnie patrzeć ?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:24   #594
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A jak szybko oni zwracają?
I czy przy następnych zamówieniach nie będą krzywo na mnie patrzeć ?
mi wysylaja na paypala, ale kasa mi wraca na konto bankowe to tak tydzien zajmuje, czasami troche dluzej


denny no to bylo czyste szalenstwo a jak paczki dojda to dopiero bedzie milo! musze dla Tzta poszukac cos do paczuszki na urodzinki i wymyslic mu cos na walentynki, ale pewnie jakas karteczke dostenie z serduszkiem i wierszykiem milosnym kupie mu jakies zboczone bokserki i kajdanki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:28   #595
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mi wysylaja na paypala, ale kasa mi wraca na konto bankowe to tak tydzien zajmuje, czasami troche dluzej


denny no to bylo czyste szalenstwo a jak paczki dojda to dopiero bedzie milo! musze dla Tzta poszukac cos do paczuszki na urodzinki i wymyslic mu cos na walentynki, ale pewnie jakas karteczke dostenie z serduszkiem i wierszykiem milosnym kupie mu jakies zboczone bokserki i kajdanki
... i zrobisz mi ihaaaa
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:29   #596
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
... i zrobisz mi ihaaaa
juz bys chciala zebym ujezdzala wlochatego krolika??
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:33   #597
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
juz bys chciala zebym ujezdzala wlochatego krolika??
heeeeeeej, sama zaczęłaś o kajdankach
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:34   #598
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
james bylas na elfowym watku??

niedlugo zamowienie bedzie robione no i mamy watek ze swatchami no i wogole ciekawie jest
zerkne wieczorem

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
A jak szybko oni zwracają?
I czy przy następnych zamówieniach nie będą krzywo na mnie patrzeć ?
Nie beda krzywo patrzec. Reklamowalas z ich winy, nie swojej.
Pieniadze ida na pay pala kilka dni a kolejne kilka z pay pala na konto do ktorego owego pay pala podpial.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:40   #599
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
heeeeeeej, sama zaczęłaś o kajdankach
ale dla Tzta- a Ty juz bys chciala je zagarnac!
ok- bicz tez zamowie skoro taka chetna jestes na takie zabawy to oj....!
ja lubie kombinacje!
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;16714574]zerkne wieczorem

Nie beda krzywo patrzec. Reklamowalas z ich winy, nie swojej.
Pieniadze ida na pay pala kilka dni a kolejne kilka z pay pala na konto do ktorego owego pay pala podpial.[/QUOTE]
ok
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 20:41   #600
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurcze.. Współczuję tych bólów Uczyli mnie kiedyś o zapaleniu nerwu twarzowego i zapamiętałam jedno- nie wystawiać głowy przez okno przy jeździe samochodem i że to baaardzo boli Nie martw się, na pewno to nie jest to o czym myślisz Jesteśmy z Tobą!
Był taki krótki przypadek, że czekałam w poczekalni u gina i przy kazdym otwieraniu drzwi, bo gabinet było koło drzwi wejściowych wpadało na ludzi przerażające lodowate powietrze- jeszcze takiego nie czułam i jakoś kilka dni póxniej zaczęły się te wszystkie kłopoty- najpierw niby zęby, a to nie były zęby Ale czyżby te 10 minut na tym korytarzu tak zadziałały

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Mariola mi się wydaje że ten róz Chanel bedzie z 2009 roku
Te róze sa mocno chodliwe, na pewno mają świeże dostawy bo schodza im na bieżąco
no właśnie dziewczyny mnie pocieszyły

Do wszystkich, do których nie docierają maile z tru.
Wyobraźcie sobie, że przyszło mi do głowy, żeby wejść na skrzynkę przez portal, na którym mam skrzynkę - bo normalnie odbieram przez pocztę Windows i zawsze było/jest ok. Wchodzę na onet i na swoją skrzynkę i szczęka mi opada - są odpowiedzi na wszystkie moje maile do nich Inna rzecz, że zwrotu nie ma, ale ciszy z ich strony nie było Nie wiem jak odbieracie pocztę, ale sprawdźcie folder spam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2010-01-25 o 20:43
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.