Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 23:46   #3991
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

W sklepie chyba okolo 150zl
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-13, 23:56   #3992
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

miejmy nadzieje ze w najblizszym czasie pojawi sie na truskawce...chociaz tak z drugiej stony wlasnie sobie mysle ze zakupilam z guerlaina bronzer z nowej kolekcji cos tam africa....hm..
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 06:49   #3993
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Wczoraj na wyścigi klikałyśmy Juicy Tubki , dziś pewnie na wyścigi będziemy dostawać Shipment Status (ja jeszcze nie mam), a potem na wyścigi będziemy biegać na pocztę! Mój listonosz NIGDY jeszcze nie przyniósł mi paczki, a tylko awizo zostawia. Czasem jak pomyślę ile się muszę nastać na tej poczcie to mi się zakupów na Tru odechciewa
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:09   #3994
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Brokatu nie maja, ale maja dośc duzo drobinek i to taki sporych, błyszczyki z tej lini są dośc mocno skrzące, troche podobne to błyszczyków Dior show w słoiczkach, tylko drobinki są mniejsze, jak ktoś lubi iskrzące drobinki to bedzie zadowolony

kolor miss rose jest śliczny, ciepły jasny różyk, w miare transparenty, ale troche koloru na ustach daje, i sie iskrzy

a co do minusów, to napewno są po terminie, mają około 3,5 roku

Już z samego Twojego opisu ten błyszczyk mi się podoba, choć powiem że kupowałam go trochę w ciemno.

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Wczoraj na wyścigi klikałyśmy Juicy Tubki , dziś pewnie na wyścigi będziemy dostawać Shipment Status (ja jeszcze nie mam), a potem na wyścigi będziemy biegać na pocztę! Mój listonosz NIGDY jeszcze nie przyniósł mi paczki, a tylko awizo zostawia. Czasem jak pomyślę ile się muszę nastać na tej poczcie to mi się zakupów na Tru odechciewa
Ja już mam "shipment status"
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:16   #3995
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

piątki Petal Shine się pojawiły

tylko 2 sztuki
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:23   #3996
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Moje cienie DIora juz wylecialy)))
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:25   #3997
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
piątki Petal Shine się pojawiły

tylko 2 sztuki
a co to jest bo ja znowu nie wiem.....
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 07:26   #3998
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
a co to jest bo ja znowu nie wiem.....
cienie

http://eu.strawberrynet.com/productD...77950&goChar=C
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:28   #3999
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ano tak.... dziekuje
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:28   #4000
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Błyszczyk czy puder? Mariola, masz już swoje serum, czy ono było w tej paczce, którą Ci złapali?

Nie dostałam jeszcze serum Ono jest w złapanych paczkach, ale może dzisiaj je dostanę ?
Wczoraj kliknęłam puder MAC-a, pędzel EL i krem Lancoma Renergie i dzisiaj dostałam.....info, że kasują z mojego zamóienia MAC, bo już go nie mają Coś widać ta ilość sztuk pojawiająca się nie do końca jest zgodna z prawdą, bo płąciłam kartą od razu, puder dodał się do koszyka, a mimo to nie starczyło
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:32   #4001
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ciemniejszych tubek JT zostało 315
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 07:39   #4002
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Znowu dzięki uprzejmości wizażanki stane się posiadaczką tuszu Lancome Fatale i JT cherie 55-notabene mam koralowy i on nie ma drobinek jest mega blyszczący jak kryształ i mocno kryje.


Mam prośbe . Dosyć rzadko jestem do poludnia na wizażu. Poluje na 5tki Diora te iskrzące goferkowane w cieplych barwach -zloto, brązy, cieliste . Bardzo prosze o pomoc jeśli sie pojawią.
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:42   #4003
Agawit66
Raczkowanie
 
Avatar Agawit66
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 142
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Witam,
Podczytuję ten wątęk od pewnego czasu i... jak zobaczylam te JT to nie mogłam się oprzeć. Mogłaby jakaś sympatyczna Wizażanka kliknąć dla mnie kolor 56? Ja nie chcę zakładać karty, żeby mnie już nie kusiło..bo mam słabą wolę
Agawit66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:48   #4004
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ciemniejszych tubek JT zostało 315
Ale idą jak woda - już jest 305! Wizażanki pewnie wykupiły
A swoją drogą - przyznajcie się z ręką na sercu, komu ten JT jest naprawdę niezbędny heheheh? No słowo harcerza- mi zupełnie nie
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:50   #4005
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
ojej dziekuje aaaale ładny.....mniam trzeba bedzie któregos dnia taki upolowac.... ciekawe tylko ile kosztuje;p dziekuje
Przejrzyj wątek Clinique - pierwszą część - znajdziesz tam dużo real fotosów

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
miejmy nadzieje ze w najblizszym czasie pojawi sie na truskawce...chociaz tak z drugiej stony wlasnie sobie mysle ze zakupilam z guerlaina bronzer z nowej kolekcji cos tam africa....hm..
Oooo zaoferujesz zdjęcia jak doleci?

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Mój listonosz NIGDY jeszcze nie przyniósł mi paczki, a tylko awizo zostawia. Czasem jak pomyślę ile się muszę nastać na tej poczcie to mi się zakupów na Tru odechciewa
To nieładnie! Porozmawiaj z nim i daj mu klapsa! Moj tak zrobil raz , ale to byl zwykly list , a nie polecony. Powiedzial , ze go nie wzial, bo byl za wielki i ze juz moge isc na poczcte, a nie po 18
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:51   #4006
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

buuuu patrzcie co do mnie przyszlo....

Thank you for your order.

Due to the overwhelmingly positive response to our latest special offer of MAC products, we regret that all special offer MAC products have sold out. We have already tried to obtain new stock from other suppliers but unfortunately we have not been successful.

We have therefore cancelled the MAC portion of your order and processed the remainder of your order; a shipment status e-mail will be sent separately once this has been shipped.

As your card was charged the full amount when the order was placed we have submitted a refund for the MAC portion of your order to the credit card company and this credit will show on your account in the next few days.

Please accept our most sincere apologies for the inconvenience and if you have any further queries, please feel free to contact us.


Yours sincerely,
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 07:52   #4007
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Przejrzyj wątek Clinique - pierwszą część - znajdziesz tam dużo real fotosów



Oooo zaoferujesz zdjęcia jak doleci?



To nieładnie! Porozmawiaj z nim i daj mu klapsa! Moj tak zrobil raz , ale to byl zwykly list , a nie polecony. Powiedzial , ze go nie wzial, bo byl za wielki i ze juz moge isc na poczcte, a nie po 18

Eee ale ja ten bronzer kupiłam w sephorze za 220zł...buu na truskawce go nie widzialam poza tym jak kupywalam to nie wiedzialam jeszcze o jej istnieniu
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:01   #4008
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
buuuu patrzcie co do mnie przyszlo....
Thank you for your order...

No niestety tak jak Marioli (pisała wcześniej) anulowali puder Maca bo się skończył. Zwrócą Ci pieniążki. Szkoda też chciałam ten puder
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:05   #4009
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=nobrit;7549133][quote=domcia1001;7549067]buuuu patrzcie co do mnie przyszlo....
Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość

Thank you for your order...

No niestety tak jak Marioli (pisała wcześniej) anulowali puder Maca bo się skończył. Zwrócą Ci pieniążki. Szkoda też chciałam ten puder
bede płakała i bedzie snił mi sie po nocach.... no coz ale co zrobic....mze jeszcze kiedys bedzie....a oni sami zwroca na te konto z ktorego wzieli czy trzeba im przeslac nr konta?

a oto bronzer...dla wizazanek

i sorki ze napisalam tekst pod tekstem zapomnialam ze nie mozna...;d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080514_0852088.JPG (77,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080514_0852244.JPG (77,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080514_085244.JPG (86,8 KB, 34 załadowań)
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-14, 08:07   #4010
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość

To nieładnie! Porozmawiaj z nim i daj mu klapsa! Moj tak zrobil raz , ale to byl zwykly list , a nie polecony. Powiedzial , ze go nie wzial, bo byl za wielki i ze juz moge isc na poczcte, a nie po 18
Ech, ja nawet nie wiem jak on wygląda. To listonosz - widmo! Jestem w domu, a on nawet nie dzwoni domofonem że awizo zostawił, po prostu schodzę do skrzynki i jest awizo. A lepszy numer że on te paczuszki gdzieś chowa i dopiero po 18 dostarcza na pocztę! Także poszłam kiedyś o 16 i paczuszka niby była w terenie
Kiedyś napisałam skargę do Naczelnika UP na takie praktyki (byłam już w zaawansowanej ciąży i bieganie na pocztę co 2 dni i stanie w kolejce było ponad moje siły) to listonosz przyszedł z tym pismem do mnie i prosił o anulowanie, bo on nie ma siły i czasu tych paczek nosić, że nie wyrabia bo ma za duży rejon itp. I anulowałam . Ale to był inny osobnik, już nie ma tego rejonu.
Sorry za OT, ale serio myślałam że Wam też z Truskawy tylko awizo zostawiają, a tu czytam że listonosze jednak mogą nosić paczki
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:16   #4011
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

mi na adres domowy zawsze zostawiaja awizo z textem "nie zastalam" (Pani listonosz) - o ile fakt zostawienia awiza mnie tylko troche wkurza, to adnotacja przyprawia mnie o biala goraczke :P

Z kolei na adres gdzie studiuje Pan listonosz zawsze puka, pyta czy bede za 10 min i przynosi paczke Ostatnio w ogole mam u niego chody bo nie zauwazyl ze ma pobrac clo, dal paczke i poszedl, ale uregulowalam to na poczcie. Teraz przynosi mi przesylki zwykle do domku zamiast zostawiac w skrzynce na dole
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:16   #4012
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
a oni sami zwroca na te konto z ktorego wzieli czy trzeba im przeslac nr konta?
Sami zwrócą
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:18   #4013
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

ja sama powiedziałam listonoszce, żeby zostawiała mi awiza i nie dźwigała tych paczek
naprawdę współczuję im, że muszę to nosić razem z listami
moim zdaniem paczki powinni rozwozić dostawcy samochodami a nie listonosze od listów
a jak nie ma nas w domu, to albo muszą gnać na pocztę zostawiać albo nosić cały dzień
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:19   #4014
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Sami zwrócą
dziekuje
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:22   #4015
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
a co to jest bo ja znowu nie wiem.....
domcia - na tru masz opcje "product search" jak wpiszesz nasza nazwe oloru który my podajemy to jesli tylko jeszcze np.szachownica czy cienie (Pink Chocolate czy Petal Shine) sa to Ci wyskoczą...i wszystko jasne...czasami tak bedzie szybciej
my tu skrótami, bo wiemy, która czego szuka...

a tak przy okazji to Pink Chocolate byly w cieniach czy szachownicy-tak z ciekawosci pytam,bo poluje na cienie poczwórne

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
To nieładnie! Porozmawiaj z nim i daj mu klapsa! Moj tak zrobil raz , ale to byl zwykly list , a nie polecony. Powiedzial , ze go nie wzial, bo byl za wielki i ze juz moge isc na poczcte, a nie po 18
przeciez TRU wysyla zwyklym listem rejestrowanym, a oni maja 1 torbe i plecak - wiecie co ja juz zrozumialam, jak oni maja te nieforemne paczuszki z tru brac...i sie nie czepiam
do mnie tylko paczki wnosza do domu, listy rejestrowane i pakiety (a tak traktuja Tru bo jest wieksza niz zwykle A-4 które moze wrzucic do torby)- zawsze tylko awizo
wyjatkiem sa polecone za potwierdzeniem odbioru (listy urzedowe itd)

Cytat:
Napisane przez dorthea Pokaż wiadomość
Ech, ja nawet nie wiem jak on wygląda. To listonosz - widmo! Jestem w domu, a on nawet nie dzwoni domofonem że awizo zostawił, po prostu schodzę do skrzynki i jest awizo. A lepszy numer że on te paczuszki gdzieś chowa i dopiero po 18 dostarcza na pocztę! Także poszłam kiedyś o 16 i paczuszka niby była w terenie
Kiedyś napisałam skargę do Naczelnika UP na takie praktyki (byłam już w zaawansowanej ciąży i bieganie na pocztę co 2 dni i stanie w kolejce było ponad moje siły) to listonosz przyszedł z tym pismem do mnie i prosił o anulowanie, bo on nie ma siły i czasu tych paczek nosić, że nie wyrabia bo ma za duży rejon itp. I anulowałam . Ale to był inny osobnik, już nie ma tego rejonu.
Sorry za OT, ale serio myślałam że Wam też z Truskawy tylko awizo zostawiają, a tu czytam że listonosze jednak mogą nosić paczki
bo tylko awizo, nie matrw sie - nie jestes sama

ale skoro bylas w ciazy to zrozumiałe....

kiedys czytalam 1 dosc dlugi komentarz listonosza pod jakims artykulem z okazji planowanego strajku poczty, ktory dokladnie opisal jak wyglada jego dzien pracy i ile zarabia...i nie zazdroszcze
my myslimy ze to tylko listy, a ile sortowania, jaki duzy rejon, ile pobran, ile razy zdarzy sie wypadek, kradziez, napad, pogryzienie przez psa itd,itp

wiec ja jak widze awizo, juz sie nie czepiam (ale taka juz jestem) i biegne jak na szkrzydlach na poczte...u mnie na szczescie te paczki moge wziac i przed 18-ta (choc czasami nie sa one przygotowane do rozliczenia-tj.wprowadzone do rejestru)- dlaego pewnie wszedzie formulka, ze odbior po 18-ej


Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ja sama powiedziałam listonoszce, żeby zostawiała mi awiza i nie dźwigała tych paczek
naprawdę współczuję im, że muszę to nosić razem z listami
moim zdaniem paczki powinni rozwozić dostawcy samochodami a nie listonosze od listów
a jak nie ma nas w domu, to albo muszą gnać na pocztę zostawiać albo nosić cały dzień
tak samo uwazam
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:29   #4016
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ja mam super listonosza - zawsze przynosi mi wszystko co zamówię i jak się przy tym cieszy kiedy dostarcza mi paczuszkę z fioletową wstążeczką. Do tego zawsze pyta czy odbiorę paczkę w pracy czy ma podejść do mnie po południu do domu. A rejon do obsłużenia ma bardzo rozległy.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:31   #4017
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

[quote=Maggie;7549287]domcia - na tru masz opcje "product search" jak wpiszesz nasza nazwe oloru który my podajemy to jesli tylko jeszcze np.szachownica czy cienie (Pink Chocolate czy Petal Shine) sa to Ci wyskoczą...i wszystko jasne...czasami tak bedzie szybciej
my tu skrótami, bo wiemy, która czego szuka...

rzeczywiscie...masz racje nie zauwazylam tego no ale dziekuje..ja narazie zmykam wyklady na mnie czekaja i wiedza...;d
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:33   #4018
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

hej dziewczyny, widze, ze kupujecie JT ja tez mam na nie ochote, ale czy nie macie obaw przed tym,ze to produkt z 2005 roku ? prawda jest taka, ze blyszczyk to sie raz dwa zuzywa, ale czy ponad 3 lata to nie za duzo dla niego?
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:33   #4019
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Ahh! To kaszana z tym MAC(k)iem, ale wiedziałam, że ta duża ilość jest podejrzana.
Szkoda, bo już udało mi się brata namówić, żeby mi zapłacił (nie oddałam mu jeszcze za dwa poprzednie zamówienia )
Dobrze, że moja znajoma ma -40% na Maca, więc nie będę płakać.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-14, 08:33   #4020
dorthea
Raczkowanie
 
Avatar dorthea
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
domcia - na tru masz opcje "product search" jak wpiszesz nasza nazwe oloru który my podajemy to jesli tylko jeszcze np.szachownica czy cienie (Pink Chocolate czy Petal Shine) sa to Ci wyskoczą...i wszystko jasne...czasami tak bedzie szybciej
my tu skrótami, bo wiemy, która czego szuka...

a tak przy okazji to Pink Chocolate byly w cieniach czy szachownicy-tak z ciekawosci pytam,bo poluje na cienie poczwórne



przeciez TRU wysyla zwyklym listem rejestrowanym, a oni maja 1 torbe i plecak - wiecie co ja juz zrozumialam, jak oni maja te nieforemne paczuszki z tru brac...i sie nie czepiam
do mnie tylko paczki wnosza do domu, listy rejestrowane i pakiety (a tak traktuja Tru bo jest wieksza niz zwykle A-4 które moze wrzucic do torby)- zawsze tylko awizo
wyjatkiem sa polecone za potwierdzeniem odbioru (listy urzedowe itd)



bo tylko awizo, nie matrw sie - nie jestes sama

ale skoro bylas w ciazy to zrozumiałe....

kiedys czytalam 1 dosc dlugi komentarz listonosza pod jakims artykulem z okazji planowanego strajku poczty, ktory dokladnie opisal jak wyglada jego dzien pracy i ile zarabia...i nie zazdroszcze
my myslimy ze to tylko listy, a ile sortowania, jaki duzy rejon, ile pobran, ile razy zdarzy sie wypadek, kradziez, napad, pogryzienie przez psa itd,itp

wiec ja jak widze awizo, juz sie nie czepiam (ale taka juz jestem) i biegne jak na szkrzydlach na poczte...u mnie na szczescie te paczki moge wziac i przed 18-ta (choc czasami nie sa one przygotowane do rozliczenia-tj.wprowadzone do rejestru)- dlaego pewnie wszedzie formulka, ze odbior po 18-ej




tak samo uwazam
Nie no, ja też generalnie jestem po ich, listonoszy stronie i nie oczekuję, że bedzię mi paczki przynosił ( sprawa z poprzednim nie dotyczyła paczek, bo jeszcze nie wiedziałam o istnieniu tru, a listów w kopertach poleconych), ALE nie rozumiem w takim razie po co je wogóle zabiera z tej poczty i gdzieś "kitra"? To jakieś chore przepisy Gdyby tylko mógł zadzwonić domofonem i powiedzieć- awizo czeka, może pani iść na pocztę. A tu nie, po 18 dopiero. I tylko na to narzekam
__________________
dorthea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.