Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 14:22   #1141
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mam rosyjskie kosmetyki Znalazłam w Lublinie aptekę, która ma ich produkty, niestety bardzo mało i nie było serii Love2mix, ale kupiłam szampon na kwiatowym propolisie 4 (klik) i maskę drożdżową (co za zapach!) I uwaga, co najlepsze, mają wszytsko taniej o 2 zł niż na stronie bioarpu Postaram się jeszcze pojechać do Świdnika, ich sklepu stacjonarnego
rewelka, że taniej i bez kosztów wysyłki , to ty kupuj, testuj i zdawaj relacje
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:24   #1142
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ze względu na wyjazd nie było mnie przez kilkanaście dni.
Ale zapierniczacie! Ledwo przebrnęłam przez 20 stron ale nadrobiłam

Oczywiście czuję się skuszona na maskę drożdżową ale to nawet fajnie bo nie mam żadnej. Pewnie spróbuję coś przy okazji z Natura Syberica i Organic Shop.
Szkoda, że nie załapałam się na wspólne zamówienie, które robiły Meyla, SW i Evitka. Następnym razem chętnie się podłączę
Bardzo jestem też ciekaw tych nowych helfów na Mikołaja.

Witam Jofka . Przybywa nas. Dobrze, dobrze

Miałam okazję być w sklepie Lusha. I wiecie co? Nic mnie nie skusiło, nic! W promieniu 10 metrów czuć od niego sztuczny intensywny zapach, a jak z niego wyszłam to aż głowa mnie rozbolała .
Dostałam nawet kosteczkę henny na próbę. Próbę zrobiłam na pasemku. Uwierzcie mi, chciałam kupić ale nie podobał mi się efekt. Pasemko było dość rude a ja dążę do chłodnego brązu. Oglądałam twarde balsamy ale stwierdziłam, że wolę na LF kupić. A co do wyględu tabliczki henny to rzeczywiście wygląda jak sprasowane zioło i tak tez pachnie. Przez kilka minut zastanawiałam się w metrze czy ktoś nie pali gdzieś koło mnie zanim się zorientowałam, że to moja torebeczka z kosteczką tak podaje Dobrze, że na lotnisku mnie nie trzepali przez nią

Poużywałam sobie Tangle Tizzera i mogę stwierdzić, że fajne to ustrojstwo ale ma jakby za krótkie te wypuski do moich gęstych włosów, nie przebija się przez nie i rozczesuje tylko powierzchownie. Nie wiem czy zostanie ze mną na dłużej...

Jeśli któraś z was chce kupować zestaw Bare Minerals tylko dla pędzli to odradzam. Są kiepskiej jakości, włosy z nich wypadają od pierwszego użycia i jakoś ciężko się nimi maluje. Tylko do korektora jest OK. BM to były moje pierwsze minerały. Mnie nie podrażniały a należe do wrażliwców. Nie były złe.

Oglądałam dziś BioDetox w SP. Kolory były dostępne od 52 do 58 chyba ale dość drogi – 64 zł!

No i jeszcze nawiązując do tematu dezodorantowego... Na wyjazd zaopatrzyłam się w antyperspirant dove bo nie chciałam niespodzianek ale teraz znów dumam nad jakims nowym naturalnym. Może tą Hauschkę szałwiową. Ciekai mni jeszcze jedno cudo. Już wam kiedys linka wklejałam ale dziś dam fotkę i skład z pytaniem czy on jest rzeczywiści ok

Ricinus communis (castor) seed oil & hydrogenated castor oil & copernica cerifera (carnauba) wax, talc (pharma), zinc oxide, potato starch (modified), ethylhexylglycerin, triethyl citrate, chamomilla recutita (matricaria) extract, glycine soya, calendula officinalis flower extract, arnica montana flower extract, tocopherol, tetrasodium EDTA (tetrasodium edetate dihydrate), fragrance, o-cymen-5-ol.

Co o nim myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (24,1 KB, 9 załadowań)
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:27   #1143
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
rewelka, że taniej i bez kosztów wysyłki , to ty kupuj, testuj i zdawaj relacje
Dla Was wszystko a ta maska drożdżowa jest taka lejąca, czy moja się rozpuściła tak na słońcu?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:31   #1144
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mam rosyjskie kosmetyki Znalazłam w Lublinie aptekę, która ma ich produkty, niestety bardzo mało i nie było serii Love2mix, ale kupiłam szampon na kwiatowym propolisie 4 (klik) i maskę drożdżową (co za zapach!) I uwaga, co najlepsze, mają wszytsko taniej o 2 zł niż na stronie bioarpu Postaram się jeszcze pojechać do Świdnika, ich sklepu stacjonarnego
super!!! zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dla Was wszystko a ta maska drożdżowa jest taka lejąca, czy moja się rozpuściła tak na słońcu?
wiesz co, ona jest dość rzadka ale ma świetną przyczepność, nie spływa ani z rąk ani z włosów.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:33   #1145
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie załapałam się na wspólne zamówienie, które robiły Meyla, SW i Evitka. Następnym razem chętnie się podłączę
Bardzo jestem też ciekaw tych nowych helfów na Mikołaja.

A co do wyględu tabliczki henny to rzeczywiście wygląda jak sprasowane zioło i tak tez pachnie. Przez kilka minut zastanawiałam się w metrze czy ktoś nie pali gdzieś koło mnie zanim się zorientowałam, że to moja torebeczka z kosteczką tak podaje Dobrze, że na lotnisku mnie nie trzepali przez nią
dobrze, dobrze, gęsto byś się tłumaczyła

następnym razem to nastukamy zamówienie takie że nie tylko do darmowej wysyłki dobijemy, ale nam po chatach porozwożą-tyle tu wrocławianek mamy
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dla Was wszystko a ta maska drożdżowa jest taka lejąca, czy moja się rozpuściła tak na słońcu?
ja swojej jeszcze nie mam, ale owszem-dziewczyny pisały że ciapowata
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:41   #1146
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
super!!! zazdroszczę

wiesz co, ona jest dość rzadka ale ma świetną przyczepność, nie spływa ani z rąk ani z włosów.
to dobrze, właśnie tego się bałam, że zanim doniose do włosów to już mi ucieknie
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dobrze, dobrze, gęsto byś się tłumaczyła

następnym razem to nastukamy zamówienie takie że nie tylko do darmowej wysyłki dobijemy, ale nam po chatach porozwożą-tyle tu wrocławianek mamy

ja swojej jeszcze nie mam, ale owszem-dziewczyny pisały że ciapowata
ta, jeszcze darmowej dostawy do drzwi się zachciewa zamienicie się w takie zakupoholiczki, co tylko klikają i klikają kosmetyki i tracą kontakt z rzeczywistością
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:45   #1147
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
to dobrze, właśnie tego się bałam, że zanim doniose do włosów to już mi ucieknie

ta, jeszcze darmowej dostawy do drzwi się zachciewa zamienicie się w takie zakupoholiczki, co tylko klikają i klikają kosmetyki i tracą kontakt z rzeczywistością
nie jestem pewna, czy słusznie zastosowałas czas przyszły.......
co dla niektórych to juz stan obecny...
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 14:57   #1148
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
...
Miałam okazję być w sklepie Lusha. I wiecie co? Nic mnie nie skusiło, nic! W promieniu 10 metrów czuć od niego sztuczny intensywny zapach, a jak z niego wyszłam to aż głowa mnie rozbolała .
Dostałam nawet kosteczkę henny na próbę. Próbę zrobiłam na pasemku. Uwierzcie mi, chciałam kupić ale nie podobał mi się efekt. Pasemko było dość rude a ja dążę do chłodnego brązu. Oglądałam twarde balsamy ale stwierdziłam, że wolę na LF kupić. A co do wyględu tabliczki henny to rzeczywiście wygląda jak sprasowane zioło i tak tez pachnie. Przez kilka minut zastanawiałam się w metrze czy ktoś nie pali gdzieś koło mnie zanim się zorientowałam, że to moja torebeczka z kosteczką tak podaje Dobrze, że na lotnisku mnie nie trzepali przez nią

Poużywałam sobie Tangle Tizzera i mogę stwierdzić, że fajne to ustrojstwo ale ma jakby za krótkie te wypuski do moich gęstych włosów, nie przebija się przez nie i rozczesuje tylko powierzchownie. Nie wiem czy zostanie ze mną na dłużej...

Jeśli któraś z was chce kupować zestaw Bare Minerals tylko dla pędzli to odradzam. Są kiepskiej jakości, włosy z nich wypadają od pierwszego użycia i jakoś ciężko się nimi maluje. Tylko do korektora jest OK. BM to były moje pierwsze minerały. Mnie nie podrażniały a należe do wrażliwców. Nie były złe.
...
A jaki odcień henny miałaś?

Wiesz, nie jestem znawczynią tematu henny, ale od dłuższego czasu śledzę wątke hennowy na wizażu i na niemieckim forum. Powiem szczerze, że bardzo trudno osiągnąć chłodny brąz henną. Nie mówię, że jest to niemożliwe, ale dziewczyny nieźle na wątku kombinują, żeby osiągnąć chłodny odcień. Zazwyczaj po kilku myciach indygo się zmywa, i zostaje bardziej trwała lawsonia. W rezultacie włosy nabierają cieplejszego, rudawego odcienia.

Mnie osobiście Lush uwiódł henną, ale ja dążę do rudego. Khadi dawało bardziej czerwone włosy. Efekt pielęgnacyjny jest też dużo lepszy w przypadku Lush'a i nie śmierdzi tak jak Khadi.

Co do szczotki TT mam podobne odczucie. Nie mam mega gęstych włosów, wręcz się teraz intensywnie przerzedzają i mam wrażenie, że szczptka nie dociera do "wewnętrznych włosów" i coś niedobrego robi z końcówkami

Dzięki za przestrogę przed bareMinerals

edit: LilyLolo wprowadziło szminki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 529360_10150909528347751_1810355955_n.jpg (24,1 KB, 17 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-07-11 o 15:07
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:04   #1149
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Margo ja jestem strasznie najarana na tą lushowską hennę, przez Ciebie oczywiście
Może w weekend dziecko zagonię do roboty i mi nałozy
I niemiłosiernie kusi mnie podkład lusha! A jak ich deo?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:12   #1150
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Margo ja jestem strasznie najarana na tą lushowską hennę, przez Ciebie oczywiście
Może w weekend dziecko zagonię do roboty i mi nałozy
I niemiłosiernie kusi mnie podkład lusha! A jak ich deo?
Mam nadzieję, że będziesz z henny zadowolona. Masz taki zapas, że wręcz musisz Ja jak zwykle zostałam z nakładaniem sama. Mama obiecała i nie znalazła czasu. Ech chyba dzisiaj spróbuję się zmierzyć z moimi niedoróbkami i nałożę Lush'a.

O podkładzie nie czytałam. Deo bardzo skuteczny, ale skład nie na ten wątek, dlatego nic o nim już nie piszę Podobnie maseczka oczyszczająca.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:14   #1151
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że będziesz z henny zadowolona. Masz taki zapas, że wręcz musisz Ja jak zwykle zostałam z nakładaniem sama. Mama obiecała i nie znalazła czasu. Ech chyba dzisiaj spróbuję się zmierzyć z moimi niedoróbkami i nałożę Lush'a.

O podkładzie nie czytałam. Deo bardzo skuteczny, ale skład nie na ten wątek, dlatego nic o nim już nie piszę Podobnie maseczka oczyszczająca.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 15:17   #1152
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A jaki odcień henny miałaś?

Wiesz, nie jestem znawczynią tematu henny, ale od dłuższego czasu śledzę wątke hennowy na wizażu i na niemieckim forum. Powiem szczerze, że bardzo trudno osiągnąć chłodny brąz henną. Nie mówię, że jest to niemożliwe, ale dziewczyny nieźle na wątku kombinują, żeby osiągnąć chłodny odcień. Zazwyczaj po kilku myciach indygo się zmywa, i zostaje bardziej trwała lawsonia. W rezultacie włosy nabierają cieplejszego, rudawego odcienia.

Mnie osobiście Lush uwiódł henną, ale ja dążę do rudego. Khadi dawało bardziej czerwone włosy. Efekt pielęgnacyjny jest też dużo lepszy w przypadku Lush'a i nie śmierdzi tak jak Khadi.

Co do szczotki TT mam podobne odczucie. Nie mam mega gęstych włosów, wręcz się teraz intensywnie przerzedzają i mam wrażenie, że szczptka nie dociera do "wewnętrznych włosów" i coś niedobrego robi z końcówkami

Dzięki za przestrogę przed bareMinerals

edit: LilyLolo wprowadziło szminki
Mi pani poleciła CACA BRUN jako najbardziej brązową i w miarę jasną.
Dostałam do kosteczki również instrukcję jak postępować, rękawiczki oraz mini balsam do zabezpieczenie skóry. To mi się u nich spodobało, full service
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:31   #1153
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Omacałam tą szczotę w TBSie i chyba niestety nie dla mnie takie sado/maso

Dla osób zainteresowanych Phenome: maska 2w1 (Ana to do Ciebie) -50%; Leave-On -20% micel chyba -30%
Cooling nieprzeceniony, olejek różany bez zmian -30
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:04   #1154
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Omacałam tą szczotę w TBSie i chyba niestety nie dla mnie takie sado/maso

Dla osób zainteresowanych Phenome: maska 2w1 (Ana to do Ciebie) -50%; Leave-On -20% micel chyba -30%
Cooling nieprzeceniony, olejek różany bez zmian -30
szkoda ze leave on tylko -20%...odkad ana uzyczyla mi troche do testow, znalazl sie wysoko na liscie chciejstw . daj gosiu znac jak bedzie wieksza obnizka
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:12   #1155
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
szkoda ze leave on tylko -20%...odkad ana uzyczyla mi troche do testow, znalazl sie wysoko na liscie chciejstw . daj gosiu znac jak bedzie wieksza obnizka
No na pewno Tylko ja w przyszłym tygodniu wyjeżdżam z Warszawy, będę dopiero pod koniec wakacji
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:24   #1156
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
supcio zakupki . Co to ten krem kryjący?
oczywiście też czekam na relację z deo
Krem kryjący to po prostu korektor. Sama nie wiedziałam co to jest jak zamawiałam Po teście widzę, że całkiem fajnie kryje. Może jest ciut ciężki, ale pod podkład będzie fajny.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:04   #1157
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ależ mi Twój opis podziałał na wyobraźnię.........
Kochana, jeśli nigdy nie używałaś żadnych masażerów, szczot, jeśli dotąd używałaś tylko peelingów, scrubów, a nawet szorsktich syrenowych gąbek i cieszyłaś się, że masz po nich gładką, miłą w dotyku skórę, to tak naprawdę nie masz pojęcia co to prawdziwa jedwabista gładkość i jędrność skóry Bez porównania. Polecam każdemu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny antyperspirant Garnier mineral okazał się dla mnie strzałem w 10 !
Pocę się niemiłosiernie, żadne blokery i drogeryjne antyperspirantu nie wytrzymywały, nie dawały rady, więc do tego podeszłam sceptycznie, a tu zaskoczenie. W weekend testowałam go przy ponad 30stopniowym upale i dopiero po kilku godzinach miałam maleńką plamkę wielkości ziarnka grochu.
Kto by pomyślał Dla mnie okazał się cudowny Jedyna wada to dla mnie zapach, jakoś mi nie odpowiada, ale da się przeżyć, na szczęście nie jest zbyt intensywny.
Miło słyszeć

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Przed chwilą dostałam swoje skromne zamówienie ze sklepu skarbiec-natury.pl Bardzo fajny sklep, bardzo dobry kontakt ze sklepem i błyskawiczna przesyłka. Polecam

- dezodorant szałwiowy Dr Hauschka
- maseczka oczyszczająca Dr Hauschka
- krem kryjący Providy

Do tego dostałam 3 próbki - krem do rąk Hauschki i próbki AnneMarie Borlind (swoją drogą te rzeczy mają okropne składy)

Sklep dołącza też fajną karteczkę z podziękowaniem i informacją kto pakował przesyłkę. Miły gest


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

relacjonuj nam proszę jak się deo sprawuje
też mam różne próbki amb ale ich nie tykam bo mają jedną podstawową wadę - za długie i zbyt skomplikowane składy

chciałam Wam napisać, że chwalę sobie ostatnio olej z amarantusa
z zapachu to nic specjalnego - olejowy, lekko czymś zajeżdża
ale za to bardzo ładnie nawilża gdy się czymś przesuszę (za długo potrzymam glinke lub maseczkę Anuli)
mam cerę bardzo tłustą a on się całkiem fajnie wchłania, oczywiście zostawia lekki glow, ale taki niezbyt tłusty
gdy skóra jest ściągnięta od razu po nałożeniu czuje jak wsiąka i rozluźnia wszystko co spięte
może i wiele olejów to potrafi ale w moim przypadku ten jest lepszy od innych - godny wypróbowania

przyszły moje edeemki


Co do pytania o mycie wlosów odżywką to polecam google, dziewczyny sporo na ten temat blogują i różnie opisują. Np tu: http://beautyhairandfashion.blogspot...-praktyka.html ,

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jeśli znasz niemiecki ich strona, a przede wszystkim książka są źródłem tajemnej hauschkowej wiedzy
Margo, jeśli kolejny rok zamierzasz siedzieć w domku bez pracy i marnować swoje doświadczenie, to może zajęłabyś się tłumaczeniem tej książki choćby tylko dla Nas Widzimy, że masz układy z doktorkiem, tak łatwo się nie wymigasz

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Czy ktoś mógłby zerknąć na skład tego filtra ? Znalazłam tą stronkę przez przypadek i mnie zainteresowały te produkty. Do twarzy by się nadawał ?klik
Zapychacz.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mam rosyjskie kosmetyki Znalazłam w Lublinie aptekę, która ma ich produkty, niestety bardzo mało i nie było serii Love2mix, ale kupiłam szampon na kwiatowym propolisie 4 (klik) i maskę drożdżową (co za zapach!) I uwaga, co najlepsze, mają wszytsko taniej o 2 zł niż na stronie bioarpu Postaram się jeszcze pojechać do Świdnika, ich sklepu stacjonarnego
Osz Ty szczęściaro prrzeokrutna

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Miałam okazję być w sklepie Lusha. I wiecie co? Nic mnie nie skusiło, nic! W promieniu 10 metrów czuć od niego sztuczny intensywny zapach, a jak z niego wyszłam to aż głowa mnie rozbolała .

Ciekai mni jeszcze jedno cudo. Już wam kiedys linka wklejałam ale dziś dam fotkę i skład z pytaniem czy on jest rzeczywiści ok
Ricinus communis (castor) seed oil & hydrogenated castor oil & copernica cerifera (carnauba) wax, talc (pharma), zinc oxide, potato starch (modified), ethylhexylglycerin, triethyl citrate, chamomilla recutita (matricaria) extract, glycine soya, calendula officinalis flower extract, arnica montana flower extract, tocopherol, tetrasodium EDTA (tetrasodium edetate dihydrate), fragrance, o-cymen-5-ol.

Co o nim myślicie?
Poza trzema składnikami, na ktore można przymknąć oko spoko
co do Lusha, to doskonale Cie rozumiem Migrena gwarantowana

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-11 o 19:12
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:29   #1158
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Margo, jeśli kolejny rok zamierzasz siedzieć w domku bez pracy i marnować swoje doświadczenie, to może zajęłabyś się tłumaczeniem tej książki choćby tylko dla Nas Widzimy, że masz układy z doktorkiem, tak łatwo się nie wymigasz
Haha, margo przetłumaczy na polski i wyda książkę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:32   #1159
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Krem kryjący to po prostu korektor. Sama nie wiedziałam co to jest jak zamawiałam Po teście widzę, że całkiem fajnie kryje. Może jest ciut ciężki, ale pod podkład będzie fajny.
to już chyba zaawansowane stadium , to potwierdza, że na "dobrym" wątku jesteś
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 19:55   #1160
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
...
Margo, jeśli kolejny rok zamierzasz siedzieć w domku bez pracy i marnować swoje doświadczenie, to może zajęłabyś się tłumaczeniem tej książki choćby tylko dla Nas Widzimy, że masz układy z doktorkiem, tak łatwo się nie wymigasz

...
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Haha, margo przetłumaczy na polski i wyda książkę
To jest dobry pomysł, ale czasu brak. Postaram się tu i na blogu przemycać co ciekawsze przepisy i mądrości

Ech siedzę z henną Lush. Tym razem wymieszałam 3 kostki czyściutkiej czerwonej Caca Rouge. Nałożyłam na suche włosy, starałam się staranniej nakładać i nie umyję szamponem. Będzie ciężko, bo masło kakaowe najprawdopodobniej się niedomyje. Jutro będą tłuste włosy Ale poświęcę dwa dni, dla udanego koloru. Oby te niedoróbki zniknęły.

A tak na marginesie: otworzyć sąsiadowi w zimowej czapce z pomponem w upalny wieczór i zobaczyć jego minę - BEZCENNE.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:03   #1161
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A tak na marginesie: otworzyć sąsiadowi w zimowej czapce z pomponem w upalny wieczór i zobaczyć jego minę - BEZCENNE.
się poplułam , a skomentował jakoś?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:12   #1162
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
To jest dobry pomysł, ale czasu brak. Postaram się tu i na blogu przemycać co ciekawsze przepisy i mądrości

Ech siedzę z henną Lush. Tym razem wymieszałam 3 kostki czyściutkiej czerwonej Caca Rouge. Nałożyłam na suche włosy, starałam się staranniej nakładać i nie umyję szamponem. Będzie ciężko, bo masło kakaowe najprawdopodobniej się niedomyje. Jutro będą tłuste włosy Ale poświęcę dwa dni, dla udanego koloru. Oby te niedoróbki zniknęły.

A tak na marginesie: otworzyć sąsiadowi w zimowej czapce z pomponem w upalny wieczór i zobaczyć jego minę - BEZCENNE.
Możesz być pewna, że o szklankę cukru już nie poprosi.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:19   #1163
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

A tak na marginesie: otworzyć sąsiadowi w zimowej czapce z pomponem w upalny wieczór i zobaczyć jego minę - BEZCENNE.
Ja jak nakładam jakieś maski na włosy to zakładam taką czerwoną czapkę mikołaja z pomponem. To jest dopiero czad
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:32   #1164
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A tak na marginesie: otworzyć sąsiadowi w zimowej czapce z pomponem w upalny wieczór i zobaczyć jego minę - BEZCENNE.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja jak nakładam jakieś maski na włosy to zakładam taką czerwoną czapkę mikołaja z pomponem. To jest dopiero czad
Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:43   #1165
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kochana, jeśli nigdy nie używałaś żadnych masażerów, szczot, jeśli dotąd używałaś tylko peelingów, scrubów, a nawet szorsktich syrenowych gąbek i cieszyłaś się, że masz po nich gładką, miłą w dotyku skórę, to tak naprawdę nie masz pojęcia co to prawdziwa jedwabista gładkość i jędrność skóry Bez porównania. Polecam każdemu
mam kochana pojęcie, mam nie mam problemu z gładkoscią skóry - nie na ten temat się rozmarzyłam Natka pisała tak...... erotycznie , ze moja wyobraźnia w tym własnie kierunku poszła
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A tak na marginesie: otworzyć sąsiadowi w zimowej czapce z pomponem w upalny wieczór i zobaczyć jego minę - BEZCENNE.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja jak nakładam jakieś maski na włosy to zakładam taką czerwoną czapkę mikołaja z pomponem. To jest dopiero czad

kurcze a ja głupia w czepku foliowym i ręczniku chodzę
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-11 o 20:48
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:44   #1166
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do pytania o mycie wlosów odżywką to polecam google, dziewczyny sporo na ten temat blogują i różnie opisują. Np tu: http://beautyhairandfashion.blogspot...-praktyka.html ,
trochę już poguglałam
no i dalej mam problem
głównie z tym, że laski polecają jakieś glorie, isany i potersy a ja takie rzeczy omijam szerokim łukiem
pytanie brzmi : która z tych "naszych" odżywek by sie nadawała ?
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 20:57   #1167
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mam kochana pojęcie, mam nie mam problemu z gładkoscią skóry - nie na ten temat się rozmarzyłam Natka pisała tak...... erotycznie , ze moja wyobraźnia w tym własnie kierunku poszła
Tja... erotycznie... mówiłam, że jakieś sado/maso tu odchodzi za stara jestem jak na Was, odpadam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:00   #1168
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tja... erotycznie... mówiłam, że jakieś sado/maso tu odchodzi za stara jestem jak na Was, odpadam
dobra, dobra, nie czaruj Małgorzata też wyłapałaś podtekst znaczy się czujesz temat
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:02   #1169
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
się poplułam , a skomentował jakoś?
Był tak zaskoczony, że miałam wrażenie że zapomniał po co przyszedł.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Możesz być pewna, że o szklankę cukru już nie poprosi.


Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja jak nakładam jakieś maski na włosy to zakładam taką czerwoną czapkę mikołaja z pomponem. To jest dopiero czad
No gdybym w takiej czapce otworzyła, chyba przewróciłby sie z wrażenia.


Kurcze muszę skombinować szczotkę do ciała. Do tej pory szczotkowałam tylko nogi. Ale tylko do kolan
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:05   #1170
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
trochę już poguglałam
no i dalej mam problem
głównie z tym, że laski polecają jakieś glorie, isany i potersy a ja takie rzeczy omijam szerokim łukiem
pytanie brzmi : która z tych "naszych" odżywek by sie nadawała ?
Ja na razie jestem początkująca w tym temacie i użyłam odżywek tych, które mam w domu, tyle, że u mnie sprawa wygląda inaczej, bo najpierw myję włosy normalnie szamponem, potem nakładam Sesę i dopiero sesę zmywam odżywkami, więc nie ma to znaczenia, jakiej odżywki użyję, bo włosy są pozbawione brudu Natomiast jeśli myjemy brudne włosy, to tu skład odżywki ma ogromne znaczenie. Odżywki, które zauważyłaś, że są wymieniane mają bardzo dobre, proste składy i są tanie, naturalne. Przede wszystkim dlatego, że nie mogą zawierać substancji oblepiających włosy, gliceryny, olejów w nadmiarze, protein, parafiny, polyquaternium, silikonów itp. Powinny zawierać cetrimonium Chloride, ale niekoniecznie. Tak więc sposród "naszych wątkowych" marek nie spotkasz takich składów za wiele.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.