Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Czy jesteś za usunięciem kompozycji zapachowych z kosmetyków na rumień i naczynka?
TAK 21 87,50%
NIE 3 12,50%
Głosujący: 24. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 08:58   #2071
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO


ja zdecydowanie wolę tę:
sorry za OT, nie mogłam się powstrzymać...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 10:11   #2072
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Dzięki Ogólnie, to chyba będę musiała go zamówić na necie, bo nigdzie w aptece nie mogę go znaleźć. Podobno wycofali się z oficjalnej sprzedaży i są tylko w niektórych, wybranych aptekach.

osz w mordę jeża... krem kupiłam w manufakturze w lodzi rok temu, mam nadzieję że Rilastil jest nadal u nich (supherpharm)
po wypłacie chyba się wybiorę

filtów i ja poszukuję.... miałam rok temu Iwostin krem nawilżający z filtrem 20 i dobrze chronił skórę
nie stosuję blokerów, może to i źle, ale ja nie lubię tych tłustych mazi
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 12:29   #2073
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

ja zdecydowanie wolę tę:
sorry za OT, nie mogłam się powstrzymać...
A ja z kolei uwielbiam to:
W sumie, to szkoda, że najfajniesze emotikonki najrzadziej się używa ...

I szkoda, że połowę fajnych rzeczy trzeba kupować na necie, chyba, że się mieszka w mieście, które naprawdę jest wojewódzkie, a nie tylko predestynuje do tej roli...

W każdym razie odnośnie Rhea, to chyba zamówię sobie "próbkę" na próbę. Jak czasami myślę, ile kasy idzie na kosmetyki, które potem leżą (no ale wypada od okazji do okazji mieć), to mi się włos na głowie jeży...
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 14:44   #2074
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Witam
Mam pytanie dotyczące kremu Instituto Ganassini, Rilastil Intensive, Deliskin Cream, Krem do skóry z problemami naczynkowymi, a właściwie każdego który jest "zielonkawy". Czy ten kolor jest bardzo widoczny, na tyle, że musi być podkład kryjący by go zamaskować. I czy jest możliwa kombinacja: seru z wit. C, na to powyższy kremik i kolejno filtr (wolałabym już bez podkładu, bo robi się ciepło i latem nie używam fluidów)? Proszę o radę.
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:44   #2075
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny od kilku miesięcy pojawił się u mnie rumień. Czy myślicie, ze tabletki Detralex pomogą? I po jakim czasie? (opakowanie kosztuje 30 zł a starcza na 2 tygodnie)
Czy któraś z was je stosowała?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 22:12   #2076
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez malgos_t Pokaż wiadomość
Witam
Mam pytanie dotyczące kremu Instituto Ganassini, Rilastil Intensive, Deliskin Cream, Krem do skóry z problemami naczynkowymi, a właściwie każdego który jest "zielonkawy". Czy ten kolor jest bardzo widoczny, na tyle, że musi być podkład kryjący by go zamaskować. I czy jest możliwa kombinacja: seru z wit. C, na to powyższy kremik i kolejno filtr (wolałabym już bez podkładu, bo robi się ciepło i latem nie używam fluidów)? Proszę o radę.

kolor zielony nie jest widoczny na twarzy, tylko wiesz lekko uspokaja naczynka i jest neico bledsza buźka

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny od kilku miesięcy pojawił się u mnie rumień. Czy myślicie, ze tabletki Detralex pomogą? I po jakim czasie? (opakowanie kosztuje 30 zł a starcza na 2 tygodnie)
Czy któraś z was je stosowała?
wlaśnie tez się nad tym zastanawiałam, w sumie powinno pomóc, bo to na naczynia krwionośne jest... napewnoi przy hemoroidach pomaga i zylakach ale na naczynka?
p.s. bez recepty można kupicx Diosminex- w niektórcyh aptekach po dwadzieścia pare złotych jest- skąłd identyczny z Detralexem

p.s.2 fakt najfaJNIEJSZE SIĘ NAJRZADZIEJ UŻYWA (emoty)
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 09:58   #2077
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Rzeczywiście Diosimex jest znacznie tańszy! Tyle że w ulotce z detralexu pisze, że wzmacnia naczynia włosowate a w Diosimexie nie
Ja narazie skończyłam jedno opakowanie Detralexu i nie widze żadnej poprawy. Ale na efekty może troche za wcześnie. I teraz nie wiem co zrobić, bo na jednej recepcie mam napisane dwa opakowania detralexu (60 zł), czy wykupić tylko jedno opakowanie a póxniej kupić Diosimex, czy może narazie nie wykupować recpty, tylko ją zatrzymać a zakupić zamiast detralexu Diosimex? Przyznam, że cena odgrywa dla mnie bardzo dużą role, bo musze jeszcze kupić maść robioną recznie w aptece za 30-40 zł. Nie stać mnie na takie leki, ale panicznie boje się trądziku różowatego
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 19:15   #2078
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez Planet Spa Pokaż wiadomość
Dziewczyny znacie jakiś niedrogi filtr, który można stosować pod podkład przy cerze naczynkowej?
Niedrogi filtr np. Iwostin Solerin kosztuje ok. 30zł, jest SPF 40 i 50 i można się maziać po nim kolorówką, co jest plusem.

Przyłączam się do wątku sama walcze z trądzikową, suchą, płytko unaczynioną skórą. Byłam u dermatologa, troche sie podleczyłam ale teraz sama zamierzam ustalić plan działania bo ostatnio bylam pani powedziala ze wszystko ok i skasowała 70zł.

Używałam Auridermu i niestety nie widziałam poprawy.
Ktoś tu dał linka do Instituto Ganassini, Rilastil Intensive, Deliskin Cream, Krem do skóry z problemami naczynkowymi czy ktoś stosował krem?? Widze, że opinie ma super, chyba kupie go w zamian za krem na zaczerwienienia Oriflamu, który notabene też miał pozytywne opinie.

Pozdrawiam
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:45   #2079
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny, co jest lepsze na naczynka Rutinoscorbin czy tabletki z kasztanowca np. Venescin?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 17:02   #2080
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Co do tego drugiego to nie wiem, ale Rutinoscorbin łykam i naczynka jak były, tak są nadal, mało tego, pojawiają się nowe
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 17:31   #2081
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
Co do tego drugiego to nie wiem, ale Rutinoscorbin łykam i naczynka jak były, tak są nadal, mało tego, pojawiają się nowe
A jak długo już jesz Rutinoscorbin i ile tabletek dziennie?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 19:11   #2082
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

[quote=nikaa2;7356301]
kolor zielony nie jest widoczny na twarzy, tylko wiesz lekko uspokaja naczynka i jest neico bledsza buźka


Dziękuję za info, kremik zamówiłam i mam nadzieję, że się sprawdzi.

Edytowane przez malgos_t
Czas edycji: 2008-04-27 o 19:12 Powód: redakcja
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:33   #2083
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Rzeczywiście Diosimex jest znacznie tańszy! Tyle że w ulotce z detralexu pisze, że wzmacnia naczynia włosowate a w Diosimexie nie
Ja narazie skończyłam jedno opakowanie Detralexu i nie widze żadnej poprawy. Ale na efekty może troche za wcześnie. I teraz nie wiem co zrobić, bo na jednej recepcie mam napisane dwa opakowania detralexu (60 zł), czy wykupić tylko jedno opakowanie a póxniej kupić Diosimex, czy może narazie nie wykupować recpty, tylko ją zatrzymać a zakupić zamiast detralexu Diosimex? Przyznam, że cena odgrywa dla mnie bardzo dużą role, bo musze jeszcze kupić maść robioną recznie w aptece za 30-40 zł. Nie stać mnie na takie leki, ale panicznie boje się trądziku różowatego
niby tak, ale skoro ten sam skąłd jest... o_O
\możesz wykupic jedno opakowanie detralexu a później już sobie kupic diosminex.... zobaczysz jak się bedziesz czula po odpowiedniku w porównaniu z oryginałem

venescin chyba lepszy od rutinoscorbinu, jest jeszcze venescin forte a także venoruton kapsułki a także troxe(rutin)?- wszystko na żyły i wydaje s ię i że na naczynka


[quote=malgos_t;7372339]
Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość

kolor zielony nie jest widoczny na twarzy, tylko wiesz lekko uspokaja naczynka i jest neico bledsza buźka


Dziękuję za info, kremik zamówiłam i mam nadzieję, że się sprawdzi.
proszę oby sie sprawdzil
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:12   #2084
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
niby tak, ale skoro ten sam skąłd jest... o_O
\możesz wykupic jedno opakowanie detralexu a później już sobie kupic diosminex.... zobaczysz jak się bedziesz czula po odpowiedniku w porównaniu z oryginałem

venescin chyba lepszy od rutinoscorbinu, jest jeszcze venescin forte a także venoruton kapsułki a także troxe(rutin)?- wszystko na żyły i wydaje s ię i że na naczynka
Jedno opakowanie Detralexu już zjadłam i narazie żadnej różnicy nie zauważyłam, ale nie licze na cud po 2 tygodniach. Teraz zamówiłam jednak Diosminex, bo skoro to jest to samo, to po co przepłacać
Venescin forte również mam, ale biore jedną kapsułke na dzień, bo na opakowaniu pisze, żeby brać 3x2 tabelteki, to wychodzi, że opakowanie starcza na 5 dni. A moim zdaniem to przesada!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 15:10   #2085
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
A jak długo już jesz Rutinoscorbin i ile tabletek dziennie?
2,5 miesiąca po 4 tabletki dziennie
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:53   #2086
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Jedno opakowanie Detralexu już zjadłam i narazie żadnej różnicy nie zauważyłam, ale nie licze na cud po 2 tygodniach. Teraz zamówiłam jednak Diosminex, bo skoro to jest to samo, to po co przepłacać
Venescin forte również mam, ale biore jedną kapsułke na dzień, bo na opakowaniu pisze, żeby brać 3x2 tabelteki, to wychodzi, że opakowanie starcza na 5 dni. A moim zdaniem to przesada!
no pewnie, że6tabl.to przesada, przynajmniej moim zdaniem zauważyłam, ze oni tak na wsyzskim piszą kolosalne dawki

daj znac jak bedzie po diosminexie

ja bede go łykała (bo dodatkowo stojąca praca) ale jak wybiore witaminy na włosy i paznokcie H-pantoten
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:03   #2087
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Niedrogi filtr np. Iwostin Solerin kosztuje ok. 30zł, jest SPF 40 i 50 i można się maziać po nim kolorówką, co jest plusem.

Używałam Auridermu i niestety nie widziałam poprawy.
Ktoś tu dał linka do Instituto Ganassini, Rilastil Intensive, Deliskin Cream, Krem do skóry z problemami naczynkowymi czy ktoś stosował krem?? Widze, że opinie ma super, chyba kupie go w zamian za krem na zaczerwienienia Oriflamu, który notabene też miał pozytywne opinie.

Pozdrawiam
Ja Iwostin też w miarę lubię. Szkoda mi jest wydawać kasę na filtr Avene czy LRP skoro można dostać inny dobry krem w zrównoważonej cenie, ale wiadomo, co kto lubi...

Aako, wiem, że ten krem Rilastilu opinie ma super, ale póki co nie mogę, poza netem nigdzie go dostać. Nawet, jak byłam we Wrocku, to go w aptekach nie widziałam. Gdyby udało się tobie w jakiejś kupić, to daj znać.
Prędzej czy później, to i tak go sobie kupię, ale obiecałam sobie, że wykończę, te wszystkie resztki, które mi się po półkach poniewierają, czyli tak jeszcze z miesiąc musi zakup poczekać.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:10   #2088
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja Iwostin też w miarę lubię. Szkoda mi jest wydawać kasę na filtr Avene czy LRP skoro można dostać inny dobry krem w zrównoważonej cenie, ale wiadomo, co kto lubi...

Aako, wiem, że ten krem Rilastilu opinie ma super, ale póki co nie mogę, poza netem nigdzie go dostać. Nawet, jak byłam we Wrocku, to go w aptekach nie widziałam. Gdyby udało się tobie w jakiejś kupić, to daj znać.
Prędzej czy później, to i tak go sobie kupię, ale obiecałam sobie, że wykończę, te wszystkie resztki, które mi się po półkach poniewierają, czyli tak jeszcze z miesiąc musi zakup poczekać.
z tego co wiem to w aptekach Superphamu są dostępne
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 09:19   #2089
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez nikaa2 Pokaż wiadomość
z tego co wiem to w aptekach Superphamu są dostępne
Niestety nie u mnie i nie w tej jednej, w której byłam we Wrocku w galerii. Poza tym, z tego co się dowiedziałam od jednej farmaceutki, to firma ta znana jest przede wszystkim jako producent kosmetyków antycellulitisowych i ujędrniających i te przede wszystkim posidają apteki w asortymencie.
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 11:51   #2090
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Mam suchą cerę, do tego zmęczoną i mam trochę zaskórników. Chcę się wybrać pierwszy raz (w wieku 23 lat ;P) na oczyszczanie - papierosy, życie w dużym mieście i generalnie zły tryb życia powodują, że moja twarz się chyba tego domaga.

Ostatnio kosmetyczka mi zaproponowała oczyszczanie manualne połączone z peelingiem kawitacyjnym, stwierdziła, że po tym zrobi mi jakąś kurację Thalgo łagodząco-nawilżającą i będzie super. Jest sens czegoś takiego? Jest sens wybierania się na oczyszczanie manualne przy suchej skórze? Czy zdecydować się na coś innego?
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:10   #2091
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Dziewczyny poradźcie jakiś dobry, szybko wchłaniający się filtr nie pozostawiający tłustej warstwy Bo mój LRP Anthelios FE 50+ strasznie mnie szypie w twarz praktycznie cały dzień
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:36   #2092
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

azzis może Iwostin - zarówno 40stka (teraz 30stka) jak i 50+ na mnie przynajmniej szybko się wchłaniają. Po tym Anthelios'ie tez miałam szczypiącą czerwoną buzię a Iwostin nakłądam nawet na oczy
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 12:41   #2093
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Malgos_t - czy stałaś się już posiadaczką Rilastil'u ?!
Jeśli tak - jakie wrażenia ?! Sama mam nieodpartą chęć
na ten krem . Będę wdzięczna.
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 13:54   #2094
goosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar goosia:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 262
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie jakiś dobry, szybko wchłaniający się filtr nie pozostawiający tłustej warstwy Bo mój LRP Anthelios FE 50+ strasznie mnie szypie w twarz praktycznie cały dzień

Ja dzisiaj kupiłam Iwostin Solecrin SPF 40,skusiłam sie na kwc ma mieszane opinie,jedni piszą że zostawia białe smugi na twarzy,że jest się strasznie bladym, A więc tak za dużo jeszcze nie moge powiedziec o nim,nałożyłam go na koncentrat na naczynka z Farmony i na to filtr,ładnie się wchłonął na to nałożyłam podkład revlona,zobaczymy jak sie bedzie sprawował na słoneczku ;d
__________________
goosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:10   #2095
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez falka Pokaż wiadomość
azzis może Iwostin - zarówno 40stka (teraz 30stka) jak i 50+ na mnie przynajmniej szybko się wchłaniają. Po tym Anthelios'ie tez miałam szczypiącą czerwoną buzię a Iwostin nakłądam nawet na oczy
Wchłania się podobnie jak Anthelios? Ten Antek byłby super, gdyby nie to że strasznie szczypie po nim twarz.
A jak z filtrami Avene czy Biodermy? falka miałaś jakiś z tej firmy? I jak się sprawowały na wrażliwej cerze?

Cytat:
Napisane przez goosia:) Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj kupiłam Iwostin Solecrin SPF 40,skusiłam sie na kwc ma mieszane opinie,jedni piszą że zostawia białe smugi na twarzy,że jest się strasznie bladym, A więc tak za dużo jeszcze nie moge powiedziec o nim,nałożyłam go na koncentrat na naczynka z Farmony i na to filtr,ładnie się wchłonął na to nałożyłam podkład revlona,zobaczymy jak sie bedzie sprawował na słoneczku ;d
No właśnie widziałam, że Iwostin ma coś słabe opinie na KWC, dlatego kupiłam Iwostin. Dla mnie 40-stka to trochę mało. Musiałabym mieć co najmniej 50
Daj znać jak go lepiej poznasz
Ja poczytam jeszcze recenzje na KWC.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:35   #2096
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

używałam Avenek-smoła na twarzy,
Ogólnie porówanie mam małe filtruję się półtora roku, z czego od roku korzystam z Iwostinu (odkąd wszedł właściwie). Po każdej próbie używania czegoś nowego wracam skruszona....
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:05   #2097
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Chyba skuszę się na ten Iwositn 50+ (o ile nie ma denaturatu w składzie).
W sumie nie pozostaje mi nic innego, bo Antheliosa nie mogę używać, a muszę czymś twarz chronić a skoro Iwostin sprawdzony przez Wizażanki, to może i mnie posłuży
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:48   #2098
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

ja iwostinu uzywam od zeszlego roku, mam spf 40 i jak dla mnie extra, tylko ze lekko zapychał, dawałam cieńka warstwe, i jak się wch.łonął to kolejna.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 20:53   #2099
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

wycofano moje ukochane serum do cery naczynkowej z Dermacosu z Farmony Przejrzałam KWC i nic ciekawego nie znalazłam, czy mógłby mi ktoś polecić coś dobrego na walkę z rumieniem?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 22:11   #2100
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie jakiś dobry, szybko wchłaniający się filtr nie pozostawiający tłustej warstwy Bo mój LRP Anthelios FE 50+ strasznie mnie szypie w twarz praktycznie cały dzień

Ja właśnie przeszłam z Antka FE na spray Klorane.Antek strasznie mnie szczypał w oczy i podrazniał naczynka.Ale rzeczywiście na twarzy nie było go widać.Nawet duża jego ilość wchłaniała się do matu.
Klorane jest bardziej treściwy,odżywczy ale ładnie się wchłania (mam cere mieszaną ).Jego wadą jest to że po jakimś czasie wyłazi spod pudru i strasznie się wtedy świecę.Ale po przypudrowaniu jest dobrze.
Poza tym filtr ten ukoił i uspokoił moje naczynka na nosie.Po jego zmyciu widze że ma pozytywny wpłuw na moją cerę.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-14 12:57:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.