czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 14:15   #1
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205

czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?


hej wlasnie zamowilam go na allegro i zastanwiam sie czy sprosta moim wymaganiom,mam cere mieszana okolic T bardzej tlusta ze sklonnosciami do niewielkich wypryskow,ostatnio mialam z Revlonu colorstay i bardzo mi sie podbal poniewaz jako jeden chyba ze wszystkich podkladow na rynku zawieral sylikon ,ladnie napinajc skore ,tworzac uczucie gladkosci i swiezosci jedynm jego minusem bylo to ze brudzil ubrania i dosc ciezko sie go rozprowadzalo ,ale wygladal pieknie moim zdanie co myslicie o Max Factorze??pliss napiszcie swoje opinie(chcialabym zeby puder dobrze matowil i poprostu ladnie wygladal na skorze)
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:21   #2
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Ja też się zastanawiam nad zakupem tego podkładu bo podobno dobrze kryje. Póki co jedyną przeszkodą jest cena. Widziałam ten podkłady na allegro, ale jakoś za bardzo przekonana co do ich orginalności nie jestem Więc podpinam się do Twojego wątku i mam pytanko: czy znacie może jakieś miejsca w Krakowie, może jakieś małe drogerie, gdzie ten podkład byłby choć o parę złoty tańszy
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:25   #3
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

ostatnio dość sporo o nim pisałam na forum, polecam wyszukiwarkę i KWC: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/

a co do silikonów.. wydaje mi się, że sporo kosmetyków od twarzy ma silikony



a na allegro kupiłam swój Nigdzie-Nie-Do-Znalezienia odcień nr 100 - za ok. 30 zł, orginalny, mam porównanie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:28   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez agnieska
a na allegro kupiłam swój Nigdzie-Nie-Do-Znalezienia odcień nr 100 - za ok. 30 zł, orginalny, mam porównanie
A czy mogłabyś napisać u kogo kupowałaś na allegro
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:29   #5
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Ja lubie ten podkład . Dobrze kryje.
Tylko mialam problem z odcieniem - kupiłam za jasny i musialam mieszać go z innym podkładem Max Factora.

P.S. O kosmetykach kolorowych piszemy na forum "Pytania do wizażystki", dlatego przenoszę wątek.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:37   #6
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Kiciu, mamy na Wizażu coś takiego jak Kosmetyk Wszech Czasów - bazę kosmetyków wraz z recenzjami kobiet, które danych specyfików używały. Tu masz link: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ . Na temat Lasting Performance jest 118 opini: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2101
Pozdrawiam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:47   #7
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

No więc może ja ci pomogę.
Z podkładów zawsze wybierałam lekkie, nie lubię na twarzy maski, ale zima potrzebowałam czegoś mocniejszego i wybrałam LP.
I mimo że on bardzo ładnie kryje nie tworzy sztucznej wastwy, ale zaznaczam że trzeba umieć sie nim posługiwać i nakładać cieniutką wartewką. I oczywiście idealnie dobrać kolor.
Ten podkład tworzy ładną, jednolitą taką aksamitną kołderkę, ujednolica cerę , kryje niedoskonałości, No matuję na pewno na kilka dobrych godzin.
Ja kupiłam go za 52 zł.
Następnym razem kupie na allegro u sprzedawcy Jasiiek
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 16:49   #8
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez Milka19
A czy mogłabyś napisać u kogo kupowałaś na allegro
u tego pana: http://allegro.pl/show_user.php?uid=...e=fb_recvd_all
ale obecnie nie ma MF w swojej ofercie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 19:20   #9
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

witajcie, to może ja coś napiszę wypróbowałam w swoim życiu mnóstwo podkładów mam ceę mieszaną, choć często przesuszoną, skłonności do zaczerwieniania i trądziku. mam sporo blizn i ogóle mocno problematyczną cerę. podkład MF lasting performance jest dla mnie genialny !!!! nie ukryje dokładnie wszystkich moich niedoskonałości, ale ja mam wybitnie nieciekawą cerę . używałam go dawno temu, później zaczęłam eksperymentować szukając lepszego i idealnego. niestety takiego nie znalazłam . po latach przypomniałam sobie o MF i kupiłam na allegro. bałam się trochę, że będzie to jakaś tandetna podróbka, ale się myliłam!! jest taki sam jak zawsze - fantastyczny używając go nie muszę nawet stać cały czas przed lustrem, po prostu wylewam trochę na nadgarstek, rozgrzewam go palcem, a następnie wklepuję w buzię. chodzę wtedy po domu i klepię serio, później podchodzę do luustra i poprawiam to co się nie wklepało lub gdzieś zostało. z rozsmarowaniem nie mam żadnych problemów, jest naprawdę leciutki ma fantastyczną konsystencje. po nałożeniu czekam kilka minut delikatnie przykładam chusteczkę higieniczną do twarzy aby wchłonęła nadmiar podkłady, następnie wklepuję puder w kamieniu (manhattan antybakteryjny) na koniec róż lub kulki bronzujące na policzki i delikatnie na czółko, nosek i brodę. makijaż jest bardzo leciutki wbrew temu co mogłoby się wydawać. jestem osobą, która lubi naturalność i ten podkładzik jest do tego idealny
ale się rozpisałam, przepraszam i mam nadzieję, że trochę pomogłam.
pozdrawiam gorąco
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:08   #10
borki
Przyczajenie
 
Avatar borki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

do takiego typu cery! jak najbardziej!
osobiscie ja nie uzywam tego podkladu (moja cera nie potrzebuje niczego mocno kryjacego i uzywam lzejszych podkladow)
, ale moja siostra jest mu wierna od lat! i jak twierdzi nie chce go zmieniac!

ladnie kryje..dobrze wyglada na twarzy..a jesli nosek i tak bedzie sie swiecil, zawsze mozesz uzyc troche skrobii ziemniaczanej
__________________
...nothing is beyond our reach...
borki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 21:39   #11
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

a'propos - moja siostra też jest mu wierna i ostatnio szukała nowej tubki odcienia nr 101 i nigdzie nie znalazła - wycofują??
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 21:51   #12
rhapsody
Rozeznanie
 
Avatar rhapsody
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 860
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez agnieska
a'propos - moja siostra też jest mu wierna i ostatnio szukała nowej tubki odcienia nr 101 i nigdzie nie znalazła - wycofują??
ja uzywam wlasnie 101-ivory beige i z dostepnoscia kolorku jeszcze niedawno nie mialam zadnych problemow, na allegro rowniez
rhapsody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 07:34   #13
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

na allegro wiem, bo sama swoję 100 kupowałam ale ani w sephorze ani w rossmanie ostatnio 101 nie było i wyprzedawali zestawy 105+puder w kamieniu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 08:08   #14
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez alternatywa
witajcie, to może ja coś napiszę wypróbowałam w swoim życiu mnóstwo podkładów mam ceę mieszaną, choć często przesuszoną, skłonności do zaczerwieniania i trądziku. mam sporo blizn i ogóle mocno problematyczną cerę. podkład MF lasting performance jest dla mnie genialny !!!! nie ukryje dokładnie wszystkich moich niedoskonałości, ale ja mam wybitnie nieciekawą cerę . używałam go dawno temu, później zaczęłam eksperymentować szukając lepszego i idealnego. niestety takiego nie znalazłam
Ja mam identyczny typ skóry! Używałam koloru 101, który wpada w róż i nie był to właściwy dla mnie kolor. Teraz kupię 100 na allegro i z tego co widzę to 100 będzie beżowa-zobaczymy. Chociaż podkład dobrze radzi sobie z kryciem, to ja nakładam jeszcze korektor maybelline.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 11:49   #15
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez Auryna
Ja mam identyczny typ skóry! Używałam koloru 101, który wpada w róż i nie był to właściwy dla mnie kolor. Teraz kupię 100 na allegro i z tego co widzę to 100 będzie beżowa-zobaczymy. Chociaż podkład dobrze radzi sobie z kryciem, to ja nakładam jeszcze korektor maybelline.
ja również używam 100, jest dla mnie najlepszy . nic gorszego od połączenia rózowatego odcieniu skóry z różowym podkładem, fuj
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 12:49   #16
Bettinah_77
Raczkowanie
 
Avatar Bettinah_77
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 177
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Dolaczam sie do pochwal wspomnianego podkladu.Mam odcien 106 naturalny bez i jestem bardzo zadowolona.Rzeczywiscie kryje dobrze nawet bardzo ,nie swieci sie i nie masz wrazenia maski na twarzy. Mysle ze bede go kupowac anawet pomysle nad innym odcieniem.Zdecydowanie poleacam!
Bettinah_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 14:09   #17
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Ja jestem b. zadowolona z tego podkładu. Używałam koloru 100 Fair i 101 Ivory Beige. Podkład dobrze się rozsmarowuje i nie tworzą się żadne smugi. Kryje b. dobrze, ale trzeba uważać z ilością jego nakładania. Przy dobraniu odpowiedniego odcienia cera wygląda b. naturalnie, jak gdyby nic na niej nie było. Niestety obecnie dość trudno znaleźć odcień Fair, a pozostałe są dla mnie za ciemne.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 16:33   #18
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez annemon
Ja jestem b. zadowolona z tego podkładu. Używałam koloru 100 Fair i 101 Ivory Beige. Podkład dobrze się rozsmarowuje i nie tworzą się żadne smugi. Kryje b. dobrze, ale trzeba uważać z ilością jego nakładania. Przy dobraniu odpowiedniego odcienia cera wygląda b. naturalnie, jak gdyby nic na niej nie było. Niestety obecnie dość trudno znaleźć odcień Fair, a pozostałe są dla mnie za ciemne.
ja 100 kupiłam na allegro tam ich nie brakuje
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:12   #19
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Tak, wiem, że jest dostępny na Allegro, ale zastanawiam się, czemu jest tak trudno dostępny w drogeriach, a ostatnio wcale nie widzę tego odcienia. Czy takie kolory jak Fair nie są kupowane i są wycofywane czy co?
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 17:30   #20
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

nawet nie wiem czy dobrze wprowadzili ten kolor, we wrocławskiej sephrze nie był widziany chyba
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:47   #21
alternatywa
Rozeznanie
 
Avatar alternatywa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 535
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez annemon
Tak, wiem, że jest dostępny na Allegro, ale zastanawiam się, czemu jest tak trudno dostępny w drogeriach, a ostatnio wcale nie widzę tego odcienia. Czy takie kolory jak Fair nie są kupowane i są wycofywane czy co?
myślę, że w czasach solarium niewiele dziewczyn używa 100 i może po prostu drogeriom się nie opłaca sprowadzanie tego odcieniu/a (?). myślę, że można w zaprzyjaźnionej drogerii poprosić o sprowadzenie tego numeru i powinni przy następnej dostawie przywieźć. ja tak kiedyś robiłam z jednym kremem, zamawiałam go dwa tygodnie wcześniej i zawsze mi sprowadzali, choć to napewno zależy od drogerii
alternatywa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:52   #22
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

No właśnie, i to jest wkurzające. Mam wrażenie, że producenci myślą, że w Polsce są same ciemnoskóre albo bywalczynie solariów. Ja ze względu na moją b. bladą karnację mogę używać tylko najjaśniejszych odcieni podkładów, a i tak te najjaśniejsze bywają za ciemne. Na szczęście metodą prób i błędów dobrałam sobie odpowiednie dla mnie kolorystycznie (i całościowo) podkłady, ale wybór w tym zakresie był mocno ograniczony. Nie mogę i nie lubię się opalać, źle znoszę słońce, więc z solarium i tak nie skorzystam. Pozostaje mi ewentualnie samoopalacz albo pogodzenie się z kolorem mojej karnacji, zresztą moja bladość mi się podoba. Niemniej jednak faktem jest, że bladolice takie jak ja mają duży problem ze znalezieniem odpowiednich odcieni.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 17:59   #23
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez alternatywa
myślę, że w czasach solarium niewiele dziewczyn używa 100 i może po prostu drogeriom się nie opłaca sprowadzanie tego odcieniu/a (?). myślę, że można w zaprzyjaźnionej drogerii poprosić o sprowadzenie tego numeru i powinni przy następnej dostawie przywieźć. ja tak kiedyś robiłam z jednym kremem, zamawiałam go dwa tygodnie wcześniej i zawsze mi sprowadzali, choć to napewno zależy od drogerii
Właśnie tak zrobiłam 2 razy, zamawiałam Colorstaya Ivory i właśnie Fair LP. Wtedy się udało i nawet dość szybko zostały sprowadzone, ale to było półtora roku temu.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 18:46   #24
jo@śka
Rozeznanie
 
Avatar jo@śka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: beskidzki groń
Wiadomości: 684
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Dla mnie jest rewelacyjny!!! Dobrze kryje i nie tworzy efektu maski. Używam go od dawna, w związku z czym trochę mi się znudził, chciałam spróbować czegoś nowego. I żałuję!!! Będę znowu kupować LP!!! Chyba już zawsze.
jo@śka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:41   #25
lotta19
Przyczajenie
 
Avatar lotta19
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 17
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

tylko uwaga żeby nie przesadzić z ilością...macha gwarantowana ...
Ja uważam że jest dobry ale nie bardzo dobry i ma minusy...no cóż co do takiej ceny to można się posprzeczać . Jak do tej pory to niby go używam bo musze wymęczyć go do końca(szkoda mi tej kupy kasy co w niego wywaliłam ) ale jak tylko się od niego uwolnie kupie coś lżejszego i takiego co by nie podkreślało skórek. Jak mi się przytrafiał zły dzień i miałam wysuszoną twarzyczke to zwykle nie wiedziałam co robić i jak tu podkład nałożyć ...z tym to naprawde trzeba uważać, ale cóż ma świetnie matowić i jest do cery mieszanej ...a po za tym wacham się pomiędzy nim a Maybelline Fresh Matte . Wiem że dla nie których to makabra porównywać te dwa kosmetyki....z czym do czego ...ale MFM był dłuugo moim ulubieńcem i to może dlatego
lotta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:07   #26
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Mnie Lasting Performance niczym nie zachwycił, ale też niczym nie zraził. Miałam go aż 2 opakowania więc nie był taki zły Ale teraz z perspektywy czasu uważam, że nie jest jakiś niesamowity. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku i troszkę przebarwień potrądzikowych. Ten podkład sobie z nimi nie poradził także krycie jest raczej umiarkowane. Jeśli chodzi o jego właściwości matujące to u mnie ich niestety nie było widać.
Moim number one jest Unifiance korygujący La Roche Possay! Polecam.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 20:31   #27
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

to ja tez cos dodam uzywam lp od ponad 3 lat i jest moim faworytem.mam cere mieszana z momentami ostrych szalenstw,troszke naczynek no i w ogole nie jest jakas super. ale lp nie zamienie na nic innego.uzywam go zima i latem. wiem ze powinnam miec jakis lzejszy odpowiednik na lato ale niestety nic nie kryje tak ladnie jak lp. nie mowiac juz o tym ze jak dodam doslownie ciupineczke dermacolu na palec do tego to efekt jest zabojczy poprostu!
uzywam numeru 105 na zmiane ze 109. na lp aplikuje puder sypki ransparentny i kulki brazujace na policzki.
ja mam swoja miejscoweczke gdzie kupuje lp za 35zl od ponad 3 lat.
pozdrawiam
ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 06:33   #28
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez Gosia_Szymonek
Moim number one jest Unifiance korygujący La Roche Possay!
w kwestii krycia jest niezły, ale kolorystycznej - odpada na zimę. Najjaśniejszy jest o 3 tony dla mnie za ciemny i nieco pomarańczowy, zostaje na lato
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:22   #29
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

Cytat:
Napisane przez alternatywa
ja 100 kupiłam na allegro tam ich nie brakuje
podaj proszę sprzedawcę na allegro, który ma 100 bo ja szukam, szukam i nie mogę nikogo namierzyć. Dzięki.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:57   #30
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: czy podklad Max Factor Lasting Performance uwazacie za dobry?

a czy ktos moglby mi napisac, czy 102 wpada w roz? szukam czegos bezowego, b. lubie max factor, a 100 jest dla mnnie za jasny, wiec pomyslalam o 102, ale nie chce rozowego prosze o odpowiedz
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.