Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-25, 04:28   #4531
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Skoro tak piszesz to sobie dam z nim spokój. Wezmę ten dla cery suchej i normalnej chociaż zawsze jakoś miałam przed nimi dziwny lęk - wiem, głupie I tak, dalej mówię o tym dermedicu. Jeszcze spróbuję gdzieś dorwać skład tego do cery suchej i jezeli nic w nim uczulającego nie będzie to go kupię Ostatnio miała Uriage mineralny i całkiem go lubię, jedyną jego wadą jest podkreślanie suchych skórek, które niestety mi się zdarzają mojej cery po prostu nie da się nawilżyć. O dziwo na razie najlepiej ( w sensie częściowo) udaje się to paście cynkowej i acne-dermowi (oczywiście nie razem), więc może jak wyeliminuję wysuszanie filtra (podkreślanie skórek), to może zacznę wyglądać jak człowiek.

I jeszcze jedno, dziewczęta jest w ogóle coś takiego jak korektor pod oczy inglot we wkładzie? W sensie taki do wsadzenia do paletki? Jak tak, to jak się sprawują?
up
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 21:29   #4532
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny, potrzebuję szminkowej porady. W kwestii koloru. Swój kolor ust mam ciemny (mogę go porównać do koloru 020 pomadki Catrice Ultimate Lip Colour, tej w czarnym opakowaniu - to dokładnie mój kolor ust). Chciałabym znaleźć szminkę/pomadkę, w chłodnym odcieniu ale jasnym, żeby usta stały się jaśniejsze. Da się rozjaśnić usta szminką w ten sposób? I jaką konkretnie byście poleciły?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:52   #4533
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję szminkowej porady. W kwestii koloru. Swój kolor ust mam ciemny (mogę go porównać do koloru 020 pomadki Catrice Ultimate Lip Colour, tej w czarnym opakowaniu - to dokładnie mój kolor ust). Chciałabym znaleźć szminkę/pomadkę, w chłodnym odcieniu ale jasnym, żeby usta stały się jaśniejsze. Da się rozjaśnić usta szminką w ten sposób? I jaką konkretnie byście poleciły?
Golden rose 59 ultra rich color mi trochę rozjaśnia
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 11:51   #4534
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Golden rose 59 ultra rich color mi trochę rozjaśnia
A nie wysusza ust?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:03   #4535
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A nie wysusza ust?
te ultra rich są nieco nawilżające, nie powinny wysuszyć ja mam jedną z tej serii, ust mi nie wysusza
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:05   #4536
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
te ultra rich są nieco nawilżające, nie powinny wysuszyć ja mam jedną z tej serii, ust mi nie wysusza
Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Golden rose 59 ultra rich color mi trochę rozjaśnia
A o której serii mówicie, bo w KWC znalazłam trzy o tej samej nazwie m.in. matową i diamentową...
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:17   #4537
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A o której serii mówicie, bo w KWC znalazłam trzy o tej samej nazwie m.in. matową i diamentową...
Matowa
Ma tępa suchą konsystencję , jednak nie wiem jakim cudem nawilża usta i leczy mi suche skórki
I kolor na pierwszy rzut oka też nieciekawy

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-03-28 o 12:19
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 12:23   #4538
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Matowa
Ma tępa suchą konsystencję , jednak nie wiem jakim cudem nawilża usta i leczy mi suche skórki
I kolor na pierwszy rzut oka też nieciekawy
Dość ciemna ta 59. Ja bym chciała właśnie coś jak 57, żeby jasny był.
A powiedz mi jeszcze jak z kryciem i jak ze znikaniem z ust? Kryją i znikają równomiernie czy robią plamy?
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:30   #4539
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dość ciemna ta 59. Ja bym chciała właśnie coś jak 57, żeby jasny był.
A powiedz mi jeszcze jak z kryciem i jak ze znikaniem z ust? Kryją i znikają równomiernie czy robią plamy?
U mnie bardzo dobrze kryje(całkowicie zakrywa usta) ,znika równomiernie i bardzo długo się trzyma, nie włazi w bruzdy i skórki ,byłam bardzo zaskoczona tym. Wykończenie ma matowo pudrowe .Kolor to chłodny róż złamany beżem takim pudrowym, moja Mama powiedziała że w opakowaniu wygląda jak jasno- brązowa..Ten odcień 59 to najjaśniejszy nudziak jaki mogę sobie nałożyć, w jaśniejszych wyglądam jak trup, inne odcienie były zbyt jaskrawe ( różowe) albo za jasne (mdłe).

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-03-28 o 12:47
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 13:09   #4540
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A o której serii mówicie, bo w KWC znalazłam trzy o tej samej nazwie m.in. matową i diamentową...
bo każda seria ma różne wykończenia też mam matową, rzeczywiście jest dość tępa i ta moja (#45 - dość jasna jak na moje standardy, koralowo-brzoskwiniowa) po normalnym nałożeniu daje brzydki, babciny efekt, trzeba trochę jej zdjąć chusteczką i dokładnie wetrzeć w usta, wtedy efekt jest super, i jest fajnie trwała jak większość pomadek GR
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 13:55   #4541
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A ja sobie kupiłam matowy "balsam do ust" - w rzeczywistości raczej płynną szminkę Essence, ciekawy efekt. Ohydnie śmierdzi tandetną etylowaniliną niestety.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 14:11   #4542
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Tak odchodząc od tematu szminek i wracając do tematu problemów z suchą skórą dłoni... Moja powoli zaczyna wracać do normy używam co chwilę tego kremu (mój ulubiony, również do ciała i na twarz - nie zapycha jakimś cudem i nie pogarsza sprawy gdy nakładam na podrażnioną skórę) a od przedwczoraj kilka razy dziennie kremu Ceralan - fajny półtłusty emolient z ceramidami, niestety ciężko dostępny, w kilku aptekach jak o niego pytałam panie farmaceutki robiły zdziwioną minę i sugerowały, że się przejęzyczyłam dostałam w końcu w Superpharmie. A uparłam sie na niego bo z tej firmy (Orion Pharma) używałam kiedyś Aqualan L, który mi pomógł wyleczyć ŁZS na twarzy Zobaczymy, jak to będzie dalej, pokładam nadzieję w Ceralanie.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 18:13   #4543
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
U mnie bardzo dobrze kryje(całkowicie zakrywa usta) ,znika równomiernie i bardzo długo się trzyma, nie włazi w bruzdy i skórki ,byłam bardzo zaskoczona tym. Wykończenie ma matowo pudrowe .Kolor to chłodny róż złamany beżem takim pudrowym, moja Mama powiedziała że w opakowaniu wygląda jak jasno- brązowa..Ten odcień 59 to najjaśniejszy nudziak jaki mogę sobie nałożyć, w jaśniejszych wyglądam jak trup, inne odcienie były zbyt jaskrawe ( różowe) albo za jasne (mdłe).
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
bo każda seria ma różne wykończenia też mam matową, rzeczywiście jest dość tępa i ta moja (#45 - dość jasna jak na moje standardy, koralowo-brzoskwiniowa) po normalnym nałożeniu daje brzydki, babciny efekt, trzeba trochę jej zdjąć chusteczką i dokładnie wetrzeć w usta, wtedy efekt jest super, i jest fajnie trwała jak większość pomadek GR
Dzięki Kobitki .
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 19:17   #4544
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Dzięki Kobitki .
Pochwal się zakupem,
ja mam jeszcze jedną classics lasting 133 i to dopiero czadowy kolor
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-29, 11:06   #4545
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Pochwal się zakupem,
ja mam jeszcze jedną classics lasting 133 i to dopiero czadowy kolor
Pochwalę, pochwalę. Tylko najpierw muszę znaleźć jakiś ich sklepik bo w mojej okolicy jakoś mi nie mignęło stoisko Golden Rose.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-08, 21:09   #4546
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny proszę o pomoc, czy ktoś ma/używa/czytał o filtrze sunbrella 50+ dla cery suchej i normalnej? Potrzebuję skład tego kremu, a nigdzie nie mogę go znaleźć.
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 17:44   #4547
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Używał może ktoś Gosh, X-Ceptional Wear Make-up i IsaDora, High Performance All-day Foundation z najjaśniejszych odcieni, który z nich jest jaśniejszy? albo inglot, AMC, Cream Foundation?
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 18:48   #4548
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Hej!

Czy któraś z was mogłaby polecic jakiś bronzer do cery jasnej a dodatkowo naczynkowej..?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:09   #4549
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

W końcu kupiłam tę Sunbrellę w ciemno. Jak kogoś będzie interesował skład, to jak tylko dojdzie paczka, to mogę wkleić
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 14:41   #4550
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
W końcu kupiłam tę Sunbrellę w ciemno. Jak kogoś będzie interesował skład, to jak tylko dojdzie paczka, to mogę wkleić
Do cery suchej i normalnej?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 14:53   #4551
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

czym zakrywacie wory pod oczami? ja próbowałam już różnych sposobów, ale i tak są widoczne. najmniej jak nałożę podkład, na to korektor, a na to cień (nude, matowy), ale cień wchodzi w zagłębienia i widać że coś mam na oczach
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 10:50   #4552
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cześć bladziochy Pragnę Was zapytać jakiego kremu z filtrem używacie pod podkład? W zeszłym roku kupiłam krem Eveline SPF 50 do twarzy, ale jest strasznie tępy i podkład się z niego ściera Widziałam kremy z filtrami do twarzy w aptece, myślałam nawet o tych azjatyckich do kupienia w internecie, ale boję się wydać kilkadziesiąt złotych na krem, który będzie stał na półce i się kurzył
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:11   #4553
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Aknicare 30 Synchroline ,najlepszy! fiasco też go poleca
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 11:56   #4554
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez sillke29 Pokaż wiadomość
Używał może ktoś Gosh, X-Ceptional Wear Make-up i IsaDora, High Performance All-day Foundation z najjaśniejszych odcieni, który z nich jest jaśniejszy? albo inglot, AMC, Cream Foundation?
Gosh jest jaśniejszy , inglota odradzam włazi w pory podkreśla skórki , nie kryje, i złazi po 2 godzinach od aplikacji

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
czym zakrywacie wory pod oczami? ja próbowałam już różnych sposobów, ale i tak są widoczne. najmniej jak nałożę podkład, na to korektor, a na to cień (nude, matowy), ale cień wchodzi w zagłębienia i widać że coś mam na oczach
Ja używam burżuja HM i jest git

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Hej!

Czy któraś z was mogłaby polecic jakiś bronzer do cery jasnej a dodatkowo naczynkowej..?
Ja nie używam bronzera , do konturowania używam różu burżuja 37 rose pompon

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc, czy ktoś ma/używa/czytał o filtrze sunbrella 50+ dla cery suchej i normalnej? Potrzebuję skład tego kremu, a nigdzie nie mogę go znaleźć.
Koniecznie napisz jak się sprawdza, mnie najbardziej interesuje czy zapycha
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 14:09   #4555
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Aknicare 30 Synchroline ,najlepszy! fiasco też go poleca
świetny jest, ale dla suchej skóry może niewystarczająco nawilżać inny mój typ (już mniej matujący) to ten z l'oreal, fajny właśnie pod makijaż ale nie wiem, czy stacjonarnie się go dostanie

tekila, zależy ci chodzi ci o zakrywanie worów w sensie luźnej skóry, czy po prostu sińców Jeśli chodzi o to drugie, to do tej pory moim ulubieńcem jest paletka korektorów Catrice. Nie kryje tak jak Dermacol, nie jest to kosmetyczne cudo, ale jest najbardziej przewidywalny, tj. nie zdarza mu się w tajemniczy sposób zniknąć z twarzy po godzinie, zwarzyć się czy ściemnieć.
A co do luźnej skóry pod oczami, to gossmakeupartist zrobił świetny tutorial o tuszowaniu ich

bladziochy, trzymajcie za mnie kciuki, jutro mam egzamin dyplomowy Po 6 latach Plastyka nie wypada nie obronić dyplomu
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 15:57   #4556
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Będziemy trzymać!
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 19:41   #4557
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Cześć bladziochy Pragnę Was zapytać jakiego kremu z filtrem używacie pod podkład? W zeszłym roku kupiłam krem Eveline SPF 50 do twarzy, ale jest strasznie tępy i podkład się z niego ściera Widziałam kremy z filtrami do twarzy w aptece, myślałam nawet o tych azjatyckich do kupienia w internecie, ale boję się wydać kilkadziesiąt złotych na krem, który będzie stał na półce i się kurzył
U mnie się sprawdza już drugi rok Iwostin. Nie każdy go lubi, ale mojej suchej skórze bardzo pasuje, fajnie sprawdza się pod wszelakie podkłady. Miałam krem z wysoką ochroną, teraz mam emulsję, za którą zapłaciłam jakoś 35 złotych już z wysyłką - a pojemność aż 100 ml. Emulsja lepiej się wchłania i skóra dłużej pozostaje matowa po przypudrowaniu.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:39   #4558
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Fiasco

Trzymam kciukasy

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
U mnie się sprawdza już drugi rok Iwostin. Nie każdy go lubi, ale mojej suchej skórze bardzo pasuje, fajnie sprawdza się pod wszelakie podkłady. Miałam krem z wysoką ochroną, teraz mam emulsję, za którą zapłaciłam jakoś 35 złotych już z wysyłką - a pojemność aż 100 ml. Emulsja lepiej się wchłania i skóra dłużej pozostaje matowa po przypudrowaniu.
Czy możesz podać dokładnie o który produkt chodzi?
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 21:50   #4559
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jasne, miałam ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html

Obecnie mam tą emulsję i widzę, że zachowuje się na cerze lepiej:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

Mi służy, ale wiadomo, co twarz to inne wymagania Na pewno chroni - zeszłego lata, póki używałam kremu, twarz ani ani się nie opaliła. Potem zdarzało mi się coraz częściej zapominać o filtrze i zauważyłam lekkie przyciemnienie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 07:56   #4560
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Ja używam burżuja HM i jest git

dzięki, zerknę na niego mocno kryje i rozjaśnia? bo u mnie nawet spod korektora potrafi prześwitywać i wyglądam jak sowa/panda.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
tekila, zależy ci chodzi ci o zakrywanie worów w sensie luźnej skóry, czy po prostu sińców Jeśli chodzi o to drugie, to do tej pory moim ulubieńcem jest paletka korektorów Catrice. Nie kryje tak jak Dermacol, nie jest to kosmetyczne cudo, ale jest najbardziej przewidywalny, tj. nie zdarza mu się w tajemniczy sposób zniknąć z twarzy po godzinie, zwarzyć się czy ściemnieć.
A co do luźnej skóry pod oczami, to gossmakeupartist zrobił świetny tutorial o tuszowaniu ich
mam ten korektor i nie używam, bo się nie sprawdza na mojej skórze.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.