pytanie mam do fryzjerki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 21:43   #1
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470

pytanie mam do fryzjerki


witam
chcialabym sie poradzic, otoz ostatnio zmienialam czarny koor wlosow na brazowy czyli tzw dekoloryzacja, ciezko bylo ale w miare sie udalo..
no ale mam bardzo ciemny braz, chcialabym jeszcze odrobine jasniejsze, pani fryzjerka powiedziala mi: kup jasniejszy braz i zafarbuj a wlosy sie jeszcze rozjasnia..
no i tu mampytanie: ona ma racje?
jesli na ciemny braz naloze jasniejszy braz to bede miala jasniejsze wlosy? dla mnie to troche nielogiczne wiec wole zapytac u zrodla.
prosze o odpowiedz, buziaki
pozdrawiam
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 22:58   #2
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: pytanie mam do fryzjerki

zwykła brązowa farba nałożona na ciemniejsze włosy nie rozjaśni ich, chyba że jest to rozjaśnianie razem z koloryzacją na 9% wodzie, te wszystkie ciemniejsze farby to koloryzacja ton w ton, chyba że nałoży się je na jasne włosy a tak to nic nie będzie widać, ja schodziłam powoli z ciemnobrązowych włosów farbami blond na 9 lub 12% wodzie, po prostu krócej trzymałam, nie polecam tego sposobu ale na moje ciemne włosy po farbie palette nie było innego sposobu, najlepiej do dobrego fryzjera się wybrać bo domowe eksperymenty źle się kończą
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:23   #3
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: pytanie mam do fryzjerki

no wlasnie, tylko ja juz chyba wole sobie odpuscic fryzjera,po tej dekoloryzacji moje wlosy sa strasznie TĘPE, suche zniszczone, uzywam zawsze odzywki ale poki co nie widze roznicy, obawiam sie ze moge je zniszczyc totalnie nastepnym rozjasnianiem,no ale przynajmniej wiem ze to byl pic na wode z tym tekstem pani fryzjerki, dla mnie to bylo conajmniej dziwne ze nakladajac na ciemne wlosy jasna farbe, bede miala jasne wlosy..
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-03, 20:47   #4
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: pytanie mam do fryzjerki

Witaj Wrocławianko Nie wiem, skąd się ta fryzjerka urwała. Farba nie rozjaśni farby. W najlepszym wypadku będziesz miała jaśniejsze odrosty. Przy obecnym stanie Twoich włosów odpuściłabym też nakładanie jaśniejszych farb z silnym utleniaczem, bo to pogorszy jeszcze stan włosów. Najlepiej teraz włosy odżywić, odbudować, nawilżyć, a potem wziąć się za rozjaśnienie koloru, jeśli uważasz, że jest Ci to potrzebne. Z MM kojarzę, że dobrze wyglądasz w ciemnych włosach, może nie warto na siłę się rozjaśniać.
Z drugiej strony doskonale Cię rozumiem, ja co chwila coś zmieniam i to drastycznie - z bardzo ciemnych schodzę do blondu i z blondu robię brązy, ale niestety zawsze kosztem włosów. Może wybierz się z koleżanką do sklepu z perukami i poprzymierzaj jaśniejsze niż Twoje włosy peruki, zobacz, czy w ogóle dobrze się będziesz czuła w jaśniejszych włosach. Może się okazac, że to nie najlepszy pomysł i będziesz żałować.
Pozdrowionka
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 20:42   #5
agentka101
Raczkowanie
 
Avatar agentka101
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: gotham city
Wiadomości: 470
Dot.: pytanie mam do fryzjerki

siemanko, masz racje, calkowita, ale z tym kolorem to nie jest wydziwianie jakies, ja chcialam miec jednolity braz ale nie taki ciemny ktory wpada w czern, podczas rozjasniania wlosow czesc ich swietnie sie rozjasnila a czesc nie chciala wogole,podobal mi sie ten kolor jasniejszy ale pani fryzjerka stwierdzila ze musi byc jednolicie i dala mi dosc ciemny braz,wolalabym jasniejszy-powiedzialam,na co ona mi: to zafarbuj na jasniejszy i bedzie jasniejszy.
teraz absolutnie nie pozwole sobie na zadne wyniszczajace zabiegi bo mam siano na glowie, poczekam.
tutaj chcialam tylko sprawdzic czy te fryzjerkie wizje maja jakies pokrycie w rzeczywistiosci bo mi sie nie zgadzalo.
a braz wymyslilam tylko dlatego zeby ocieplic twarz i wrocic do korzeni, bo moje naturalne to brazowe. i wiem ze byloby mi do twarzy, teraz to sobie odpuszcze jakies rozjasnianie bo mi chyba juz wszystko z glowy wyleci na amen,buzka
__________________
I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason and the wrong rhyme
On the wrong day of the wrong week
I used the wrong method with the wrong technique
agentka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.